Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97851) bsh válasza DeltaPower (#97850) üzenetére


bsh
őstag

tán te is dubájba mentél? ;]

(#97852) Chaser válasza DeltaPower (#97850) üzenetére


Chaser
titán

kmétre majd valamikor, de nem a következő napokban

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97853) Yofej75 válasza chipi-85 (#97800) üzenetére


Yofej75
aktív tag

látom, megoldódott

[ Szerkesztve ]

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#97854) Zeki


Zeki
nagyúr

Megújult a Királyexpress pizza honlapja. Kár volt. Az emailek épp órákat késnek, és nem lehet online fizetni, hiába reklámozza.

(#97855) trebrona válasza Zeki (#97854) üzenetére


trebrona
nagyúr

Falatozz-on keresztül megy az online fizetés, viszont akkor nincs a VIP kedvezmény.
Erzsébet kártyával fizettünk legutóbb.

Bankkártyás fizetés megy náluk, futár hozza a terminált.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#97856) Zeki válasza trebrona (#97855) üzenetére


Zeki
nagyúr

A futárnál én is fizettem. Csak emellé nem jár az ingyen ice tea. Csak ha online fizetsz.
VIP-em már így nincs is, mert a telószámom megváltozott pár hónapja és már inkább az új számommal regisztráltam be.

(#97857) storm3 válasza Zeki (#97856) üzenetére


storm3
senior tag

sztem mailcimre jon a vip statusz, nem a telszamra

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#97858) Zeki válasza storm3 (#97857) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nekem anno azt mondták, hogy telszámra.
És valóban, mail maradt, szám változott, nincs VIP. Pont annyit fizettem, mint ami a visszaigazoló emailben volt.

(#97859) trebrona válasza Zeki (#97858) üzenetére


trebrona
nagyúr

Én is úgy emlékszem, hogy telefonszámhoz kötött.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#97860) Zeki


Zeki
nagyúr

Na akkor ma mindenki örült a Mercinél. Osztották a jégkrémeket. :)

(#97861) storm3 válasza Zeki (#97860) üzenetére


storm3
senior tag

Pirospont, de en mint ott dolgozo ugy erzem, hogy mar nagyon megy a kaparas hogy ne menjenek el az emberek. Minden van, csak beremeles es szabadido nincs. :)

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#97862) gabe_ válasza storm3 (#97861) üzenetére


gabe_
őstag

Azért a múlthónapban volt egy "kis" bónusz is a fizuhoz hozzácsapva, ha jól tudom...

Sovány szakácsban sose bízz!

(#97863) Zeki válasza storm3 (#97861) üzenetére


Zeki
nagyúr

Minden cégnél megy a kaparás szerintem. Apám is mesélt dolgokat a nyomdából. Ha valakinek nem tetszik az a munka, keresnek neki mást, mihez lenne kedve. Régen ha nem tetszett, mehetett el.

(#97864) Chaser válasza Zeki (#97860) üzenetére


Chaser
titán

gratulálok nekik, mi cégünk sokkal spúrabb volt, de már 2008-ban is ment nekik a jégkrém osztás kánikulában ( : ásványi anyag/vitamin tablettákat is osztottak ilyenkor

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97865) DeltaPower válasza Chaser (#97852) üzenetére


DeltaPower
őstag

Postázni pedig gondolom nem akarod, én se akarnám :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#97866) Chaser válasza DeltaPower (#97865) üzenetére


Chaser
titán

nem nagyon, drága lett, aztán v működik nálad v nem, utóbbi időben volt rá példa h két teljesen egyforma se ment adott gépben, valamelyikbe kettőt is próbáltunk, harmadik jó lett, de másik kettő is jó volt másik gépbe ( :

szerk: ilyenek vannak még

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97867) DeltaPower válasza Chaser (#97866) üzenetére


DeltaPower
őstag

Samsung 1333 1,5V CL9 2x8 chipes lenne az ideális, az van benne, de szerintem mindent eszik. Most a gyári mellett egy Elpida 1600/CL11 2x4 chipes kölcsön modullal megy, de ezt vissza kellene adnom a tulajnak a hétvége felé :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#97868) storm3 válasza gabe_ (#97862) üzenetére


storm3
senior tag

Jol tudod, 'rendkivuli' bonusz az A klasse felfuttatasa miatt(uj C es X eseten is nyilik majd a penztarca? :) ). Nevet adtak a gyereknek, ertekelendo a jegkrem is, de amig a legtobbnek problemat jelent a 600Ft-os Magnum a fizetesebol, vannak mas problemak is amit orvosolni kellene. (munka/fizetes <~>maganelet balansz)
Az igazsaghoz hozzatartozik az is, hogy hihetetlen sok ember nem tud banni a penzzel es ugy el, mintha nem lenne holnap.

[ Szerkesztve ]

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#97869) Chaser válasza DeltaPower (#97867) üzenetére


Chaser
titán

nanya van 2x8 chipes 1,5v-os, cl értéket nem tudom ( : vigyél 2x8-at akkor postázok :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97870) DeltaPower válasza Chaser (#97869) üzenetére


DeltaPower
őstag

Kár lenne annyi egy i3-as notiba :D Tervezem fejleszteni i5-re, akkor talán veszek bele 2x8-at :D

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#97871) Chaser válasza DeltaPower (#97870) üzenetére


Chaser
titán

nem teljesen mindegy?:) mind a kettő 2 magos, i5 tud egy kis turbót aránytalan feszemeléssel..pH@rasztvakítás ( : ha 4 magos i5 akkor nem szóltam, bár úgy rémlik azok már nem is cserélhetőek

szerk:
melyik gen? ha jól rémlik még 1-2 ivy i5-öm van, lehet sandy is, picipézé'

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97872) DeltaPower válasza Chaser (#97871) üzenetére


DeltaPower
őstag

Gen2 sandy, socket g2-es (988). 24xxM-et és 25xxM-et elvileg viszi a chipset. Szívem szerint tennék bele quad i7-et, de baromi gyökér a hűtése (a gpu hőcsöve a cpu-n keresztül megy a bordába), még az i3+gpu terheléssel is trottyingol néha.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#97873) Chaser válasza DeltaPower (#97872) üzenetére


Chaser
titán

abba egy "i5" is elég kikapcsolt turbóval, én gépemen is ki van kapcsolva, bírná a hűtés de azért a + 1-200mhz-ért nagy rakat melegedés nekem nem opció, fix max órajelre be van állítva
megnézem majd, de ez is kméten van

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97874) alázógyík válasza DeltaPower (#97872) üzenetére


alázógyík
őstag

Kecskeméten jársz?

Mert ramot tudok adni. Talán SSD caddyt is.

(#97875) odrif


odrif
MODERÁTOR

Belváros, áram ellátása a nagy melegben elesett!

20 éve a Prohardveren

(#97876) Zeki válasza odrif (#97875) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Malom mükszik.

(#97877) DeltaPower válasza alázógyík (#97874) üzenetére


DeltaPower
őstag

kecskeméten hamarabb, ramot talán kapok holnap, caddy ráér. először még ssd is kell hozzá :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#97878) faragojof válasza KTU (#97844) üzenetére


faragojof
senior tag

Köszönöm a kedves seggítséget! :R Erre gondoltam!
Persze mindenki másnak is, aki szeretett volna segíteni.

TeeBee te meg kabbe!4! ;] :P :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#97879) tocsek18 válasza storm3 (#97868) üzenetére


tocsek18
senior tag

féléves prémium osztás volt, mivel csudarendesek voltak megadták 100%-ot, a sok mínusz és szar átfutás miatt csak 75% járt volna, ha nem adták volna meg gyár 25% felmond, és jött volna megint rakat olyan autó ami össze van verve, bele karcolva minden jóság

a legördülő 1 milliomodik és szép A osztály felfutás egyszeri bónusz fizetése szeptemberi bérrel október elején lesz eltöltött évektől függően

érdekes lesz ez a második félév, jövő év első 3 hónapja, szombaton volt túlóra ugye, motorsorról 12 ember hiányzott be is dörrent -70 autó, szeptember elején eltűnnek a diákok a gyárból, a belengetett szeptemberi fizu emelésből nem lesz semmi, a 3 hónapja felmondani akaró emberek csak azért maradtak mert be lett lengetve nekik az emelés,hát csak akkor fognak elkezdi tárgyalni, megint lesz 300 ember hiány?

és jönnek hamarosan ugye az új mérnöki csodák, c118 x118, egy szarrakás lesz az egész, ott leszünk szopatva megint csak ahol tudnak, halál lesz gyártani megint csak, még többen el fognak menni

nah és vannak azok akik megvárják a február 1-et, a második féléves prémiumot, ők csak azután lépnek le

és maradnak azok akik kihúzzák 2020 nyaráig, abban reménykedve. hogy jó helyet kapnak K2-ben, ha szar helyre kerülnek ők is elmennek

szóval fizetés emelés, ha megint megállapodnak 2 évre +10%-ban leírni se merem mennyien maradnak :D

(#97880) storm3 válasza tocsek18 (#97879) üzenetére


storm3
senior tag

tbh, nem tudom elkepzelni mi lehet jo hely a montagen a sorokon...
meg 2012ben voltam egy hetet buntibol, mert nem hordtam a szemuveget, hat csinalna a faszom :) ib1 legeleje volt amugy, szoval meg csak nem is a szoporoller.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#97881) Zeki válasza tocsek18 (#97879) üzenetére


Zeki
nagyúr

A Merci gyár bővített része nem idén indul, hanem 2020-ban?

(#97882) tocsek18 válasza Zeki (#97881) üzenetére


tocsek18
senior tag

ez nem bővítés, teljesen új gyár 2500 emberrell nem épül fel ukmukfuk
júniusba rakták le az alapkövet, 1 év alatt felhúzzák, 1 év mire berendezik találnak munkaerőt és 2020 nyarán elindul 1 műszak ami 1 évig lesz ennyi majd átáll az is 3-4re

[ Szerkesztve ]

(#97883) Zeki válasza tocsek18 (#97882) üzenetére


Zeki
nagyúr

Akor mi a fene indul ott ősztől? Mert én olyanra emlékszem.

(#97884) tocsek18 válasza Zeki (#97883) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#97885) Zeki válasza tocsek18 (#97884) üzenetére


Zeki
nagyúr

Á, köszi! Rosszul emlékeztem. :(

(#97886) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Ha már szétoffoltátok ramokkal a topikot, akkor én is kérdeznék.
Win 7 SSD-n, boot belassult.
Ha feláll (a rendszer) :D akkor utána faszagányos..
De vagy 5 perc lett a boot idő egyik boot-tól a következőig.
Persze Avast telepítést követően.
De hiába töröltem, marad ez boot time.
Másik gépen jó maradt a boot Avast után is.

Szerintetek?

:R

(#97887) alázógyík válasza ekrisztian (#97886) üzenetére


alázógyík
őstag

Szerintem : 1.500.- lesz.

(#97888) ekrisztian válasza alázógyík (#97887) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Megse próbáltam utalni rá, hogy ne is írjatok ilyetén barátságos dolgokat é :D

Majd inkább megnézem, garis e az ssd, és jól vissza viszem :D

(#97889) God Vazzeg válasza ekrisztian (#97888) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Azért előtte egy olvasási tesztet nézz, mert simán lehet a win7 fosch :K

(#97890) troll81 válasza ekrisztian (#97888) üzenetére


troll81
addikt

Miert kell az Avas? :D az mindenre jo csak arra nem amire tervezték. :D bar a teszt jo ötlet

(#97891) ekrisztian válasza God Vazzeg (#97889) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Bármi lehet. :D néz a fene, be a mikróba aztán Gyík majd szenved vele :D

(#97892) troll81 válasza ekrisztian (#97891) üzenetére


troll81
addikt

1500 lesz :))

(#97893) DeltaPower válasza ekrisztian (#97886) üzenetére


DeltaPower
őstag

Avastnak valami komponense fent maradt, esetleg belebarmolt a dll-ekbe.
Avastclear vagy AV Remover kezdésnek, ha nem segít akkor chipset/sata driver reinstall.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#97894) God Vazzeg válasza ekrisztian (#97891) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Magadat is opatod csak vele, de nekem nagyon mindegy. Privátban megy a számlaszámom az 1500-ért.. (Euro natürlich :D )

(#97895) Chaser válasza ekrisztian (#97891) üzenetére


Chaser
titán

Csinald amit delta mond, ezeoccaz' lesz ha bejon, ha nem, akkor is ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97896) DeltaPower válasza Chaser (#97895) üzenetére


DeltaPower
őstag

Én adom itt a jótanácsokat, ti meg követelitek az ezeöccázakat, milyen dolog ez? :U :DDD

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#97897) Chaser válasza DeltaPower (#97896) üzenetére


Chaser
titán

sz@r világ van, pereld be ( :

szerk: majdelfelejtettem', ezeöccáz' lesz a jogi tanácsadás ((( :

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#97898) Zeki


Zeki
nagyúr

Elolvastalak benneteket, hülyeségre pazaroltam az időm, mindenkitől ezeöccáz lesz.

[ Szerkesztve ]

(#97899) faragojof válasza Zeki (#97898) üzenetére


faragojof
senior tag

A posztodat olvasva látom, azért tanultál IS.... :DDD

"Formicate Under Command of the King,,

(#97900) Zeki válasza faragojof (#97899) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ha tanultam volna ma valamit tőletek, én is fizethetnék. Holott "hun van még Karácsony."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.