Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12201) shteer válasza Gyuri27 (#12197) üzenetére


shteer
titán

;]

..szerintem jónak tűnik

(#12202) kicsigeri válasza Gyuri27 (#12197) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Úgy néz ki ma nem jött be neked ez az ájemdés idő :P

(#12203) lipi67 válasza kicsigeri (#12200) üzenetére


lipi67
veterán

Jaja :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12204) shteer válasza Gorneck (#12175) üzenetére


shteer
titán

és még barátibb lett :)

..szerintem jónak tűnik

(#12205) lipi67 válasza shteer (#12204) üzenetére


lipi67
veterán

41k ..hm.. a quadom drágább volt 11k-val :B

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12206) kicsigeri válasza lipi67 (#12205) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Akkor nagyon elkapkodtad azt a vásárlást, viszont szépen hasít, azért került ennyibe. Próbáld meg eladni a cuccost, hátha összejön egy i7 :)

(#12207) lipi67 válasza kicsigeri (#12206) üzenetére


lipi67
veterán

Elkapkodtam? Geri! 60k-t is adnék érte. 24/7-ben 4,2- 4,3 Ghz alapból. Ma 4,6Ghz-ig jutottam. bzs a 8400-et adta 60k-ért s elvitték. Ez ..ez egy gyöngyszem:)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12208) kicsigeri válasza lipi67 (#12207) üzenetére


kicsigeri
senior tag

Na jó egy darabig megteszi. De kiváncsi leszek mikor váltasz i7 re :)

(#12209) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Ha esetleg valakinek kellene egy asztali Noti: [link]

They drew first blood....

(#12210) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12211) lipi67 válasza kicsigeri (#12208) üzenetére


lipi67
veterán

Sose. (tom felelőtlenség, de..vannak érveim:). 1: Kvra nincs szükségem rá. 2: Kvra nincs pénzem rá. 3: DDR3-as ram, s a Team ramjaimat sose tudnám eladni reális áron. 4: Nincs annyi lehetőség, játékosság benne tuningban, hogy le tudna kötni. 4: Nem is szimpatikus..

Szép napot!
Tegnap a az u21-es 2:0-ra (bár szerencsével) verte az Olaszokat EB selejtezőn. Persze javarészt a bronzérmes U20-as keret(13fő). Magyar betegség. Lassan a "nagy" válogatottat is rájuk építík,s szarráhajtják Őket..Vagy..Építsék valóban rájuk, s atöbbi balfék menjen kapálni a földekre.

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12212) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Szép napot mindenkinek.

(#12213) shteer válasza lipi67 (#12211) üzenetére


shteer
titán

nem követed a piacot :B

ddr2-nek kezd felfelé szökkenni az ára, enyém már min 5-tel többet ér mint amennyiért vettem

..szerintem jónak tűnik

(#12214) lipi67 válasza shteer (#12213) üzenetére


lipi67
veterán

Az ok, de ezek..kingmaxot , Geilt stb..könnyebb eladni, de ez jó 2x annyiba kerül.. :U
25k-ért csak nem adnám oda.
Mikor véve lett 120 volt, most meg már "csak"[Ennyi]. Nem császkált a ph-n. Akinek rendelve lett az meggondolta magát, Ősember 2,2v-on kitesztelte, s én vettem meg. Azóta itt sétál 1088-on 2v-on. (gyári fesz 2,35-2,45)
elkótyavetyélni nem fogom, az árának meg csak a töredékét kapnám, szerintem..

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12215) shteer válasza lipi67 (#12214) üzenetére


shteer
titán

120? ezer ft? :Y

..szerintem jónak tűnik

(#12216) Gyuri27 válasza lipi67 (#12214) üzenetére


Gyuri27
félisten

Pedig a 25-t sem kapnád meg érte. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#12217) lipi67 válasza shteer (#12215) üzenetére


lipi67
veterán

Neeem! 120Euro volt., pk-val 40.000FT.
(#12216) Gyuri27 28.000-ret kínáltak érte mikor pár napra kitettem régebben, annyiért se adtam. Ma se adnám. Bár nem használom ki, de tisztában vagyok vele, hogy mit tudnak..- ahogy azzal is, hogy sose kapnék reális árat értük..
Viszont..Aki ilyet szeretne, akkor rendeljen, 40.000-ért kap újat, ami fél évvel fiatalabb. Én tudom, hogy mit mentek ezek a ramok. Úgy értem "igénybevétel" szinten. Kb annyit dolgoznak, mintha a dobozukba lennének. Ilyen 1066-1100 MHz..nekik vicc, de ha nem kell több. Ha majd jön a hideg, s a nagyobb tuningok, akkor talán kell majd 1300-1400 is egy super PI vagy egy 3dMark miatt.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12218) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó estét, vagy reggelt, na mind1 én megyek aludni :)

(#12219) Gyuri27 válasza lipi67 (#12217) üzenetére


Gyuri27
félisten

De miért 40? 116 euró 277-n az kb 32000-ft. :DDD

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12220) krammerka


krammerka
őstag

Szép jó napot,Urak!

Feldobtam a win7 64bit-es változatát,egész tetszik...............
Bár fogalmam sincs mennyivel jobb mint a 32 bit,nem észlelek sok minden külömbséget :B
Viszont pofás,elég gyors is(mondjuk egy celeron mellett 4GHz-n, ne is csodálkozzunk ezen :DDD ),de tényleg jó.
Próbaveziót használom,nem aktíválom,van 120 nap hogy eldöntsem,marad-e..........

Gyurka: ha megvan még az eladó cerkád,akkor a No-kia fórumtárs vevő lenne rá,sztem :K

[ Szerkesztve ]

(#12221) Gyuri27 válasza krammerka (#12220) üzenetére


Gyuri27
félisten

A gyerek cerkája csak felárért eladó mint ahogy azt már mondtam. Amúgy vatta újat lehet nálam venni. Amit szintén mondtam már.
De ő már annó is érdeklődött mégse vett semmit. Ilyen visszatérő érdeklődő még g@bo, misi. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12222) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Szép napot.

(#12223) lipi67 válasza Gyuri27 (#12219) üzenetére


lipi67
veterán

Kedvesem: Mikor vettem akkor 120 euró volt (ezt írtam is) és 300körül az euro . Ez 36k plusz pk. így 40.000Ft-ért került be az országba. Ős meg ingyért postázta, amikor a gyerek visszamondta. (s nem is 40.000k-t fizettem ;) ) ami viszont azon nem változtat, hogy olcsóért nem adom. Tegnap kicsit letöltős géppé alakítottam a cumót, most úgy is hw-val és agyban kell összeszedni a köv. wr-es eredményt. Az ATT is sikerált, s most elégedett vagyok. Van egy tök stabil, és gyors gépem, s a feszek..
cpu 0,928V-on, vga 0,783-on, ramok meg 1,58-on. (még ráhagyás is van benne)
24/7-es

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12224) kicsigeri válasza lipi67 (#12223) üzenetére


kicsigeri
senior tag

:Y
Te lipi, a lapot is alulfeszelted?
Grat az eredményhez, nagyon komoly :C

(#12225) Gyuri27 válasza lipi67 (#12223) üzenetére


Gyuri27
félisten

Oks csak minnél tovább vársz annál inkább nem fogják elvinni. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12226) lipi67 válasza kicsigeri (#12224) üzenetére


lipi67
veterán

Ilyen értékek mellett ami max kijönne az kb 880-as ram, 3,4GHz-es cpu, vga is 790/920 körül. Viszont egy pici ingadozás, vagy bármi külső tényező és fagyás lenne. Ez meg így atombiztos. Lap: hidak 1,1V-1,5V (alap 45-ösöknél), s fesz sehol sincs pluszba adva. Hő nincs, teljesítmény van, s ez a lényeg.
:K

(#12225) Gyuri27 : Emléksze Barátom, milyen rambuzi voltam 1 időben? Imádtam őket tesztelni és..mindíg ilyen ram volt az álmom. Ez csak egy kis (utolsó)szempont, hogy ne legyen i7, nem akarom én eladni. A tudat, hogy ott ketyeg bent..jó érzés nekem :B

S most őszintén: Ma röhögve sok is nekem szarrá alulfeszelve a cucc, s ez 1hamar nem fog változni. Ha esetleg kevésnek bizonyulna, akkor a proci 24/7-ben szaros 1,2v-on 4,2GHz-en van (quadnál jó ha van még 10 ilyen!- 1 se ebben az országban-)[1,2v@4,2GHz], ez még nagyon laza fesz, 1,3is belefér, s ott..
A ramok is 1300-on kezdenek éledni. VGA is megy vagy 900/1050-et..Így újabb 1 év majd minimum . S akkor már 2-3 év múlva-ról beszélünk. Ki tudja, hogy mi lesz akkor..Lehet i17:)
Erre vágytam, összejött, ülök a seggemen. A tápot is lecseréltem közbe modulárisra, (HX), Balázsunk haverjától megvettem a csudaszép chieftec nagytornyot, Chaser 38mm-es turbinái beszrelve (csak tuningnál vannak elindítva)...nekem más most nem is köll, nem vágyom kül. képpen semmire. Esetleg egy normális monitor ..az jó lenne talán.

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12227) Gyuri27 válasza lipi67 (#12226) üzenetére


Gyuri27
félisten

Biztos érdekes és jó dolog az 1200MHz. De sajna csak 2 giga. Így nem cserélném el 2x2 giga jó kaszásra. :DDD
Az i7 meg b.ziság. Jó amd 4 mag. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#12228) shteer válasza lipi67 (#12226) üzenetére


shteer
titán

ha jó monitor kell, akkor ezzel kezd :)

..szerintem jónak tűnik

(#12229) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Henker beszámittatna egy q9400-t. 2 hónapos, gari pegazushoz. Az ár 34k. Ha valakit érdekel az szóljon.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12230) bolcsodal válasza shteer (#12228) üzenetére


bolcsodal
addikt

Főnököm vett egy ilyent még tavaly: [link] (szerény rábeszélésemre... ;] ) Nagy fotós, de szenved, mert nem tudja kihasználni/kalibrálni.

Csak az a gáz vele, hogy az ilyen széles színterű monitoroknál az egyszerűbb kalibrálók felteszik a kezüket....

Otthoni felhasználásra tök felesleges IPS, vagy PVA monitort venni sok pénzért. Fotózáshoz, vagy nyomtatványszerkesztéshez talán, bár a WinXp nem képes rendesen kezelni ezeket a "wide gemut" monitorokat (talán ha a Firefox, Adobe Photoshop képes használni a kalibrált színprofilt a windóz biztos, hogy nem). :(

Filmezésre játékra, valami jobb minőségű TN+Film tökéletes alacsony panelbevilágítással (LG monitorok között vannak jók). Vagy ha mindenképpen kell filmezésre IPS panel, akkor már inkább LCD TV.

Szerintem...

Ajánlanám a Samsung 2243BW-t, de borzalmas a panelbevilágítás fekete háttéren... :( Inkább valami LG....

Lipi: Neked mik voltak a tapasztalataid HD4770-el? Nézem gbors tesztjét és megtetszett a kari. Egész jó fogyasztása van. Majdnem megközelíti a HD5750-et. Csak a Tesszelációt buknám....ami a 5750-en amúgy is döcögne rendesen. Ráadásul majd 10K-val olcsóbb, mint az új genereáció.... :U 35K vs 25K

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#12231) lipi67 válasza Gyuri27 (#12227) üzenetére


lipi67
veterán

Nekem bizonyos okok miatt Xp marad még sokáig. Ott meg..se rá fütty. hogy 2 vagy négy. Kben..Igaz. Mikor volt bent 8 giga patriot Viper és 1140-en tekertek, érezhető volt 64bit (server 2003) alatt. Sajna, nem csak én használom a gépet, s a fiam 1-2 furfangozása miatt (no meg a tuning) mindíg xp-n kötünk ki.

(#12228) shteer : Huhh..az drága nagyon. Annyim nincs , s nem is lesz rá sose.. :U

(#12229) Gyuri27: q9400-es nagyon jó kis proci, s 24/7-ben a legtöbb q9550-nel partiba van. Hűtést nem igényel, prime alatt 3,2GHz-en is 40°-on tartottam. :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12232) lipi67 válasza bolcsodal (#12230) üzenetére


lipi67
veterán

:B :U Amit a monitorokról írtál..felét nem értettem :F . Nekem az nagyon magas, s nem tudom, hogy miről beszélsz. :O Nekem mire kellene? Hát 90%-ban 2D :D
10%-ban játék. Filmet sose nézek PC-n, leszedem, rádobom pendrv-ra s asztalin meglesem. Ha tetszik, dvd-ben lehúzom újra és kiírom rendesen. Szóval Cad-Corell-Photoshop stb..nem játszik, nem igazán érdekel.

4770..Hm..Útáltam. Ok, Gyuri most morog mert én túl hamar vettem és nem nagyon volt támogatottsága még, de..
Csak bajom volt vele. Alapon..nem egy nagy durranás, a 4830-am simán verte. Tuningban beindul de milyen áron? Ha rendesen felhúzod, abban a gépben Te procit nem fogsz soha becsületesen húzni mellette. Zsubi-val is ezen"vitáztunk", s lám..alig 1 hét és kivágta a gépből. Én sose vennék! 4830-as jobb választás. Olcsóbb, jobban tuningolható (mellette más hw-t is tudsz rángatni). Ha kevés..a 4850-et kihagynám. Ki mert sokkal kisebb különbség van közte meg a 4830 között, mint a 4850 meg a 4870 között.-Hu..ezt szarul írtam le. Lényeg: 4770-neem. Utána jött a 4830-as, tetszett. Majd a 4850-es , ami jobb, erősebb kártya. Majd mikor vettem a mostani 4870-et azt vártam, hogy u.olyan gyorsulást hoz majd a 4850 hez képest mint a 4850-es a 4830-hoz képest, de nem. Sokkal gyorsabb. Én ma mint 0 tudásu szakbarbár vga-s azt mondom Neked. Ha elég a tuningolt 4830-as teljesítménye, akkor azt. Ha kevés..4870. :K

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12233) Gyuri27 válasza lipi67 (#12232) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ki ne találd, hogy a 4830 jobb mint a 4770-n. LOL Még tuninggal sem jobb. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12234) bolcsodal válasza lipi67 (#12232) üzenetére


bolcsodal
addikt

A lényeg, hogyha nem "profiskodásra" kell a monitor, akkor egy síma TN+Film paneles, 22"-os (vagy 24" ha kell a full HD) kiváló a mindennapokban. Irreálisan drágák a profi panellel szerelt monitorok sajna.....

Szerintem 45-50K-ból megvan egy jófajta 1680x1050-es felbontású "mindenbenelégjó" kijelző. Ennél többet egyszerűen felesleges kiadni érte...tán meg ennyit sem. Ami fontos az a DVI-csati! anélkül nem kijelző az LCD monitor. Egy digitális jelre kihegyezett technológia összefossa magát analóg jelen.... :(

Ez kettő pl. érdekes lehet, bár sajna full HD mindkettő: [link]

Ilyen tulajdonságokkal 1680x1050-es felbontásban csak Samsungot kapsz az ipon-on...én megszívtam a panellal, ezért nem ajánlom.

Inkább megvárom a HD5750 árcsökkenést (nem akarnék tápegységet újítani, amig működik a mostani... :DDD )..ha lesz egyáltalán.... :(

Gyuri27: A HD4770 csak az ára miatt szimpatikusabb, mint a HD5750. Fontos, hogy alacsony fogyasztású VGA-t keresek, de azért teljesítménye is legyen valamicske...

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#12235) lipi67 válasza Gyuri27 (#12233) üzenetére


lipi67
veterán

Lehet nem voltam teljesen érthető, ha így van, bocsánat :B , de:

Mint VGA jobb a 4770 (na nem olyan nagyon..), de.. Valami van abban a kva kártyában ami miatt a rendszerek tuning alatt nem szeretik. Ha nem csak vga tuning, s a lapodat feszeled , húzod a procidat (nem 5-600MHz-re gondolok), s a ramok is futkároznak, akkor: Vagy 10x szarabb rendszer lesz 4770-nel mint 4830-cal (tuning), vagy pár hét után kezdi összefosni magát az a vga. Nem tudom az okát, de ez van..
Ha van egy erős procid, s nem játszik csak tuningpamacsolás akkor ok, érdemes 4770. Viszont ha pl. krammerka a 3200-est 4,2GHz-en akarja 24/7-ben járatni mellette.. Vagy elfelejti gyorsan, vagy pár hét és a vga megy a szemétbe. -Így egy 4830-as (ami nem oszt-nem szoroz egy rendszertuningban) neki pl. jobb választás lenne. :R

(#12234) bolcsodal : Köszi, ez emészthetőbb volt számomra. :K Egy valamit még nem értek! Ezt: " bár sajna full HD mindkettő" ---Ez mit takar, s miért is nem jó nekem? :U :R

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12236) shteer válasza bolcsodal (#12230) üzenetére


shteer
titán

én a samsung 2253LW-t cserélem hamarosan egy dell 2407wfp-re

ha ágyból nézem a samut, vmi borzalmas színeket produkál :((( a dell alulról is szép képet ad és kicsit nagyobb is lesz

..szerintem jónak tűnik

(#12237) shteer válasza lipi67 (#12235) üzenetére


shteer
titán

bár sajna full HD mindkettő

gondolom a 22 colra ráerőltetett nagy felbontás miatt nemgyerebe

..szerintem jónak tűnik

(#12238) bolcsodal válasza shteer (#12237) üzenetére


bolcsodal
addikt

Egen! 22"-on elég gáz a FullHD.

Nem azt mondom, hogy aki megteheti ne tegye. Ha van rá keret nyilván jobb az IPS.

Hidd el, ha bekalibrálnád a Samut nem lenne semmi bajod vele! ;) Persze a betekintésen nem változtatna sokat. De kalibrálás nélkül engem nem vígasztalna, hogy 178 fokról is látom a szar színeket... :N

A Win7 is ezért kérdéses nekem..nem találtam normális progit, amivel a kalibrált színprofilt használhatnám Win7 alatt....

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#12239) lipi67 válasza shteer (#12237) üzenetére


lipi67
veterán

Azt hiszem, valahol tovább kell képeznem magam ilyen téren (is), nekem kínaiul beszéltek.
Nekem..elég egy 1280x1024-es felbontás, azt se használom ki sose:) Méret se kellene bazi, 20' nekem tök ok lenne.
S az miért baj, hogy 22'-on nagy felbontású? :U :B
Ez a 100éves Philips 109S 1920x1440-et tud, kb mindíg 1024X768-ban megy:)
Nincs is bajom vele, csak..Utazott már Békéscsabára, Szegedre, Debrecenbe, Szombathelyre és..most azt hiszem, kezd szétesni:) A képernyő és a sarkok között reped, esik szét :DDD .

_most meg fogtok ölni_
Ha gépet kell csinálni x-éknél, s ilyen szuper-modern kijelzőjük van..Á!!! Nekem 10 perc és könnyezik a szemem. Nem mind1, honnan nézem, fárasztja a szememet. Agyaltam is rajta, hogy ha ez meghó, akkor kellene egy hasonló elavult. A notikat se bírom sokáig..

Ha olyan szuper és szemkímélő cuccok ezek, akkor az én szemem a hülye, vagy miért ezektől könnyezik? :F :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12240) bolcsodal válasza lipi67 (#12239) üzenetére


bolcsodal
addikt

Szerintem a panelok túlzó fényereje miatt fáj a szemed. Nekem is szokatlan volt CRT után.

Besz*rok, sikerült beállítani a kalibrált színprofilt Win7 alatt....csak a help-et kellett átböngészni! :DDD

Nah...egész elégedett vagyok. :DDD

They drew first blood....

(#12241) shteer válasza bolcsodal (#12238) üzenetére


shteer
titán

be van kalibrálva :K igen, ez a baj h a betekintésin semmi sem segít - csak a nagyfejsze :D örökre

dell is be lesz - színhűség jó meg hasznos de nem dolgozom rajta olyat amihez kellene, de az h nem kell fel-le hajtogatni az ágybólfilmezéshez az elég indok. meg jó áron kapom :)

..szerintem jónak tűnik

(#12242) shteer válasza lipi67 (#12239) üzenetére


shteer
titán

kis szobába jó a nagy monitor - nagyobb szélessége van mint a tv-nek, ami meg albi tartozék nincs hova rakni így tv-t még nem veszünk :)

..szerintem jónak tűnik

(#12243) bolcsodal válasza shteer (#12241) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ágybólfilmezni 24"-os S-IPS monitorral.... ;] Pure hedonizmus...hová tart a világ! :DDD

They drew first blood....

(#12244) lipi67 válasza bolcsodal (#12240) üzenetére


lipi67
veterán

Lehet, de, hogy zavar, az tény. Túl paraszt vagyok hozzá? :U (sztem) ;)

(#12242) shteer: Neked (nektek) előnyös az tuti, de super PI meg a prime..nem olyan látványosak, hogy brutalba nézzem..WoW-hoz se kell kivetítő, ez a "hülyegyerek" izgalmában amúgy is majd le esik a székről, és az orra érinti a monitort:)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#12245) kicsigeri


kicsigeri
senior tag

Jó reggelt

(#12246) Gorneck


Gorneck
titán

Szép napot mindenkinek.

Már ha mondható ez egy ilyen fos egy hétvége után...

Egész nap fáj a fejem, a laborba még mindig dög meleg van és melónk is annyi, mint állat...éééssss ma csak egyedül húzom az igát...ha mindez nem lenne elég, akkor még aggódhatok is a kocsim miatt...kölcsönbe van unokatesómnál... :D

Gorneck#1239

(#12247) Gyuri27 válasza lipi67 (#12239) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kinetaláld :DDD hogy a vga befojásolja a proci tuningot?

Gorni: dolgozz vazz :K

Amd-s szép napot.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12248) Gorneck válasza Gyuri27 (#12247) üzenetére


Gorneck
titán

Dolgozok én...csak tudod nem sok van, ha az ember feje felett egy balta himbálódzik... :(

Gorneck#1239

(#12249) bolcsodal válasza Gyuri27 (#12247) üzenetére


bolcsodal
addikt

A tápegységen keresztül lehet rá hatással szerintem. Főleg hogy a Corsair 1 rail-es 12V-on... :U

They drew first blood....

(#12250) Gyuri27 válasza bolcsodal (#12249) üzenetére


Gyuri27
félisten

Hát a 4830 és a 4770 között fogyasztásban nincs difi. De ugye Lipi 4850-t használ ami többet fogyasuz mégis megy a tuning. LOL :DDD

De én akkor mondtam neki. Lipi magas lesz neked az új ati vga mint parasztnak az atom fizika. nem halgatott rám.

Lipi: a 4830 laza 20%-l lassabb mint a 4770. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.