Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Mr Dini: Mindent a StreamSharkról!
- Lalikiraly: Kinek milyen setupja van?
- eBay-es kütyük kis pénzért
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- btz: Internet fejlesztés országosan!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
-
LOGOUT
Az eddig párhuzamosan futó T, X, A és W, valamint R, Z és SL topikokat összevontuk, hogy egy topikban lehessen ezekről a notikról beszélni.
Új hozzászólás Aktív témák
-
HSM
félisten
válasz
Tikakukac #74259 üzenetére
Te megpróbáltad, én meg 2 éve így használom az adatwinyóm, USB3-ról, most meg fél éve 2-ről és jól működik. Na most akkor mi van?
Azt az egy esetet is leírtam, amikor szivacs, ha más USB2-es eszközre másolok róla, akkor a bő 10MB/s már tényleg fájóan karcsú egyes esetekben.
Amikor a két 500Gb-os Black-em vettem RAID0-nak 2009-ben, akkor még egy rendes 64GB-os SSD is megfizethetetlen áron volt, így viszont lett 750GB adat-tárhelyem, és egy bitang gyors 250GB-os rendszerpartícióm bruttó 26K-ért. Mellesleg gumibakos rögzítéssel voltak hangszigetelt házban. Viszont ne süllyedjünk le a "gémerSSDpótlékos vinyó" színvonalra, ha kérhetném.
A külső hűzamban pedig egy WD Green winyó van, ami elvileg egy halk megoldás, szépen becsomagolva alumínium házba, de a pörgési zaja (nem rezonálás vagy ilyesmi) így is bőven kihallatszik.
Az időzítő sem azért szar a windózban, mert a winyó nem jó, hanem mert tutifix van mindig egy program, ami valamiért hozzáfér. Megnyitok egy file-t, és hozzá se szagolok az adatwinyóhoz, és felpörgeti. Szval nincs jól megcsinálva. Meg van alkalmazás, ami lock-olja, de nem engedi el, fosul van az egész megcsinálva. Csak az tuti, ha kézzel kikapcsolom.
Tudom, milyen a laptop csatija, kb. két hete szereltem bele az SSD-m. Fogsz egy ollót (gondolom akad otthon), és két mozdulattal levágot azt az 1mm átmérőjű műanyagot, ami kétoldalt útban van. Problem solved. De lehet még olló sem kéne. Nekem tuti nem törne össze a lelkem ily csúf módon megmoddolni egy 300Ft-os kábelt.
-
válasz
Tikakukac #74259 üzenetére
Amúgy meg még ha fűrészelek is... Nekem ezzel nem lenne gondom. Ha a biztonsági cuccomról van szó, az egy zárt dobozban kerülne valami eldugott helyre, kutyát nem érdekelné, hogy néz ki.
Azért ágyúval lőni verébre sem érdemes.
Nem mellsleg mi van, ha van bontva hozzá megfelelő csatim (meg ugye ha veszek kábelt)? Mert bontott komplett csatim van, tök ingyen, forrasztani meg tudok. Akár szépen is.Egyébként egyvalamit nem vettél figyelmbe a megtérülésnél; hogy tanulsz. Te pl. megtanultad, hogy nem neked való.
Én pl. építettem magamnak Arduino fejlesztőt, amikor még 10 ropi volt a gyári. Megtanultam bootloadert írni (ahogy elvileg nem lehet parallel programmerrel). Építettem párat, eladtam. MegtérültNem mellesleg a fejlesztőeszközöm azt tudja, amit akartam. Randának mondjuk randa
Új hozzászólás Aktív témák
- Vadonatúj Lenovo Thinkpad T14 Gen 5 Laptop Intel Core Ultra CPU-val
- Yoga Slim 7 15ILL9 15.3" 3K IPS érintő Ultra 7 256V Arc 140V 16GB 1TB NVMe IR kam gar
- Acer Nitro ANV16-41 16" FullHD 165Hz - Ryzen 8645HS - 32GB/1TB - RTX 4050
- Thinkpad T14 Gen2i 14" FHD IPS i5-1145G7 16GB 256GB NVMe SSD gar
- eladó MSI Alpha 17
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X260 i5-6GEN I 8GB I 256-512SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W11 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad L540 - i5-4GEN I 16GB I 500SSD I DVDRW I 15,6" HD I Cam I W10 I Garancia
- BESZÁMÍTÁS! ASUS H510M i5 10600KF 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3060Ti 8GB Rampage SHIVA Enermax 700W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Készpénzes számítógép PC félkonfig alkatrész hardver felvásárlás személyesen / postával korrekt áron
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest