- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- vrob: Az IBM PC és a játékok a 80-as években
- bambano: Bambanő háza tája
- Tomasz72: Ventilátor upgrade
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Mr. Y: Motoros sztorik #06
Új hozzászólás Aktív témák
-
_Petya_
őstag
Nos, elsore egy tokeletesen unhatekony algoritmus, beolvasod mindket file-t soronkent (BufferedReader, FileReader) egy-egy ArrayList-be. Kersz az egyikre egy Iterator-t, vegigmesz vele a kollekcio elemein, es mindegyik elemre megnezed, hogy a masikban is benne van-e (oda is kersz egy Iterator-t). Ha mindkettoben benne van, kiirod, ha nincs, akkor nem. Ha valakinek van jobb otlete, irja le nyugodtan, az egyetemen nekunk igy tanitottak... valoszinu, hogy igy nagyon lassu lesz.
Amugy regebben poenbol irtam szovegben string kereso programot pascalban, c-ben, java-ban, és awk-ban. Szerintetek melyik volt a leglassubb?
Petya -
_Petya_
őstag
Üdv!
Dinamikus tömböt szeretnék megvalósítani Java-ban. Tehát előre nem ismert számú elemet szeretnék a tömbben tárolni, kezdetben 0 elem, és ha kell, meg tudjam növelni, tudjak hozzávenni mégegy elemet(szövegben kell szavakat számolni, ha új szót találunk, új tömbelemet veszünk fel, ha már volt, akkor a meglévőt növeljük)
Remélem érthetően fogalmaztam...
Petya -
_Petya_
őstag
Hogyan lehet Javaban meghatározni, hogy egy file hány sorból áll? Talán végig kell olvasni, és számolni a sorvégeket? Vagy csak soronkén olvasni, és figyelni, hogy mikor dob exceptiont?
mod: a progiban BufferedReaderrel, soronként olvasom, és nem ott száll el, ahol olvasom n soros file-nél az n+1. sort, hanem csak ott ahol hivatkozok rá. Ebből nem lehet valamit kihozni?
[Szerkesztve]
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- ÚJ BONTATLAN iPad Air 6 13 méretben iPad Air 13 512GB Wi-Fi+Cellular Azonnal Átvehető DEÁK Térnél.
- MSI Thin A15 B7VF 15.6" FHD IPS Ryzen 7 7735HS RTX 4060 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- TUF A17 FA706IU 17.3" FHD IPS Ryzen 7 4800H GTX 1660 Ti 16GB 512GB NVMe gar
- Lenovo Thinkpad X13 Gen4 - AMD R5 7450U/32GB/1TB
- ELADÓ - LENOVO LEGION SLIM 7i 16IAHV - 40GB RAM, 1.5 TB SSD
- Samsung Galaxy A13 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone 12 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felváráslás!! Xiaomi 13T, Xiaomi 13T Pro, Xiaomi 14T, Xiaomi 14T Pro
- LG 65QNED87T / 65" - 164 cm QNED / 4K UHD / 120Hz & 3ms / HDR 10 Pro / FreeSync Premium / HDMI 2.1
- Konica Bizhub C220 - A3 fénymásoló
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged