Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Cyberbeni válasza fanofmanu (#100) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a hűtőre és a hűtendő cuccra is egy minél vékonyabb réteget. (mivel nem olyan jó hővezető a hővezető paszta, csak a levegőnél azért jobb)

amúgy én zalman pasztát használok(amelyik olyan csomagolásban van, mint a körömlakk), és hát meg kell mondjam nagyon cool vele a proci.

[ Szerkesztve ]

(#102) pityeszka válasza Thrawn (#95) üzenetére


pityeszka
őstag

Ez tényleg nagyon gáz!!Több mint 5rugót kell kiadnom azért,hogy legyen ilyen pasztám!!Hát nem fogok.Banditnál láttam raktáron AS5-öt,mennyivel rosszabb az mx2nél,ill.vezeti-e az áramot?!

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#103) Kevo válasza fanofmanu (#100) üzenetére


Kevo
tag

Elég a procira, ha befedi és nem látszik a proci, az már bőven jó (kb 1mm vastag lehet :U ), ja és oldalt se paszírozd ki, mikor rárakod a hűtőt ;)

(#104) tsar válasza pityeszka (#102) üzenetére


tsar
aktív tag

Beszélj OC-val, elég rugalmas a szállítás terén :K , találtok olcsóbb megoldást is szerintem.

(#105) DeltaPower válasza Kevo (#103) üzenetére


DeltaPower
őstag

1mm? az marha sok ám :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#106) 00roli00 válasza pityeszka (#102) üzenetére


00roli00
aktív tag

Mennyi paszta kell neked, mert ahogy látom 1300 píz tubusa :F

(#107) Kevo válasza DeltaPower (#105) üzenetére


Kevo
tag

Azért írtam, hogy "lehet", na, szóval a lényeg, hogy fedje be a procis és kész :)

(#108) tsar válasza tsar (#104) üzenetére


tsar
aktív tag

Most olvastam OC hirdetését, elég sajnálatos hogy néhány hanyag ember :(( miatt megszüntette az előreutalásos fizetést.

(#109) fanofmanu


fanofmanu
tag

hello! próbálta már vki az ArticClean lemosót?

(#110) Thrawn válasza fanofmanu (#109) üzenetére


Thrawn
félisten

Nekem nincs. Én maradok a jól bevált AXE Marine arcszesznél, így a csajok is buknak a gépemre :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#111) fanofmanu válasza Thrawn (#110) üzenetére


fanofmanu
tag

ez most komoly vagy hűlyítesz? :DDD

(#112) Thrawn válasza fanofmanu (#111) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez komoly! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#113) fanofmanu


fanofmanu
tag

vmi egyéb ötlet amivel letudom mosni a cuccot róla?

(#114) atilius válasza fanofmanu (#113) üzenetére


atilius
tag

Kömöklakk lemosó. Ha jó rá az axe akkor gondolom tiszta alkohol is megfelel, mármint a célnak a lányok nyilván az axe-nak jobban örülnének.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#115) Elmör


Elmör
senior tag

Sziasztok!

Hűtőpasztás dolgokban mondhatni "szűz" vagyok, ezért kérem a segítségeteket!

Ma megjött az E8400-em, de a gyári hűtőt nem szerettem volna beüzemelni, mert van egy HyperTX-em, de azon sajnos már kevés a paszta, a múltkori proci levitte nagy részét. Nem is szereltem hát be (gondolhatjátok mekkora türelem kell :DDD ) viszont holnap már szeretném.

Azt javasolták többen is és itt is olvastam, hogy körömlakk lemosóval le szabad szedni a maradékot. Ezt érdemes megtennem ugye? Valószínű nem kapok ugyanolyat, mint ami a Hyper-en volt gyárilag.

Szentgotthárd csak kis város, így ha holnap elmegyek a 2-3 számtech boltba tuti nem kapok olyan pasztát, ami a legjobb lenne, így csak azt kérdezném meg, hogy mi az amit abszolút kerüljek? Gondolom van pár olyan paszta....és nem biztos, hogy Zalmanból vagy Thermaltakeből is csak jók vannak igaz?

Köszönöm előre is a válaszokat! :R

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#116) atilius válasza Elmör (#115) üzenetére


atilius
tag

Az igazság az, hogy az egyes márkás paszták között alig van 1-2 foknyi különbség.
Szóval ha nem sajnálod rá a pénzt akkor mx-2 vagy artic silver 5, talán ez a két legjobb, de többi sem sokkal marad el tőlük. Lentebb találsz egy paszta tesztet belinkelve.

Nem az ember választja az órát, hanem az óra az embert.

(#117) littlelion21 válasza atilius (#116) üzenetére


littlelion21
addikt

Üdv!

A Spire márkájú pasztáról lehet tudni vmit (jót/rosszat)? Egy AC Freezer7 Pro, és egy C2D E4500 közé menne... A kisker szerint nagyon ott van... De én a Ti véleményetekre inkább vagyok kíváncsi.
Vagy tudtok valami olyat ajánlani (ha ez nem jó) ami használható, és relatíve elterjedt, tehát sokfelé kapható?

Előre is köszi!

(#118) fanofmanu válasza littlelion21 (#117) üzenetére


fanofmanu
tag

Arctic Cooling MX-2 ajánlom elég jónak mondható :K azt nem mondanám hogy elterjedt de itt kapsz[link]

(#119) szimeonov


szimeonov
tag

Nemtudjatok hol lehet noctua nt-h1 pasztat beszerezni debrecen kornyeken
vagy
vki nem arul ilyet a PH-n aki postazna,
vagy
valamelyik pesti kollega akinek a kozelebe be lehet szerezni, es postazna nekem (eloreutalassal) fizetnem ki neki

(#120) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Hy! e7200-ra fogok tenni egy zalman CNPS7000-cu-t, a gyári inteles paszta jó, vagy, ha nem , mit ajánlotok?

szimeonov:

(#121) szimeonov válasza BloodyEddie (#120) üzenetére


szimeonov
tag

A google szerint debrecenbe nincs olyan bolt (amelyiknek van weblapja) ahol forgalmaznanak.
Azert kerdeztem meg, hogy foglalkozik-e valaki ilyennel.
Ui: a google a te baratod is: [link]
Szerintem ar (a google szerint magyarorszagon kb 900 ft)/minoseg aranyba a legjobb (tesztek alapjan).

(#122) nike_ válasza fanofmanu (#118) üzenetére


nike_
addikt

Hűű, de drága! :Y

Bár a pici nem annyira, de a nagy..

Nekem MX-1-em van a procin, ez 250 Ft volt (kicsi kiszerelés). :)

[ Szerkesztve ]

(#123) hossszú válasza szimeonov (#119) üzenetére


hossszú
őstag

Szolnoki kiskerben láttam a héten ilyen pasztát :K

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#124) BloodyEddie válasza szimeonov (#121) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Nem is a ph-s kérdésedre írtam a google-t ,hanem a boltokra, de tessék : www.depo.hu ,www.argep.hu ,erre értettem.

ui: tudtommal nincs ilyen funkciója a google-nek , hogy: Másik pasztát ajánl

[ Szerkesztve ]

(#125) Chosen


Chosen
addikt

Hali! gyors kérdés , mx2 univerzális?

(#126) nike_ válasza Chosen (#125) üzenetére


nike_
addikt

Ezt hogy érted?

Akármire felkenhető...

(#127) Eagle16 válasza Chosen (#125) üzenetére


Eagle16
addikt

Mehet mindenhova, (SB, NB, CPU, GPU) ha így gondoltad.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#128) Chosen válasza Eagle16 (#127) üzenetére


Chosen
addikt

Igen, igen így értettem, köszi a segítséget. :R

(#129) szimeonov válasza BloodyEddie (#124) üzenetére


szimeonov
tag

0 talalat.
[link]

[link]

Na de hagyjuk az egeszet.
Nem akarok ilyenen civakodni, de ha ertelmes valszt nem tudsz adni akkor inkabb ne valaszolj. Oreg vagyok en mar ehez. :DDD :DDD :DDD

(#130) szimeonov válasza hossszú (#123) üzenetére


szimeonov
tag

Esetleg nem jarsz arra mostanaban, fizetem a postat is, eloreutalssal.

(#131) hossszú válasza szimeonov (#130) üzenetére


hossszú
őstag

Hétfőn arra tudok kerülni :K látom van teloszámod majd megcsörgetlek, nem emlékszem az árára :B

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#132) BloodyEddie válasza szimeonov (#129) üzenetére


BloodyEddie
őstag

2 találat NT-H1

(#133) szimeonov válasza BloodyEddie (#132) üzenetére


szimeonov
tag

Koszonom a segitseget, de mar egy masik kollega mar megvette, en utaltam a penzt, s majd postazza is.

(#134) hossszú válasza szimeonov (#133) üzenetére


hossszú
őstag

Vettem magamnak is ebből a Noctua pasztából, újra pasztáztam a quadomat, igen kellemes meglepetésben lett részem a Silver5-öt gyalázza 4-5 fokkal. :C
Ez a paszta az ár-teljesitmény bajnok :K

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#135) szimeonov válasza hossszú (#134) üzenetére


szimeonov
tag

En is varom mar mert uresjaraton a C2D 6750-em 40-45 fok CM TX2-vel.
Igaz vmilyen feher olcso pasztaval van megkenve.
Remelem atmegy a penz hetfo - kedden.
Mikor tudod postazni amugy?

(#136) hossszú válasza szimeonov (#135) üzenetére


hossszú
őstag

Hétfő délelőtt feladom :)

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#137) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Vettem egy procit amit minél hamarabb kiszeretnék próbálni azonban a kis városunkban csak 3 PC bolt van ahol vagy nem árulnak pasztát külön, vagy csak olyan van amiért pénzt én nem adnék. Rendeltem a neten Noctua NT-H1 pasztát azonban az kb csak jövőhét közepén ér ide...találtam itthon Titan TTG-S104 pasztát, erről mi a véleményetek? Ha elég jó paszta, lehet vissza is mondom a Noctua-t :U
Köszi a választ!

(#138) szimeonov válasza Darth_Revan (#137) üzenetére


szimeonov
tag

Szemelyes tapasztalatom nem volt a pasztaval kapcsolatban, de ezt a tesztet talaltam. Valoszinu, hogy a celnak megfelel TTG-S104 is, egy par fokkal roszabb mint az artic silver.

En is ilyet tudtam volna kapni Deberecnbe, en inkabb megvartam a noctua-t.
A noctua mellett azert dontottem, mert csak par szaz forinttal volt dragabb az TTG-S104 -nel.

Nekem a Noctuaval 6-7 fok kulombsegem volt a masik (valamilyen feher kb 700ft-ba kerult) paszthahoz kepest, igaz az eszaki-hidra is tettem egy aktiv ventit. Igy a magok 57 fokrol 50 fokra estek vissza egy c2d6750-nel CM TX2-vel 100% terhelesnel..

(#139) Warbeast


Warbeast
tag

Esetleg nincs valami tapasztalat a Spire STARS 420 (nature silicone) és Spire STARS 700 (ezüstös) hűtőpasztákkal? 200FT alatt van mindkettő a PCX-ben.
Más téma:
Kérlek help me!
Adott:
Abit KN9 alaplap, 14-es, elvileg a hőmérő-javított BIOS-szal
Brisbane 4000+ X2
És egy szutykos aludarab egy műanyag propellerrel a tetején (szakszerűen: X2 5600+ dobozos coolere, ami köbö 120 gramm, és a 6 centis venti 3000et pörög rajta max.)

Szóval, volt a bordán maradék (!) paszta, elsőnek azzal raktam össze a cuccot. 80 fokra állítottam a kikapcsolást, biztos ami biztos. Az első BURN-IN tesztnél (FUR rendering, orthos+prime95) köbö 1.5 perc alatt felfutott a procihő, és lekapcsolt a gép.
Hűtő rendesen szorosan ül, proci/lap tökéletes. A venti persze maxra van állítva.
Leszedtem, és idegességemben levakartam róla mindent, alkohollal lemostam a CPU-t meg a Coolert is, és ahogy egy másik topicban olvastam, egy csepp frankó házilekvárral kentem be a cuccot. Az alaphőfok köbö 7 fokott visszaesett, és a BURN-IN teszt is csak 5-10 perc után kapcsolja le a gépet.
Felmerül a kérdés:
HOL A HIBA???
Már nem tudom, hogy mivel pasztázzam a cuccot, de a stock cooler sztem repül a kukába...Várom az ötleteket...esetleg egy BIOS fless 15-ös BIOS-ra?
Köszi a helpet előre is!!!!

Ki tud olyan programot mondani, ami megjegyzi a leütött billentyűket? --- Microsoft Word.

(#140) szimeonov válasza Warbeast (#139) üzenetére


szimeonov
tag

A haznak/szobanak jo a szellozese?
Lehet hogy keves lesz a gyari cooler.
Fura hogy csak 3000-en porog, nekem annakidejen 4600x2 gyari coolere 5200 is ment ha melege volt a procinak.
Ha mar a PCX-bol vasarolsz akkor vegyel ra egy CM Hyper TX2 az biztos eleg lesz.
Ami rajtavolt paszta, lehet hogy regei, rossz minosegu, szaradt volt.
A pasztakkal sajnos nem talalkoztam, az ezustos vszinu hogy jobb lesz, csak vigyazz a felkenesevel.

(#141) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Sziasztok!
Notebookomba CPU-t cseréltem és Noctua NT-H1-et használtam pasztának. A CPU mellett van a chipset is (ugyanazt a hővezető csövet használják) így azon is kicseréltem a pasztát. Alapból kékes színű, kicsit nyúlós paszta volt a chipseten (CPU-n alapból nem ilyen volt), angolul azt hiszem "Thermal pad" a neve. Szerintetek ez jó ötlet volt-e? A Noctua jobb paszta, mint az előző? Mondjuk azt nem értem ,hogy miért különböző pasztát tettek a CPU-ra és a chipsetre... :U

(#142) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Haho!

Kéne egy naagy segítség :D És lehetőleg gyorsan :U (a héten még jó lenne ha lenne help :DDD)

Gépet szerelnék,de nincs pasztám. Eddig mindig kölcsön kaptam :P Viszont lassan kéne elfekvőbe,polcra is.
Mit kéne vennem? Lehetőleg ne horror árba... max 1500Ft(ilyen smucig vagyok) de a mennyiség nem lényeg,lehet nagyon kevés is a kiszerelés.

Kérek segítséget :U

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#143) Thrawn válasza hoffman_ (#142) üzenetére


Thrawn
félisten

[link] ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#144) hoffman_ válasza Thrawn (#143) üzenetére


hoffman_
nagyúr

3perc :Y , :) :R

De most gugliztam :U És ezt aztán hol?? :( :F

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#145) hoffman_ válasza hoffman_ (#144) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Hohoo,találtam PH!-n :U Meglásjuk :R

(Ez ugyan gugliban is bent van,meg a Te linekdben is,de PH! barátságosabb. Jobb szeretem) :B

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#146) Chosen


Chosen
addikt

Hallottatok már erről a pasztáról? Elvileg Coolink , de ahogy megvettem , semmi sem tünteti fel rajta hogy coolink lenne csak a sorozatszáma CAI01LP most veszek új hűtőt, le kell venni hozzá az alaplapot, nem szeretném megismételni később :)

(#147) Chosen


Chosen
addikt

Kétszer tette be :W Átírtam

[ Szerkesztve ]

(#148) body007


body007
addikt

Hola!

Látom, h "Hővezető paszták" a totyik címe de engem mégis "Hővezető Ragasztó" beszerzése és ha lehet véleménye érdekelne :) RAM és FET bordákat szeretnék a VGAra ragasztgatni, ehez lehetőleg NEM folyékony hanem valami lap/tekercses ragasztót keresek. A folyékontól félek, h annyira ráragad, h soha többet nem tom leszedni :)

Bocs ha van "Ragasztós" topik, nem leltem :B

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#149) Chosen válasza body007 (#148) üzenetére


Chosen
addikt

PH! -n árulja egy gyerek , most nem ugrik be a neve, 3M ragacs , árát sem tudom :U

(#150) fekeandras


fekeandras
őstag

Erről kinek mi a véleménye?Csak mert most akciós itt.Nálunk itt Kalocsán meg a sima fehér noname paszta kerül ennyibe... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.