Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98551) tibibi válasza troll81 (#98550) üzenetére


tibibi
őstag

Ha eltartod nonstop k.rh.tod :DDD

(#98552) troll81 válasza tibibi (#98551) üzenetére


troll81
addikt

:D kihagyom koszi eltartast nem vallalok :(

(#98553) God Vazzeg válasza tibibi (#98549) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Nem a fürdés a lényeg hanem hogy legyen medence :D

(#98554) TeeBee73 válasza God Vazzeg (#98553) üzenetére


TeeBee73
addikt

Medencéje mindenkinek van. Csak csontbú'. :D

"4Z 1N73LL1G3NC14 4 V4L70Z45H0Z V4L0 4LK4LM4ZK0D45 K3P3553G3" -573PH3N H4WK1NG

(#98555) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Kecskeméten van furgon bérlés? Költözni szeretnék :)

(#98556) troll81 válasza ekrisztian (#98555) üzenetére


troll81
addikt

Van a cegledi uton, általában de csinalj kepeket róla mindenképp meg közösen nezzetek at nehogy félreértés legyen belole később es lehúzás a vége. 50k kaukcio szemelyautora. Enyit tudok mert berrltem mar tőlük. Sos megoldás nak jók.

(#98557) Chaser válasza tibibi (#98538) üzenetére


Chaser
titán

tied? a nappali világítás miből épül fel?
elsőr sokallottam, az jutott eszembe ennyiért elektromos redőny is dukálna...van ( : ha a 96nm-en felül van a 25nm terasz, sztem korrekt az ár, két kocsibeállóval, más kérdés milyen belső válaszfalak vannak pl, meg milyen hangszigetelések vannak födémben, de ha rendben vannak akkor reális ár, kméten az jó környék
ittenminálunk' egy lepukkant 90nm-es régi építésű is van legalább 50m ft - persze ha nincs az embernek ismerőse illetékes helyen, önkormányzat tele van még lakásokkal, havereknek' azért jut apróért -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98558) Zeki válasza ekrisztian (#98555) üzenetére


Zeki
nagyúr

Nem vagy normális ha hazaköltözöl.

(#98559) Chaser válasza Zeki (#98558) üzenetére


Chaser
titán

Ennyi erovel nem vagy normalis, ha nem koltozol el ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98560) Zeki válasza Chaser (#98559) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én 2x éve elakartam. Ausztráliába. Minden el volt intézve, csak nem számoltam a marha orvossal. A köcsög lejelentett TBC gyanúsnak. Na onnantól hiába minden gyorsteszt, rétegelt tüdővizsgálat, csak valami hónapos baktérium tenyészetes dolog lett volna az ausztráloknak megfelelő. Mivel azzal már kicsúsztam volna mindenből és legközelebb 1 év múlva már túl lettem volna a jelentkezési korhatáron, így kénytelen voltam visszavonni az egészet. Az árából meg vettem egy lakást.

Amúgy most is szívesen kimennék valakihez hozzácsapódva melózni, csak az asszony nem bírna el a 3 gyerekkel.

(#98561) tibibi válasza ekrisztian (#98555) üzenetére


tibibi
őstag

Mekkora furgon kell?

(#98562) tibibi válasza Chaser (#98557) üzenetére


tibibi
őstag

Ha megveszed akkor a tied :DDD és lekoppinthatod a világítást ;]
Nekem ne mond Pestet a lányomék 44m2-es ezer éves putrija a Rumbach Sebestyén utcában 70 milla volt :W

[ Szerkesztve ]

(#98563) Zeki válasza tibibi (#98562) üzenetére


Zeki
nagyúr

?? Másfél millás nm ár használt lakásnál????

(#98564) Zsadi


Zsadi
őstag

Sziasztok!
Megbízható gsm szervízt tudtok ajánlani, ahol törött kijelző üveg cserét is végeznek, korrekten.

(#98565) Chaser válasza tibibi (#98562) üzenetére


Chaser
titán

Nem akarom kopintani, csak erdekel, nalam is cep' es egyedi vilagitasok lesznek:) tegnap fejeztem be egyet, meg egy van hatra
Nem ismerem, gondolom vmelyik felkapott kerulet, bulinegyed, 9-et ismerem, miota el kezdtek kidobalni a nem napon barnult egyedeket, szepen megszaladtak az arak es epitkezesek

Szerk:
Zeki
Siman lehet, kornyek es allapot fuggvenye, enyem 37nm, ugy voltam vele ha eladom 25m ft, mar inkabb 30 lenne, kb minden uj, parkositott belso udvar, frekventalt' kornyek
Mar efy ideje nem erdekel mikor lesz kesz - azert de ( : - most mast nem csinalok, de eleg szep havi penz jon ki ha esetleg eladom

Szerk2:
A takaritonenink 270e-ert vette az onkormanyzattol a regi epitesu 90nm-es lakasat, most 50m ft-ot er:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98566) tibibi válasza Zeki (#98563) üzenetére


tibibi
őstag

Bizony :W nem normális ami ott is megy a belvárosban.

[ Szerkesztve ]

(#98567) ekrisztian válasza Zeki (#98558) üzenetére


ekrisztian
senior tag

A lópact :D
Albérletbe költözünk
GameOver lett, eladtuk a házat.
Most kicsit albizunk.

(#98568) ekrisztian válasza tibibi (#98561) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Master méret? 3m hosszú vagy 1.8m magas?

:R

(#98569) tibibi válasza ekrisztian (#98568) üzenetére


tibibi
őstag

Transit T300? 180 magas 170 széles 290 hosszú

[ Szerkesztve ]

(#98570) ekrisztian válasza tibibi (#98569) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Hánnyal megy? :D

3m tuti van, de milyen magas? Nem akarnék hűtőt fektetni.
És mennyibe kerül? Mikor szabad?

:R

(#98571) Zeki válasza ekrisztian (#98567) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ja, értem. Jól tettétek! :R

(#98572) bsh válasza ekrisztian (#98570) üzenetére


bsh
őstag

(#98573) tibibi válasza ekrisztian (#98570) üzenetére


tibibi
őstag

Az összessel :DDD
180cm magas ,mondjuk nem egy erőgép :DDD valamelyik porlasztó haldoklik.Bármikor ráér ,mekkora távolság? Mee németig nem birgya :DDD
Sofőr kell ?

[ Szerkesztve ]

(#98574) ekrisztian válasza tibibi (#98573) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Sofőr nem, Kecskemét-Soltszentimre-Kecskemét-Orgovány-Kecskemét?

(#98575) Zeki


Zeki
nagyúr

Padlószőnyeget hol lehet most olcsón találni a városban/környékén? Kellene pár télire.

(#98576) Zeki


Zeki
nagyúr

Eszem megáll. Inkább kevés fizetés és belekalkulált állandó büntetés a széthajtott melós miatt, mintsem tisztességes bér és akkor lenne elég melós.

Nem számít ha sok a selejt, nagy a fluktuáció és már a közvetítők sem találnak embert és magánemberes hirdetésekkel nyomulnak a neten, nem számít hogy megy a büntetés a sok túlóra miatt, csak a kibaszott bérköltség az jó alacsony legyen! Mert az mindenre megoldás!
Nagyon sok vezetőt kellene kirúgni a picsába.

(#98577) storm3 válasza Zeki (#98576) üzenetére


storm3
senior tag

btw hol vannak a nepek, ha sehol sincs dolgozo ember? marmint, pl dojcsba sincs elvilegggö.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#98578) ekrisztian válasza bsh (#98572) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Szomat :D

(#98579) Chaser válasza storm3 (#98577) üzenetére


Chaser
titán

szép nagy ország, kimegy innen pár száz ezer magyar, nem fogja megváltani a világot - meg nyilván tőlük is mennek ki csak max nem melós kategóriában, hanem orvos, tanár stb -

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98580) kalapos válasza Zsadi (#98564) üzenetére


kalapos
tag

Kecskeméten szerintem nincs.

Kijelző csere itt jó vót, gyorsag ügyesek: https://fixity.hu/hu/

Inviziböl Dzsizusz

(#98581) Zeki


Zeki
nagyúr

Tíz Tescóba költözik be a Media Markt

A kinti nagyba már aligha. Az át van alakítva. A Target centeres bentiben most folyik valami átlakítás hátul, de az kicsi lenne egy MM-nak. Így valszeg a városba beljebb nem jön.

(#98582) 313313 válasza Zeki (#98581) üzenetére


313313
addikt

Kecsói Targetba akár te is beköltözhetsz, volt kint pár hete tábla is...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#98583) Zeki válasza 313313 (#98582) üzenetére


Zeki
nagyúr

Van lakásom. :)
Vagyis a banknak. :(

[ Szerkesztve ]

(#98584) tocsek18 válasza Zeki (#98576) üzenetére


tocsek18
senior tag

múlthéten bementem másik műszakba szombaton túlórázni sorra :D ráértem, meg jó pénz
amit legyártattunk + autót 8 óra alatt már meg se látszik a darabszámban, rekord mínusz ezerkettőszáz! :C

(#98585) Zeki válasza tocsek18 (#98584) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azt hogy érted hogy mínusz 1200?
Mihez képest kevesebb a verda és mikortól?

(#98586) storm3 válasza Zeki (#98585) üzenetére


storm3
senior tag

Megvan,hogy egy évben mennyi lesz a matek,ezt már az év első napján tudják(de honnan,elvileg megrendelésre ontják a szart) +-5ezerrel "szokott" változni,többnyire a + irányába mert a német gyárakból néha átveszünk egy kis fusit. Műszakonként kétszázvalahány verdának kéne átrötyögnie a 8 órás műszakban,ha ez nincs meg az mínusz. Ha többet tolsz,az plusz.

“There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.” pixel8

(#98587) tocsek18 válasza storm3 (#98586) üzenetére


tocsek18
senior tag

jaja, az a durva hogy 70% A osztály most, DE MINEK? :D Kíváncsi lennék másik 4 városban mennyit is gyártanak

ha jól rémlik 195ezer a cél idén, ehhez képest van a mínusz. lesz ez még több is.

[ Szerkesztve ]

(#98588) Zeki válasza storm3 (#98586) üzenetére


Zeki
nagyúr

Tényleg kemény a tempó.
Az átveszünk egy kis fusit az mi? Nincs elég melótok amúgy? :)

(#98589) tocsek18 válasza Zeki (#98588) üzenetére


tocsek18
senior tag

pl.: mikor megvolt mikor gyártjuk az utolsó B osztályt, tovább gyártottuk mert németektől átvállaltunk 5ezret mert miért ne

(#98590) Zeki válasza tocsek18 (#98589) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jaa... :)
Szegény német éhbérért, ki kell kímélni. :)

(#98591) gabe_


gabe_
őstag

Innen is üdvözlet annak a szerencsétlen mercis "dolgozónak" aki miatt egy órát kellett állni tegnap a gyár előtt az 5-ös úton...
Csak pár ezer emberrel baszott ki mert balf@sz/türelmetlen/versenyzőpaulwalker volt... (A megfelelő rész kék filccel a monitoron aláhúzandó)
Nem lettem volna a kedves anyukája helyében, biztos itta a vizet, annyit csuklott :)

Sovány szakácsban sose bízz!

(#98592) 313313 válasza Zeki (#98583) üzenetére


313313
addikt

Szóval volt kint tábla a Targetba, hogy bárki nyithat bent üzletet...

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#98593) Zeki válasza 313313 (#98592) üzenetére


Zeki
nagyúr

Gondoltam, hogy ezért írod. :)
De azért egy MM nem pici. Még ha összébb is megy. Ha lenne pénzem erre, sem nyitnék boltot.
Ha nagyon-nagyon-nagyon sok pénzem lenne, nyitnék egy fullos multiplex mozit.
Ilyen is lenne benne:

(#98594) Chaser válasza Zeki (#98593) üzenetére


Chaser
titán

Es ingyen jegy jarna a kmeti totyik lakoinak? ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98595) daninet válasza Zeki (#98593) üzenetére


daninet
veterán

azért mai világban mozit nyitni.. hát :)

amugy voltam egy ilyenben, mindenki csörgött az evőeszközökkel meg járkált a pincér valójában a kényelmes fotelt leszámitva szar volt

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#98596) tocsek18 válasza gabe_ (#98591) üzenetére


tocsek18
senior tag

(#98597) Chaser válasza daninet (#98595) üzenetére


Chaser
titán

Azt en se nyitnek, sokkal kisebb befektetessel sokkal jovedelmezobb dolgok vannak, pl villanyszereles ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98598) Zeki válasza Chaser (#98597) üzenetére


Zeki
nagyúr

Oké, lehet szakipari céget nyitni, mert szakmunkásokból (pláne a jókból) nagy a hiány. Na de megy mindenki magánzóba ebben a buliban.

Mozi meg kell. Nagyon jó mozi. Konkrétan nincs semmi normális szórakozó - kikapcsolódó hely a városban.
A mai világban is van jogosultsága egy olyan mozinak, ami a termekben ilyen-olyan extrákat is tartalmaz.
Az új filmek még a moziba jönnek, az embereknek a mozizás egy program. Otthon dögölni az ágyban és tv-zni, azt is lehet, de unalmas lesz egy idő után. Az nem igazán program és pláne nem társasági. Csak unaloműző.

Csak sajnos a környékről hiányzik a színvonalas, magas minőséget is tudó mozi.

(#98599) Chaser válasza Zeki (#98598) üzenetére


Chaser
titán

Egy pelda volt az 50-bol, amit 1 oran belul felsorolok es jobb/jovedelmezobb, pl:
Vendeglatas, akar gyorsetkezde, akar minosegre meno
Ejjelnappali bolt/ok
Ingatlan kozvetito ceg ( :
Programozas
Telefon es szamtech szerviz - nem kereskedelem -
Stbstb, de meg egy jo edzoterem is jobb egy mozinal, ahogy dani mondta, ez is max erdekessegnek jo, csorognek, csattognak, naszkalnak, jomagam a nirnal mozit se szeretem, nem tudom ki volt az az okos aki.kitalalta h benn zabaljanak, persze + bevetel es sok...engem zavar, ahogy a fingas, bufoges, rohoges, bekiabalas is, mehetnek moziba de evi 1-2 boven sok, pedig itt van valasztek boven, sokan vannak mar ezzel igy
Masik meg, olyan film amit vegignezek v nem alszom bele, evi 5 db alatt van ( : szemetert en nem fizetek, ezzel is sokan vannak igy

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#98600) akom válasza Chaser (#98599) üzenetére


akom
senior tag

Amiből hiány van Kecskeméten az a jó bordély. Nem a Rose'n Night nem az...
Aki járt Prágában az tudja miről beszélek.

A munkára visszatérve, épp van az ismeretségi körben egy nyugdíjas vízvezeték szerelő.
2 éve úgy döntött hogy lazán vállalgat munkát, tegnap büszkélkedett az új dokkerével.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.