Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4S

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

JiaYu G4S Téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) JohnK válasza fa4hu (#5300) üzenetére


JohnK
aktív tag

Igen meglett közben, jó hülye voltam, hogy reset előtt nem rögzítettem a fejemben... :W

(#5302) zex


zex
aktív tag

Sziaszok!

Ismerősömnek van egy ilyen telója. Sajnos a kijelzője betörött.
Esetleg tud-e valaki hozzá kijelzőt? Illetve jelenleg melyik Android verzió működik rajta stabilan?

Köszönöm a válaszokat!

(#5303) fa4hu válasza zex (#5302) üzenetére


fa4hu
őstag

Android 4.4.2 van stabil rá, hivatalos és főzött ROM-ban is. De volt, akinél a CM12 (Android 5) is stabilan futott.

(#5304) zex válasza fa4hu (#5303) üzenetére


zex
aktív tag

Szuper, köszönöm a választ! Akkor először a kijelzőt kell megoldanom, bár kérdés, hogy tizenezer forintot ér-e a telefon, hogy költsek rá. :U

(#5305) fa4hu válasza zex (#5304) üzenetére


fa4hu
őstag

Ha egyébként jó állapotú, és az aksija is jó még, simán megér annyit.

(#5306) zex válasza fa4hu (#5305) üzenetére


zex
aktív tag

Köszi, ha meglesz a kijelző akkor majd még lehet érdeklődök stabil ROM iránt itt a fórumon! ;)

(#5307) MAC72


MAC72
tag

Sziasztok! Mostanában a telefonom magától telepít alkalmazásokat. Kínai karakteres játékokkal vagyok bombázva naponta. Kissé idegesítő. Mit lehet tenni ez ellen? Sajnos ezidáig nem jöttem rá, hogy melyik alkalmazás váltotta ezt ki.

(#5308) fudi2002


fudi2002
veterán

Akku % ugrálásra Patch. Tesztelés alatt, nem tudom még megerősíteni, hogy működik-e.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5309) Benhill válasza MAC72 (#5307) üzenetére


Benhill
senior tag

Nekem is ezt csinálja.

Én is várom a választ.

Vírusírtó nem jelez semmit, viszont van egy app, ami minden nap szeretne feltelepülni, de a készülék nem engedni mert kártékony.

(#5310) -h2o- válasza fudi2002 (#5308) üzenetére


-h2o-
csendes tag

Fel tudnád tenni még1x?

(#5311) fa4hu válasza MAC72 (#5307) üzenetére


fa4hu
őstag

Milyen ROM van rajta? Csak tiszta forrásból telepítettél alkalmazást?

(#5312) fudi2002 válasza fudi2002 (#5308) üzenetére


fudi2002
veterán

Változatlan, fölös felrakni.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5313) ittakary


ittakary
nagyúr

gyári ROMot honnan tudom letölteni?

(#5314) fa4hu válasza ittakary (#5313) üzenetére


fa4hu
őstag

A NeedRom-on fenn van az is.

(#5315) ittakary válasza fa4hu (#5314) üzenetére


ittakary
nagyúr

esetleg linket hozzászőttél volna, nem bántam volna :D

fingom sincs melyik a gyári

(#5316) ittakary válasza ittakary (#5315) üzenetére


ittakary
nagyúr

na megtaláltam ezt [link]

viszont itt van
-FL
-SD

és még máshol találtam
-FT

melyik mit jelent?

(#5317) ittakary válasza ittakary (#5316) üzenetére


ittakary
nagyúr

nos felraktam egy gyári ROMot és NVRAM mentés nélkül rányomtam az installra, elszállt az IMEI

erre mi orvoslás van? :(

(#5318) fudi2002 válasza ittakary (#5317) üzenetére


fudi2002
veterán

Ezt szedd le. Ezzel vissza tudod írni.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5319) ittakary válasza fudi2002 (#5318) üzenetére


ittakary
nagyúr

beépített Service felületen keresztül sikerült
ez a leírás segített [link]

szóval ha most a *#06# kiadja a régi rendes IMEIt akkor minden rendben?

(#5320) fudi2002 válasza ittakary (#5319) üzenetére


fudi2002
veterán

Igen, ha gyári kell picit moddolt stabil akkor ezt javaslom.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5321) ittakary válasza fudi2002 (#5320) üzenetére


ittakary
nagyúr

egyelőre sajnos nincs módosított Recoverym

felrakható ez FlashTool-lal?

(#5322) fudi2002 válasza ittakary (#5321) üzenetére


fudi2002
veterán

A v7ből az fl verzió igen. Aztán arra twrp fel és v8 onnan.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5323) ittakary válasza fudi2002 (#5322) üzenetére


ittakary
nagyúr

sikerült felraknom egy TWRP-t :)

"TWRP_2.7.1.0_Vlad9ck"

ebből küldöm fel mindjárt a V8at

JA és tud valaki egy FASTBOOT -> RECOVERY parancssoros parancsot?

és remélem IMEI megmarad :U mert gyári ROM nélkül nem is fogom tudni visszaírni valószínűleg az IMEI-t

[ Szerkesztve ]

(#5324) fudi2002 válasza ittakary (#5323) üzenetére


fudi2002
veterán

Recovery könnyen telepíthető mobileuncletoolssal vagy flashtoolsszal.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5325) ittakary


ittakary
nagyúr

elszállt az IMEI a V8 telepítésével

és mivel custom ROM itt nincs már ilyen Service menü

[ Szerkesztve ]

(#5326) ittakary válasza ittakary (#5325) üzenetére


ittakary
nagyúr

Mobile Uncle Tools sem akar települni :(

csomaghiba :(

(#5327) ittakary


ittakary
nagyúr

visszaraktam a gyárit FlashTool-lal, most az alsó gombok nem működnek

tévedtem, működnek a gombok, csak az érzékelési pontjuk felcsúszott kb 1 cm-rel

magyarul jóóóval fölé kell kattintani, ha meg akarod nyomni :(

[ Szerkesztve ]

(#5328) ittakary válasza ittakary (#5327) üzenetére


ittakary
nagyúr

találtam egy másik usert akinek ez volt, és megoldódott de sajnos semmi konkrétumot nem írt senki

A System Settings nekem nem létező menüpont

(#5329) fa4hu válasza ittakary (#5327) üzenetére


fa4hu
őstag

A képernyőeltolódást elvileg ezzel orvosolták anno, ha a 4.2 és 4.4 android verziók közötti váltás okozta.

Még mindig nincs IMEI-ed?

(#5330) ittakary válasza fa4hu (#5329) üzenetére


ittakary
nagyúr

felraktam most ezt:

G4S_20141113-154404_[jiayupolska_PL]

ez 4.4.2

itt most jó a kijelző, de nincs IMEI (nincs is gyári Service felületről szóval ötletem nincs hogy lehetne visszírni)

viszont ha visszarakom 4.2.2-re tippem szerint újra elb.szódik a kijelző, márpedig az IMEIt csak ott tudom megcsinálni

ILYEN kellene nekem csak G4S-re és nem G5S-re

[ Szerkesztve ]

(#5331) fa4hu válasza ittakary (#5330) üzenetére


fa4hu
őstag

Amit linkeltem, az elvileg javítja a képernyőelcsúszást. A MobileUncleTools-ban 4.4 alatt nincs IMEI visszarakó menüpont?

(#5332) ittakary válasza fa4hu (#5331) üzenetére


ittakary
nagyúr

de én 4.4.2-ről akarok menni 4.2.2-re, tehát VISSZAFELÉ

márpedig a linkelt leírásban félkövérrel kiemelve vagyon, hogy 4.4.2-vel kompatibilis

(#5333) fa4hu válasza ittakary (#5332) üzenetére


fa4hu
őstag

Akkor meg ezt.

(#5334) ittakary válasza fa4hu (#5333) üzenetére


ittakary
nagyúr

fel is pukkantottam felóra, jó lett :) nagyon szépen köszönöm a gyors reakciót :R

rootolom, eltüntetem a kínai szarokat a telóról (Uninstallerre gondoltam, vagy mit ajánlasz?)

utána még elrejtem a rootot valahogy (OTP alkalmazás miatt) és remélem soha többet nem kell hozzányúlnom

[ Szerkesztve ]

(#5335) fa4hu válasza ittakary (#5334) üzenetére


fa4hu
őstag

Én Titanium Backup-pal szoktam a felesleges rendszeralkalmazásokat törölni vagy fagyasztani.

(#5336) Tomacko


Tomacko
senior tag

Szaisztok.

Nyilván nem én érdeklődöm először a következő dolog felől. A lányom G4S telefonját le ejtette, pofára sikerült mint a zsíros kenyér. Naná, hogy érintő és kijelző is el van szállva. Ha rendelnék hozzá érintőt kijelzővel, azt mennyire nehéz cserélni? Illetve van olyan fórumos aki esetleg értelmes áron csinálná meg ?

Tomi

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#5337) cappa72 válasza Tomacko (#5336) üzenetére


cappa72
nagyúr

Arra kell vigyázni, hogy nem feltétlenül mindegyik kijelző/érintő működik pl. 4.2-es Android felett.
Van, amelyik csak a 4.2-vel megy.
Erre mindenképp fel kell készülni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5338) Tomacko válasza cappa72 (#5337) üzenetére


Tomacko
senior tag

Gyári rendszerrel fut a teló. Így hirtelen mondjuk passzolom, hogy az milyen verziószámú :) Meg nézni meg ugye nem is tudom :) De nagyon jó ,hogy mondod. Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#5339) cappa72 válasza Tomacko (#5338) üzenetére


cappa72
nagyúr

Van lehetőség megnézni, ha pl. van bekapcsolt usb hibakeresés. Esetleg erről infód nincs?
Mert ha van, akkor lekérdezhető.

Ha nincs usb debug, még akkor is megnézhető, csak elég bonyolultan: a system-et lemented flashtool-lal, és az img fájlban kikeresed a build.prop-ot.
Vagy szintén flashtool-lal a boot.img-t mented le, és azt szétbontva látható, hogy milyen a verzió.
Na jó, ez azért nem 1xű. :B

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5340) Tomacko válasza cappa72 (#5339) üzenetére


Tomacko
senior tag

Ma szolgálok... holnap ha lesz rá indittatásom talán teszek fel egy flesstúlt :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#5341) Tomacko válasza Tomacko (#5340) üzenetére


Tomacko
senior tag

Most valahogyx nagyon nincs kedvem kütyüzni evvel, hogy kitaláljam mi milyen benne... De legalább jön a húsvét is.
Szóval asszem meg van mit fog kapni.
Lenne esetleg tippetek, hogy mi lenne érdemes venni kb. 4,5 - 5,5 col közt akár a használtpiacról is úgy 30k plafon árból ?

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#5342) cappa72 válasza Tomacko (#5341) üzenetére


cappa72
nagyúr

Pedig jó kis telefon volt. (asszonypajtinak még megvan, most kapott frissebb akkut a púpos helyett)

Ha nem zavar a miui, akkor redmi 4a jó lehet akár, újonnan 37k körül van.
De ha a limit max 30, akkor jön a szokásos kérdéshalmaz... dual sim kell? Mert mostanság nem nagyon van olyan szintű telefon reális áron, mint a g4s... itt főleg a kamerára gondolok ( :K ), nem a GPS-re ( ;] )
Az biztos, hogy 2GB RAM alá nem szabad menni. Főleg fiatalként (fészbúk és egyebek....)

Én redmi 3s mellett döntöttem, de stabilitásban a g4s jobb volt. A redmi 3s bizonytalanabb működésű (szenzorok megállna, majd újra elindulnak; random kikapcs - igaz, eddig 3 volt a fél év alatt), de még így is elég jó. Igaz, nem a 30k-s árkategóriával képviselteti magát.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5343) Tomacko válasza cappa72 (#5342) üzenetére


Tomacko
senior tag

A miui nem zavarja. Gyerekből, nem izgatják ilyen dolgok. Dual sim sem érdekes...még :) Facebook sem játszik nála, még, mert az anyja eléggé le torkolja a közösségi életért ilyen téren. Mondjuk én is azt mondom, hogy közöségi életre ott a játszótér az iskola és egyéb helyek :) A kamera azért jó ha normálisan dolgozik, hozza a G4S szintet. Szóval azt mondod a redmi 4a jó választás lehet ? Meg lesem hamar, aztán ha be jövős, akkor max. családi kupak tanács és közös össznépi ajándék vétel. Mégis, egy 12 éves gyerek csak, nem biztos, hogy "vagyonokat" kell bele ölni egy húsvétba mondjuk :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#5344) NomAAd5 válasza cappa72 (#5131) üzenetére


NomAAd5
csendes tag

Nos, most sikerült odáig jutnom, hogy érdemben átrágjam magamat rajta, szereztem egy kísérleti MTK SoC-os gépet (Axgio N1) amin sikeres kísérlet után a végül is sikerült egy 10 / 3.5-ös felállást csinálnom a G4S-be.
Nagyon köszönöm még egyszer a leírásaidat és a sok segítséget!

(#5345) fudi2002 válasza cappa72 (#5342) üzenetére


fudi2002
veterán

Help
Rég csináltam ilyet. Format+downloadot kapott flashtoolsszal, persze imei ugrott. Van minden féle mentésem, külön nvram fájlok (data/nvram) illetve rendszermentés is, flashtools-á konvertálva. Utóbbit nem sikerült visszatennem, viszont uncletools-as visszalőttem az imeit. Idáig jó is, de twrp wipe-ra ugrik megint. Régebben volt ilyen, de ugyanezt végigjátszottam és onnantól maradt imei minden. 5let?

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5346) fudi2002 válasza fudi2002 (#5345) üzenetére


fudi2002
veterán

Ezzel sikerült, az mtkdroidtools mentésben levő nvram backuppal. Ha esetleg más is szenvedne vele. Egy tipp, 4 twrpből 1-el működött, batsilos 2.8.6.0-val (mivel nincs külön sdkártya és arra tud menteni, viszont ez a twrp virtuálban annak látja a belső memót)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5347) fudi2002 válasza fudi2002 (#5346) üzenetére


fudi2002
veterán

twrp wipera így is törli az imeit.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5348) cappa72 válasza fudi2002 (#5347) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nem tudtam megnézni a linket.
Ami biztos hatás az ez:

adb-n keresztüli nvram visszaírás.

legyen az mentés neve nvram.img

adb push nvram.img /sdcard/.
adb shell
su -
cd /sdcard/
dd if=nvram.img of=/dev/nvram
sync
reboot recovery

Na és ekkor nyomj egy factory resetet.
Ilyenkor a következő úraindítás után az nvram-ból "legenerálódik" a /data-ra az összes olyan adat, ami szükéges a működéshez.

Ha mégsem így lenne, akkor máshol kell keresni a gondod. Ilyenkor a protect_s és protect_f az, amit még vissza kell írni hasonló módon.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5349) fudi2002 válasza cappa72 (#5348) üzenetére


fudi2002
veterán

Köszönöm!
Amúgy a linkelt cucc tulajdonképpen a data/nvram mappát menti, illetve állítja vissza, de ennyi. Megpróbálom, köszköszkösz! :)

Szerk: kérdés bocsi, droidtools mentésem van, ott van külön nvram backup+a simamentésben is, de az bin kiterjesztésű fájl. Ez átnevezhető, vagy a jelenlegi visszaállított telóról mentsek egy újat(a már jó data/nvram adatokkal) és azt küldjem vissza az /dev/nvramba?

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5350) cappa72 válasza fudi2002 (#5349) üzenetére


cappa72
nagyúr

A fájlnév nem fontos. lehetne akár kukamalac is, a kiterjesztés meg pláne nem fontos. Csak a tartalom.
A dd parancs amúgy sem gondolkodik, hanem cselekszik. Ezért nem "felhasználóbarát" (Windows-os értelemben), hanem aki használja, annak kell észnél lenni.
Az MTKDT mentésből a bin fájl lesz az, ami neked kell, asszem a másik a data-ból kinyert adatokat tartalmazza. A bin fájl viszont nem csak az imei-t taralmazza, hanem az egyéb kalibrációs információkat is.

Amúgy a Linux jellegű/alapú operációs rendszerek legtöbbje nem "érzékeny" a kiterjesztésre, mert nem úgy működik, mint a redmondi cucc - szerencsére.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5351) fudi2002 válasza cappa72 (#5350) üzenetére


fudi2002
veterán

Köszönöm, már landolt is a témaösszefoglalóban :) Amúgy sikerült, most már megyen wipe után is.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5352) fa4hu válasza fudi2002 (#5351) üzenetére


fa4hu
őstag

Még mindig használod a készüléket? Nekem a 2,4 GHz-es wifije vált bizonytalanná.

(#5353) cappa72 válasza fa4hu (#5352) üzenetére


cappa72
nagyúr

Feleségemnél remekül működik még a telefon. Volt egy időszak, amikor kikapcsolgatott, de rájöttem, hogy a púpos akku miatt. Akku csere óta visszaállt a régi stabil működés. 4.2-es kipucolt stock droid van rajta.
Még a gps is működget, hála a házilag tákolt hurokantennának - persze navigációra alkalmatlan.
Továbbra is a kamera fontossága miatt nem is tudom, hogy megérett-e a cserére. Nem elkötelezett okostelefon rajongó az asszonpajti, szóval nincs is sok alkalmazás telepítve. A 13GB-os data partícióból kb. 1GB-ot tesznek ki a telepített alkalmazások... Ez ma már ritkaságszámba megy.
Tehát még abszolút élhető telefonról van szó.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5354) fa4hu válasza cappa72 (#5353) üzenetére


fa4hu
őstag

Nálunk már csak tartaléktelefon, szerencsére 5 GHz-en gond nélkül működik a wifije.

(#5356) fudi2002 válasza fa4hu (#5352) üzenetére


fudi2002
veterán

Nekem és asszonynak is az van, nekem most volt 3 év 3 hónapos, asszonynak kb 2év és pár hó. Én az enyémen antennákat cseréltem (bár nem valószínű, hogy az volt), bluetooth csibészkedett. Eldobta a kapcsolatot, illetve a headset pedig nem tudott csatlakozni. Ezért kellett egy spflashtool teljes gyalu. Most jónak tűnik. Tervezem két db Redmi note 4 beszerzését, de teljesen jól működnek a telefonok, szóval ráér. Olyan sóher köcsög vagyok, aki mindent megpróbál kihasználni abból amit egyszer kifizetett. :)

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5357) fa4hu válasza fudi2002 (#5356) üzenetére


fa4hu
őstag

Ha a GPS normálisan működne, akkor én sem cseréltem volna (egyébként egy Redmi 3S-re, és ha jól tudom, Cappa is arra váltott).

(#5358) JohnK


JohnK
aktív tag

Sziasztok!

Én is abszolút meg vagyok elégedve vele még mindig.

Egyetlen gondom van, pár hónapja elkezdtek megjelenni fényes pontok több helyen is kijelzőn.

Foglalkozik vele itthon valaki, aki értelmes áron kicserél ilyesmit?

(Hogy megéri-e, nekem személy szerint valószínűleg igen, mert 2-3 évig még nem terveztem új telefont.)

Előre is köszi, ha valaki tud segíteni, merre induljak el.

(#5359) fudi2002


fudi2002
veterán

Boldog karácsonyt Urak!

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5360) JohnK válasza JohnK (#5358) üzenetére


JohnK
aktív tag

Ez még mindig aktuális, ha tudna valaki benne segíteni.

(#5361) fa4hu válasza fudi2002 (#5359) üzenetére


fa4hu
őstag

Viszont, Neked és Mindenkinek! Lassan kikopik a készülék...

(#5362) fudi2002 válasza JohnK (#5360) üzenetére


fudi2002
veterán

Nem érdemes sztem vele foglalkozni. Többe kerülne mint amit ér.

Nálam Redmi Note4 lett, asszony még használja az övét, bár neki is úton van a note. Anyum örökölte a g4s-t, szolgál tovább a családban, hűségesen. :U

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5363) cappa72


cappa72
nagyúr

Hihetetlen, de már a 4. tulaja van a szép fehér g4s-nek.
Használtan vettem, majd megkapta asszonyka, utána a lányunk, és most a legkiseb fiamnál landolt.
Igaz, gms tápvonalcsere szükséges volt, hogy telefonként is lehessen használni, de megoldottam.
Erre még nem került fel a salamander 4.4, még mindig 4.2-es droidon van.
Csak a 13GB-os data hekket és a 4.2-höz tartozó CWM-met kapta meg.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5364) fudi2002 válasza cappa72 (#5363) üzenetére


fudi2002
veterán

Nálunk meg anyum használja azóta is :) Jó kis telefon volt, annyi hogy akkut akartam venni hozzá, sehol nemvan eredeti sajnos.

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5365) cappa72


cappa72
nagyúr

Hát megadta magát az utolsó g4s a családban.
Kisfiam megkapta, és olyan szerencsétlenül esett le, hogy a szilikon tok ellenére pókhálós lett... volt megsiratás... Persze apa előhúzott egy másik tartalékfont, aztán kapott egy új sáomit (7a).

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5366) fudi2002 válasza cappa72 (#5365) üzenetére


fudi2002
veterán

Nálunk még anyumnál bírja a kicsike. Igaz már vmi hulladék utángyártott akkuval, de megy. Jó kis cucc volt ez, szerettem. :)

Szakmai kérdésre privátban nem reagálok.

(#5367) vegyszer válasza cappa72 (#5365) üzenetére


vegyszer
addikt

Ha szóltál volna...
Az enyém meg még mindig halott de csak a nyák szállt el. Mindene ép...
At tudtál volna költözni bele

Mikor sz enyémet anno megműtötted még ment egy kicsit de csak megfeküdt...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#5368) robekri


robekri
addikt

Van valakinek eladó akksi??

megvenném :D

-Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!

(#5369) cappa72 válasza robekri (#5368) üzenetére


cappa72
nagyúr

Hát... szerintem már mindegyik púpos lehet... ;)
Megnézem, megva-e még valahol a g4 (padlás, garázs, ilyesmi)...

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#5370) vegyszer válasza robekri (#5368) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem komplett nem működő (alaplap hibás) elvileg van a szekrény mélyén...
Megnézem neked

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  JiaYu G4S
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.