Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#847) Graphics válasza sanyek2 (#846) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

AIDA 64 fent van, Core Temp is fent volt..

Bocs, de én ezeket tapasztaltam , néztem a hőfokokat, és jelenleg a proci is visszább van véve a Windows alatt, hogy ne 100%-on mehessen / tehát csak 2GHz-ig engedi fel. /

Sajnos ez van.

Üresjárat régi pasztával: 42 fok
Üresjárat új pasztával 4 hónap után : 45 fok

Viszont ezzel még nem is lenne bajom. Csakhogy terhelés alatt / értsd böngésző megy, és PS megnyitva /

Már folyamatosan 55-65 fok körül táncol, de ami a legszarabb ,hogy a hő nem távozik el a gépből, hanem felfűti a házat. Pedig nem zárt az alja, és mivel ez a billentyűzet felől szívja a levegőt, így elzáródva sincs a levegő útja.

Tehát hiába van kiterhelve a gép, a paszta nem adja át a hőcsőnek a felesleghőt :)

Itt nincs szó azonos fordulatról sem, mert a venti sokkal, értsd SOKKAL többet forog, és hangosabban is, mint a paszta újkorában.

Ebből fakadóan, vagy javult a hallásom 4 hónap alatt, vagy romlott a paszta hőátadó képessége...

Tehát lehet sanda gyanúd, de csak kérdeztem, és leírtam azt amit tapasztaltam, de ha sandáskodunk húzok ebből a topicból... Kár kérdezni, ha le van az ember szólva... Hogy nem is nézte meg ilyenek....

Köszönöm a segítséget. Keresek valami szakmai topicot észosztás helyett :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.