Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23101) Krisinto


Krisinto
őstag

Vége a sulinak,akkor én is neki álok kicsit moddolni a házon :U
Lesz mit csinálni vele...de csak akkor,ha belefér a hűtőm...ha nem akkor új ház :F
Ha meg belefér,akkor meg irány a csinosítás ;]

(#23102) #97544192 válasza Krisinto (#23101) üzenetére


#97544192
törölt tag

jó neked, hogy vége van, én még itt rohadok 1 hetet és 2 napot... aztán majd 1 hét múlva évzáró, de arról szerintem kimaradok. :((( :((

(#23103) Krisinto válasza #97544192 (#23102) üzenetére


Krisinto
őstag

Nekem is még suli van...most is infón ülök ;]
Majd jövő héte héftőn pakolok haza a kóterból..aztán majd 1 hét múlva évzáró-.-

Utána meg neki állok aztán flex,hegesztő,festékszóró ;] (ha belefér a házamba a cpu hűtőm :W )

(#23104) csokad válasza #97544192 (#23102) üzenetére


csokad
senior tag

BR4D te hány éves vagy? Nekem is még 5nap meg 2nap :D meg jövőhétvégén jön a ram aztán a avideükártya és jöhet az összeszerelés csak előbb el kéne passzolni a TT V3-at és venni Lancool K58-at :D

(#23105) somasz válasza csokad (#23104) üzenetére


somasz
addikt

Hányszor írod még be?

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#23106) Stirbi válasza DavideX (#23095) üzenetére


Stirbi
addikt

nálunk,Szlovákiában :) :U :)

(#23107) kelzsoca válasza csokad (#23104) üzenetére


kelzsoca
félisten

Fiatalok vagytok még, de addig örüljetek míg azok vagytok és suliba kell járni. :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#23108) bmwsan


bmwsan
senior tag

Sziasztok

Szerintetek melyik a jobb választás?
NZXT Hades
vagy
CM Storm Scout?

Ha már itt tartunk nekem is nem sokára vége a sulinak :D Aztán mehet a partyzgatás xd
adunk egy löketett az agy sejteknek :)

[ Szerkesztve ]

(#23109) kelzsoca válasza bmwsan (#23108) üzenetére


kelzsoca
félisten

Én CM 690 II-t vennék :)

https://vertigostore.eu

(#23110) motorhead válasza aero. (#23081) üzenetére


motorhead
aktív tag

Na most itt az utolsó időszakban volt 2-4 gép ami szerintem esélyes, sőt itt el is hangzott vagy le ís íratott, hogy az. Ebből egy már felkerült.
Akkor ezek szerint valaki gépe szeptember környékén jelenik majd meg? Most ha beesik még 4 gép, mert van rá esély akkor meg valakinek a karácsonyi ajándéka lehet max. az oldalra kerülés.
Azt gondolom nem kellene ezt így leszögezni hanem esetleg menet közben mérlegelni, hogy mely időszakban mennyi gép. Ez csak egy ötlet, de ez logikusabb szerintem.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#23111) #97544192 válasza csokad (#23104) üzenetére


#97544192
törölt tag

én 16 vagyok. nekem asszem 22.-e körül lesz az évzáró, ami szerintem eléggé kib**zás :U

(#23112) bmwsan válasza kelzsoca (#23109) üzenetére


bmwsan
senior tag

Szia
Én is azt vennék csak két ok miatt nem jó :S ( nekem)
Sajnos túl nagy.
ill.
Meg ugye alapból kék LED van benne (amit kilehet ugyan kapcsolni) és nem megy szobám hangulatvilágításához :DD :O
Marad a Storm Scout azt is lehet moddingolgatni. :)

(#23113) jones965 válasza motorhead (#23110) üzenetére


jones965
Modder

Természetesen, aki megfelel a kritériumoknak, az felkerül. Viszont az oldalt nem szeretnénk egy ( jobb szó nem jut eszembe) elnagyoltá tenni. Ezért döntöttünk úgy, hogy havi frissítések lesznek, ami nem zárja ki, hogy ez esetben több gép is felkerülhessen.
( Max 2.) Valamilyen rendszerességre törekszünk az oldal frissítésével, és karbantartásával kapcsolatban. Aztán lehet, hogy később másképpen lesz.
Most per-pill. ez van.

(#23114) aero. válasza motorhead (#23110) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Te következel Június 31-én, Andrewtdi meg ha még lesz valaki, akkor ők a szülinapon ( júl 31. ) fognak felkerülni. Tudom, soknak tűnik, várakozás, meg minden, de ha megnézed az oldalon a hónapokat látod, hogy hiányzik a szeptember, december, február, április sőt a május is. Ezt a későbbiekben szeretnénk elkerülni és annyira sokan nem tolonganak, hogy fél évet kelljen várni.

:R

bmwsan: a 690 II ugyanakkora, mint a storm, csak picivel keskenyebb.

[ Szerkesztve ]

(#23115) Zodicus válasza bmwsan (#23112) üzenetére


Zodicus
senior tag

Csináltam pár képet az enyémről. Nem időrendbe vannak feltöltve.

Storm Scout

Mobilos képek, bocs.

[ Szerkesztve ]

(#23116) ittakary válasza dangerzone (#23096) üzenetére


ittakary
nagyúr

höhö ez bizony KTK kolesz :)

(#23117) csokad válasza #97544192 (#23111) üzenetére


csokad
senior tag

én meg most ballagok (8. osztály ala 14év) és ebből lesz meg az új gépem a P4-es után :) ami adataimban van az lesz. még kell kártya (MSi Hawk) meg ram (mushkin black) meg házikó a att v3 helyett (lancool k58) meg majd később proci hűtő meg harisnyázás szinterezés bár az még nem biztos. szeretnék felkerülni pc-style-ra.
mod: már egy rendes moddingnak több esélye van felkerülni mint egy "harisnyázottelrendezettösszerakott" gépnek

[ Szerkesztve ]

(#23118) gepetto86


gepetto86
tag

Megpróbálkoztam a harisnyázással.Először azt hittem hogy nem fog menni de nagyjából sikerült némi átalakítással.A képek minősége elég rossz(teló)
És a csillagokkal ne törődjetek.:)


A molex csatit azért nem csináltam meg mert úgy se látszik majd.Ja és a kis dobozból egy helyen jött volna ki a kábel de a harisnya miatt már nem fért el, ezért a szikéhez kellett nyúlnom.:)

[ Szerkesztve ]

(#23119) jones965 válasza csokad (#23117) üzenetére


jones965
Modder

- már egy rendes moddingnak több esélye van felkerülni mint egy "harisnyázottelrendezettösszerakott" gépnek-

Kérdés, mit értesz rendes modding alatt? Amennyiben az értékrendünk hasonló, akkor a válaszom: igen.

(#23120) gooool válasza #97544192 (#23111) üzenetére


gooool
őstag

Jéé,úgy látom vannak velem egykorúak is,akik szeretik egy igényes gépeket. :))
Én is 16 vok,speciel nekem 26-án lesz a ballagás,amikor már a Balcsin leszek,szal nem biztos,hogy el tok menni.

Illetve témába vágva:
Gratulálok nemethati-nak a géphez,nagyot üt,megérte a beleölt időt,pénzt szvsz.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#23121) jones965 válasza gooool (#23120) üzenetére


jones965
Modder

Akkor egy kis jóindulattal kinevezhetem magam a topik nyugdíjasának. :DDD

(#23122) bmwsan válasza aero. (#23114) üzenetére


bmwsan
senior tag

Szia
én úgy tudtam hogy Storm Scout mélysége 4cm-rel kisebb.

Zodicus: Nagyon szép a géped. Valószínű hogy nekem is Storm Scout lesz.

(#23123) aero. válasza bmwsan (#23122) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Jó, ennyire nem mentem bele a részletekbe, de hasonló a méretük, a külső dönt inkább.

( a 690-nek viszont jobb a kábel managament. )

(#23124) bmwsan válasza aero. (#23123) üzenetére


bmwsan
senior tag

Tudom, szívem szerint én is azt vennék :)
de az a 4 centi tényleg sokat számít. illetve csak piros venti jöhet szóba.

Ahogy lentebb mennek az árak (ha egyáltalán lesz ilyen) már veszem is az új konfigot :D

Bár sztem ahogy meg lesz ház egyből moddinggal kell kezdeni, mert nem férne be a HD5870 csak nagyon szűken. :D

[ Szerkesztve ]

(#23125) gooool válasza jones965 (#23121) üzenetére


gooool
őstag

Dehogy is,az erős lenne.
Egyébként meglepően közel laksz hozzám(vagy én hozzád),remélem egyszer jó szél fúj majd és megcsap egy kicsi a tudásodból és kreativitásodból. :))

Üdv, Balázs

(#23126) TomiLi


TomiLi
addikt

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy sérült szálcsiszolt eloxált felületet, hogy lehet javítani?
Le kell csiszolni, újra megcsinálni a szálcsiszolást, és újra eloxálni???

Köszönöm szépen! :R

Bogyóka

(#23127) dangerzone válasza ittakary (#23116) üzenetére


dangerzone
addikt

Höhö. Ez bizony tényleg az. Bár kitehettem volna , a "powered by hérosz" feliratot :D

(#23128) csokad válasza jones965 (#23119) üzenetére


csokad
senior tag

egy példa: némethati gépe :) rendben majd meglátjuk. csak előbb legyen meg :DDD :R

(#23129) oPalRx7 válasza TomiLi (#23126) üzenetére


oPalRx7
tag

Bizony ahogy mondod. ujracsiszolás, újraeloxálás. Csak azt vedd figyelembe hogy az eloxálás egy vegyi művelet, tehát az adott elem csak egynemű fém lehet, és olyan alkatrészeket nem tartamlazhat amit a savfürgő megesz reggelire :)

(#23130) pEEpEE1019


pEEpEE1019
tag

Sziasztok!

Ebből az oldallpból mit lehetne kihozni ??? :D Plexit gondoltam csak nem tom milyen formában ötleteket létszives =/ :D

És még egy kérdés ezt hogy a picsába lehet igy rögziteni ??? :D

(#23131) TomiLi válasza oPalRx7 (#23129) üzenetére


TomiLi
addikt

Köszönöm szépen!
Sajnos a ház szétszerelésekor keletkezett egy-két karc...
Ez annyira nem is zavar, mert lesz rajta egy-két vágás, ami miatt a vágás élénél virítana a sima aluminium szín, tehát még egyszer meg kell csinálni a felület kezelést, hogy normálisan nézzen ki....
Akkor ha jól értem a már eloxált felületet le kell csiszolni. Így akkor eltűnik a szácsiszolás is, ezért ezt is újra kell csinálni és utána lehet eloxálni.

Esetleg nem tudnál ilyen céget ajánlani, akik foglalkoznak földi halandókkal is? (Bp.)Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#23132) oPalRx7 válasza TomiLi (#23131) üzenetére


oPalRx7
tag

ez egy fogas kérdés :)

Roland az RX7 klub "fővezére-szerelője" csináltatott nekem is dupla szíjtárcsát, és ott ugy eloxáltattunk ahogy akartunk. de nem tudom hol van az az "ott".

De 100 hogy Budapest, és a mi 10es darabszámunknál se volt drága a beavatkozás.

(#23133) DavideX válasza AndrewTdi (#23044) üzenetére


DavideX
aktív tag

Az a baj hogy messze vagy :)

(#23134) TomiLi válasza oPalRx7 (#23132) üzenetére


TomiLi
addikt

Köszönöm, akkor van rá esély, hogy nekem is megcsinálják! :R Már csak nekem is egy ott-helyet kell találnom :DD ... na majd körbe telefonálok, mert az emil nem túl eredményes :B

Bogyóka

(#23135) Fecniii válasza pEEpEE1019 (#23130) üzenetére


Fecniii
tag

Az a plexi ami rá van csavarozva a ventire, az házi készítésű vagy vetted valahol? Mert az nem tűnik rossz ötletnek a rögzítéshez csak kicsit alakítani kell rajta. Vagy simán kábelkötegelővel is oda rögzítheted, valahova a házhoz.

(#23136) aero. válasza Fecniii (#23135) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Az maga egy plexi ventilátor teljes egészében. :)

(#23137) zalman90 válasza pEEpEE1019 (#23130) üzenetére


zalman90
őstag

ilyenre csináld meg , az alsó venti rácsot hagyd meg

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#23138) Adamis válasza jones965 (#23121) üzenetére


Adamis
őstag

28. életév... Lassan pelenka kell... :D

(#23139) total90 válasza Zodicus (#23115) üzenetére


total90
veterán

Nekem is ilyen kecóm van, épp átalakítás veszi kezdetét :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#23140) pEEpEE1019 válasza Fecniii (#23135) üzenetére


pEEpEE1019
tag

Halli!

Ezt a képet neten találtam én is azt a választ keresem mint te :D Hogy hogyan lehet ezt megcsinálni mert engem is nagyon erdekelne =)

(#23141) syC válasza #97544192 (#23111) üzenetére


syC
addikt

iskolába járok, az elmúlt 4 hónapban nem voltam bennt :D

(#23142) Fecniii válasza pEEpEE1019 (#23140) üzenetére


Fecniii
tag

hát ahogy a képen nézem úgy látszik mintha plexiből vágott volna oda a srác egy ilyen rögzítőt gondolom kiméricskéled és kivágod, ilyen 1mm-es plexit bármilyen bakrács vagy hobbi boltban lehet kapni. a csavar helyeket valami lyukasztóval meg lehet oldani a nagy kör alakú lyuknak meg nem kell totál szabályosnak lenni, bár kíváncsi vagyok a szélmozgás mennyire rezgeti be azt a plexit. Az ötlet egyébként nem rossz, de szerintem még mindig egyszerűbb 4 kábelkötegelővel oda fogatni.

(#23143) pEEpEE1019 válasza Fecniii (#23142) üzenetére


pEEpEE1019
tag

abba is van valami 4 gyors kötegelö aztán kész is :D

(#23144) jones965 válasza csokad (#23128) üzenetére


jones965
Modder

Azt a gépet pontosan én javasoltam a felkerülésre soron kívül.

(#23145) AndrewTdi válasza jones965 (#23144) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Meg is érdemli! :K

Jó reggelt!

[ Szerkesztve ]

(#23146) motorhead válasza aero. (#23114) üzenetére


motorhead
aktív tag

Kiszámolom mennyit kell még addig aludni... :U
Egyébként érthető ha így gondolkodtok,lehet csak most szaladtak így össze a vasak.Na majd elválik a többiek mennyire húznak bele a moddingolásba.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#23147) motorhead válasza jones965 (#23121) üzenetére


motorhead
aktív tag

Az honnan számít?
Mondjuk én halál meglepődtem, mennyire fiatal itt egy-két versenyző.De hát ez van.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#23148) nemethati válasza jones965 (#23144) üzenetére


nemethati
senior tag

Gondoltam, hogy neked az átlagnál jobban fog tetszeni. Én is jobban húzok a vízhűtéses modok felé + ilyen világítást nehéz lenne ventikkel kivitelezni :)

(#23149) Komcsi


Komcsi
tag

Na egy kis előzetes! Nem jött meg pár ventilátor így nem csinálom még meg az albumot! :(
1
2
3
4
5
6

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#23150) csokad válasza Komcsi (#23149) üzenetére


csokad
senior tag

szia. egy kis off. szerintem inkább Picasa-ra kellene felraknod a képeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.