Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#450) cryingdr4g0n válasza Upo (#449) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

"Mit jelent hogy a telefon látja de nem kapcsolódik?"
Látja, hogy ott van, mint BT eszköz. De ennyi.
Azt tudom, hogy így nem is szabad vele kapcsolódni, ha nem az alkalmazásokon belül hozzuk létre a kapcsolatot, hanem a BT menüben, akkor egyik program sem fogja kezelni, azt hiszem azért, mert akkor nem LE-n kapcsolódik.
De nem is tudnék, ha akarom se.

Igen, megpróbáltam kézi BT cím beírással is, akkor sem kapcsolódik.
Mások hogyan csatlakoznak hozzá, ha egyszert sötét a kijelző, így nincs hol OK-t nyomni az órán?
Ugyanakkor a MiFit-tel is előtte csatlakoznia kellene ahhoz, hogy csatlakozni lehessen a Gadgetbridge-hez (A használat előfeltétele ugyanis, legalábbis a Gadgetbridge szerint, hogy MiFit-en belül be kell állítani az óra láthatóságát).
Eddig jutok el:

Majd amikor rábökök a megtalált Amazfitre, egy darabig molyol, és itt vége az egésznek:

Ja és kiírja itt, hogy "amikor vibrálni kezd a Mi, akkor bökjek párszor a kijelzőre". Nem kezd vibrálni.
Igaz, hogy ez amúgyis a Mi Band-re vonatkozik. Ez meg ugye Bip.

(Ja és természetesen minden jogosultságot is megadtam a Gadgetbridge-nek. Még az eszközadminisztrátorit is.)

Merrefelé láttál ilyen leírást, ahol döglött Bip-et Gadgetbridge-dzsel sikerült éleszteni? Esetleg egy linket tudsz adni? Hiába keresgélek googleban, semmi érdemit nem találtam. Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.