Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

Gyorskeresés

(#1) core2

core2
(veterán)

Sziasztok!

Mivel "Milyen szeket vegyek?" topik mar letezik es a temaba vago topik is csak tervezessel foglalkozott (es mindemellett tobb mint 2 eve senki nem jart arra) igy batorkodom megnyitni ezt a topikot.

Tudnatok ajanlani a jelenlegi, 4 fiokos iroasztalom (legalabbis hasonlo) helyett esetleg egy allithato magasagu verziot?

Koszi!

Udv. core2

Ascende superius

(#2) skill84

skill84
(tag)

én megoldottam azzal hogy vettem ikában 6000ért valami vaskos állítható lábat meg egy tömör fa asztallapot.
fiókosom sose volt , szóval nem tudom mennyire hiányozna neked . 45 ezerből megvolt. most nézek rá műanyag borítást , hogy ne kopjon / ha leöntöm ne legyen baja . ( így első ránézésre lehet kéne neki egy festés)

a láb olyan magasra állítható , hogy álló pultnak is jó szerintem. (175cm vagyok)

szék vásárláson még gondolkodom . mert most , hogy beállítottam a székemet így lehet hogy nem is a szék volt a hibás a kényelmetlen ülésben hanem az asztal rossz magassága.

ez pl majdnam az egészet lefedné és nem néz ki rosszul

[ Szerkesztve ]

(#3) nubreed

nubreed
(addikt)

Jó, hogy lett ilyen topic is, mert pont aktuális nálam a téma. Ikea Hilver asztallapot szeretnék venni. Ez már eldöntött tény, nekem nagyon fontos a méret, egy 120 centi széles asztallap nem lenne elég, 150 meg már túl sok lenne, ezért pont jó nekem ez a 140 centi széles Hilver. [link]

A kérdés az, hogy milyen asztallábat vegyek hozzá, ami azért elég stabil is?

Nekem az Adils gyanúsan olcsóak tűnik, és csak 0,8 kb, nem tűnik annak a nagyon stabil valaminek. [link]

Viszont nem is akarok vagyonokat rákölteni a lábra. Tudnátok ajánlani valamit, mit volna érdemes?

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#4) soneec válasza nubreed (#3) üzenetére

soneec
(tag)

Szerintem jobban jársz ha élőben kiprobálnád a labakat a kiállítási darabokon mert kb mindnek egyforma a felfogatása max csak cső átmérőben külömöznek. Ha stabilat szeretnél en a helyedben raknék egy fiókost/tarolot az egyik oldalra az ad egy stabilitást az asztalnak.

Nálam 2 db van

(#5) nubreed válasza soneec (#4) üzenetére

nubreed
(addikt)

Köszi, de már írtam a másik topicban (ahova nem kellett volna :) ) hogy megvettem már az asztalt. Én is imádom ezt a fekete-barna színt egyébként, ha jól látom nálad is az van. Sajnos az Alex fiókos elemből nem volt fekete-barna raktáron, más színben meg nem akartam, pedig gondolkoztam azon a megoldáson is amit írsz. De már mindegy, megvan a Malm, szerkesztek még hozzá egy monitor tartót is (egy Ekby polc, fekete barna szín természetesen és 4 db, csomagban kapható rozsdamentes acél láb hozzá).

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#6) soneec válasza nubreed (#5) üzenetére

soneec
(tag)

Nekem is van olyan konzolom de aztan le tettem róla, inkább felfurtam a falra a monitort. Majd dobj egy kepet róla! :)

(#7) birno

birno
(őstag)

Sziasztok,

Ilyen massziv, negy labas, motoros, allithato magassagu keretet vagy teljes asztalt lehet kapni magyarorszagon?
https://www.upliftdesk.com/uplift-900-four-leg-adjustable-height-standing-desk-frame/

(#8) Novver

Novver
(tag)

Sziasztok!

Jelenlegi 15 éves kihúzható billtartós asztalom helyett keresek egy szimpatikus, szép nagy 120x80 méretű asztalt.

A netes turkálás végeredménye 2 db jelölt

IKEA BEKANT

IKEA IDÅSEN

IDÅSEN nyert mert egyszerűen szinte meg sem moccan ha toszogatják, míg a BEKANT iszonyúan mozgott és máshol is panaszkodnak rá neten, míg az IDÅSEN-t istenítik hogy milyen stabil és vastagabb a lapja is mint a BEKANT-é.

Hozzá lecserélem szétzilált jyskes székemet is egy MARKUS-ra vagy JÄRVFJÄLLET-re. Még nem döntöttem el, majd megyek kipróbálni őket.

Csak érdekelne hogy van-e tapasztalata bárkinek az említett két asztallal kapcsolatban. <3 Székvevős topic :R

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/Uplay: Novver / Battle.net: Novver#2884 / Minden egyéb játékban is: Novver

(#9) Novver válasza Novver (#8) üzenetére

Novver
(tag)

IDÅSEN lett, megspékelve egy MARKUS-sal, lábtartóval és padlóvédővel.

Naggggyon kényelmes, de még fura hogy nem kihúzható billentyűzettálcán van a bill.

Maximálisan tudom ajánlani. Az asztal betonbiztosan áll, alig bírom megingatni. A BEKANT rendkívül ingatag. Egy nagyobb egérmozdulat és mozog az egész.

:R

Origin/Steam/Uplay: Novver / Battle.net: Novver#2884 / Minden egyéb játékban is: Novver

(#10) Wasp91 válasza Novver (#9) üzenetére

Wasp91
(aktív tag)

A Bekantról ránézésre azt gondolná az ember, hogy stabil.
Akkor a Linnmon milyen lehet? :U [link]

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#11) Novver válasza Wasp91 (#10) üzenetére

Novver
(tag)

Brrr. A hideg is kiráz a látványtól is :D

(#12) Land válasza Novver (#9) üzenetére

Land
(addikt)

Nekem FREDDEM van. Kissé magasabbnak érzem az asztallap magasságát, mint nekem ideális lenne. A jobb válam egy ideje fáj, be van gyulladva. Lehet ezért. Így a cserén agyalok. Állítható magasságú asztal kellene. IDASENT ajánlod erre?

| Xiaomi Note 5 4/64 Gb Black & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Mazda 3 G120 AT Revolution + Leather

(#13) xundyingx

xundyingx
(csendes tag)

Üdv!
Erről mi a véleményetek?

[link]

Bár egy olyan lenne a legjobb ahol 2 monitor elfér egymás mellett!

Mindenképp kellene egy új "gamer" asztal, mert a mostani annyira kényelmetlen, hogy a billentyű és az egér nem egymás mellett van, hanem ívben. Pedig a lábtámasza kényelmes.

Keret: 40e max 50e (bár ezt már sokallom egy h*lye asztalért).

(#14) xundyingx válasza xundyingx (#13) üzenetére

xundyingx
(csendes tag)

+Szerk. Most vettem észre, hogy linkeltétek. :D

[link]

Ez viszont nagyon tetszik, de vajon mennyire stabil?

(#15) Land válasza xundyingx (#14) üzenetére

Land
(addikt)

Stabil, nekem ilyen van. Lehet megválok tőle.

| Xiaomi Note 5 4/64 Gb Black & Motorola Moto G 2015 16/2 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & Meizu EP52 | Mazda 3 G120 AT Revolution + Leather

(#16) xundyingx válasza Land (#15) üzenetére

xundyingx
(csendes tag)

Mi okból?

(#17) Land válasza xundyingx (#16) üzenetére

Land
(addikt)

A jelenlegi szék+asztal kombóm nem kényelmes. Első körben szék csere lesz, aztán ha nem lesz elég, akkor asztal csere is.

(#18) xundyingx válasza Land (#17) üzenetére

xundyingx
(csendes tag)

Mondjuk ennél érdekelne engem is, hogy mégis mennyire van az az asztal rész ha egy irodai székben ülsz. Mindenesetre ajánlod az asztalt vagy valami mást?

(#19) Land válasza xundyingx (#18) üzenetére

Land
(addikt)

Alapból jól néz ki, 2 monitor is elfér rajta, a 2 hangfal a két szélső polc részen van. Nekem tetszik, csak a kényelmes ülést/pc használatot kellene megteremtenem. A következő hetekben veszek széket. Ha önmagában megoldja a kényelem kérdést, akkor marad az asztal és ajánlani fogom, de jelenleg nem tudom mi a gyenge pont a setupomban.

(#20) xundyingx válasza Land (#19) üzenetére

xundyingx
(csendes tag)

Valószínűleg ezt a szettet fogom én is választani, köszi!

Ez pedig az említett ami már vagy 10+ éve biztosan megvan, nem lenne rossz, tényleg kényelmes a láb része... de játék szempontjából nagyon kényelmetlen. :D

[link]

UI pontosan az asztal rész ahol a billentyűzet és egér van, az hány cm a padlótól?

[ Szerkesztve ]

(#21) xundyingx válasza xundyingx (#20) üzenetére

xundyingx
(csendes tag)

+Egyébként ahhoz képest, hogy nem is 50e (csak ikea family tagsággal), hanem alapból 60e +még a kiszállítási díj 13e forint (ezen elég nagyot néztem), már is 73e hufnál járunk... Így már kicsit elgondolkodok, hogy megérné e inkább felmenni érte budaörsre...

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.