Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23501) tomic válasza AndrewTdi (#23489) üzenetére


tomic
addikt

Sárga vagyok az irígységtől.

(#23502) AndrewTdi válasza #97544192 (#23497) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Csak nem baj van? Vagy újabb modding? :)

(#23503) #97544192 válasza AndrewTdi (#23502) üzenetére


#97544192
törölt tag

nem modding, csak a gyári cuccokkal való villogás :)

(#23504) W. válasza #97544192 (#23503) üzenetére


W.
tag

AndrewTdi, így oltsad a minimal moddingosokat :DDD

(#23505) #97544192 válasza W. (#23504) üzenetére


#97544192
törölt tag

???

én nekem spec. nincs ezzel semmi gondom, főleg hogy nekem is minimalmod-os gépem van, nem én fúrtam-faragtam a haf-ot. én nekem nem akkor szép egy gép, ha benne van 500ó munka. tatabánya hozzászólásából idéztem, bár érdekes hogy még semmit nem mutatott fel, de nem kezdek el vitázni, ráhagyom a dolgot. :)

andrew mikor oltotta a minimalmod-ot? vagy csak én értem félre a mondanivalód? nem értem... :U

[ Szerkesztve ]

(#23506) tatabánya válasza #97544192 (#23505) üzenetére


tatabánya
senior tag

az érdemben valamire is való moddolások miatt követem ezt a topikot, a mostani adott helyzetben a megkeresett pénzmagot másra fordítom. van nekem is boltban vásárolt gépem, igaz nem annyira minőségi alkatrészekből, de felesleges fotózgatnom hogy a gyártok milyen konstrukciókkal állnak elő.

[ Szerkesztve ]

(#23507) #97544192 válasza tatabánya (#23506) üzenetére


#97544192
törölt tag

felesleges fotózgatnom azt, hogy hogy sikerült xy dolognak a festése, a kábelek elrendezése? ma egész nap a gépemmel foglalkoztam, és sehol sem vagyok, csak ott, hogy szétszedtem és elpakoltam utána. azért remélem nem baj, hogyha majd megmutatom az eredményt. nekem csak azzal van a bajom, hogy valaki mindig leszólja ezt. mindenki azt hiszi hogy csak pénzen múlik az egész, pedig kurvára nem. a sitera felkerült gépek szinte mindenkinek tetszettek, és nem csak a topikban... akkor mégis mi a probléma a minimalmoddal?
nem azzal van a bajom, hogy elmondtad a véleményed. nem is akarok ezen vitázni, csak szeretném megkérdezni, hogy szerinted miért baj ez? ugyanúgy foglalkozni kell a dologgal. ilyen alapon ne fényképezd le azt a kutyát, amit nem viszel kutyakozmetikushoz... :DDD (illetve NEM. azt fényképezd le, amit te csinosítasz ki! :P )

[ Szerkesztve ]

(#23508) tatabánya válasza #97544192 (#23507) üzenetére


tatabánya
senior tag

elég erős a kontraszt egy élőlény amihez akár érzelmileg is kötődsz és egy használati tárgy között, merész összehasonlítás volt. félre ne érts nagyon szépen megtervezik a mérnökök a házakat amiben te is végigvezeted a kábelt és remek hűtőket tudnak alkotni. számomra a moddolás szó más értelemben létezik, inkább minimál gépkialakításnak nevezném a legtöbb elkészült munkád.

(#23509) jones965 válasza #97544192 (#23507) üzenetére


jones965
Modder

Lassan minden szakmai topikban ez megy. Sokkal több a flame, a másik munkájának a kritizálása,-legyen az éppen szofver szintű-, és még sorolhatnám.
Lassan kezdek foglalkozni a gondolattal, hogy érdemes-e bárkinek elmondani-megmutatni bármit, mert előbb-utóbb negatív formában köszön vissza az eredmény.

Aztán csak az egymást és a koloncot mardosók hsz-eit olvashatják az idejárók.
Kezdem unni az egészet.

(#23510) Krisinto válasza jones965 (#23509) üzenetére


Krisinto
őstag

De ilyen emberekkel meg nem kell foglalkozni!
Jó az amit csináltok,én(és szerintem még több 1000-en) szeretjük ezeket a dolgokat nézni,és tanulunk abból amit csináltok szóval csak így tovább ;]

(#23511) urbanjozsi válasza jones965 (#23509) üzenetére


urbanjozsi
senior tag

Hónapok óta akartam írni egy ilyen tartalmú hozzászólást! Köszi hogy kulturáltan megfogalmaztad helyettem(is) :D :R

(#23512) kisgeee


kisgeee
tag

Üdv!

Gondoltam töltök fel pár képet a gépemről. Semmi extra, de nekem tetszik és már sok éve szolgál, nem is cseélem le! Aki felismeri a házat, ne kövezzen meg! :DD :DD
Extraként feketére lett fújva belül is, és hangelnyelő szivacs van minden nagyobb sík felületen.

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#23513) #97544192 válasza jones965 (#23509) üzenetére


#97544192
törölt tag

ezt akartam elkerülni... :o

kisgeee: huh, nagyon merész világítás, de tetszik! :D

[ Szerkesztve ]

(#23514) kisgeee


kisgeee
tag

Köszi, a venti kék állandóan világít, hátul egy három színű neon van. Ritkán kapcsolom csak be - már a neont, nem a gépet! :P De nekem is tetszik a színkavalkád... :B

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#23515) Stirbi válasza kisgeee (#23512) üzenetére


Stirbi
addikt

husos , van benne anyag :C

(#23516) zalman90


zalman90
őstag

Na mi a téma? :DDD

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#23517) nemethati válasza Krisinto (#23510) üzenetére


nemethati
senior tag

Ha lehet hinni a számoknak, a cikkemet több mint 13 ezerszer töltötték le. Ez osztva négy oldallal cirka 3000, tehát kb. 2000-2500 fórumozó megnézte. Mondjuk az nem éppen minimal mod de az igazi nagyoktól még messze van...
Mellesleg már én is unom az offokat!
Egy dolgot tudok tanácsolni mindenkinek amikor provokatív hsz-t olvas: hagyd figyelmen kívül, magának nem fog válaszolni....ne legyetek partnerek az ilyen dolgokban :N

[ Szerkesztve ]

(#23518) D1Rect válasza kisgeee (#23512) üzenetére


D1Rect
félisten

Egész korrekt masina.

(#23519) aero. válasza kisgeee (#23512) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nem is rossz. Nekem bejön kívülről is, - meg ugyan nem szeretem - de a világítás is bejön.

(#23520) AndrewTdi válasza W. (#23504) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Szega!

Egyáltalán nem volt szándékomban oltogtatni (főleg nem a minimalmoddingosokat, hiszen nekem is az van), nem is látom a hozzászólásomban az oltogatást. De ha valaki így érzi, sry, nem volt szándékomban.

Csak kiváncsi voltam, hogy a jól összerakott motyót miért szedte szét. (ennyi volt az ártatlan szándékom)
:R

kisgeee (#23512: Én sem vagyok híve a csili-vili fényeknek, de erre nem mondanám, hogy sok vagy nem tetszik. Ízléses. (valószínű én vagyok lemaradva, de nem is láttam még olyan lapot, amin ott van az alaplapi táp ahol a Tieden. Számomra ez ujdonság. :P :))

[ Szerkesztve ]

(#23521) aero. válasza AndrewTdi (#23520) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Ez volt a P5Q széria. Nem pont előny egyébként. :)

(#23522) nemethati válasza AndrewTdi (#23520) üzenetére


nemethati
senior tag

Pedig láttál, csak nem tűnt fel :)
Mennyit szidtam én is, de azért jó kis lap ez...
Jah, tervezgetem a teljesen egyedi gépházam vázát 3D-ben :B

(#23523) kisgeee


kisgeee
tag

:)) Köszönöm szépen, örülök hogy mindenkinek szimpatikus volt a házikóm!
A tápcsati elhelyezése valóban érdekes, nem értem miért nem volt jó mondjuk az alaplap tetején vagy jobb oldalánál valahol... Na mind1 végülis sikerült elvezetni a korbácsot, csak picit látszik. P5Q-SE2 dolgozik belül amúgy.

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#23524) W. válasza #97544192 (#23505) üzenetére


W.
tag

áááh, mekkora fail..

sorry, félreolvastam, mintha az egyik hsz.-ében azt olvastam volna hogy ,,csak gyári cuccokkal való villogás", de mint látom benéztem :W
elnézést mindenkitől, legközelebb 2x is megnézem, mire írok. :)

(#23525) Krisinto válasza kisgeee (#23512) üzenetére


Krisinto
őstag

Jó lett,de jöhetne több kép a belsejéről!
Milyen ventiszabályzót használsz?

(#23526) kisgeee válasza Krisinto (#23525) üzenetére


kisgeee
tag

Okés, töltök fel képet oldallap nélkül is ma este!
A ventiszabályzó egy Vantec Nexus, 4 ventit visz.

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#23527) #97544192 válasza W. (#23524) üzenetére


#97544192
törölt tag

jajám, epic fail ;] :)

(#23528) toldy


toldy
őstag

Nos, szeretném megmutatni gépem jelenlegi formáját.

Egyébként tervek azok vannak, csak az késöbb lesz, lehet már majd csak az új gépen jövőre. :U

Az élet nem habostorta.

(#23529) aero. válasza toldy (#23528) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Rég jártál erre. Szép a VGA-d :)

(#23530) toldy válasza aero. (#23529) üzenetére


toldy
őstag

Hát igen, de mostmár vizsgán túl vagyok lesz szabadidőm ( remélem).

Vissza olvastam kicsit látom volt itt minden dráma, nevetés és szép gépek is. Néztem az oldalt is, még mindig nagyon tetszik, nem baj majd a következő géppel én is ott leszek. ;]

Az élet nem habostorta.

(#23531) glspeter1 válasza toldy (#23528) üzenetére


glspeter1
őstag

Pici de erős :Y :C :C

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#23532) Stirbi válasza toldy (#23528) üzenetére


Stirbi
addikt

na a köv gépem ilyen lesz :K az tuti :K

nagyon tetszik, kicsi erös , halk mikell még? :)

(#23533) W. válasza toldy (#23528) üzenetére


W.
tag

Szép kis gépezet ez, nekem főleg a proci hűtő jön be nagyon.

(#23534) kisgeee válasza Krisinto (#23525) üzenetére


kisgeee
tag

Íme a belseje, a tv tuner kicsit poros... :U Amúgy elég ASUS párti vagyok, gondolom ez látszik! :)

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#23535) Krisinto válasza kisgeee (#23534) üzenetére


Krisinto
őstag

:Y
Kábelrengetek:)
ha megjön a tápom,akkor dobok fel én is képeket :C

(#23536) kpal válasza kisgeee (#23534) üzenetére


kpal
veterán

Nekem teszik van benne élet. ;)

(#23537) kisgeee válasza Krisinto (#23535) üzenetére


kisgeee
tag

Köszönöm, örülök ha tetszik! :R

Kábel az vaan bizony, de nem a légáramlatok útjában! ;)

[ Szerkesztve ]

"kisgeee felhasználónak 155+104 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!"

(#23538) westcoastog


westcoastog
veterán

Időközben átépült a gépem, ebből.

Bocs a minőségért. :))

(#23539) gepetto86


gepetto86
tag

Hétvégén megpróbálom én is összedobni már a gépet.Már idegesít hogy nincs rá időm.
Hétvége csak a gépről szól majd:)
Egy kérdés:Egy aprilia hűtő jó lenne vízhűtéshez?:DD

(#23540) Tikakukac


Tikakukac
titán

Nagyon el lettetek hanyagolva, kicsit pótolok habár holnapután még van egy szóbelim hátra. Kis apróságokról nem is írok meg lövök képet, egy napom arra is elment mindenesetre. Ma hegesztettem, de kiderült feleslegesen, szutyok P1-es meg kitudja milyen gépház lemezei úgy hajlottak hogy öröm nézni így végül kivágtam a középső részt a lemezekből. Oldalra majd kerül rács is csak előtte még le akarom valahogy a végét egyszerűsíteni a dolgoknak, mivel a drága szovjet barátaim miatt nem lehetett középre rakni a beömlő helyét, így pedig hülyén néz ki hogy nem szimmetrikus. Képek pedig szokásos helyen :K Nagyon akarok már festést is látni a dolgokon, dolgozom is ezerrel hogy legyen pénz a maradék dolgokra, elhihetitek :))

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#23541) Krisinto


Krisinto
őstag

Nekem így néz ki a gépem :U

(#23542) motorhead válasza Krisinto (#23541) üzenetére


motorhead
aktív tag

Egy alapos portalanítást megérdemelne..

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#23543) motorhead válasza kisgeee (#23534) üzenetére


motorhead
aktív tag

Hát igen. Ez nem a te hibád, de ami miatt nekem az ASUS-al mindíg bajom van. Hogy ennyire lehetetlen helyen van a 24pin-es csatlakozó az alaplapon. És olyan sok ASUS lapon látom ugyanott.Na meg a szép barna nyáklap.Nehezükre esne kicsit ésszerűbben tervezni és színezni alapokat?

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#23544) Krisinto válasza motorhead (#23542) üzenetére


Krisinto
őstag

Nincs akkora baja,mint amennyire a képen látszik! :C
Szerintem holnap nekiállok :))

(#23545) motorhead válasza Krisinto (#23544) üzenetére


motorhead
aktív tag

Túl sokat nem lehet ebből a konfigból kihozni, nem egy erősen moddolt gép. De ha már egyszer egy kis takarítást kap, akkor próbáld meg esetleg a vinyót megfordítani. Ha van annyi hely a rekesz mögött, akkor a sata tápkábel máris eltűnik a képből, a sata adatkábel pedig szépen elér odáig is ha befelé esik a csatlakozó.Máris eltűnik a vastag fekete kábel a képből, és még üresebb lesz az egész.

..--OLDSCHOOL FOREVER--..

(#23546) Genji válasza Krisinto (#23544) üzenetére


Genji
őstag

Csini a CPU Cooler, de vizes ronggyal tényleg ess neki kicsit. :)

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

(#23547) Krisinto válasza motorhead (#23545) üzenetére


Krisinto
őstag

Csak ugye a nagy gond...,hogy kicsi a ház :W
gondolkodtam rajta,hogy lefestem feketére a belsejét,de feleslegesen költenék már rá erre a házra
már meg volt fordítva a hdd :) ,csak beletettem az elejébe egy ventit,és nem fér el annyira+még egy sata kábelt fel kellene tennem :F

Genji
kiszedem majd az összes cuccot,aztán portalanítok,csak hát le van véve az oldala...és poros lesz :W

[ Szerkesztve ]

(#23548) Komcsi


Komcsi
tag

Hy.

Tisztelt pc-style.hu csapata. Elkészült a gépem és a képek. Amennyiben megfelelők a képek és kiérdemli a gépem, akkor szívesen látnám viszont a pc-style.hu-n. Ha nem jó valami, akkor azt is kérlek jelezzétek és megpróbálok javítani rajta.
Előre is köszönöm! :R
Picasa képek

[ Szerkesztve ]

C:\Privátot előbb észreveszem!...

(#23549) zH. válasza Komcsi (#23548) üzenetére


zH.
senior tag

ez már gép is ,nem csak szép. ;]

:R

just be

(#23550) Genji válasza Komcsi (#23548) üzenetére


Genji
őstag

szép nagyon és olyan... kék :D

a splinter in your mind had called the dark wanting it all to fall apart

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.