Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#624) zoltan6 válasza ovika (#623) üzenetére


zoltan6
őstag

válaszolok én,hőmérsékletet nem mértem,de kézzel megfogva nem tűnik melegnek,én az office-t nem telepítettem fel.így van 14gb szabad helyem.
amik rajta vannak:
Az összes windows frissítés
kodi (xbmc)
kodi launcher
total commander
vinrar
wifin én nem használom,de kipróbáltam stabil volt.hálókártya sajnos usb alapú,nekem akkor dobálta a netet amikor alvóra kapcsoltam a gépet,utána kikapcsoltam az energiagazdálkodásnál,hogy ne kapcsolja ki a windows energiamegtakarítás miatt,most azt csinálja így hogy eltávolítható eszköznek ismeri fel a hálókártyát.
kodi-val használom nas-on tárolt filmek lejátszására,az 500db filmekből ami vegyesen dvdrip,bdrip,dvd.iso,blu-ray.iso,eddig 1 db filmet találtam ami megizzasztotta.az egyetlen 40gb-os blu-ray iso filmem.A gyűrűk ura-a király visszatér.lejátsza,de félpercenként megáll pufferelni,lehát hogy optimális beállítással ez is menni fog.távirányítom méh nem jött meg hozzá.egyenlőre bluetotth-os egérrel,billentyűvel használom.
Összességében én elégedett vagyok vele,médialejátszónak vettem,fényévekkel többet tud szolgáltatásban,tudásban, mint az előző egreat r6s médialejátszóm,bár azzal sem volt semmi bajom,csak a kodit jobban testre lehet szabni.ráadásul még netezhetek is vele este ágyból fekve.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.