Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23101) Nescafé válasza univerzita (#23100) üzenetére


Nescafé
őstag

Akkor azt rakom fel, köszi.

 iPhone 15 Pro

(#23102) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Workflow-t használ valaki?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#23103) bok92 válasza Mela Kehes (#23102) üzenetére


bok92
addikt

Én anno megvettem. Kb mindenre lehet használni, de már nem is emlékszem mikor használtam utoljára... :DDD

(#23104) Mela Kehes válasza bok92 (#23103) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Én meg semmit sem tudok vele csinálni. Értem, hogy behúzgálom a dolgokat, de nem megy.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#23105) bok92 válasza Mela Kehes (#23104) üzenetére


bok92
addikt

Na főleg ezért nem használom. :)) De ha ráböksz pl a safariban arra a négyzet meg felfelé nyíl ikonra ( nem tudom mi annak a pontos neve...), akkor ott a run workflow működik. Pl PDF mentés, dropboxba mentés meg ilyennek... De a komplexebb feladatok már nem tudom, hogy mennek. ( főleg ha te akarsz valami egyéni cuccot összedobni )

[ Szerkesztve ]

(#23106) Mela Kehes válasza bok92 (#23105) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Azt gondoltam egyszerű lesz, meg nagyon sokan dícsérik is. Szerintem bizonyos fajta programozási alap szükséges hozzá.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#23107) Rage47 válasza Nescafé (#23099) üzenetére


Rage47
veterán

Crystal
bár még ingyenes volt, mikor leszedtem

(#23108) norbi2010


norbi2010
őstag

Van új PayPal update és még mindig nem sikerült a 6/6 Plus support...

(#23109) br4adam válasza legiaap (#23077) üzenetére


br4adam
aktív tag

Ugyanazon a néven mint itt. Vegyél fel és nyomhatjuk :)

(#23110) Auratech válasza Mela Kehes (#23102) üzenetére


Auratech
őstag

Igen.

Auratech Field Recording

(#23111) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Nektek a messenger a mostani frissítéssel nem cseszte el a képeket " cset fejeknél"? A 3/4-e el tűnt nekem :W

HAJRÁ VIDI !!

(#23112) -secret- válasza Nocsesz1 (#23111) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Nem, de nálam eddig is előfordult, hogy rossz képet mutat egy embernél néha..

(#23113) Nocsesz1 válasza -secret- (#23112) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Letöröltem és ujra raktam. Most már okék a képek. Ki érti ezt. :B

HAJRÁ VIDI !!

(#23114) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Melyik képszerkesztőt ajánljátok? Nem kell a legprofibb stb! Alap műveleteket használok csak!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#23115) r3dsnake válasza Ngtx (#23114) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Akkor a gyárit.

(#23116) Ngtx válasza r3dsnake (#23115) üzenetére


Ngtx
aktív tag

Gyári nem jó!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#23117) univerzita válasza Ngtx (#23116) üzenetére


univerzita
addikt

Pixlr

(#23118) Mela Kehes válasza Ngtx (#23114) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Beírod, hogy Photo Editor és rengeteg közül választhatsz. Azon kívül azt sem írtad mi a gond a gyárival.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#23119) vadászcsiga válasza Ngtx (#23114) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Afterlight. Január 10-ig ingyenes. Alap dolgokra jó, amúgy nem sokat ér. [link]

(#23120) r3dsnake válasza Ngtx (#23116) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Pedig jó. Amikor csak kis módosítás kell, akkor azt használom. Ha nagyobb, akkor PS Express.

(#23121) Auratech válasza Ngtx (#23114) üzenetére


Auratech
őstag

Nálam a Pixlr van fenn és az Intsaflash Pro.
Az Instaflash Pro a leginkább hasonló szín és fénykezelésű a pc-s Lightroomhoz. Egyetlen hibája, hogy a kész képet nem tudja átméretezni, vagy nem találom :(.
A Pixlr átgondolt progi. Az Autodesk csinálta és frissíti. A legutolsó frissítéssel közelíti az Instaflasht funkcióiban.
Photoshop Fix meg kiváló pattanás eltávolító...
Ebből a háromból kéne egy progit csinálni...

Auratech Field Recording

(#23122) cibere11


cibere11
tag

Udv!
Hulye kerdes de a nova 3 freedom miben kulombozik a nova 3 tol? Masik:fps jatekot keresek.counter strike meg ilyenek.modern combat ot el lett .... a negy meg jo volt.:)

HTC Wildfire S 2.3.5, Nexus 7 16 Gb , iPhone 4 8Gb , iPhone 5s 16Gb iPhone SE 32gb iPhone SE 2020 64 Gb Macbook Air 2017 , Xbox SS Macbook M1, IPhone 13

(#23123) megema


megema
őstag

Sziasztok!

Használ valaki olyan sorozatkövető alkalmazást, amihez van OS X app is, vagy legalább webes felület? TVShowTime-ot használok, de egy ideje nem működik gépen böngészőből. Belépek, látom a fiókom tartalmát, majd ha bármilyen linkre rányomok, vagy frissítem az oldalt, akkor egy üres fiókkal találom szemben magamat. :U

(#23124) r3dsnake válasza megema (#23123) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Hibátlanul megy böngészőből nálam.

(#23125) legiaap


legiaap
nagyúr

Tök jó, hogy az AppStore-ban az appoknál az is szerepel, hogy Apple TV kompatibilis-e, de az kurv@ra nincs rendjén, hogy nem lehet rászűrni, hogy csak azokat lássam amik futnak is rajta.
Ja a régi Apple TV-t meg jól elfelejtették. Egy darab frissítés nem jött ki már rá egy jó ideje. Köszi Apple!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23126) megema válasza r3dsnake (#23124) üzenetére


megema
őstag

Te hogy használod? Nekem eredetileg FB fiókos regisztráció volt, de utána átregisztráltam hagyományosra a fiókot és meghagytam a FB kapcsolatot. Talán azóta csinálja ezt. Ha email cím helyett FB fiókkal lépek be, akkor is ugyanez az eredmény. :( Kipróbáltam Windows-on is egy szűz Internet Explorerrel. Bejelentkezés után üres a fiók...

[ Szerkesztve ]

(#23127) Ragnar95 válasza megema (#23126) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nálam hibátlan OSX alól Safariban, én is FB-al regisztráltam.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#23128) r3dsnake válasza megema (#23126) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

FB

(#23129) megema válasza r3dsnake (#23128) üzenetére


megema
őstag

Már mindenféle böngészőből és rendszerről próbáltam, de az eredmény változatlan. Megszüntettem a FB csatlakozást, majd új fiókot regisztráltam az FB fiókommal. Szintén semmi. :( Ezt látom, és minden menü link hibaoldalra vezet. Ha elkezdem hozzáadogatni a sorozatok, annak szintén semmi hatása. Olyan mintha be lennék lépve, de mégsem. Hónapokkal ezelőtt jeleztem a hibát a Help menüponton keresztül, de semmi reakció.

iPhone-on meg minden rendben.

Mod.: Próbaképp regisztráltam kizárólag email címmel, úgy minden rendben. Bugos a Facebookom? :F

[ Szerkesztve ]

(#23130) megema válasza megema (#23129) üzenetére


megema
őstag

Megvan a hiba. Utólag át lehet írni a felhasználónevet/nicknevet. Ha "Ő" karakter van benne, akkor lesz használhatatlan a weblap. Csak a szokásos... :W

Az Apple ID-nál is ezzel kell trükközni. A vásárlásokra külön fiók van (családi megosztás előtt valahogy meg kellett oldani, hogy mindenki hozzáférjen az appokhoz), és amíg nem írtam át "O"-sra, vagy "Ö"-sre a nevemet, addig nem volt hajlandó elfogadni a bankkártyát. Ha utána visszajavítottam, akkor következő vásárlásnál megint nyafogott. Így inkább úgy hagytam. Viszont, hogy elő tudjak fizetni nagyobb iCloud tárhelyre, a saját fiókomhoz is hozzá kellett adni egy bankkártyát nemrég. Ott szerencsére visszajavítás után nem nyafog érte, mivel automatikusan vonják. És milyen érdekes, jól is jelenik meg a "Ő". :W

(#23131) catroot válasza Nocsesz1 (#23111) üzenetére


catroot
veterán

Nálam sokszor csinálta azt (egyébként droidon is), hogy ha valaki módosította a profilképét, akkor a messengerben egyszerűen nem frissült semmit.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#23132) Blyan válasza catroot (#23131) üzenetére


Blyan
félisten

Dettó.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23133) madgie válasza Auratech (#23121) üzenetére


madgie
titán

Instaflash Pro méretezés: a főképernyőn settings, ott save to camera roll rész, image size az elején. Ha ask-ra állítod, rákérdez a mentéskor, milyen méret legyen és egy csúszkán szabadon húzhatod a méretet, nem csak pár előre megadott presetet választhatsz.

(#23134) Auratech válasza madgie (#23133) üzenetére


Auratech
őstag

Nagyon köszönöm! Elkerülte a figyelmemet. (Ez a Workflow hibája is.. :) )
Igen. Ask-ra állítottam a mentés és a küldés alkalmazásba esetén is.
A Pixlr javult a frissítéssel de nem kedvelem, hogy a csúszkák elengedésekor látható csak a kívánt változtatás. Az odáig vezető átmenet meg nem. Amúgy azért jó progi és elegáns a felülete.
.....
Kép készítésére (statikus téma esetén) a Cortex kamera a csúcs, ha valamit a lehető legprofibban, képzaj nélkül kell lefotózni a tablettel. Próbáltam a Hidra-t is de az kicsit zajosabb. Nagyon jó fény esetén jó szenzormozgásból kiszámolt 32Mp képet csinál, de a Cortex camera is 12 Mp-t a 8-as érzékelőből. A Cortex camera gyenge fényben olyan zajtalan képet csinál, mint egy Nokia 808 éjszakás módban..
6S+ és Cortex kamera és Instaflash Pro szerintem táj, portré.. fotózásában elég magas szintű eredményre lehet képes átlag fotós szemmel is. Majd a tesóméval kipróbálom..
Gyors dolgok fényképezésére briliáns a FastCamera. Semmilyen kiskompakt, bridge, dslr nem képes arra, hogy például balettfotózáskor az ugrás kezdetétől a földet érésig 20-30 8Mp képet csináljon és két másodperc múlva megint...és a kívánt pozíció biztosan megvan..
A Procam XL van még a tableten de ott a fotós képességeket nem használom, "csak" a príma 4K felvétel lehetőségét Air2 esetében. (az érzékelő nem valódi 4K, enyhén fel van skálázva a 2448x3264-ról de sokkal jobb az eredmény, mintha fHD lenne 4k-ra skálázva akármilyen profi algoritmussal.)
Filmezéshez a legkiválóbban a MoviePro használható (Air2 esetén) vagy a FILMiC Pro.
Legnagyobb rálátásom hanggal kapcsolatos progikra van, esetleg...

[ Szerkesztve ]

Auratech Field Recording

(#23135) Ngtx


Ngtx
aktív tag

Végre elszánom magam,hogy veszek egy appot erre nem támogatja a fizetésnél a Maestro kártyát.. :(
Remek!

 iPhone 14 Pro , Macbook Air M1

(#23136) szildavid90 válasza Ngtx (#23135) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Nekem egy éve a Visa kártyát fogadta csak el, most hogy lejárt a kártyám az új Visát nem fogadja el a jó istennek se csak a Mastercardot.

(#23137) domerator válasza Auratech (#23134) üzenetére


domerator
veterán

Köszi a tippet a Cortex kamerára... megvettem és marhajó!!! :C Olyan képet csinál kevés fényben, amilyet még sose készített az 5c! :R
Megéri a 3 eurót

(Fast Camera már korábbról megvan)

[ Szerkesztve ]

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#23138) Auratech válasza domerator (#23137) üzenetére


Auratech
őstag

Nagyon szívesen. Nálam mindennapos használatban van. Az Apple helyében beépíteném az IOS rendszer saját fotós képességei közé, aminek a panoráma módja például a legtöbb fizetős appnál jobb.

Auratech Field Recording

(#23139) madgie válasza Auratech (#23134) üzenetére


madgie
titán

Köszi a tippeket, bő egy évig nem volt szifonom, rám fért egy kis app-ajánló :) Amúgy ezeknek a nagy részet bezsákoltam még régebben, így csak le kellett tölteni (a Hidra kivétel, de van a háznál normálsi fényképező :D)

(#23140) tothferenc


tothferenc
senior tag

Csak én nem tudok bejelentkezni a Store-ba? Azt írja, "Nem lehet kapcsolódni az iTunes Store áruházhoz." Pc-n iTunes ugyan ezt produkálja...

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#23141) legiaap válasza tothferenc (#23140) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam okés

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23142) univerzita válasza tothferenc (#23140) üzenetére


univerzita
addikt

Csak te nem tudsz ;]

(#23143) tothferenc válasza univerzita (#23142) üzenetére


tothferenc
senior tag

készülék visszaállítás megoldotta.... És ezzel együtt a pc-s iTunes is működik. A fene se érti :D köszönöm a visszajelzést mindenkinek. :R

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#23144) legiaap


legiaap
nagyúr

Ez a Messenger nálam egyre szarabb. Van hogy nem megy el az üzenet. Nálam úgy jelzi elment és hogy a másik fél látta de nála nem jelenik meg. Múltkor pedig pár ismerősöm profilképe tünt el. Le kellett törölnöm majd újra feltenni. Az oldotta meg. :W

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23145) Mela Kehes


Mela Kehes
Topikgazda

Van olyan program amivel fel tudom venni hogy iPad-en játszok egy adott játékkal?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#23146) legiaap válasza Mela Kehes (#23145) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem JB nélkül ez nem megoldható.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23147) Mela Kehes válasza legiaap (#23146) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

A Zombie Catchers zenéjét szeretném csengőhangnak, de sehol sem találom.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#23148) DanielK válasza Mela Kehes (#23147) üzenetére


DanielK
addikt

És ha letöltöd a droidos verziót? A fájlt kitömöríted és ott lesz az szerintem valahol.

(#23149) Blyan válasza legiaap (#23144) üzenetére


Blyan
félisten

Ez valami központi dolog, nem az app hibája, nekem tegnap a pc-s messenger csinálta ugyanezt.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#23150) Ragnar95 válasza Mela Kehes (#23145) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Tudja már gyárilag a rendszer, de a játék fejlesztőjének használnia kell az adott API-t, így a fejlesztőn múlik, hogy az adott játék tudja-e ezt.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.