Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) antikomcsi válasza knajf (#1) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Hello!

Megvan még a rossz proci?

Engem érdekelne, némi kp-ért, vagy valami másért, ami esetleg Neked kell, és nekem pont van átvenném Tőled.

Üdv!

(#52) God Vazzeg válasza knajf (#40) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Össznépiesen oda kell menni, és szülőket megkérdezni hogy térítik-e az okozott károkat, vagy rendőrségi feljelentés legyen?! :(( Szívem szerint én is szájba verném, de ez nem járható út sajna :(

(#53) Achill3uS válasza God Vazzeg (#52) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez így van.. upp a cuccoknak :)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#54) Brekk válasza Brekk (#48) üzenetére


Brekk
addikt

Termeszetesen nem jott meg ma sem semmi. Sajnos lepni kell...

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#55) knajf válasza antikomcsi (#51) üzenetére


knajf
senior tag

megvan... és jó lenne összegyüjteni a károsult embereket.... ez így nem mehet tovább :((

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#56) knajf


knajf
senior tag

[link]

remélem senkinek sincs kifogása ezellen

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#57) SpenceR


SpenceR
tag

Helyes!

Ki kell iktatni a kis görényt :C :C

(#58) knajf válasza SpenceR (#57) üzenetére


knajf
senior tag

nem,csak felelnie a tetteiért...

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#59) knajf


knajf
senior tag

szóval: módosításra szántam a topic címét, a hw-k elkeltek (kivéve a halott procit!!)

és összegyűjtjük a károsultakat... és hogy mivel és milyen értékben - kérek minden károsultat hogy pontos,végleg megállapodott árat írjon be, és ne túlozza el... legyünk korrektek mindig :R

amúgy a prociért ki mennyit ad?

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#60) Rent


Rent
senior tag

hidi ekkora tetu ember?

csatlakozhatok lml hez szivesen, kurvajol szol azota is a tole vasarolt onkyo erosito :D

(#61) Bash


Bash
őstag

A címet módosítottam, viszont szeretném megkérni a hozzászólókat, hogy szorítkozzanak a tényekre, indulatok nélkül gyűjtsétek össze a panaszosokat, és ha szükségesnek látjátok lépjetek jogi útra.
Hidi^ fórumtársat pedig meg lehet hívni a topic-ba, hogy mindenki számára megfelelő magyarázattal/kárpótlással szolgáljon.

http://bashtravel.com/

(#62) GeryPc


GeryPc
senior tag

az ilyen emberrel nincs miről beszélni sztem főleg ha ennyi embert átbaszott már,oda kell menni aztán beszélni a szüleivel mivel még kiskorú,valószínűleg mindenkinek meg fogják téríteni a kárt mert nem hiszem hogy a hülyegyereküknek már ennyi idősen priuszt akarnak,én azt tanácsolom csak jogi útra terelje az aki tudja bizonyítani bármivel hogy ő meg lett károsítva,levelekkel logokkal stb.

vki mutasson már egy lesarkazott prociról egy képet mert szerencsére én még nem találkoztam ilyennel,de a láttak után szeretném kivédeni a dolgot :(

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#63) Brekk


Brekk
addikt

Sztem az itteni megkarosultak mind nagyon orulnenek, ha a problemajuk kulturalt keretek kozott rendezodne. De en ugy latom erre nem lesz mod. Sikerult ma hidivel beszelnem, tovabbra is allitja, hogy feladta a cuccomat multheten ertekbiztositva. Mikor megkertem vegye elo a bizonylatot azt mondta hogy ilyen keson nem fogja keresgelni. Elotte mult heten ugyenezt kertem tole, akkor nagyon ehes volt, es sajnos el kellett mennie enni. Ez enyhen szolva is atlatszo. Ha igaz lenne mar reg lefenykepezte volna es atkuldte volna nekem. Mert akkor a postara haragudnek, nem egy 14 eves gerinctelen emberre. Ne legyen igazam... :(((

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#64) GeryPc válasza Brekk (#63) üzenetére


GeryPc
senior tag

hát ha nme lehet meggyőzni a családot meg a srácot sem,akkor verjétek ki belőle a szart is :))

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#65) Hawk válasza LML (#46) üzenetére


Hawk
csendes tag

Na ugy látom jó kis csapat gyült itt össze...:) Engem egy Radeon 9800Proval vágott át ...
9800SE-t adott el 20kHUF-ért, ami ráadásul szar is...irta, hogy küldjem akkor vissza mire visszaküldtem neki hogy szar,,,erre ő nem vette át a mai napig...

Ja, egyébként nézzetek be a győri topicba...ott már volt szó róla és akadna pár kolléga aki elvállalná a Hidi-ügyet..
Nekem felett szándékom, hogy ha visszajön a szar kártya, akkor simán kitöretem a nyakát...ill. felajánlom a felét a kártya árának, ha valaki behajtja rajta( miután visszajön a cucc, hogy mégsem vette át...ennek 2 hete lassan..)

Egyébként ha meg ennyi embert átvágott simán rendőrségen is be tudjuk jelenteni, mert igy már megvan az 50kHUF nagyságrend és igy már bűncselekmény...
Nekem volt már évekkel ezelőtt egy hasonló átvágós ügyem és ott is ha minden jól ment leültették a srácot...
Bár Győriek elmondása szerint.... 14éves a kiskölök és apuci sem túl csóró mert éppen Rally-zik... Címe, ha kell valakinek: Hidi Adrián Győr Nyerges u. 3. Csak hogy odataláljon a verő csapat...:)

Pü-zzetek nekem is ha van fejlemény...

Köszi

Hawk


(#66) Parsifal2


Parsifal2
tag

Sziasztok!

Hát igen, csúnya dolog az átverés.
Csak tegyetek is már valamit, ne csak meséljétek hogy mit tennétek.. ;]
Valamere haladjatok már, kiváncsian várjuk a fejleményeket, amúgy drukkolok Nektek.
:C

Minden annyit ér amennyit adnak érte......

(#67) LML válasza Rent (#60) üzenetére


LML
tag

Ekkora :(

Amilyen kis szaros, akkora kis genyó, de nam baj, minnél tovább húzza annál nagyobb lesz a kopp. Mellesleg mivel 14 éves a szülei viselik az anyagi felelősséget.

3blokk, meg a 2k, az nekem kb 12 rongyban volt meg a leutazás és telefonköltség....


Rent: Örülök, de az még szólni fog 10év múlva is, ha nem hajtod szét (mondjuk nem tudom mivel lehetne), ezek még tartós cuccok, nem olyanok mint a manapság :(

(#68) LML


LML
tag

Én vasárnap jövök vissza Bpről Győr felé (sopronba), 1-2 embert el tudok hozni esetleg magammal, ha vállaljátok a visszautat önerőből (mondjuk 1 óra ICvel....)

Gondolom vasárnap a szülei is otthon lesznek, valamint a lakástelefont se nagy dolog kideríteni....

(#69) LML válasza GeryPc (#64) üzenetére


LML
tag

A jogi út a legjobb. Nekem megvannak az MSN beszélgetések LOG-ban, az simán elég, mert igérget hetet havat, valamint mailek is vannak.

Nyilván nem csak a cuccom árát, hanem a benzin és egyéb költséget is be fogom vasalni rajta, hiszen nekem kellett a cuccom után menjek....

De gyanítom, hogy előbb utóbb mindenkinél csengetni fog a postás egy összeggel, ha a szüleit el lehet érni...

(#70) antikomcsi válasza knajf (#55) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog

Szia!

Teljesen egyet értek, Veled, nagyon nagy gond van egyeseknek a mentalitásával.
Ide jár közénk, és ez szerintem egy közösséghez való tartozást jelent, és pont azokat veri át akik megbíztak benne.

Elég nagy jellemtelenségre vall, vagy ha igaz, hogy elég fiatal még akkor talán a szülők is hibásak, hogy nem igazán nézik miből van a gyermeküknek pénze.

Én nem is engeddném, az embereket üzletelni itt egy bizonyos életkor alatt, mert milyen garanciát tudsz elfogadni egy 13-15 évestől.

Nagyon tud bosszantani az ilyen dolog, és az olyan topikok, hogy eladó LEHET ha.... meg lehet, hogy eladó lehet, hogy nem. Ilyeneket én nem engednék, hisz akkor is pénzbe kerül nekünk a dolog, ha nem vesszük meg, hisz beautózunk érte, telefonálunk, és a végén semmi, mert jön az, hogy : hát mégse adom el, meg többet ígértek érte, stb. stb.

Bocsánat, hogy így elkanyarodtam a témától de talán egy picit ide is tartozik.

Viszont enyhítve anyagi károdon, egy pár ezresért megvenném Tőled a rosz procit, amit a későbbiekben bármikor a rendelkezésedre tudok bocsájtani, mint bizonyíték, ha szükséges.

(#71) Balinov


Balinov
félisten

Up,mert győri vagyok én is!
szerintem nem vagyok egyedül a győriek közül,aki elhatárolódik a hidiféléktől.
Anyagi probléma nem hiszem,hogy lenne szülőknél,ha 40k-s lapba tudja hajtani a 600mhz-es ramjaival szinkoronban 9x300-on az a64-ét high-end vga-val.(mellesleg sztem épp ezt az agyonhajtott procit fogtad ki,Knajf,de ne legyen igazam. :( )

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#72) small devil


small devil
tag

Hi all!
Gondoltam már én is hozzá szólok ehez a ''beszélgetéshez''.Alap az hogy egy 14 éves gyerek után a szülei felelőségel tartoznak...2.Nekem is van két fiam egyik 18 a másik 15 ők is szoktak itt fent a ph. bizniszelni és elég ferül nyomják itt nem csak a korral van baj ha nem azzal hogy vannak PATKÁNY emberek akikből a politkusok lesznek....
Arra még a Győriek nem gondoltak ,hogy mivel utána nézztem a szép és emberi beszéd el nem lehet meg győzzni a kis srácott akkor fenyítést eszközöljenek mindenki nevében?Egy ilyen kis srácra elég ha erőszakosan rá szól az ember és pisili magát...Vagy a szüöleivel kell szépen meg beszélni ha nem megy akkor velük szemben is erőszakosabban kell fellépni.. a jogi út meg...hát....elég hosszadalmas lenne és azt sz.tem egyik károsult sem akkarja szóval Győriek Fogjatok össze és lépjetek fel el kell hozzájuk sétálni valakinek gondolom meg van a címe..és beszélni kell szülőkel és vele.Szurkolok nektek hogy amenyivel meg károsított azt vissza kapjátok.De azt is 100%ra veszem hogy most is olvasgatja a fórumot és nevett váltott szóval mindenki nézze meg kivel üzletel, mert könnnyen rá fázhat arra hogy meg bizik mindenkiben ....és sajnos az ilyen emberek vágják haza a közöséget.Csak ezt akkartam el mondani, további szép napott.

Soha többé nem postázok(Megint). ---------Vasárnapig nincs nettem,napi egyszer vagyok gép közelben-----

(#73) tekeyagd válasza Brekk (#63) üzenetére


tekeyagd
tag

jaja mindig eszik vagy alszik
ez télleg nem is emberr,hanem mormota...

(#74) AMDpower/ válasza tekeyagd (#73) üzenetére


AMDpower/
aktív tag

Elég szomorú de egyben vicces is, én konkrétan nem így ismertem meg.

De hol van hidi? még választ nem látok senki panaszára sem... :F

(#75) parkasz


parkasz
senior tag

Sziasztok!

Először. Tipikus 21-edik századi tápszeres gyerkőc. Internet van (persze a leg-leg-leg jobb, gyorsabb, meg miegymás), zsé van (apuci mint pénztárca funkcionál), arc van (dupla réteg bőrrel), szülői felügyelet nincs (ittapénzéskussoljkisfiam effektus). Az ilyen egyéneket ma már a természetes szelkció helyett a mesterséges kiválasztódás (értsd szarráverés) módszerével lehet kigyomlálni az emberi társadalom jobb sorsra érdemesebb, az ósdi értékekhez ragaszkodóbb (pl.: becsületesség, nyíltság, őszinteség) egyre szűkebb rétegéből. Ez van.

Más. Szerintem javasolni kéne a moderátoroknak, hogy az adatlapon legyen egy életkor kategória kötelezően kitöltve. Ez jó, mert ha az van beírva, hogy 20 év és megjelenik a találkozón egy 13 éves humaniod emberpalánta, akkor az már több mint gyanús. Nem tökéletes módszer tudom, de egyfajta kontrollnak megteszi. Talán.

Végül. Őszinte részvétem a megkárosítottaknak. A lóvé visszaszervésére szerintem ne tápláljatok hiú reményeket, maximum az erkölcsi katarzis fizikai manifesztációja (verés) válhat valóra, de hát ez meg nem biztos, hogy megéri az ütésekbe belefeccölt és elpazarolt kalóriákat. De ti tudjátok.

(#76) Hidi^


Hidi^
tag

nah hy bocs h nemirtam nagyon nemvoltam net közelben..
mindenkinek meg fogom adni amivel tartozok neki.. csak kell egy kis idő.

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#77) Balinov válasza Hidi^ (#76) üzenetére


Balinov
félisten

Üdv,remélem ki fogsz kecmeregni ebből a nagy szarból,amiben most vagy...azért sajnálom a szitudat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#78) as_Rock válasza Hidi^ (#76) üzenetére


as_Rock
őstag

Ha beszélnek a szüleiddel, az lerövidíti az időt? ;)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#79) Hidi^ válasza as_Rock (#78) üzenetére


Hidi^
tag

az nem tenne jot nekem :D

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#80) BandiT válasza Hidi^ (#76) üzenetére


BandiT
senior tag

persze, a leírtak alapján most ezt mondod, hogy mentsd ami menthető, de szerintem ugyanúgy nem fog történni semmi amíg jól el nem kapnak vagy fel nem jelentenek! szüleid biztos örülnének neki!

(#81) Hidi^ válasza Balinov (#77) üzenetére


Hidi^
tag

hát énis remélem, qrvára nemakartam h igy legyen , de valahogy összejött :(
lehet h a lustaságomnak is köszönhető :(

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#82) Hidi^ válasza BandiT (#80) üzenetére


Hidi^
tag

majd meglátod h nincs igazad :(

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#83) parkasz


parkasz
senior tag

Az azért erősen pozitív, hogy legalább jelenkezett a vétkes. Reméljük tisztázza magát és ezt a szitut.

(#84) BandiT válasza Hidi^ (#82) üzenetére


BandiT
senior tag

úgy legyen, csak hát az eltelt hónapok nem ezt igazolják...azért megköszönheted, hogy eddig mindenki ilyen türelmes volt veled...

(#85) Spin válasza Hidi^ (#76) üzenetére


Spin
tag

Kell 1 kis idő!Ez JÓ!Még mindig ez a duma megy arra fele?Remélem valóban ez az igazság...Mondjuk én hál istennek nem üzleteltem veled, de sztem engem jobban bosszant,h másokat átba..... mint pár jelen levő károsultat, akik elég korrektul kezelik a dologot (eddig ;] )

Üdv,Spin!

(#86) Hidi^ válasza tekeyagd (#73) üzenetére


Hidi^
tag

bocs de ezen csak nevetni tudok :D

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#87) Hidi^ válasza Spin (#85) üzenetére


Hidi^
tag

nem, ez nem duma

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#88) Spin válasza Hidi^ (#87) üzenetére


Spin
tag

hát a saját magad érdekében sztem is jobban teszed.....

Üdv,Spin!

(#89) #35685120


#35685120
törölt tag

Hidi: Engem sem károsítottál meg, csak ezzel az a baj, hogy nincs több türelme az embereknek. Ez pozitívum hogy bejelentkeztél, csak szerintem ezt nem így kellene kezelned. Én az ilyen hozzáállású emberek miatt mint Te nem berek használt cuccokat venni, postázni stb... És az a baj, hogy egyre több gerinctelen ember van a fórumokon. Szerintem most ne nevetgélj hanem szállj magadba, és nagyon nagyon gyorsan rendezz el minden szart magad körül, vagy különben ne csodálkozz ha véletlen valaki hazafele a suliból jól szájbaver...

(#90) csigi


csigi
addikt

Jó látni az összefogást az ilyen Hidi-féle lényekkel szemben.
A károsultak meg szervezzenek egy kiruccanást Győrbe, mert ebből törvényesen nem lehet kihozni semmit..., szerintem.
Hajrá!

nofene

(#91) zsiga667 válasza Hidi^ (#86) üzenetére


zsiga667
addikt

Szerintem csak ne nevess, inkább vedd elő azt a bizonylatot és fényképezd le... :U

(#92) Spin


Spin
tag

de ne most menj el enni...

Üdv,Spin!

(#93) Tomoty válasza knajf (#1) üzenetére


Tomoty
aktív tag

Dög proci elkelt, vagy most mi van???

Nekem oktatásra megérne 7k-t...

Postázás mostanában elég nehézkes, van egy extra aktív 3 éves fiam (aki a 2 nap ovi - majd 1 hét megfázva otthon periódusát éli). Szóval elnézést, ha csúszik az alkatrészek postázása. Sajnos amíg nem hívsz fel, addig nincs módomban jegelni a vásárolandó alkatrészt. Előre köszönöm a megértésedet.

(#94) qtrica


qtrica
aktív tag

:(

Yoda Jr.

(#95) padee válasza Hidi^ (#81) üzenetére


padee
tag

Csak nem álmos vagy? esetleg éhes, hogy nem tudsz foglalkozni a témával?
bennem nagyon felnyomtad a pumpat, pedig kozunk nincs egymashoz.
melegen ajanlom, hogy gyorsan lepj, mielott a karosultak lepnek valamit,
mert azt nem kosszonned meg.


tudod a a bizalmat mar eljatszottad, nemhinnem h barki is hinne neked ezutan.

(#96) Coyot


Coyot
őstag

Az ilyen emberek rontják el az ember kedvét az üzleteléstől, össze kell fogni ellene és behajtani a tartozást, minimum duplán...
Hidi te meg örülj magadnak, hogy csak normális embereket tudtál átverni, ha olyat versz át aki gondolkodás nélkül péppéver, asszem meggondolod az ilyen bizniszeket. Gondolom büszke vagy magadra,de csak addig amíg az a bizonyos péppéverés fejezet el nem kezdődik...

Má' nem

(#97) Ybear válasza csigi (#90) üzenetére


Ybear
tag

Szerintem tévedsz.
Mivel a delikvens fiatalkorú (nincs 18) a szüleit lehet feljelenteni/perelni. Szükség szerint. A polgári per tutira megáll, a szülőknek kell kártalanítani a károsultakat, ha egyébként nem lehet megegyezni vele.

[Szerkesztve]

Ha menni kell, hát menni kell.

(#98) Balinov válasza Hidi^ (#81) üzenetére


Balinov
félisten

az a közhely,hogy a lustaság fél egészség,na az az esetedben nem jött be. :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#99) Hidi^


Hidi^
tag

nem nemvagyok álmos se éhes

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#100) Balinov válasza csigi (#90) üzenetére


Balinov
félisten

nofene :(

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.