Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2014-12-18 22:59:26

LOGOUT.hu

Egy kis előszó a totyikhoz, amit jó ha mindenki elolvas:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Ramius válasza GrandeP (#2250) üzenetére


Ramius
őstag

Nem hibátlan az autóm, de ezt tudtam is mikor megvettem. Olaszból jött be, kint állítólag egy gazdája volt.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#2252) aXXon válasza bartucc (#2185) üzenetére


aXXon
senior tag

Baszod, ez nagyon kész, berakhatom aláírásba? Természetesen forrás megjelöléssel!

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2253) bartucc válasza george11 (#2246) üzenetére


bartucc
addikt

Értem én, nem ártana valami olyan verda, amivel meg is lehet jelenni? :P ;]

U.i: még mindig a nagymotoros élményauto-álom? :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2254) GrandeP válasza Ramius (#2251) üzenetére


GrandeP
őstag

Mióta beültem a kollégám Nissanjába. azóta kicsit másként nézek a punyeszra...

Nagyon baszós, és ha van benne benya is, akkor egész jól megy... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2255) GrandeP válasza GrandeP (#2254) üzenetére


GrandeP
őstag

Na, látom kinyírtam a topikot.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2256) aXXon válasza GrandeP (#2254) üzenetére


aXXon
senior tag

A kollégád is level 2 sysadmin? ;] :P

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2257) george11 válasza bartucc (#2253) üzenetére


george11
senior tag

Megjelenni ezzel is meg lehet, mee mindenki megnézi/utánafordul :DDD Kivéve a plázapicsákat, mee nincs rajta audi jel. Őket meghagyom a saját célközönségének :D

Egy W124 nem lesz sosem élményautó. Ha az összejön(vagy a 164-es alfa), akkor a fiat lesz szarráépítve a motortéren belül, mert akkor már mindegy lesz hogy 10 vagy 25 litert eszik ;] Kapna egy coupe turbo plus sor 2.0 turbo mocit+váltót, meg egy sperr difit. Na ez élményautó lenne, a másik meg mindennapi használatra maradna.
Álmodik a nyomor ... egyelőre örülök, ha fater gépét talpra bírom állítani. Nem kell hozzá sok minden, csak: lökhárító külső-belső, bele a díszrácsok, hűtőmaszk emblémával, két fényszóró, két index, alsó kereszttartó, zárhíd(komplett homlokfallal), bal első ajtó, vízhűtő(februárban cseréltem zsír újra :U ), klímahűtő, klímahűtő ventilátor, olajhűtő, motorháztető, két klímacső, meg millió műanyag bizbasz. + lakatolás+festés. Mindez egy olyan autóra, ami eleve kibasz ritka, ráadásul abból is egy külön kiadás, ami nem 1.5+kéziváltó, hanem 2.0+automata. Ráadásul a piaci értéke épen olyan 300.000ft körül van.
(a mocietető már beszerezve k@rva nagy mákkal 15.000+szállításért)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2258) GrandeP válasza george11 (#2257) üzenetére


GrandeP
őstag

Én már nem csináltam volna meg... annyi óccsó autó van a piacon...

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2259) bartucc válasza aXXon (#2252) üzenetére


bartucc
addikt

Nyugodtan :)

George11: így már értem. Egyébként tetszik a bravo, de 1,4 el sovány lenne, meg itthonra valami modernebbet kellene majd... éven belül már a kocsivétel. Bár az meg azért szívás mert elektronika, elektronika hátán... :(

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2260) george11 válasza GrandeP (#2258) üzenetére


george11
senior tag

Van sok, de ezt ismerem, és költöttem rá már egy vagyont az elmúlt évben meg idén is. tavaly volt 4 ajtó, 2 küszöb, 2 sárvédőív csere+festés, hengerfejezés, kipufogórendszer csere, fék, futómű nagyjavítás, benzincsövek cseréje, hűtőcsere, meg a tököm tudja mi nem. Ezek után adjam le a bontóba? Megbízható, hatalmas, kényelmes kis fogyasztású autó(városban 8 literrel elvan, pedig a motorja az 500.000+ km ellenére bontatlan a hengerfejtömítést kivéve). A motor,futómű,váltó,fék makulátlan. Most is csak egy vízhűtő kell, és járóképes. Ezt nem cserélem le egy olyan autóra, amiről semmit sem tudok, nem tudom mit hogy gányoltak vele, hogy taposták ki a lelkét, milyen olajat kapott ésatöbbi. Arról nem beszélve, hogy autó megvesz, átírás 100K, 4 használt gumi(mert tuti foskopott van minden eladó autón) 50-60K, és egy szerviz(olaj, szűrők, szíjak, görgők, vízpumpa) ami megint egy 100-as. És akkor még mindig nem tudom, hogy nem dől-e ki alólam az egész egy év múlva :DDD Inkább beleborítom azt a 200-250K-t ebbe, és akkor tudom mire számítsak. :U

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2261) bsh válasza george11 (#2260) üzenetére


bsh
őstag

így így! :K

(#2262) george11 válasza bartucc (#2259) üzenetére


george11
senior tag

1,4-et ne. Az a Fiat szégyene volt, és elég hamar le is váltották az 1,2-es motorral.
Meg amúgy sem érdemes ilyen pici motorral ekkora autót venni, csak szenved vele, menni nem megy(mondjuk egy 1,2-es bravo lenyom egy 1,6-os Golff4-et), de legalább többet eszik, mint az enyém :DDD
Nehéz autó a Bravo. Az enyém feltankolva több, mint 1200kg, így kell mellé egy rendes motor is. Az 1,6 egy jó kompromisszum, de vannak ilyenolyan elektromos bajai. Az 1,8 ami nekem van egy elég jó kompromisszum, mert kevés piacon forgalmazták(olasz-francia-német), és minden létező elektromos basz japán benne :F (hitachi, nippon denso és társai) Ennél fogva, ha cseréled benne az olajat, és hidegen nem tiprod, akkor egyszerűen nem megy tönkre. Nálam 9 éve van, már 200.000km felett jár, és elektromos téren eddig csak izzókat cseréltem a fényszóróban :U Se hőgomba, se légtömegmérő(igen ilyen is van benne, pedig se nem turbós, se nem dízel), se semmi hiba. 60.000km-ként szíj+görgő+vízpumpa csere, meg ugye a fék, ami fogy. Van benne minden, ami kellhet egy átlag parasztnak(szervó, klíma, elektromos ablak,tükör, fűthető tükrök, centrál, légzsák, színesüveg) az ára a béka segge alatt, ha nem volt gányolva akkor a rozsdát hírből sem ismeri. Az enyém első szériás(96-os), és sehol semmi korrózió, pedig télen-nyáron az udvaron alszik.
És ugye ottvan a 2.0HGT 5 hengerrel ;] picit többet eszik, mint az 1,8(kb +1 liter), de a hang kárpótol [link]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2263) bsh válasza george11 (#2262) üzenetére


bsh
őstag

(#2264) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Estére képek :D

e

[ Szerkesztve ]

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#2265) aXXon


aXXon
senior tag

Erről hallottatok már? Elég kemény....

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#2266) george11


george11
senior tag

nemtom minek ez a nagy felhajtás

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2267) george11


george11
senior tag

kis esti zene

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2268) bsh


bsh
őstag

e

(#2269) george11 válasza bsh (#2268) üzenetére


george11
senior tag

pazar :Y

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2270) george11


george11
senior tag

vótmá? meg első is(grandénél is elsőbb)

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2271) george11


george11
senior tag

Pár kép. Nőmentes(tudom monnyak le, pedig nem is az).
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Az ültetés/nem az a fajta, amit megveszel a homashitában 40-ért, hanem az igazi 8cm+/, és egy b@szós felni többet ad az autóhoz mint az összes többi optikai tuningszar együttvéve... kivéve a sunákat, de úgysem kattintgatta végig senki, így kb mindegy. ;]

[ Szerkesztve ]

"5 millióból kijön? Fater megállt, visszafordult mint egy veszkó hős és annyit kérdezett teljesen rezzenéstelen arccal: -Mit is mondott azokról a pillangókról...?"

(#2272) bartucc válasza george11 (#2271) üzenetére


bartucc
addikt

Unatkozol? :DDD

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#2273) GrandeP válasza george11 (#2271) üzenetére


GrandeP
őstag

Az ültetés nem való Hungarisztánba, ide az emelés való....

Lassan már a X6-al is kerülgetni kell némelyik kátyút....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2274) csaszi72 válasza GrandeP (#2273) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Khm
ML-t akartal írni nem?
:DDD
Mi a pits, tegnap ota. Szakmai lettünk?

Bartucc,
Ennyit a Mo-i banki titokrol.
Azért derítsd ki, hol tették meg a feljelentést mert nehogy Miskolcra kelljen menned.

[ Szerkesztve ]

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2275) tááo válasza george11 (#2262) üzenetére


tááo
csendes tag

george11: pofás darab. :K
Akárcsak Ő.

Apropopó' : ezt láttátok már? :Y

"Ha faragsz még egy ilyen rímet, fogad funkcióját átveszi az ínyed" (L'art pour l'art)

(#2276) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Csákány!még mindig keresem az illetőt aki wifi antennát gyárt itt a ph-n!:-)
köszi!!

(#2277) GrandeP válasza ekrisztian (#2276) üzenetére


GrandeP
őstag

Én megcsinálom....

Gyík a referanciám.... Gyíík sztároljámán! :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2278) csaszi72 válasza GrandeP (#2277) üzenetére


csaszi72
aktív tag

jaja
:C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2279) GrandeP válasza csaszi72 (#2278) üzenetére


GrandeP
őstag

Aztmondta h neki rendes antenna kell.... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2280) csaszi72 válasza GrandeP (#2279) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Párdom miszter!
Nem akartam +sérteni.
:C

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2281) GrandeP


GrandeP
őstag

Wunderkindernek üzenem:
Azthittem majd szòltok h megjöttek baaaz, itt voltam dutép telepen, nem gondoltátok h majd ott szobrozok Gyikéknál?!
Lámák. :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2282) alázógyík válasza GrandeP (#2281) üzenetére


alázógyík
őstag

Ne mentegetőzzél, nem volt kedved dolgozni. SZOKÁS SZERINT. :DDD

Különben is. Meg volt beszélve, hogy 7-8 között jönnek. Wundercsoda oda is ért, te valamilyen oknál fogva nem. :DD Ezért te fizeted a kávét 2 hónapig. :D

(#2283) GrandeP válasza alázógyík (#2282) üzenetére


GrandeP
őstag

Járó motorral ott várok 1 órát mint aki lopni jött... :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2284) WunderKinder válasza GrandeP (#2281) üzenetére


WunderKinder
tag

Ez mekkora duma. Megírhattad volna tegnap pü-ben és akkor nem kellett volna kora reggel cipekednem. Na majd legközelebb alkalmazom. ;] :DDD
Amúgy mi sem szobroztunk, elhuncutkodtunk és felavattuk az üres kérót. :DDD

(#2285) Honda_Fire


Honda_Fire
csendes tag

Olcsó AM2 Proci kerestetik. Privátban ha van valakinél.

Matrica igényfelmérés : http://hardverapro.hu/apro/matrica_igenyfelmeres/hsz_1-50.html

(#2286) csaszi72


csaszi72
aktív tag

mivan?
Mivan?
hondásMivan?

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2287) bsh


bsh
őstag

(#2289) GrandeP


GrandeP
őstag

Na ma figyeljetek a tvt mert benne lesz Nagype ahogy a gyartosori robotot ellenorzi, es a helyi csoportvezeto oda jon okoskodni h semmi munkavedelmi cucca nincs, Grandep meg elkuldi annyaba.. remelem leadjak. :DDD

[ Szerkesztve ]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2290) Chaser válasza GrandeP (#2289) üzenetére


Chaser
titán

Nálunk úgy bacnának ki hogy lábad nem érné a földet:D ilyen züllött hely ez a mercigyár? ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2291) GrandeP válasza Chaser (#2290) üzenetére


GrandeP
őstag

Nem mernenek ott de. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2292) Chaser válasza GrandeP (#2291) üzenetére


Chaser
titán

Én csak annyit mondanék...húzod ki a beled vagy *622?
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2293) csaszi72 válasza GrandeP (#2289) üzenetére


csaszi72
aktív tag

Munkavédelmi képeskönyv.
újabb felfogásban.....
idézet: +18!!!!!!!!

Egyébként én is azonnal küldenélek a HR-hez a papírjaidért ha az én műszakomban lennél.
Főnököd a qki mert neadj isten lészen valami baj akkor ŐT fogják meghurcolni......

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2294) csaszi72 válasza csaszi72 (#2293) üzenetére


csaszi72
aktív tag

aztaqva!44!

18+
nem xarragúrítanak

 Egy társadalom civilizáltságának mértékét a rabokon lehet lemérni.(Dosztojevszkij)

(#2295) GrandeP válasza csaszi72 (#2293) üzenetére


GrandeP
őstag

Nekem semmi keresni valom nincs ott csak kikuldtek, mint aki ismeri az oszlopokat, aztan beszotttak! :)

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2296) Chaser válasza GrandeP (#2295) üzenetére


Chaser
titán

Az qrvára mind1 mért vagy ott... nem gondoltam ilyen link gyár a merci, mondjuk ha téged felvesznek...:D nálunk a gyárigazgató nem lépne meg ilyet, de még a főmuff csaj se 70-80 gyárral a kezében:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2297) bsh válasza Chaser (#2296) üzenetére


bsh
őstag

milyet? hogy felvegye gyp-t? :DDD

(#2298) GrandeP


GrandeP
őstag

Nekunk mindent szabad nemet ceg vagyunk nem szutyok kinai. :) az a szanalmas h sajto elott nyomta a srac. No mindegy en tagadom itt ultem a gepem elott nem lehettem a gyarban. :DDD

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#2299) Chaser válasza bsh (#2297) üzenetére


Chaser
titán

Nem, azért hogy megvegyétek eztet-e:D

AMD A6-3620 APU
4 mag/2.2Ghz - turbo 2.5Ghz -
320SP igp
32nm
TDP 65W
kódném' Llano

16k huf

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2300) WunderKinder válasza csaszi72 (#2294) üzenetére


WunderKinder
tag

Szerintem ez sokkal jobb oktatóvideó. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.