Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-06-07 15:56:53

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, fusd át ezt a bevezetőt, mert lehet, hogy megtalálod a kérdésedre a választ, illetve itt mindig a legfrissebb információkat kapod készhez. Ha még mindig nem kaptál választ, akkor a kérdés feltétele előtt használd a keresőt. Ha csak nem valami specifikus a probléma, akkor meglesz a válasz a fórumban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22201) kezo0


kezo0
addikt

Na, most nekem egyszerűen eltűnt a legfrissebb facebook app-ból a hírfolyam "Most recent" beállítási lehetősége. Sehol sem találom. Be volt téve a kedvencek közé, onnan is eltűnt... Csak a "Top stories" maradt, ami ugye nem időrendben, hanem véletlenszerűen, valamiféle Facebooknak tetsző algoritmus szerint teszi sorrendbe a hírfolyamban megjelenő posztokat. :(

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22202) kezo0 válasza kezo0 (#22201) üzenetére


kezo0
addikt

Érdekes, hogy mindez pont azután történt, hogy a PC-s böngészőben letiltottam a Facebookon a videók automatikus elindulását. Próbaképpen újra engedélyeztem, hogy automatikusan elinduljanak a videók, erre az iOS-es fb-appban újra megjelent a "Most recent" beállítási lehetőség... Kizárt, hogy ennek a két dolognak legyen egymáshoz bármi köze, mégis furcsa ez az egybeesés.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#22203) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Nem tudom ez ,hogy tortenhetett:
Ma rairtam egy ismerosomre facebookon, ugy ,hogy ott nyomtam ra az uzenet kuldesere.
Megnyitotta a messengert es az az osszes beszelgetesunket ami tortent betoltotte visszamenoleg ami 2011 ben kezdodott.
100 szazalek ,hogy torolve volt az uzenet. Sosem tartok meg semmit csak 3-4 uzenet van akikkel szoktam uzenetet valtani.
Valaki talalkozott mar ilyennel?

(#22204) m0ski válasza Gsx-rr (#22203) üzenetére


m0ski
aktív tag

Nem lehet, hogy csak archiváltad az adott beszélgetést, amikor törölni akartál? Ilyenkor ugyanúgy eltűnik a listából, de fizikailag nem törlődik, csupán elrejti előled egészen addig, amíg mondju az illető üzenetet nem küld neked.

(#22205) Gsx-rr válasza m0ski (#22204) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Így ,hogy mondod lehet ,mert már nagyon régen több ,mint egy éve volt ,hogy töröltem ,és akkor úgy emlékszem ,hogy nem is volt sima törlés opció ,csak archiválás.
Igazad lehet. Köszönöm!

(#22206) Wlac


Wlac
Ármester

Nagyjából egy hete van az, hogyha hív valaki, vagy én indítok egy hívást (telefonkönyvből), akkor nem rögtön a teljes képernyőn jön be a hívó felület, hanem a képernyő tetején egy egy centis zöld sávban jelzi, hogy van valami hívás, és rá kell nyomnom ahhoz, hogy bejöljön a felület. Mit állítottam el? 5c, iOS 8.0.4

“The wha-"

(#22207) #99546112


#99546112
törölt tag

ADBlock plusz for safari ingyenes lett, ha jól láttam most jelent meg. Vélemények? Jobb mint a crystal? Nekem ez sem blokkolta úgy a hirdetést hogy a helye se látszon, eddig azt vettem észre hogy nincs kül. A kettő között.

(#22208) nofi


nofi
őstag

Bár nem vagyok egy nagy autós játék rajongó, a minap beruháztam a Horizon Chase-re. Egyszerűen bámulatos ez a retro arcade megvalósítás. A design, zene, ötletek, nagyon igényes kis játék és végre semmi IAP nincs benne ;)

Xbox GT: nozsolt

(#22209) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Offline lehet telepíteni appokat, vagy úgy, hogy feltöltöm a felhőbe? JB nincs, köszi!

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#22210) Wlac válasza zoltanz (#22209) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem tudom, hogy erre gondolsz-e, de az iTuneson keresztül is tudsz telepíteni, és ahhoz nem kell net (de előtte vagy telóról át kell tenned a gépre, vagy iTunes-on belül letöltened az appokat).

“The wha-"

(#22211) zoltanz válasza Wlac (#22210) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem Apple felhőbe akarom, mert onnan leveszenek bizonyos appkat időnként. ( pl YT zeneletöltő)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#22212) Wlac válasza zoltanz (#22211) üzenetére


Wlac
Ármester

De az iTunes offline, és nem is frissít automatikusan, így az appok olyan verzióját is felrakhatod a telefonra/tabra, ami már nem elérhető a store-ban, mert frissebb változata van. Ennek annyi a feltétele, hogy letöltöd egyszer.

“The wha-"

(#22213) Rage47 válasza #99546112 (#22207) üzenetére


Rage47
veterán

Crystal pedig blokkol. De nem 100%, vmit ez sem tud.

(#22214) r3dsnake válasza Rage47 (#22213) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Crystal nem ér semmit.

(#22215) Joker555


Joker555
csendes tag

Sziasztok!

keresek olyan kalendár programot, amivel úgy tudok napi időbeosztást csinálni, hogy áttekinthető legyen,
illetve a vendégeknek akik a "meghivottak" lesznek, automatikusan küldjon olyan linket amibe ios ill. android kalendárba is fel tudja venni ezt az időpontot illetve akár sms emlékeztetőt is tudjon neki küldeni mondjuk 1 nappal előtte és 1 órával előtte.
Én eddig nem ilyen célra a week calendart használtam, de lehet van ettől jobb app is.

köszi
Joker

(#22216) univerzita válasza Joker555 (#22215) üzenetére


univerzita
addikt

Nézd meg a Sunrise Calendar - t.

(#22217) tothferenc


tothferenc
senior tag

az okoslotto app a design váltás óta nem küld értesítést. Már letöröltem, újratelepítettem, de semmi javulás. Ötlet?

i5 2500k + 8GB RAM + Gigabyte R9 270X 4GB ~ iPhone 13 mini - MediaPad M3

(#22218) zuioch válasza Wlac (#22212) üzenetére


zuioch
aktív tag

Hogyan tudom letölteni?

(#22219) Wlac válasza zuioch (#22218) üzenetére


Wlac
Ármester

Gépen iTunes-»Appstore-»Purchased és ott letöltöd amit már megvettél, így tárolni fogja a gépeden is őket.

“The wha-"

(#22220) zuioch válasza Wlac (#22219) üzenetére


zuioch
aktív tag

Ok, köszi

(#22221) Ragnar95 válasza Wlac (#22219) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Vagy iTunesban telóra jobb klikk>Transfer purchases

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22222) zuioch válasza Ragnar95 (#22221) üzenetére


zuioch
aktív tag

Meglesem reggel :)

(#22223) Laca1212 válasza tothferenc (#22217) üzenetére


Laca1212
őstag

Jófogás app sem iOS 9-en. :(

(#22224) galaxys80 válasza Laca1212 (#22223) üzenetére


galaxys80
veterán

Örülj neki. :DDD

(#22225) Laca1212 válasza galaxys80 (#22224) üzenetére


Laca1212
őstag

Jajó:))
Bár ha jön üzenet,akkor az nem lenne hátrány ha jelezné.

(#22226) ryori


ryori
senior tag

Ismer valaki iphonera olyan video vágót amivel hangot lehet
(Fizetos is lehet)torzitani? Sonyvegast unom gepen mar. Jo lenne telon helybe csinalni. Imoviet szeretem de nem tudja

[ Szerkesztve ]

(#22227) atees válasza ryori (#22226) üzenetére


atees
őstag

Cut cut-ot nézd meg, sok mindent tud

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#22228) Gsx-rr válasza Ragnar95 (#22221) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Itunes-ban? ez hol van?

(#22229) Ragnar95 válasza Gsx-rr (#22228) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Leírtam lépésről lépésre :U
A telefonodra iTunesban jobb klikk és megjelenik a Transfer Purchases lehetőség.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22230) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Ez a Tweetboot 4 mennyire jó, megéri az árát ,használja valaki?
Vagy nem sokkal tud többet mint egy sima twitter app?
Twitterrific-et használom.

 iPhone 15 Pro

(#22231) Gsx-rr válasza Ragnar95 (#22229) üzenetére


Gsx-rr
veterán

De ott hol? a bal felső sarokban? Mert ott hiába kattintgatok.

Igazából nekem az a gondom ,hogy nem viszi át a vásárlásokat a telefonról.
Régen volt a menüben ilyen opció.

[ Szerkesztve ]

(#22232) Ragnar95 válasza Gsx-rr (#22231) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem, az oldalsávon, ahol kiírja a készülék nevét is az iTunes.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#22233) Gsx-rr válasza Ragnar95 (#22232) üzenetére


Gsx-rr
veterán

ott hiába kattintgatok jobb gombbal :(

(#22234) Kicsirics77 válasza Gsx-rr (#22233) üzenetére


Kicsirics77
veterán

vagy fél percig tartott megtalálni

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#22235) ryori


ryori
senior tag

Cut cut ot nem csak cute cut ot talaltam,az semmi ilyet nem tud. Olyan mint egy 1.0-s béta imovie :) :(

(#22236) csadi0011 válasza kezo0 (#22201) üzenetére


csadi0011
őstag

Helló mindenki!

Aki játszik az új NFS játékkal és beszélne róla, írjon ide:
Need for Speed No Limits

(#22237) Gsx-rr válasza Kicsirics77 (#22234) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Köszönöm.

Amúgy valami más gond lehet ,mert sajnos így sem viszi át a telefonról az Itunes-ba.
Amúgy ez az opció felesleges ,mert szinkronizálásnál automatikusan meg kellene történnie.

[ Szerkesztve ]

(#22238) Kicsirics77 válasza Gsx-rr (#22237) üzenetére


Kicsirics77
veterán

fel van jogosítva a gép?

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#22239) Gsx-rr válasza Kicsirics77 (#22238) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Persze! Már mindent megpróbáltam amit a neten találtam ajánlást.
Itunes újratelepítés s volt.
Most kipróbálom a laptopon ,megy-e ,mert ha ott igen akkor telefont kell legyalulni.

(#22241) Fapuma77624


Fapuma77624
tag

Sziasztok! Használja vki a Workflow nevezetű appot? Állítólag tud Youtubrol videót és zenét letölteni de nem boldogulok vele. Plusz azt kérdezném h van e még vmi hasznos Work-öt?

(#22242) Wlac válasza Fapuma77624 (#22241) üzenetére


Wlac
Ármester

Azt már néztem én is korábban. Tulajdonképpen mi is ez a Workflow, mert valahogy nem áll össze nekem a koncepciója?

“The wha-"

(#22243) Fapuma77624 válasza Wlac (#22242) üzenetére


Fapuma77624
tag

Olyan mint Mac-en az Automator. Munkafolyamatot tudsz létrehozni. Ha kész egy gombnyomás és végrehajtja.

(#22244) Mela Kehes válasza Fapuma77624 (#22241) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Többek között én is ezért vettem meg, de én sem boldogultam vele.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#22245) Fapuma77624 válasza Mela Kehes (#22244) üzenetére


Fapuma77624
tag

Na ez szép. Kicsit becsapva érzem magam.

(#22246) Mela Kehes válasza Fapuma77624 (#22245) üzenetére


Mela Kehes
Topikgazda

Nagy reményeket fűztem hozzá, de szinte semmit sem tudtam kezdeni vele.

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#22247) Themes


Themes
aktív tag

Üdv. Van esetleg valami olyasmi alkalmazás ami a Magyar vagy Magyar nyelvű Appokat megmutatja, vagy milyen más módon tudok Magyar v Magyar nyelvű alkalmazásokat keresni egyszerű módon?

Apple iPhone 11 64Gb //PS4 Slim //

(#22248) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Safari alá hirdetés blokkolót használtok?

(#22249) bok92 válasza SG3rg0 (#22248) üzenetére


bok92
addikt

Igen. Crystal, 1Blocker. A külföldi oldalakon blokkolja is a reklámokat, viszont a magyar oldalakon még nem...

Útvonal

Fórumok  »  Mobilalkalmazások  »  iOS alkalmazások (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.