Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9901) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Fényképezéshez, videózáshoz illetve ezek szerkesztéséhez ki milyen programokat használ?
Nekem fent van a Genius, Videon, 360, Gorillacam, iMotion HD, Text Here, PS Express, video 2 photo, ExifWizard, SloPro. Megvettem már a Camera+ is, de valamiért töröltem.
Nem használom mindet, jó lenne szelektálnom közülük, ezért kérem a segítségeteket.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#9902) vadászcsiga válasza Mela Kehes (#9901) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én fényképezéshez videozashoz a camera appot használom, néha a KitCam-et amit sajnálatos módon töröltek a store-ból es nem lett helyette semmi pedig a tökéletes camera app, egy hibája van hogy szívja az akksit, de ez már igy marad, képek szerkesztését telefonon nem látom értelmét. . Videó szerkesztesere meg a Lumify-t.

(#9903) bull84ghia válasza Elims (#9899) üzenetére


bull84ghia
őstag

A symbian addig súrolta még teljesen el nem tűnt. Én használtam kb 1 hónP után elég volt belő.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9904) buci30


buci30
addikt

Két program érdekelne.
Van már hang rögzítő amivel a telefonhívást tudom rögzíteni?

Másik:
Find my iPhone helyet komolyabb ami samsungon van a samsung dive ,h a telefon hivaslistajat is letudom kérni stb.?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#9905) madgie válasza Mela Kehes (#9901) üzenetére


madgie
titán

Mostani fotó-kedvencem a Scout Camera, isteni fekete-fehéreket köp ki magából :) Videózni a Filmic Pro-val szoktam, bár nem épp méretbarát a cucc (nyóc gigás ájfónnál érezhető).

(#9906) bull84ghia


bull84ghia
őstag

Free lett a ProCam a storeban. Gondoltam szólok mert van itt akit érdekel a fotózás ha jól sejtem.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9907) Vasinger! válasza Xero (#9900) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Milyen programmal oldod meg a fájlcserét PC-ről mobilra?

(#9908) bull84ghia válasza Vasinger! (#9907) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ifunbox pl, egyszerű mint a faék :)

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9909) Vasinger! válasza bull84ghia (#9908) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Wifin keresztül gondoltam.

(#9910) vans? válasza buci30 (#9904) üzenetére


vans?
őstag

Nincs.

Komolyabb vedelemhez JB kell.

hábm bábm

(#9911) Syl válasza Vasinger! (#9898) üzenetére


Syl
nagyúr

Mondjuk ez az ami kicsit csábít a droid felé, a kicsit nagyobb játszótér, jobban ki lehetett belezni a telót, mint IOS-en. De mellé kaptunk fagyásokat és instabil működést.

Mondjuk ez számomra kicsit vicces kijelentés. Merthogy az iOS7 nem kis érdekességeket képes produkálni. A lányom iPhone 4s-se naponta fagy akkorákat (pl. zenelejátszás közben), hogy zúzmarás lesz a konyhaablak (power+home hosszas tartásával lehet csak életre kelteni), az én iPad4-em pedig szeret spontán rebootolni (főleg taskváltáskor).
Ehhez képest a telefonom 4.1-es androiddal és az előző táblám 4.0-val a stabilitás és megbízhatóság mintapéldája. :U

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9912) Vasinger! válasza Syl (#9911) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

6.1-es IOS fél év alatt, talán ha 2x lefagyott, míg annó a CM 9-10-es SGS-em heti 3x csinálta. IOS 7 nálam csak bugos, lefagyni nem fagy le. A 7-es valóban nem egy álom még, de reméljük 7.1 - 7.1.1 környékére az lesz.

(#9913) Syl válasza Vasinger! (#9912) üzenetére


Syl
nagyúr

A 6.1-gyel semmi baj nem volt. Ahogy a Samsung SIII és Galaxy Tab-bal sem, mindkettő gyári rom.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9914) buci30 válasza vans? (#9910) üzenetére


buci30
addikt

Olyanra gondoltam amit webes felületen lehet elérni és a telefon.

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#9915) erdoke válasza Syl (#9911) üzenetére


erdoke
titán

Valami nem kóser nálatok. Se a feleségem 4S-e, se az én iPad 4-em nem lett instabil a 7-es iOS-től. A bizonyos animációk elején fellépő apró akadás már más kérdés, bár az inkább csak a gyengébb 4S-t érinti, és mintha javult volna a 7.0.2 felpattintása után.
A Facebook alkalmazás viszont elég gáz lett, bár azzal bőven akadtak gondok 6.1 alatt is.

A legjobb aláírás a héten

(#9916) Vasinger! válasza erdoke (#9915) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Ha már itt vagyunk, nagyon gáz, hogy egy ilyen cég, mint az Apple megengedheti, hogy az egyik legtöbbet használt app, a facebook ennyire ritkasz@r. Sok ideig tölt, szaggat és van, hogy le is fagy. Mikor mellettem egy 40k-s Lumia kenterbe alázza a Facebookozásban az iPhone-okat azért kicsit elgondolkozok, hogy mi is van. Persze nekem sima 4-em van, de ha jól tudom ez 4S és 5 alatt is elő-elő fordul, ha kicsit ritkábban is, de messze van a tökéletestől.

(#9917) erdoke válasza Vasinger! (#9916) üzenetére


erdoke
titán

Nyilván félreírtad, és "egy ilyen cég, mint a Facebook" akart lenni? :F Ugyanis ők fejlesztik a Facebook appot.
Emellett viszont elég sok FB app van még, ami ha tudásban nem is feltétlenül nyújt sokkal többet, de legalább stabil. Pl. MyPad+.
Akad itthon egy 620-as Lumia, és a kenterbe alázza facebookozásban elég rossz vicc...

A legjobb aláírás a héten

(#9918) Mela Kehes válasza madgie (#9905) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Köszi az infot. Csigának is. :)

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#9919) Vasinger! válasza erdoke (#9917) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Akkor a Facebook direkt fejleszti rosszabbra az Apple termékekre az appját, mint Droidra vagy WP-re? :F

Lehet, hogy a Lumián böngészőben facebookozott, de nálam gyári böngészőben se smooth a FB. :(

(#9920) Wlac válasza Vasinger! (#9919) üzenetére


Wlac
Ármester

Bődületesen rossz a Facebook app a WP8-on (Lumia 620-am volt még pár napja), hidd el, messze veri a hivatalos IOS-es kliens.

“The wha-"

(#9921) Vasinger! válasza Wlac (#9920) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké, akkor szinte mindenhol rossz, bár egy 4 magos droidon elég smooth-nak nézett ki, de kérem. Kb. ez az egyik legfontosabb app a mai világban a telefonon, főleg a fiataloknak. Miért nem lehet, legalább ezt az egyet viszonylag jóra megírni? Nem hiszem, hogy FB szintű cégnek ne lenne rá pénze, vagy érdekeltsége ebben.

(#9922) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

iOS 7 alatt ismét nem lehet albumot törölni a zenék közül?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#9923) Totheground válasza Vasinger! (#9921) üzenetére


Totheground
addikt

Szarnak rá. Legalábbis eddig szartak, most, hogy ide is betették a reklámokat, lehet, hogy jobban fognak figyelni rá.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#9924) legiaap válasza Wlac (#9920) üzenetére


legiaap
nagyúr

Pontosan így van. Én egy dolgot hiányolok az IOS Facebook appjából. Az üzeneteknél az other részt.

Vasinger!: nálam működik a buborékos cucc

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9925) Vasinger! válasza legiaap (#9924) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Apropó:

Az új FB appal már nem lehet megcsinálni azt, hogy ne a messengerben nyíljon meg az üzenet, hanem az FB appban? Ezek a kis buborékok is eltűntek, vagy csak nálam nem megy?

(#9926) madgie válasza Vasinger! (#9925) üzenetére


madgie
titán

Csak ha leszeded a messengert.

(#9927) Vasinger! válasza madgie (#9926) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Igazából mi értelme van a külön messenger appnak? Ha nincs fent akkor nem dop push értesítést a sima FB app, ha üzenetem jött?

(#9928) madgie válasza Vasinger! (#9927) üzenetére


madgie
titán

De, szerintem dob. Talán nem annyira bugos a messenger, mint a sima fb.

(#9929) bull84ghia válasza Vasinger! (#9909) üzenetére


bull84ghia
őstag

Ha jól tudom ifunboxban van wifi támogatás is.

Hazámat szolgálom...............ameddig tart a cérna :

(#9930) Xero válasza Vasinger! (#9907) üzenetére


Xero
nagyúr

AFP, SMB, dlna, Plex.
Ha távol vagyok akkor úgyis VPN-n vagyok és ugyan ez, vagy Plex.

(#9931) Vasinger! válasza Xero (#9930) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

AFP, SMB, dlna
Nagyon jók ezek a rövidítések, de a Google sok mindent kidob rájuk :)

(#9932) Xero válasza Vasinger! (#9931) üzenetére


Xero
nagyúr

(#9933) Blyan válasza Syl (#9911) üzenetére


Blyan
félisten

Az hogy ?

Nekem a 4S-en a hivatalos iOS7 óta semmi fagyásom nem volt, lassulás sem számottevő. Igazából kellemes csalódás a Beta 5 után. Egyelőre elégedett vagyok.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9934) Rage47 válasza Vasinger! (#9916) üzenetére


Rage47
veterán

WP-m volt 2 évig, nincs is rendes FB app, miről beszélsz :D ami van, az meg sz.r

(#9935) Blyan válasza Rage47 (#9934) üzenetére


Blyan
félisten

A JDB for FB már nem szar. Vagy is, nem igazán szarabb, mint az iOs hivatalos változata... ami sokat romlott, az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9936) Rage47 válasza Blyan (#9935) üzenetére


Rage47
veterán

nekem az az érzésem, hogy szétesnek az app részei, valamikor beragadnak egyes elemek vagy késve érkeznek, vagy meg sem jelenik. nem gyakran, de előfordul. a notification is hülyén érkezik. mind1, az ios verzió sokkal összeszedettebb, az egész felületről érezni, hogy egyben van

(#9937) Blyan válasza Rage47 (#9936) üzenetére


Blyan
félisten

Kinézetre egyben van igen, de lassú és akadozik is. Legalább is 4S-en egészen biztosan..
Amikor végre újra natívan megcsinálták mérföldekkel jobb volt, de azóta minden egyes update csak ront rajta.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9938) Rage47 válasza Blyan (#9937) üzenetére


Rage47
veterán

mondjuk én csak a messengert használom, wp-n is az hiányzott
de megnéztem 4s-en a fb appot, be tud lassulni valóban.

(#9939) Blyan válasza Rage47 (#9938) üzenetére


Blyan
félisten

A FB messenger az jó iOS alatt, ez tény. Kellene valami hasonló WP-re is, de valszeg azt nem írná alá a MS. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9940) buci30


buci30
addikt

Az Fb miért nem szinkronizál le a naptárral?

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#9941) Ragnar95 válasza buci30 (#9940) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Gondolom a Beállítások>Facebook alatt engedélyezted a naptárat. Várj egy kicsit, kell neki egy kis idő, míg letölti a szerverről az adatokat.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#9942) buci30 válasza Ragnar95 (#9941) üzenetére


buci30
addikt

Engedélyezve van de semmi :(

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#9943) Wlac


Wlac
Ármester

A JDB-t használtam WP8-on, és bár az volt a legjobb Facebook kliens, még így is bődületesen rossz volt. A push notificationök nagy része több órás késéssel jött csak meg, vagy pedig egyáltalán nem is, illetve nagyon macerás volt a használata. A képeket sokszor nem töltötte be (látszólag befejezte a töltést, mégsem jelent meg semmi, de ha rányomtam a vissza gombra, akkor egy félpillanatra bevillant a kép), fájlokat nem lehetett a beszélgetésekben csatolni, valamint valóban beragadtak a dolgok. Például, ha kaptam egy üzentet, elolvastam, de nem válaszoltam rá, akkor még órákig kiemelte az üzenetlistában, mintha olvasatlan lett volna, valamint időnként a piros jel is megjelent az üzenetek felett, mintha újat kaptam volna, de persze csak a beragadottad jelezte ismét.

Ezzel szemben emelem a kalapom a gyári IOS-es kliens előtt. Baromi kényelmes, átlátható, egyszerű, és tele van olyan funkcióval, amikről eddig nem is gondoltam, hogy mennyire hasznosak. Például az üzenetekkel kapcsolatos körök nagyon jól jönnek, amikor egyszerre több emberrel beszélek, ezen felül tudok fájlokat csatolni, amit szintén sokat használok (haverommal gyakran csak "meme"-ekben beszélünk). Lassulást még nem tapasztaltam, de csak tegnap este óta használom, szóval még bármi előfordulhat. Mindent összevetve azonban higgyétek el, nagyon messze áll ez a WP8-as Facebooktól - de pozitív értelemben.

Ja, a készülék egy Iphone 4s, 6.1.3-as IOS-sel.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#9944) Rage47 válasza Wlac (#9943) üzenetére


Rage47
veterán

na egy újabb megtért, ill. kiábrándult ember :D

(#9945) Blyan válasza Wlac (#9943) üzenetére


Blyan
félisten

Én felvaltva hasznalom a ket rendszert, szóval eleg jol átlátom mindkettő hibáját.

Az iOS-es kliens funkcioiban ugyan jol működik de lassú es akadozik.
A JDB pedig bár nem bír annyi funkcióval de ami van benne a működik rendesen.
Pl az ertesitsek is jönnek megfelelően.

Persze összességében az iOS sokkal használhatóbb, ez tény.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#9946) Wlac válasza Rage47 (#9944) üzenetére


Wlac
Ármester

Inkább az utóbbi. Meg vagyok elégedve a droiddal is, most csak azért lett alma, mert még sosem volt ilyen készülékem, pénzem pedig pont akadt rá. A WP azonban messze alulmúlta a várakozásaimat, nagyon kezdetleges rendszer még. Pár év múlva talán valóban jól lesz használható, de jelenleg ott tart, ahol az Apple és a Google rendszere öt éve volt.

“The wha-"

(#9947) Criton válasza Rage47 (#9938) üzenetére


Criton
veterán

nem tudom, szerintem most a legjobb a facebook app, nekem semmi gondom nincs vele, nem lassú i5-n, nagyon ritkán fordul elő, hogy a messengerből visszatérve crashel a program, de nem mindig és ott sem a fb app a hibás szerintem...

(#9948) madgie válasza Criton (#9947) üzenetére


madgie
titán

Próbáld csak ki négyesen :))

(#9949) legiaap válasza Blyan (#9945) üzenetére


legiaap
nagyúr

5-től felfelé már nem akadozik.

Rage47: én leszek a következő megtért.
:D

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#9950) Criton válasza madgie (#9948) üzenetére


Criton
veterán

ha az megnyugtat, akkor i5-n viszont minden gépelés akadozik, ha döntve van a telefon...még az sms is.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.