Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3651) sz.j válasza Sweet Lou 6 (#3650) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi az infót, de amit javasolsz előzőleg már próbáltam, sajnos nem segített ...

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3652) Sweet Lou 6 válasza sz.j (#3651) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

EMET van feltelepítve?

sweetlou6.wordpress.com

(#3653) Rruuer


Rruuer
senior tag

hello ha él mág a topic akkor.... hogy lehet kikapcsolni a parancsfájl akármit? ezt írja csak magyarul és a facebook. com-nál jön elő

(#3654) repvez


repvez
addikt

Valaki tud valami megoldást, hogy mi okozhatja, hogy az IE11 es win 7 64bit alatt szinte csak a facebook alatt használhatatlan?

Ha visszább akarok pörgetni, hogy a régebbi bejegyzéseket is lássam akkor rendszerint olyan mintha valami megtelne és belassul majd teljesen befagy az oldal .A face oldalán megnyiló videok csak homokóráznak és nem játsza le.
A yt videok is akadnak az oldalon

A jobb felső sarokban lévő folyamatosan frissülő bejegyzés lista ,meg kb 5 perc után megáll és nem mutat uj bejegyzéseket, csak ha F5 el frissitek a sima kezdőlap gombra kattintva azt a részt nem frissiti.
ÉS néhányszor teljesen random dobálja, hogy az explorel nem tudja a weblapot megnyitni ezért bezárja a böngészőt majd ujrainditja. föleg olyankor csinálja ezt amikor több fül van nyitva.

Más oldalakkal ilyen problémán nincs, és chrom alatt sem produkálja.
DE a kedvencek menü rögzités hiányában nem használom a chromot.

Esetleg az EDGE böngésző win10 alatt hogy teljesit ?

(#3655) htc07


htc07
addikt

Üdv!

IE11 alatt szeretném beállítani a magyar google.hu-t search providernek, de sehol nem találom. (Angol a gép, és a .co.uk-n akar keresni mindenképp).

Tudnátok segíteni ? :R

(#3656) Воланд


Воланд
titán

fogaskerek --> manage add-ons --> search providers

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3657) htc07 válasza Воланд (#3656) üzenetére


htc07
addikt

És itt hol? :F

Egy google van, ami default egyébként, de az a co.uk-n keres.

[ Szerkesztve ]

(#3658) dombi81


dombi81
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy problémám. Egyszer csak az Explorer és a Firefox is csak azokat az oldalakat hajlandó megnyitni, 2-őt, 3-at, amiket előzőleg is megnyitottam, semmi mást. "Az Internet Explorer nem tudja megjeleníteni a weblapot" hibaüzenetet kapom. A böngészőkben nem állítottam el semmit. Mi lehet a probléma? (WIN7 64bit)
Most nézem, az explorer már nem nyit meg semmit..

[ Szerkesztve ]

(#3659) Đusty


Đusty
addikt

Letöltésnél a "biztonsági ellenőrzés futtatását" ki lehet kapcsolni valahogy?
Felesleges, sosem végez és ha letöröltem a fájlt akkor is benne marad legközelebb és manuálisan kell törölgetni.

(#3660) Đusty válasza Đusty (#3659) üzenetére


Đusty
addikt

A hülye smartscreen szűrőt kell kikapcsolni :)

(#3661) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

Helló,

Tudnátok abban segiteni, hogy az internet explorer 11-el(win7 op) hogyan tudok egyszerre két ablakban dolgozni(multitasking), mert 21:9-es monitorom van és jól jönne ha két ablakban tudnák dolgozni.

Köszönöm előre is a segitséget.

Üdv, Róbert

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#3662) Sweet Lou 6 válasza Robi BALBOA (#3661) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

1. jobb gomb a megnyitott ikonján a tálcán és ott újra elindítod, ekkor új ablakban nyílik meg

2. egyszerűen kihúzod az egyik lapot, ekkor is lesz egy másik ablak

sweetlou6.wordpress.com

(#3663) Robi BALBOA válasza Sweet Lou 6 (#3662) üzenetére


Robi BALBOA
őstag

Köszönöm a segítségeset.

Én olyanra gondoltam, hogy megnyitom az IE-t és egyből két oldalal nyit egy ablakon belül úgy, hogy mind a két ablak egyszerre használható és nem kell váltogatni köztük, ilyen van/lehetséges?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#3664) Sweet Lou 6 válasza Robi BALBOA (#3663) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

megnyílni nem fog 2 ablak sajnos, mert ablak=munkamenet értelmezi és csak a legutolsó munkamenet visszaállítására képes.
inaktív ablakban való görgetés működik win10-en, de korábbiakban nem hiszem.

sweetlou6.wordpress.com

(#3665) akos3


akos3
addikt

sziasztok

Nem tudom hanyas IE van a gépemen. hol lehet megnézni?

Szeretném frissíteni újabbra mert nem az igaz..(youtube pl nem is megy), de a 10-re is és a 11-re is azt írja, hogy win7 SP1 kell hozzá. De nekem az telepítve van pedig és mégse akar települni az ujabb IE. Mit lehet csinálni? :U

(#3666) Winnie The P válasza akos3 (#3665) üzenetére


Winnie The P
őstag

Súgó, névjegy. Letöltés innen ie11.

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3667) #56474624


#56474624
törölt tag

IE 11 alatt nem tudok más keresésszolgáltatót hozzáadni, egyszerűen néhány napja mintha törölték volna azt az oldalt, ahol többek között a google-t hozzá lehetett adni. :U Egyéb módszer van-e?

[ Szerkesztve ]

(#3668) akos3 válasza #56474624 (#3667) üzenetére


akos3
addikt

google toolbart töltsd le ha minden kötél szakad :)

(#3669) pinnacle válasza #56474624 (#3667) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Én is pont ez akartam kérdezni, mert nekem is csak ez jön be. Itt kellene megtalálni valahogy.

(#3670) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Lehet, hogy így akarnak az Edge-re átvinni, mert ott megy a Google.

(#3671) Winnie The P válasza pinnacle (#3670) üzenetére


Winnie The P
őstag

Hmm, csak egy böngésző miatt új oprendszert venni. Nagy luxus

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3672) Воланд válasza Winnie The P (#3671) üzenetére


Воланд
titán

foleg ugy, hogy ingyenesen lehet ra frissiteni....

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3673) #56474624


#56474624
törölt tag

Most akkor gyakorlatilag semmilyen kiegészítő nincs így már az Explorerhez, mert az az oldal megszűnt létezni, másikat pedig nem látok helyette. Ez aligha véletlen, mindenesetre jól illik abba az erőszakos hadjáratba, ahogy a 10 felé terelik a népet.

(#3674) pinnacle válasza #56474624 (#3673) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Másik gépen még régebben beállítottam a Google-t keresőnek, működik is. Gondolom valami registry beállítást kellene megtalálni. Én különben Firefoxot használok, csak pont most kellett volna a Google keresés IE-n. Lehet, hogy itt a megoldás, csak már nincs időm kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#3675) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Nem bírtam volna elaludni ha nem nézem meg. :D Második hozzászólás, Google Toolbar telepítése, alapértelmezetté kell tenni, (a Toolbar beállításánál már nem engedi), újraindítás után eltávolítani, Google megmarad. Működik.

[ Szerkesztve ]

(#3676) Winnie The P válasza Воланд (#3672) üzenetére


Winnie The P
őstag

Ami csak bizonyos ideig érhető el. És utánna?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#3677) #56474624


#56474624
törölt tag

Az alapértelmezett kereső probléma akkor kipipálva. Ellenben van egy nagyobb gondom, ami már több hónapja jelen van: a win10-nél rendszerint tűnnek el újonnan hozzáadott könyvjelzőim. Egyszerűen olyan, mintha egy korábbi szinkronizációval felülírná a gépen lévő Kedvencek mappa tartalmát. :(((

A fő bajom az, hogy ez ellen elkezdtem úgy védekezni, hogy rendszeresen manuálisan elmentem a gépről külön felhőbe, aztán mikor helyreállítottam egyszer, akkor előbb kitöröltem a könyvjelző mappákat, utána illesztettem be oda. Az eredmény az, hogy a gépen megvan minden könyvjelzőm, ellenben a WP-s telefonon egyetlen sincs! Próbáltam már kézzel szinkronizálni telefonon, újraindítani, akkor sincs. Hála a win10 fantasztikus könyvjelző szinkronizációjának IE alatt!

[ Szerkesztve ]

(#3678) reveszan


reveszan
újonc

Sziasztok,
kezdő fórumos vagyok, IE8 böngészőben, hogyan lehet kikapcsolni a biztonsági figyelmeztetést?

ie8 böngészőből akarok indítani képernyővédőt és azt szeretném, ha azonnal elindulna

(#3679) petya2012


petya2012
őstag

sziasztok

valakit zavarhatnék egy pm-el?lenne egy kérdésem

köszi előre is

(#3680) csoszogi


csoszogi
tag

Sziasztok

Lenne egy kérdésem. Eddig Chromot használtam főképp, bizonyos esetekben kellett csak az IE. Automatikus frissites be van allitva azert, jelenleg 11-es verzio van a gepen, win7 32 bit. No a napokban raalltam az IE-re, es meglepve tapasztaltam, hogy a Youtube videokat nem jatsza le, csak teker, fekete hatter. Chrome lejatsza minden gond nelkul. Tobb videot is megneztem, egyiket sem jatsza le. HTML5 lejatszo kompatbilitas elvileg okes.

Valaki valami otlet?

(#3681) Astery


Astery
senior tag

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy megnyitom az internet explorer alkalmazást, akkor a folyamatok között megjelenik két iexplore.exe folyamat (eddig 2). Ha megnyitok egy második explorer ablakot, akkor megjelenik mégegy iexplore.exe folyamat (eddig 3). Viszont ha megnyitok egy harmadikat, akkor nem jön újabb iexplore a feladatkezelőben. És nem jön a negyediknél sem - aztán az ötödiknél már megint eggyel több lesz (eddig 4). Tehát miért van az, hogy nem minden ablak nyitásakor keletkezik új iexplore.exe folyamat.

(#3682) Panthera


Panthera
őstag

Üdv!

Windows érvényesítés nem fut le (http://www.microsoft.com/genuine/validate/...), a következő hiba jelenik meg az információs sávban:
"A webhely egyik bővítményét nem sikerült futtatni ellenőrizze a biztonsági beállításokat az internetbeállítások területén a lehetséges ütközések felderítéséhez."
Már nincs ötletem, hogy vegyem még lejjebb a biztonságot.

:R

[ Szerkesztve ]

(#3683) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Sziasztok,

Explorer 11-nél lehet elállítgattam valamit, eddig ha rákattintottam egy feltöltött fájlra, akkor meg is tudtam nyitni egyből, most viszont le kell menteni és onnan tudom csak megnyitni. Ezt hol tudnám visszaállítani?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#3684) Zoli2


Zoli2
aktív tag

Régen volt élet ezen fórumon, de megpróbálom...

Win 7 alatt IE 11-et használok, de a legutóbbi IE frissítés óta ha egy hivatkozásra vagy képre kattintok, (ami új lapon vagy ablakban nyílik meg) csak üres oldal jelenik meg. Próbáltam a böngészőt alaphelyzetbe állítani, de nem javult meg.

IE verzió: 11.0.9600.18697

Mivel tudom orvosolni a helyzetet?

(#3685) Weaver


Weaver
senior tag

win7 , ie11. hol, hogyan lehet beállítani, hogy ne léptessen ki a megszokott oldalaimról? jelszót / felhasználónevet a legtöbb oldalon megjegyezte, de kiléptet.

(újra lett telepítve a win, rákérdezett ezekre, de ezek szerint az erre vonatkozó kérdésnél a NEM-re nyomtam.)

(#3686) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, ie11 ben hol lehet beállítani , hogy egy adott mappába töltsön le mindig? mint a chrom nál ezt be lehet, itt is esetleg? tudom hogy megkérdezi, de akkor csak a letöltésre kéne nyomni, nem állítgatni, köszi

(#3687) #41473792 válasza pimmi (#3686) üzenetére


#41473792
törölt tag

Jobb oldalon felül fogaskerék ikon letöltések megtekintése beállítások bal sarokba lent és tallózás megadod a helyet.

(#3688) pimmi válasza #41473792 (#3687) üzenetére


pimmi
senior tag

:R

(#3689) Zoli2 válasza pimmi (#3688) üzenetére


Zoli2
aktív tag

Szia!

Az én problémámra tudnál bölcseletet? Köszönöm!

#3684 hozzászólás.

(#3690) spe88


spe88
senior tag

Hello!

Ha egy fájlkiterjesztéshez meg van adva egy adott program Windowsban, akkor az Excel miért másik programmal akarja megnyitni?

saját hálózaton lévő MHTML fájlra mutató hiperhivatkozást csak, akkor nyit meg az Excel, ha feltelepítem az IE-t és abban megnyitja. Ha nincs IE hibát dob és nem nyitja meg Chrome-ban. Ha belehúzom a fájlt Chrome-ba tökéletesen egy pillanat alatt megjelenik, de Excelből nem hajlandó vele megnyitni.

Feltelepítettem az IE-t, de az olyan lassan nyitja meg a "saját" fájltípusát, hogy siralom. Nem viccelek egy MHTML fájl megnyitása akadásmentes görgetés eléréséig 1 perc. Chrome-mal 1 mp.

Van valakinek tippje?

Köszi

Spóroljunk! Kerül, amibe kerül!

(#3691) Werkly


Werkly
őstag

Tárgytalan! Bocs!

[ Szerkesztve ]

(#3692) Werkly


Werkly
őstag

IE-ben a jobb oldalon a kereső ablakocska eltávolítható valahogyan? Kösz!

(#3693) Impair1980


Impair1980
aktív tag

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Van egy Hikvision IP kamerám, amit csak IE-ben tudok használni a PLUGIN-ok miatt.
A bejelentkezésnél meg kell adni a felhasználó nevet és jelszót, de nem ajánlja fel mentésre. Kipróbáltam minden más oldalon működik az adatok mentése.
Van rá valami megoldás, hogy elmentsem az oldalon a bejelentkezési adatokat?
Egyébként belső IP alapján érem el: http://192.168.1.150:100

Köszönöm előre is!

(#3694) Dluinet válasza Impair1980 (#3693) üzenetére


Dluinet
nagyúr

jelszókezelő plug-in megoldás lehet

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3695) Impair1980 válasza Dluinet (#3694) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Köszönöm!
Linket tudnál adni?

(#3696) Dluinet válasza Impair1980 (#3695) üzenetére


Dluinet
nagyúr

lastpass
roboform

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3697) Impair1980 válasza Dluinet (#3696) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Szia!

Nagyon szépen köszönöm! A Roboformmal működik. :R :R :R

(#3698) Impair1980 válasza Dluinet (#3696) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Még egy kérdésem lenne, hogy lehet azt megoldani, hogy a windows indulásakor automatikusan jelentkezzen be a program?
Minden windows induláskor csak akkor működik a program, ha bejelentkezem a Roboform-ba!
A beállítások közt nem találtam ilyen lehetőséget!
Van rá valami megoldás?

(#3699) Dluinet válasza Impair1980 (#3698) üzenetére


Dluinet
nagyúr

https://online.roboform.com/login?lang= >
Advanced> pipát szedd ki a Tie the session to ip-address elől > Auto Logoff: 1 mounth

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3700) Impair1980 válasza Dluinet (#3699) üzenetére


Impair1980
aktív tag

Erre nem is gondoltam. Tökéletesen működik! Nagyon köszönöm! :C

(#3701) Weaver


Weaver
senior tag

eddig explorert használtam, de most a win7 újratelepítése után már chrome-ot használnék.

a kedvenceket elmentettem, benne van az összes a favorites könyvtárban .url formában. hogyan tudnám ezeket a chrome-ba átmenteni?

(#3702) kem


kem
addikt

Sziasztok!

Van 2 VM-em amire szeretnek IE11-rol 9, es 10-re visszaallni teszteles celjabol, mindketto 32bit-es Windows 7. Mar sikerult visszaallitani IE8-ra, de egyszeruen nem birom a 9 vagy 10-et feltelepiteni, mindenfele cuccot kidobal a google, az MS oldala pedig nem mukodik rendesen. Letoltottem par telepitot de van ami nem megy, van ami pedig azt irja nem tamogatott rendszer, gondolom az a 64 bites telepito. Valakinek van mukodo linkje? En lassan megorulok ettol...

Elore is koszi!

kem

szerk: kozben a 10-et megtalaltam az opcionalis updatek kozott, az menni fog ugy tunik.

[ Szerkesztve ]

Köszi!

(#3703) AMD Power


AMD Power
titán

Sziasztok!

HD felbontás mellett tényleg problémás néhány weboldal? 15.6" notiról lenne szó? :F

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3704) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok
internet explorer 9 IE
Szeretném frissíteni újabbra mert nem az igaz de a 10-re is és a 11-re is azt írja, hogy win7 SP1 kell hozzá.
De nekem az telepítve van pedig és mégse akar települni az ujabb IE. Mit lehet csinálni?

[link]

[link]

:F

[ Szerkesztve ]

(#3705) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Csak mert szembe jött mikor mást kerestem:

The END of life Is Near

[ Szerkesztve ]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#3706) Stylewars_kp


Stylewars_kp
senior tag

internet

(#3707) emre33


emre33
addikt

Win10-re kijött a frissítés, amivel IE helyett az Edge indul el.

Nekem meg kellene az IE, hogy lehetne rávenni a windows, hogy még engedje az IE futtatni?
Kösz

Szerkesztés: megtaláltam, Edge-ben ezt kell keresni: “ Webhelyek Microsoft Edge-ben való megnyitásának engedélyezése az Internet Explorer számára”

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#3708) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Még kísért:

Privacy benefit, / compatibility issue: Mozilla changes Firefox's user agent because of Internet Explorer 11

Magyarul röviden: mert egy része az explorer useragent-jének tartalmaz rv:11 részt, pár oldal a firefoxot a firefox rv:110 és rv:119 között félreértelmezhet.
Friss user agent eloszlás, osszehasonlításképp

Érdekes probléma...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Internet Explorer (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.