Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:22:06

LOGOUT.hu

Amit a Haswell-ről tudni érdemes!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14043) odium


odium
aktív tag

szunya1: Értem. Ezek szerint a Lucifer is elég jól hűt. Akkor csere. Köszi. Esetleg lapra tipped?

deadwing: Abban igazad van hogy, egyelőre a 4790K sok a jelenlegi vga-nak. gondoltam erre a verzióra is amire te, de arra jutottam, hogy ha most vennék 30-35-ért egy i3-at, akkor 2 év múlva dobhatom ki az ablakon, meg félek, hogy addigra játékok alatt tényleg elfogy az i3. Meg mindig úgy próbáltam gépet összeállítani, hogy a hardverek együtt "fussanak ki". Egyébként valami azt súgja, hogy az idő téged fog igazolni, de mégis maradok az i7-nél.

Gery15: A drága lap azért kell, mert hosszú távra veszem, legyen már az átlagnál minőségibb. Ne kelljen félnem, hogy mikor pukkan el rajt egy kondi vagy valami. Most még biztosan nem veszem észre a különbséget az i5-i7 közt, de mondjuk 4 év múlva már lehet, hogy igen. Hűtővel úgy vagyok, hogy ha nem lesz delid, akkor hiába rakok a procira 2 kiló rezet meg 2 ventit, ha egyszer a kupakon nem jön át a meleg. A ramban igazad van, de azokhoz nagyon jó áron jutok hozzá (csak 5k+ az 1600-osokhoz képest) úgyhogy azok mindenképp maradnak. Pár szóban leírnád, hogy miért a Giga?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.