Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

Huami Amazfit Bip, Bip Lite, Bip S, Bip U

Olvasd el az összefoglalót mielőtt kérdezel!
Frissítve 2021. február
▼▼▼ Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra! ▼▼▼

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#440) cryingdr4g0n


cryingdr4g0n
aktív tag

Üdv mindenkinek!
Tegnap este sikerült vennem egy Bipet, látszólag rendben működött, de este nem volt időm foglalkozni vele.
Ma reggel az a látvány fogadott, hogy nincs látvány, vagyis a kijelzője sötét. Először azt hittem, hogy valami standby üzemmód.
Este 42 százalékon volt az akku, erre emlékszem. Próbáltam a fizikai gombot röviden, hosszan, mindenhogyan nyomkodni, rátettem a töltőjére, semmi.
A telefon néha látja Bluetooth-on keresztül, de csak annyit, hogy ott van. Nem párosodnak. A MiFit-tel egyáltalán nem, az Amazfit Notify-jal 1-1 rövid pillanatra kapcsolódik (alul kiírja), de aztán elveszti a kapcsolatot.
A kijelzőn egy pillanatra sem villan fel semmi. Gondolom, rá kéne okézni ott valahol, de ugye nincs hol. Vaktában is próbáltam, hátha eltalálom a yes-t, de sikertelenül.
Nem tudom, milyen firmware volt rajta, az eladó szerint gyári. Viszont kínai változat, utólag lett angolosítva. Nem tudom, ez számít-e.
Az http://en.miui.com fórumán egy ezzel foglalkozó topikban számos ember írt, hogy sötét a kijelzőjük és/vagy nem bootol be a készülék. A Xiaomi szabvány válasza annyi erre a gondra, hogy az illető várjon kb. 36 órát, amíg lemerül az óra teljesen, és utána próbálja -töltőn persze- bekapcsolni. Ami szerintem hülyeség, mivel ilyen kb 40 százalékról biztos hogy nem merül le ennyire hamar.
Viszont volt akinek egy nap után magától "meggyógyult" - majd újra visszatért a gond, random.
Hónapokat nem szeretnék várni, míg lemerül, ha nem muszáj - használnám, de nem úgy fest, hogy lehet.
Lehet ezzel valamit kezdeni, vagy kuka?
Pénzt visszakérni se tudnék olyan igazán jó szájízzel, hiszen működött, mikor átvettem.
Köszi előre is a választ.

[ Szerkesztve ]

• Flies around shit - bees around honey •

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.