Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23551) glspeter1 válasza Komcsi (#23548) üzenetére


glspeter1
őstag

Na most kicsit sárga lettem az irigységtől :DDD :DDD
Szép és erős is! :C :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23552) kelzsoca válasza Komcsi (#23548) üzenetére


kelzsoca
félisten

Üdv!

A képek minősége szerintem nem megfelelő, ha nincs otthon megfelelő minőségű fényképezőgép, esetleg kérj kölcsön valakitől, vagy érdemes elvinni akár műterembe is, ahol nem nagy összegért profi képek is készülhetnek (megérdemelné)

Egy kis kukacoskodás:

Ha jól látom egy kapcsoló van beépítve, amitől 2db piros kábel megy (valszeg világítás)

Ha a két kábelt esetleg beharisnyáznád sokkal jobban mutatna, szerintem lesz más is aki ezt meg fogja említeni rajtam kívűl :R

Én a neont sem használnám a helyedben, valahogy ehhez a géphez nem illik :)

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#23553) Komcsi


Komcsi
tag

Köszönöm, ezek nagyon jól esnek! :R

kelzsoca : Értem! :)

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#23554) motorhead válasza Komcsi (#23548) üzenetére


motorhead
aktív tag

Azt látni a képeken, hogy foglalkoztál a gép hiteles prezentálásával. De nem tudnál jobb minőségű képeket készíteni? Olyan zajosak a képek és homályosak, hogy nekem már élvezhetetlenek.
A gép egyébként elég pofás, nekem tetszik ez a ház. Apró észrevétel, amiben nekem is lépnem kellett, hogy a 24pines harisnyázás sokat dobna a dolgon.Ha belefér a keretbe, szerintem vegyék egy ilyen hosszabbítót.

Kicsit OFF, de ez a ventilátor elhelyezés a CPU bordán biztos, hogy jó? Azt látom, hogy a fent elhelyezett ventik kifelé szívnak, de nekem így hirtelen furcsának tűnik.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#23555) #97544192 válasza Komcsi (#23548) üzenetére


#97544192
törölt tag

véleményem szerint ez így nem fog felkerülni a site-ra. a kábeleken még jócskán lehetne javítani. a képek minősége rossz - a háttér jó lenne, de a minőség nem felel meg a követeléseknek. ezekre a dolgokra rátesz még az is, hogy a ventilátorok nem igazán adják vissza a minimal hatást, de ez relatív... (nekem nem fekszik, na :U ) szerintem simán találtál volna jobb ventilátort abban az árkategóriában. nekem nem tetszenek a fények, annak ellenére hogy legközelebb én is valami led-es dologgal készülök. (még mielőtt azt hinnétek, hogy elfogult vagyok)

nem tudom, hogy a többi adminnak mi a véleménye, de én leírtam az enyém, és remélem hogy nem bántottalak vele meg, és senki mást. a véleményem szigorúan a pc-style.hu-ra alapoztam! jó kis gépezeted van, de nem illik a site-ra.

(kész szenvedés volt mire leírtam ezt az üzenetet, ez a laptop valami rémálom :((( )

[ Szerkesztve ]

(#23556) Komcsi válasza motorhead (#23554) üzenetére


Komcsi
tag

Nem tudok jobb minőséget kihozni egyenlőre a képekből. A keret egyenlőre elfogyott :)
A ventilátor elhelyezés jó. I7-930 3.8Ghz-ra húzva 28 fok! Meg amúgy is így fért rá. :)

BR4D: Oké azért köszi... :R

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#23557) #97544192 válasza Komcsi (#23556) üzenetére


#97544192
törölt tag

valamennyivel biztosan sikerült volna, mert látom, hogy közvetlen fényt használtál (vagy vakut, nem tudom) :P
harisnyázás biztosan rengeteget dobna a gépen amúgy, csak nem akartam említeni, mert nem szigorú követelmény, viszont az biztos, hogy egy minimálmod-os gépházhoz abszolút nem illenek a színes kábelek tömkellege. :N

(#23558) Komcsi válasza #97544192 (#23557) üzenetére


Komcsi
tag

Majd ha meglesz a következő keret amit gépre fordítok akkor figyelembe veszem a tanácsokat... gondoltam hogy elsőre nem kerül fel, de aki mer az nyer :)
Olvastam hogy nem hátrány a harisnya használat, de nekem is jobban fog úgy tetszeni majd... Igyekszem! :P

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#23559) Zefír


Zefír
őstag

Sziasztok!
Lehet hogy rossz helyen mutatom, sőt tuti, Több kép (3)

A szürke DVD ben van a gép egy része, vagyis cska a dvd író/olvasó, gondoltamrá, hogy még a hdd-t is beleteszem, de most ez csak ilyen béta változat.
Az alaplap meg a táp a szekrény háta mögött van, egy batár házban, majd azzal is kezdek még valamit.

(#23560) #97544192 válasza Zefír (#23559) üzenetére


#97544192
törölt tag

sunáznám azt a tv-t elég köményen! ;] :DDD

(#23561) gooool válasza Zefír (#23559) üzenetére


gooool
őstag

Gyönyörű egyveleg,mind a szoba,mind az elektronika. :K :R

Üdv, Balázs

(#23562) Zefír válasza gooool (#23561) üzenetére


Zefír
őstag

Majd még valamikor csinálok egy rendes képet, úgy mindenről, csak most tesóm vasal, és a ruháim nembiztos hogy kiemelik a nappali szépségét :DDD

BR4D

Tudod milyen jól lehet rajta VB-t nézni? Mert én nem.. apám nem enged oda focit nézni mert utája a focit :W :W

(#23563) glspeter1 válasza Zefír (#23559) üzenetére


glspeter1
őstag

Ez a TV kell nekem! :DDD
Jól látom ? Az ott egy Dimarson házi-mozi rendszer ? :D
Jó régi, nálam is van még egy. :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23564) gooool válasza Zefír (#23562) üzenetére


gooool
őstag

Az jó lesz,szeretem a szép lakásokat,jó ötletalap a saját szobámhoz,nappalihoz.
Szvsz gyorsan lőj egy életképet a vasalásról. :DDD

Apudat meg győzd meg,hogy jó dolog a foci,én is űzöm,sőt most tudtam meg,hogy rokonom korosztályos válogatott lett.(nagyon örültem)
Ha meg nem sikerül elvinni a TV elől,akkor ott a Tefal..,mert Ő mindenre gondol. :))

Üdv, Balázs

(#23565) Zefír válasza glspeter1 (#23563) üzenetére


Zefír
őstag

Hát igen, az volt, amíg kin em égettem a tüdejét is ;]
Illetve meghalt a táp benne, és nem lehet sehol kapni, azért szereltem bele az ODD-t :C
Hangfalak még megvannak
a 4 pici sapka tartó, a mély láda éjjeli szekrény, a középső hosszukás meg dísz a szekrényen :O

Goooool :C :C :C
Lusta vagyok lemenni, most olyan kényelmesen ülök itt székemben, majd lövök máskor vasalós képet, de tudom én, hogy csak a szívecskés alsógatyámra vagy kíváncsi ;]

Peti:
Hát igen, ezen énsi gondolkodtam, de meghalt aztán szartam bele :U

[ Szerkesztve ]

(#23566) glspeter1 válasza Zefír (#23565) üzenetére


glspeter1
őstag

Jó ez még, csak hiányolom róla a digitális kimenetet. Mert ha lenne akkor rá tudnám kötni a hangkártyára :O

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23567) Krisinto válasza Komcsi (#23548) üzenetére


Krisinto
őstag

Jó gép lett,bár azok a revoltech ventik nem illenek oda :((( ha egyszer 100k-s házad van,akkor valami normális venti is mehetne bele :U
a 4. kép elmosódott

Nem akarom annyira kritizálni,mert irigykedek azért erre a házra :((( ,de volna még mit rajta javítani

(#23568) glspeter1 válasza Krisinto (#23567) üzenetére


glspeter1
őstag

Elsőre nekem is furcsák voltam azok a revoltech ventilátorok, de aztán megtetszettek. Ha lenne annyi fölös pénzem akkor én is 800D-t vennék, ez nem is kérdés. De annyit nem ér nekem egy ház, jó a HAF 922 is..... sőt! :DD

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23569) gooool válasza Zefír (#23565) üzenetére


gooool
őstag

Persze,már egész kollekció van a gépen belőle. :DDD
A kényelmes szék nem jó,abban túl sokat lehet punnyadni és még elhízol vagy egy rossz mozdulat és jöhet a Kosmodisk. ;]
Ja és egy tipp:Miért nem nézed neten a VB-t?Az is jobb,mint a semmi.

Üdv, Balázs

(#23570) Krisinto válasza glspeter1 (#23568) üzenetére


Krisinto
őstag

ha az ASUS házam nagyobb lenne mindenhol átlag 5cm-el,akkor nekem is maradna :C ,de mivel a hátlap mögött alig tudom elvezetni a kábeleket...

(#23571) glspeter1 válasza Krisinto (#23570) üzenetére


glspeter1
őstag

És milyen házat tervezel ?
Gondolom valami jó nagyot ;] :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23572) Komcsi válasza Krisinto (#23567) üzenetére


Komcsi
tag

Köszönöm..Bírom a kritikát, azért tettem fel :) Bár azzal a részével nem értek egyet hogy: ha egyszer 100k-s házad van,akkor valami normális venti is mehetne bele
Ezek a ventik 2600Ft/darab. szerintem elég drága ez is! :)

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#23573) Krisinto válasza glspeter1 (#23571) üzenetére


Krisinto
őstag

szerverházamat elb*sztam,mert megszaladt a flex :W
sajnos a nyári meló ugrott,szóval nem tudom :F
ha esetleg találok az aprón pár háazat...
Aerocool RS9-et néztem,csak az meg tele van pirossal az én ventijeim meg kék ledesek
Sztem CM690,esetleg ha normális ára lesz a CM690II-nek
vagy talán egy Lancool,esetleg egy Midgard

Komcsi
Nem az ára a lényeg...a revoltech cuccok túl vannak árazva(na jó a ledjeik talán nem)
ha esetleg pár SWIF2,AC,vagy valami hasonló venti ment volna bele jobb lett volna :R

[ Szerkesztve ]

(#23574) Zefír válasza gooool (#23569) üzenetére


Zefír
őstag

Nézem én, a saját tv-men:D
A kényelmes szék:[link]
És a tv:[link](rámférne egy másik tv ;]
szlovének2 USA 1 :U

[ Szerkesztve ]

(#23575) Krisinto válasza Zefír (#23574) üzenetére


Krisinto
őstag

Mi az a nagy bitang ventilátor ott? :Y

(#23576) aero. válasza Komcsi (#23548) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

A többiek már leírtak előttem mindent, annyit tudnék mondani, hogy:

Kérlek rejtsd el a neont! nagyon szépen kérlek :) Ha elrejtenéd akkor csak sejtelmesen megvilágítaná az alkatrészeket. Az lenne az igazán szép. Már a retro korszakba se tetszettek a telibe világító neonok.

:R

(#23577) glspeter1 válasza Zefír (#23574) üzenetére


glspeter1
őstag

Nekem is hasonló székem és TV-m van, szintén egy állványon ami a falra van rögzítve ;] :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23578) Komcsi válasza aero. (#23576) üzenetére


Komcsi
tag

Okok kösz a tippet. A következő megpróbáltatásnál ezeket mind alapul veszem.. :R

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#23579) Zefír válasza Krisinto (#23575) üzenetére


Zefír
őstag

Szoba venti :DDD
Csak most nicsnen a gépben venti, és ha gamelek akkor bekapcsolom,és még engem is hűt, Kis itxes lap ( zotac 9300 wifi) Melegszik mint a fene, :U

Peti ;] Tudod hogymi a jó :C

[ Szerkesztve ]

(#23580) gooool válasza Zefír (#23574) üzenetére


gooool
őstag

Kezdek féltékeny lenni. :DDD ( ha nem kő a TV postázhatod,jó lesz a cicáimnak Discovery-t bámulni ;] )
A meccs elég érdekes,ez a mostani VD szvsz egy nagy katyvasz.Van aki szárnyal és belebukik egy kis csapatba(lsd. spanyolok) és van aki szart sem ért eddig most meg meglepi meglepi hátán.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#23581) varsam válasza Zefír (#23574) üzenetére


varsam
őstag

kis KIKA-s asztal és szemetes. Az asztalt már én is kinéztem magamnak ;]
Jó a bill is, meg a kis tábla a falon :)

(#23582) Gerisz válasza Komcsi (#23572) üzenetére


Gerisz
addikt

Jó az a rendszer, de kicsit gyúrj összhatásra is.
Legalább míg a fotók elkészülnek "csalj" egy kicsit és minimum a Mugen-ről vedd le azokat az undírító revoltec ventiket (máshova se való de legalább ne látszódna annyira)
A következő beruházás pedig ha nem is harisnyázás, de minimum harisnyázott hosszabbítók, mert ebbe az árkategóriába már minimum lenne ha a kinézetre is adsz. Jah és a ventik vezetékeit is harisnyázni kellene mert nagyon ront az összképen.

(#23583) Zefír válasza gooool (#23580) üzenetére


Zefír
őstag

;] ha megvan az új tv, majd beszélhetünk róla :K
Nem vagyok nagy foci értő, csak a VB-t nézem, sztem ez alap egy férfi /leendő férfi életében ;]
De egyetértek veled..

Varsam:
Hát ja sztem a Kikában vannak a legjobb ilyen cuccok, a lámpám is onnan van, Az asztal meg nagyonjó, csak vigyázni kell, azért meglehet karcolni, bár nem törik hála az égnek, rá ejtettem egy poharat és a pohár tört el :C

Peti:
Wow a dimarson ;]
Sztemnemfog a fejedre esni, de egyik ismerősömnek valahogyle esett... "valahogy" gipszkarton falra tette ;] és alapból volt egy csík a tv-ben , és miután le esett eltünt a csík :C :C

[ Szerkesztve ]

(#23584) glspeter1 válasza Zefír (#23579) üzenetére


glspeter1
őstag

De te is! :K

Csak a fejemre ne essen ;]

A kép minőségéért bocs, telefon. Nem volt kedvem leszaladni a gépért, túl kényelmes a szék, no meg a Kozmodiszk :DDD

[ Szerkesztve ]

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23585) gooool válasza Zefír (#23583) üzenetére


gooool
őstag

Oké,most anyummal vmi 82-es FullHD-s Samsungra vagy Sharp-ra gyűjtünk,annak szép a képe,meg ma hozták a visszatekerős UPC beltérit is,aminek már HDMI kimenete,szal mehetne a móka.
Űzöd is a focit vagy csak nézed?

"Kiegyenlítenek az amerikaiak!"-idézet a kommentátortól.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#23586) glspeter1 válasza gooool (#23585) üzenetére


glspeter1
őstag

82"-os FullHD TV..... aztamindeniteznemsemmi :DDD
Sok szerencsét a gyűjtögetésben!! :C ;)

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23587) Zefír válasza glspeter1 (#23584) üzenetére


Zefír
őstag

Nem volt kedvem leszaladni a gépért, túl kényelmes a szék, no meg a Kozmodiszk :DDD
Ott a pont ;]

Goool:
Van jelenleg 160 ftom az új tv-re ami sztem ma este elis fog meni a sörözéskor, szal ne alapozz rám ;] De majd jelentkezek tényleg, most volt az álom TV-m az auchanban 100ért, csak kár hogy volt mögötte mgé 3db 0

Jaés gool :C :C 2:2
Am csak nézem+ tesiórán rugom a bőrt

Brad:
Lehet hogy most lemegyek, nincsitthon a fater :DDD Csak most üljek r a frissen vasalt ruhákra? IGEN

[ Szerkesztve ]

(#23588) gooool válasza glspeter1 (#23586) üzenetére


gooool
őstag

Az nem col,hanem cm.Sztem nem említettem "-t.Na mind1,szvsz gyönyörű a Sharp képminősége,én olyanra pályázok. :))

glspeter1:Látom jó a Kozmodisk-es duma. :D

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#23589) #97544192 válasza Zefír (#23562) üzenetére


#97544192
törölt tag

tudom, mert a nappaliba 42px8es van :P

(#23590) glspeter1 válasza gooool (#23588) üzenetére


glspeter1
őstag

Col-t tényleg nem írtál oda, ezért is lepődtem meg, de hát ki tudja. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23591) gooool válasza Zefír (#23587) üzenetére


gooool
őstag

Rendben,most per pill nekem sem TV-re van az a kevés pénzem eltéve,hanem egy P180 Mini-re.Meg most törpölök egy Matterhorn-on.
Az álomtévé majd meglesz,ha csak egy kicsi kell ott a Provident... :DDD
Remélem sok tesiórád van.

Peti: Ha már lúd legyen kövér,igazad van. :))

Hát döntetlen lett.Sajnálom.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#23592) Krisinto válasza glspeter1 (#23584) üzenetére


Krisinto
őstag

Mekkora poén lenne,ha ráesne a HAF-ra ;] látom azért a "téhóm" befigyel :W

[ Szerkesztve ]

(#23593) glspeter1 válasza Krisinto (#23592) üzenetére


glspeter1
őstag

Lehet nem nevetnék :DDD :DDD
Az befigyel....... elmehetnek a francba :W

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23594) Stirbi válasza Krisinto (#23541) üzenetére


Stirbi
addikt

egyszerü,de nagyszerü ;) :R

(#23595) Krisinto válasza Stirbi (#23594) üzenetére


Krisinto
őstag

lesz ez még jobb is :P
csak ki kell vágni a fentik elöl a lemezt.Meg talán a hdd tartót is megfordítom,de nem tudok aluminium hegesztőt szerezni

(#23596) Gerisz válasza Krisinto (#23595) üzenetére


Gerisz
addikt

Ahhoz meg minek alumínium hegesztő?

(#23597) W. válasza Zefír (#23559) üzenetére


W.
tag

szép sarok, hasonlót tervezek én is előteremteni. :)

(#23598) Tikakukac


Tikakukac
titán

Egy napi munka látható szokott helyen. A revoltech ventiknek meg ne tudjátok milyen hangja van együtt feltekerve 12 volton, szerencsére a külső boxban maximum extrém tuningkor fognak belendülni :K Egyenesre vagdaltam a lemezeket, meg a hegesztésnél kell még sokat üvegszálas anyagozni, tényleg fogalmam sincs miből vannak ezek a régi házak, de hegeszteni gázos őket :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#23599) Krisinto válasza Gerisz (#23596) üzenetére


Krisinto
őstag

nem AL-ból van? :Y

(#23600) moho-jojo


moho-jojo
tag

Nem is tudtam hogy a 2005-ős TJ07 alaplapi tálcáját ma már kivágva árulják....[link] :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.