Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22301) mar1boroman


mar1boroman
tag

Sziasztok!
Tudom hogy ez nem ide "illik",de mi a véleményetek a raidmax cobra-ról,elcserélném egy asus vento a8-at arra a házra,várom a véleményeket.

(#22302) W. válasza mar1boroman (#22301) üzenetére


W.
tag

fuj. :DDD

(#22303) Dieseldr


Dieseldr
csendes tag

Sziasztok!
Jelenleg így áll a projekt,van még egy kis vezetékelés,a ház is meg lett faragva rendesen (VW design)majd rakok még képet ha már jobban állok...
üdvv...

Vga:

(#22304) Zodicus válasza Dieseldr (#22303) üzenetére


Zodicus
senior tag

Gratulálok, nagyon komolyan néz ki... :C

(#22305) Dieseldr válasza Zodicus (#22304) üzenetére


Dieseldr
csendes tag

Köszi,1,5 hónapja akciózok rajta,remélem múkodni is fog :)

(#22306) beteg válasza #97544192 (#22265) üzenetére


beteg
őstag

igazából most azért álltam megint nagyon neki :B mert hordozhatóbb házikót szeretnék. És ennél minden az :DDD
de már annyi munkát beleöltem, hogy addig nem költözöm ki belőle, amíg kész nincs az összes fotó, amivel felkerülhetek a pc-style-ra. de utána egyből megy az apróba. a ház a vízzel é az összes design elemmel. vagyis a táppal együtt. csak azért mondom neked, hogy lehet gyúrni rá :D

nemethati: fúú ez a motorized iszonyat ocsmányyy :)

(#22290) Cthulhu Dawn: nekem tetszik a házad!

(#22303) Dieseldr: nagyon szép, nagyon állat!! csak a vizes csövek kicsit menjenek valahogy esztétikusabban :R

Csak futni kell!

(#22307) beteg


beteg
őstag

Csak futni kell!

(#22308) kpal válasza beteg (#22307) üzenetére


kpal
veterán

Szép ;) a 980x szépen megbujik . :B

(#22309) zuchy


zuchy
őstag

Basszus mennyi jó gép, enyém még csak félig van kész, de vizsgaidőszak után bepótolom a lemaradásom. :D

PC-STYLE.hu

(#22310) kelzsoca válasza Cthulhu Dawn (#22292) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor végülis válság mod készült :DDD

https://vertigostore.eu

(#22311) Probber válasza Dieseldr (#22303) üzenetére


Probber
őstag

Érdekesen helyen és pozícióban áll az a D5. :)

(#22290) Cthulhu Dawn - ez tényleg jól néz ki, szépen megoldottad!

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#22312) Cthulhu Dawn válasza kelzsoca (#22310) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Az ;] .

Más: ma csináltam néhány értelmesebb képet[link].

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#22313) Krisinto válasza Cthulhu Dawn (#22312) üzenetére


Krisinto
őstag

ebbe a házba optikai meghajtót hogy teszel? :Y

(#22314) csokad


csokad
senior tag

sziasztok. lenne egy kérdésem. adott egy ház (thermaltake v3 balck edition) meg ugye a többi cucc. már csak ram és videókártya kell az új gépemhez és akarom hogy igényesen is nézzen ki. szóval fő kérdés, hogy próbálkozzak egyátalán a kábelek elrejtésével vagy eléggé felejtős az ötlet? mármint edig nem tűnik úgy mintha jól el lehetne tüntetni őket. pedig nem is lenne sok csak az alapok meg 1odd 1hdd. szóval megpróbáljam, el lehet tünteni viszonylag jól vagy inkább másik ház?(anyagilag nem vagyok maxon :) )

(#22315) AXisBOLD válasza Krisinto (#22313) üzenetére


AXisBOLD
addikt

ki lehet venni a panelokat az elejéről slotonként.

enyím:

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22316) gooool válasza Cthulhu Dawn (#22312) üzenetére


gooool
őstag

Nekem nagyon bejön a géped.Szépen elrendezted a kábeleket,bár kicsit fura már a szememnek az a sima acél szín,ami a házban uralkodik.
(Az én gépem is kezd összeállni,maga a cucc,most állt össze,jövő héten jön az Alpenföhn Brocken az X4 B50-re,nehogy melege legyen,később meg egy Xigmatek Asgard házikó(most ennyire futja :DDD ),amiben lehetőségeimhez mérten megpróbálom elrendezni a kábeleket)

Üdv, Balázs

(#22317) Krisinto válasza AXisBOLD (#22315) üzenetére


Krisinto
őstag

:R
Akkor a CM690 helyett megvan a kiszemelt ;]

(#22318) csokad válasza Krisinto (#22317) üzenetére


csokad
senior tag

és azt már 16k ért kapni :D

(#22319) csuki00


csuki00
tag

A számítógépem :

[ Szerkesztve ]

(#22320) AXisBOLD válasza csuki00 (#22319) üzenetére


AXisBOLD
addikt

szép, már csak a hátsó venti körüli kábeleket kellene eltüntetned.

milyen procit hűt a TX2+Noctua? mert nekem is így van összedolgozva :)

Aurea mediocritas

(#22321) csuki00 válasza AXisBOLD (#22320) üzenetére


csuki00
tag

Nem tudok velük mit csinálni... sajna elég hülyén csinálták meg gyárilag.

Igen tudom már egyszer már mondtad, amikor a régi gépemet mutattam. Az egy fehér gmc toast r-2 es volt.

Van még pár ötletem a házzal, hogy lehetne szebben megcsinálni, de most nincs rá keret... majd talán egyszer.

(#22322) kelzsoca válasza csuki00 (#22321) üzenetére


kelzsoca
félisten

A tápot miért fordítottad meg?

https://vertigostore.eu

(#22323) AXisBOLD válasza csuki00 (#22321) üzenetére


AXisBOLD
addikt

én egy fekete szigetelő szalaggal tekertem be a front audio kábelt :DDD, elég csöves, de a sok színes kábelnál jobb és így alig látszik. de nincs baj a házzal, szépen elrendeztél mindent.

"Igen tudom már egyszer már mondtad": mit mondtam :F, mire gondolsz, hűtőre, kábelekre? visszakerestem és megtaláltam a GMC-s képedet, de azt nem hogy bármit is mondtam volna.

akkor meg egyébként is más konfigod volt. szóval milyen procid van? mert kíváncsi vagyok, hogy ez a páros mit bír el... netán egy x4-et is :U

Aurea mediocritas

(#22324) csokad válasza csokad (#22314) üzenetére


csokad
senior tag

(#22325) Krisinto válasza csokad (#22324) üzenetére


Krisinto
őstag

Ne off-ba írd!
Hátlap mögött próbáld meg elvezetni!
Ja,és azért vannak aláhúzva a szavak,mert nem helyesek ;]

(#22326) Cthulhu Dawn válasza csokad (#22314) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Ilyen árban (10k>) Xigmatek Asgard, felültáp ide vagy oda, klasszisokkal jobb ház.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#22327) somasz válasza Cthulhu Dawn (#22312) üzenetére


somasz
addikt

Üdv!
Ha már a vinyókról volt szó, akkor miért nem rakod be őket fordítva? :F Hátul lennének a kábelek. Én amikor ilyen házba raktam össze gépet, akkor így cselekedtem... :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#22328) csokad válasza Krisinto (#22325) üzenetére


csokad
senior tag

nekem nincsenek aláhúzva :DD :DDD :N
Cthulu Dawn: köszi. megpróbálom 1:1 ben cserélni :(

[ Szerkesztve ]

(#22329) AXisBOLD válasza csokad (#22324) üzenetére


AXisBOLD
addikt

hát a házad nem a legjobb kábelelrendezés szempontjából:

de a képből látszik, hogy azért nem olyan veszélyes. esetleg kis harisnyázással feldobhatóak a látszódó kábelek, vagy harisnyás hosszabbítóval.

(#22326) Cthulhu Dawn: erről a házról tudnál linkelni képet, berendezett állapotban? nem tudom elképzelni, hogy hogyan lehet ebben jól elrejteni mindent.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22330) Cthulhu Dawn válasza somasz (#22327) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Mert így maradna +1 sata szál amit vezethetek el valamerre, vagy hátul kéne nyomorgatnom, mikor a vinyók mögött már így sincs sok hely.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#22331) csokad válasza AXisBOLD (#22329) üzenetére


csokad
senior tag

köszi. hát most szomorú lettem. am most olvastam az Asgard után ilyesmit találtam róla szal tényleg jobb lehet: "Elegáns kivitel, festett belső, Rácshálós hajlított élű előlap, Porszűrő betét, Szerszámnélküli szerelhetőség, 120mm előlapi ventillátor, kábel menedzsment,"
bár lehet megpróbálom lpasszolni és veszek 16k ért Lancool K58/56-ot(amilyen neked van Cthulu) vagy XIGMATEK Midgard-ot. ja meg a harisnyázásról annyit hogy én abba bele sem vágok. ismerősöm meg nincs ezért inkább harisnyázott kábeleket veszek :)

(#22332) csuki00 válasza AXisBOLD (#22323) üzenetére


csuki00
tag

a procihűtő noctua párost beszéltük meg. De nem a toast nál. Most már emlékszem a kettő között volt egy átmenet nagy sp házam. Még emlékszem kérdezted, is hogy a noctua rezgéselnyelő gumicsavarját , hogy raktam fel mert neked nem sikerült.

egy x3 720 BE-m van alap órajelen cpu 34 magonként 22fok ( nem igazán tudom melyik lehet a valós adat túl nagy az eltérés ráadásul a magok nem lehetnének hűvösebbek mint maga a proci, de ez amd "hiba" )

Játékoknál talán egy 15-20fok plusz. noctua 1000 rpm-en forog.

Amúgy ez a hűtő rohadt jó az árához képest sőt a hyper tx3-as még olcsóbb is.

Ezt a szigetelőszalagos megoldást lehet kipróbálom. Csak az a bajom vele, hogy a front audio kábel épp hogy csak eléri a dugajt. Szívem szerint kicserélném.

(#22333) csuki00 válasza kelzsoca (#22322) üzenetére


csuki00
tag

Azért fordítottam meg, hogy jusson a tápba friss levegő. Mivel a ház alul nem kivágott.

(#22334) kelzsoca válasza csuki00 (#22333) üzenetére


kelzsoca
félisten

Akkor nem szóltam, bár ahogy nézem fent sem tud sokat szippantani :F

https://vertigostore.eu

(#22335) csuki00 válasza kelzsoca (#22334) üzenetére


csuki00
tag

Bőven elég neki mindig hideg a táp, mivel egy elkülönített részen van, és mindig szoba hőmérsékletű levegőt tud beszívni így ideje sincs felmelegedni.

(#22336) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Nem rendel esetleg valaki mostanság mdpc-ről? Megoszthatnánk a postaköltséget. :R
(harisnyát akarnék rendelni)

A táphoz csak 1 féle vastagságú harisnya kell?

[ Szerkesztve ]

(#22337) #40835072


#40835072
törölt tag

(#22338) zH.


zH.
senior tag

szétszedtem a gépem ,de összerakni már nem volt kedvem. egy darabig biztos így lesz. :) hőfokok sokkal jobbak ,vga idle 54fok ,valszeg 65foknál marad game közben is. proci és 30fok körül van ,pedig most pont nem volt itthon paszta. :(
a ház elejéből kiszedtem a ventit és leszedtem róla a fém borítást. élőben nagyon szép kék.

további képek

just be

(#22339) AXisBOLD válasza csuki00 (#22332) üzenetére


AXisBOLD
addikt

tényleg basszus :W, most már emlékszem, bocs :R, jó hűtő igen, meg így már a venti is :K

tankagogy: ezt meg miért ide?

(#22331) csokad: kábelekhez én se mernék hozzányúlni, de van itt egy szakértő aki vállal/árul ilyen hosszabbítókat :U

a házammal maximálisan meg vagyok elégedve, de Cthulhu Dawn meg nem. tehát nem mindenkinek jön be. nekem a Xigmák nem jönnek be igazán, mintha kicsit zsúfoltak lennének, de mondjuk még nem láttam egy jobban berendezettet sem. mindenképpen jól gondoltd végig hogy az igényeidnek melyik lenne a legmegfelelőbb. mielőtt én megvettem a K58-at kb fél évet agyaltam, mert nem akartam házat cserélgetni havonta/évente.

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22340) csokad válasza AXisBOLD (#22329) üzenetére


csokad
senior tag

köszi. hát most szomorú lettem. am most olvastam az Asgard után ilyesmit találtam róla szal tényleg jobb lehet: "Elegáns kivitel, festett belső, Rácshálós hajlított élű előlap, Porszűrő betét, Szerszámnélküli szerelhetőség, 120mm előlapi ventillátor, kábel menedzsment,"
bár lehet megpróbálom lpasszolni és veszek 16k ért Lancool K58/56-ot(amilyen neked van Cthulu) vagy XIGMATEK Midgard-ot. ja meg a harisnyázásról annyit hogy én abba bele sem vágok. ismerősöm meg nincs ezért inkább harisnyázott kábeleket veszek
Cthulu Dawn: nem akarsz 1:1 -ben házat cserélni? :DD megmutathatnád mit tudsz abban xdd nekem meg lenne egy fasza házam :DD

[ Szerkesztve ]

(#22341) Cthulhu Dawn válasza AXisBOLD (#22339) üzenetére


Cthulhu Dawn
őstag

Voala.

"There are no bad ideas, only great ideas that go horribly wrong" - Jack Donaghy

(#22342) tatabánya válasza Cthulhu Dawn (#22341) üzenetére


tatabánya
senior tag

se optika, 1db hdd ez így nem full gép, csodálom h az alaplapot beleraktátok a kép kedvéért :C itxes cuccal jobban járt volna a kollega..

(#22343) AXisBOLD válasza Cthulhu Dawn (#22341) üzenetére


AXisBOLD
addikt

szép a belseje tényleg, de a kábelrendezés nekem nem tetszik, a 4/8 pines cpu táp nincs megoldva és így elég zavaró.(jó persze ~8k-s ház)

tatabánya: én kértem, nekem linkelte, nem kell fikázni!

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22344) tatabánya válasza AXisBOLD (#22343) üzenetére


tatabánya
senior tag

nekem is ilyen házikóm van, de nem terveztem, hogy a nap nagy részében a belsejét nézegetem, így nem is igazán zavar a kábelrendezés. csupán a fotók kedvéért meg akkor ne rakj bele tápot se és máris rendezett tiszta belsőd lesz, ha meg használni is akarod valamire a gépet az nem fog gyöngyszem lenni, ugyanúgy enni fogja a por.

[ Szerkesztve ]

(#22345) AXisBOLD válasza tatabánya (#22344) üzenetére


AXisBOLD
addikt

:F tudod miről szól ez a topik?

>>>pc-style.hu<<<

Aurea mediocritas

(#22346) tatabánya válasza AXisBOLD (#22345) üzenetére


tatabánya
senior tag

vágom tesa :K, itt egy link, csak rájöttem hogy felesleges pénzkidobás... még ez is amibe én kezdtem

[link]

[ Szerkesztve ]

(#22347) aero. válasza AXisBOLD (#22345) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

nem kiemelten ;)

(#22348) AXisBOLD válasza tatabánya (#22346) üzenetére


AXisBOLD
addikt

látom, visszaolvastam.

ok te úgy használod, de ez a topik pont arról szól, hogy minél szebb belsőket varázsoljanak az emberek, és miért lenne ettől használhatatlan?

szerk: :Y ilyen jóságot csinálsz és most meg majdnem hogy a "másik oldalon" vagy a véleményeddel. nem értelek.

aero.: :)

[ Szerkesztve ]

Aurea mediocritas

(#22349) Henk válasza AndrewTdi (#22336) üzenetére


Henk
veterán

Én is beszállnék ha valaki rendelne tőlük. :K

(#22350) kpal válasza #40835072 (#22337) üzenetére


kpal
veterán

Van ott minden kész iroda. ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.