Hirdetés
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- lezso6: Miért is jó, ha dohányzol?! Megéri rászokni!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- bambano: Bambanő háza tája
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
Új hozzászólás Aktív témák
-
Lortech
addikt
válasz
Aethelstone #9552 üzenetére
Bár nem rólam van szó, de ha már ... Igen, abszolút kódolok és reviewzok. Nem ilyen enterprise architect vagyok aki meetingekre jár és ott okoskodik. De, elég részletesen bele tudok merülni a technológiákba igen, hiszen ez a munkám, hogy meghatározzam az irányokat. Azért felelek, hogy jó döntéseket hozzak és jó irányba tereljem a projektet és csapatot, sőt a cég stratégiáját.
Dev környezetet, infrát,, db-t, CI-t, fejlesztői teszt alap struktúráit, integrációt, az alap framewörk megoldások elsőprő többségét, a fejlesztési folyamatot, a branchelési stratégiát meg még ki tudja mit én rakom össze. Csapattagok többnyire feature-t fejlesztenek.Írtál pár dolgot, mi az, ami miatt Spring, de semmit arról, hogy mi az, ami miatt nem Java EE.
JSF-hez hozzá sem nyúltam pár éve, előtte sem saját elhatározásból.
Java EE nem azt jelenti, hogy akkor JSF-et kötelező használni webre. Eleve nem csak webalkalmazás létezik, másrészt meg hülye lennék JSF-et választani, sőt bármilyen Java alapú webes frameworköt.
Nem volt "JSF vs gwt/vaadin", csak a te fejedben, Már csak azért sem, mert Java EE és gwt / vaadin semennyire sem zárja ki egymást. A JSF-fel csak tippeltem, hogy az biztos nem szíved csücske. Nekem se, de a Vaadint is hasonló baromkodásnak tartom.Alkalmazás-szerver vs Servlet Container. Szerintem erről ne nyissunk vitát.
Hát a semmivel nem tudok vitatkozni.Spring Data - Deltaspike, két saját projekten eddig bevált.
Spring Boot - ezzel mit szeretnél? Ezért használjon valaki Springet? Enélkül nem élet az élet? Csak így lehet?
Spring Rest - egy REST API az valami olyasmi, amire csak a Spring lenne képes 2017-ben? Lehet, hogy csak álmodtam, hogy ma is vagy 5db REST API-t implementáltam A-Z-ig (wildfly / resteasy).Satöbbi. Igen, rühellem az EE-t. Pont. Befejeztem.
El se kezdted, de oké, nem is számítottam többre.
Új hozzászólás Aktív témák
A topicot kiemeltem. Valaki nem akar egy nyitó hsz-t írni?:))
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Synology NAS
- iPhone topik
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- E-roller topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- OLED monitor topic
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- ASUS notebook topic
- OLED TV topic
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy Z Fold 6 Silver Shadow Hajlítható csúcstechnológia, AI extrákkal,2028. 01. 24
- KFA2 RTX 3060 12GB GDDR6 1-CLICK OC Eladó!
- Google Pixel 10 Pro XL Moonstone Super Actua 120 Hz, Pro kamera 5 zoom 256 GB Használt,Gari
- Samsung Galaxy Z Fold4 Graygreen Duplakijelzős produktivitás, 120 Hz, Garancia 2026. 03. 22-ig
- ROG Strix G513RC 15.6" FHD IPS Ryzen 7 6800HS RTX 3050 16GB 512GB NVMe magyar vbill gar
- SzinteÚJ! HP Elitebook 860 G10 i7-1355U 32GB 1000GB 16" FHD+ Gar.: 1 év
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3240
- HIBÁTLAN iPhone 14 Pro 256GB Deep Purple -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3516, 94% Akkumulátor
- Lenovo E490 Notebook i7/16/500
- Csere-Beszámítás! Garis! Asus Tuf FX608H Notebook! I5 13450HX / RTX 5050 8GB / 16GB DDR5 / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest