Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-13 09:39:52

LOGOUT.hu

A Topik fő témája a hazai bankok (kivéve az OTP):

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28591) jezsu1998


jezsu1998
csendes tag

Sziasztok! :)

Szembejött velem az MBH Bank 50 ezer Ft visszatérítéses akciója. Gondoltam ez érdekes lehet. Elkezdtem végignézni a hirdetményeket, és nagyon nehezen tudom elhinni, hogy úgy lenne, ahogy értelmezem a feltételeiket... :)

Tényleg felszámítanak 10000 Ft-ot "Csomagbeállítási díj" gyanánt minden számlacsomag mellé, ha nem kérem a Díjtörlő, vagy Jóljáró csomagot? (Diákszámla kivétel talán)
Továbbá a díjtörlő tényleg azt takarja, hogy kötelezően kell folyószámlahitelt igényelnem, és nyilatkozni az ingyenes kp felvételről náluk?

Mert ennyire még az OTP vagy az ERSTE se szokott khmm.. bolond feltételeket szabni. Főleg nem értem ezt, ha azt nézzük mi lenne, ha nem lenne ez a kampányuk például...

Tényleg nem lehet 7000 Ft első éves kártyadíj + 10000 Ft csomagbeállítási díj nélkül számlát nyitni náluk az előbb említettek nélkül?

Nyilván ígyis ki lehet jönni "pluszban" az akcióval, de ha hozzászámolom a havi számlavezetési díjakat, és hasonlókat, máris nem olyan vonzó az ajánlat.

Elvileg csak 2023 szeptember 30-ig nem lehet megszüntetni a számlát, legalábbis más feltételt nem találtam...

Jól értelmeztem a dolgokat? Valakinek van tapasztalata friss számlanyitással náluk?

Köszi szépen a válaszokat! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.