Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#448) cryingdr4g0n válasza Upo (#444) üzenetére


cryingdr4g0n
aktív tag

Amióta nálam van, azóta biztos nem ért vízhez, a szobámat sem hagytam el vele (a rövid ideig, amíg a kezemen volt).
Gadgetbridge-dzsel az a bajom, mint az összes többivel, hogy látja az órát, de nem kapcsolódik vele. Egyedül a Notify&Fitness kapcsolódik 1-1 pillanatra, és utána le is szakad. Valamint: a telefonom maga szintén látja, de azzal sem tudok rá kapcsolódni. Egész pontosan 2 telefonnal próbálkoztam: egy Note 8 és egy Honor 8. Mindegyikre feltettem minden létező szotfvert (külön-külön is, hogy nehogy bezavarjanak egymásnak). Mindkettővel ugyanúgy sikertelenül... A Gadgetbridge-nek viszont kell a MiFit, mert az utóbbin belül engedélyezni kéne az óra láthatóságát, hogy kapcsolódni tudjon vele. Na, az ugye nem bekapcsolható szintén, amíg nincs kapcsolat a MiFit és az óra közt...

A lemerülésre sikerült rásegítenem: állat megoldás, de ragasztószalaggal párszor körbetekertem az órát, hogy a gombja állandóan nyomva legyen. :D A jó hír, hogy működött a dolog, ma reggelre lemerült. Onnan tudom, hogy nem látta többé a telefon.
A rossz hír, hogy nem segített a trükk. Elkezdtem tölteni, nem kapcsol be normálisan(a kijelző). Némi töltést követően Bluetoothon újra látható, de semmi egyéb változás. Kapcsolódni nem lehet hozzá.

@vampire17: köszi szépen a tippet neked is, sajnos eleve az APKmirroros legfrissebb MiFit-et tettem fel, és azzal is az van, mint a többi programmal (Notify&Fitness, Gadgetbridge): nem kapcsolódik az órához. :( Ha létrejönne kapcsolat, akkor tudnám frissíteni, vagy valami.
Asszem ez kuka lesz. Vagy megkeresem az előző tulajt, és megkísérelek valami garanciális dolgot intézni a segítségével (azért kell hozzá ő, mert a Gearbestről van, és most néztem, az tudja intézni a dolgot, aki rendelte, külön nem kell még a számla sem -ami amúgyis csak elektronikusan van meg a GB fiókban). Csak hát ki tudja... Visszaküldjük, mennyiből áll nekik kitalálni, hogy "biztos nem hivatalos firmware-t tettem rá". Sőt, nem is számít hogy hivatalos vagy nem, ahogy néztem: egyszerűen balul elsült fw update-re nem vonatkozik a garancia...
Azt meg hiába állítom, hogy nem is csináltam update-et, ha akarja elhiszi, ha nem akarja nem...
Alighanem berohantam a faszerdőbe tátott szájjal ezzel az órával...

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.