Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#501) as_Rock válasza pauly (#492) üzenetére


as_Rock
őstag

A jelenlegi oprendszerek alá is van parancssoros arj, zip, csak kevesen használják, mert ott van a kattintgatós felület, ami mögött ugyanezek az utasítások vannak és ugyanaz a tömörítőmotor.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#502) Goose-T válasza knajf (#482) üzenetére


Goose-T
veterán

Te a többiekre nem gondolsz? Minél több dolgot hagytok elintézni sutyiban, a megmaradt károsultak annál kevesebb hitelességgel fognak majd tudni reklamálni. Velük ki törődik? Ezt nem így kellett volna megoldani, mert a többiek helyzetét lehetetleníted így el. :(

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#503) Silencer83


Silencer83
addikt

Sracok! volt idom reggel es vegigolvastam a kezdo-posttol a topikot,eloszor annyi, h egyutterzek akiket atvert / bar tudom h sovany vigasz :U /, de ami szurja nagyon a szemem , h egy ilyen 14 kis szardarab / Hidi leszarom mit reagalsz ra, en megelolegezem ezt a jelzot az olvasttak alapjan ;] / hulyenek nez mindenkit, felnott emberekbol csinal bohocot, Ti meg csak itt elmelkedtek h ekkor meg akkor talan :U lemegyunk ... :F
konyorgom ha vki ekkora szarfos es mindenki bizalmaval tobbszorosen visszael, es latszik izombol szant szandekkal atbasz jonehany forum-Tarsat,annak egy nagy csomagot kellene kezbesiteni, es nem a postassal ;]
nagy mak ocsem, h nem velem bizniszelsz, en olyan vagyok,h utannajarok minden ilyen ugynek, nem szamit a tavolsag tel.koltseg stb, komoly szankciokkal szembesulnel!
azt tanacsolom Nektek, h feltetlen le a szulokhoz, teljes story felvazol, bizonyitekbol van boven, pl a topik is, es felvazolni a lehetosegeket!
ha meg nem lehet targyalni veluk,fajdalomdij gyanant hozzatok el Tvt, dvd, telefon m szamitogep stb..
nekem a motoromat tortek ossze egyszer, a Tv-s ugy bevalt ;] :D
remelem vegre normalisan a talpatokra alltok

(#504) Bandus99


Bandus99
őstag

Azert ez a proci ugy nekem sem tiszta. Miert is 15K amit fizet? Mert mas megvenne 7 ert? Nevetseges igenis 22 adja csak vissza a teljes arat kapja meg a procit es majd O probalja meg eladni. Neki mar nem biztos, hogy adnak erte 7K-t. Itt az is benne van az arban szereintem, hogy segitsunk a karosultnak ne legyen akkora a bukta.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#505) Balinov


Balinov
félisten

úgylátszik h. a procinál a 15+7k-s megoldás nemcsak nekem nem tiszta. :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#506) Thyb válasza Bandus99 (#504) üzenetére


Thyb
senior tag

És akkor kamatot még nem is szémoltunk fel. Holott 6 hónapra azért már az is megfontolandó.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#507) Silencer83 válasza Balinov (#505) üzenetére


Silencer83
addikt

nyugi, sztem tobb emberkenek homalyos :F , dehat ok tudjak

(#508) Balinov válasza Silencer83 (#507) üzenetére


Balinov
félisten

én nyugodt vagyok,mert nem bizniszeltem hidivel.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#509) Bandus99 válasza Thyb (#506) üzenetére


Bandus99
őstag

Talan meg az johet szoba, hogy a vevo minden megoldas megoldas alapon belemegy meg ebbe is, hiszen O meg igy is penzenel van (lesz remelhetoleg). Ha meg elkezd varialni a vegen meg a 15K-t sem kapja meg. Hidi meg jot rohog a markaban, mert vegulis O nyert 7k-t az uzleten meg igy is.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#510) Thyb válasza Bandus99 (#509) üzenetére


Thyb
senior tag

Knajf most ezzel hülyeséget csinál. Itt egyértelmüen azt kellene tenni, hogy mindent vagy visszaküldeni vagy visszavinni, és az össz KP-t ami beholyt Hidihez visszavenni. Ha nem megy tőle, akkor a szülőktől. Itt megalkuvásnak nincs helye. Amugy nekem valami nem tetszik Knajf viselkedésében. Ha tényleg volt gariról szó, amit hangoztatott, akkor miért akarta eladni 7Kért. Miért megy bele a 15K-ba stb, amikor ekkora támogatást kap PH-soktól az ügy teljes és tiszta rendezéséhez. Valami itt nekem nem tiszta. :(

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#511) Out válasza Thyb (#510) üzenetére


Out
addikt

Gyanitom azert mert mar televan a toke az egesszel es minel hamarabb minel kevesebb raforditassal szeretne megoldani az ugyet... szerintem

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#512) padee válasza Thyb (#510) üzenetére


padee
tag

sztem arra gondolt, hogy 7K-ert eladja a procit, plusz 15K fizet neki hidi.
ez igy 22K. mondjuk sztem is hulyeseg ennyit kavarni.
De ha mar visszaszolgaltatja a nagy penzeket akkor ugy lenne tisztesseges, h az eladott cumot o is visszakapja(remelhetoleg nem fogja ismet rasozni valakire oket).


[Szerkesztve]

(#513) Thyb válasza padee (#512) üzenetére


Thyb
senior tag

A 482-es végén azt irta, hogy visszaküldi neki. Akkor mégsem adja el másnak 7K-ért

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#514) knajf válasza rii (#486) üzenetére


knajf
senior tag

én is ezen voltam... nem látom értelmét az életének megkeserítésének, ugyanis megbánta a dolgokat, legalábbis most van pár napja bizonyítani, ha nem bizonyít... akkor megyünk nefélj...

imho nem fog mást átverni, mert postán adja fel akkor az ő érdeke hogy saját címet adjon meg a feladott csomagra...

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#515) Troy.


Troy.
addikt

picit meg kell nevelni a srácot. [kép]

.

(#516) Bandus99 válasza Troy. (#515) üzenetére


Bandus99
őstag

Jo ez a kep csak kellene meg jopar pufolos figura oda. Ahogy en szamolom az itt jelentkezoket ketto igen keves modellezni a szitut :)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#517) knajf válasza Out (#511) üzenetére


knajf
senior tag

neked van igazad, meg ha 15-öt kérek és nem 24-et (ami 25, asszem és 1k-t achilleus bukott DE EZ NEM LÉNYEGES EZT NEM MONDTAM!)

és szóval 15k-t ha megkapok, akkor továbbadom a procit 7k-ba és le van minden tisztázva...

én ezen TÚL AKAROK LÉPNI, és ez egy héten belül fog menni, mer ha nem csinál semmit a hétvége / jövö hét elejééig, akkor úgyis lesz lépés! ezt most leszögezem...

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#518) prmcsk válasza knajf (#514) üzenetére


prmcsk
addikt

Megbánta ? Legyen igazad, bár én kétlem......

"Azé lesz egy ország, aki teleszüli". Kezdek aggódni magamon. Ha a katicabogarat hasznosabbnak tartom, mint a krumplibogarat, már rasszista vagyok ?

(#519) padee válasza Thyb (#513) üzenetére


padee
tag


telleg. akkor viszont en sem ertek semmit. :F

(#520) Hawk válasza Mr_Vercetti (#483) üzenetére


Hawk
csendes tag

''Csak éppenséggel ott van Hawk 9800SE-je is , ami szar.

Az se kis pénz, és természetesen nem ment el érte a postára ez a kis fos
''

Igen és tegnap jött vissza a cucc...amiért szintén fizethettem..:((
Szóval jó lenne mostmár valami megoldás...még a hétvégén várok...Hidi-koma meg baszik még PÜ-ben is irni valamit a megoldásra...szal ezzel a posta-oda-visszával újabb 2kHUF-ot buktam...igy ajánlom knájf-nak is hogy gondolja meg a dolgot...mármint a postázást... :F :U

Szal Hidi meg jó lenne jelentkezne nálam még a héten, mert jövőhéten megyek a Yard-ra...

Hawk

(#521) padee válasza knajf (#517) üzenetére


padee
tag


...ha átveszi a procit...

szóval 15k-t ha megkapok, akkor továbbadom a procit 7k-ba és le van minden tisztázva...


ha eccer atveszi a procit, akkor hogy adod tovabb?
haljak meg nem ertem, vagy kimaradtam vmibol.

(#522) Mr_Vercetti válasza Hawk (#520) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Szerintem amúgy azért nem foglalkozik veled, mert tudja hogy milyen messze laksz, és azt hiszi te ugyse tudsz lépni.Ebből következik, hogy magyarán szólva szarik rád, ő jó járt, és ez a lényeg.

Épp ezért kéne házhoz menni aztán lerendezni ezt a dolgot végleg.

Persze megértelek, mert sajnos itt tényleg te vagy a legnehezebb helyzetben. :(

És egy ilyen kis szardarab miatt.

[Szerkesztve]

(#523) Troy.


Troy.
addikt

gondolom kicsit beijedt ezek után. nem egy embert vert át ,ha jol olvasom. :(

be kell vonni a szüleit.

.

(#524) knajf válasza Thyb (#513) üzenetére


knajf
senior tag

ezt elírtam! ez HIBA!

szóval tomothy ha viszi a procit 7-ért, és igazolja hogy szar, akkor mindenki tisztázva van, és hidi küldheti a kesst... tomothyval kapcsolatba lépek hamarossan (még ma)

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#525) knajf válasza padee (#521) üzenetére


knajf
senior tag

nem veszi át :R leírtam a ''korrekciót''

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#526) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

ha procinak kupakja megvan bár nemnagyon láttam licitet a procra (igaz nemolvastam végig a topicot) én adnák érte mondjuk 1.5Kt.

utánvéttel kéne feladni pécsre ha bizalmatlan vagy adok refekeket akik sok pénzt bíztak rám vagy tőlem vettek dolgokat és mindig minden 100%ban rendben volt.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#527) Mr_Vercetti válasza Dare2Live (#526) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

7k-t már ajánkottak érte úgy tudom :U

(#528) knajf válasza Dare2Live (#526) üzenetére


knajf
senior tag

asszem a te utánad lévő hsz mindent megválaszol :)

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#529) Thyb válasza Hawk (#520) üzenetére


Thyb
senior tag

Nem értem mit parázol. amikor teli vagy rendőr ismerősökkel. Csak beszélj velük, hogy kérjék meg a győri kollégákat, nézzenek utánna melyik suliba jár Hidvégi Adrián, és menjenek ki és suki alatt kérjék ki a dilitől egy kis elbeszélgetésre. Tudod milyen jó az amikor a zsaruk a suliban érdeklődnek valaki után? annak mindig jó következményei vannak :DDD

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#530) knajf válasza Thyb (#529) üzenetére


knajf
senior tag

meg hírnév ... meg pletyka... bele se merem magam képzelni!

(szerk: fogalmazás)

[Szerkesztve]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#531) Thyb válasza knajf (#530) üzenetére


Thyb
senior tag

Lehet, hogy még ütősebb lenne, mintha direkt a szülőkhöz menne az ember, mert igy már nem eltusolható a dolog a győriek szemében. Szerintem ennek Hidi sem örülne.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#532) Mr_Vercetti válasza Thyb (#531) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Jaja.

Már csak egy dolog hiányzik: az hogy valaki tegyen is egy lépést.

Én kb 90%-ra mondom hogy nem lessz itt semmilyen rendőrség, meg szülőkkel beszélgetés, mert nincs rá vállalkozó. Ez elég szomorú. Mindenki csak mondja hogy ez lesz, meg az lesz, de amint arra kerül a sor, hogy akkor mentek-e, akkor mindenki kussol.

Legalábbis eddig nagyjából ez történt.

(Ezt nem neked akartam írni Thyb, hanem be a topikba az érintetteknek, csak véletlen az ''Új'' helyett a ''Válasz''-ra mentem :) )

[Szerkesztve]

(#533) Thyb válasza Mr_Vercetti (#532) üzenetére


Thyb
senior tag

Dehogynem, mostmár ugy tünik Hawk az akinek semmi nincs folyamatban. Ezt pedig ő irta : [link]
Szerintem neki módjában lesz, hogy elintézzen 1 járőrkocsit.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#534) Mr_Vercetti válasza Thyb (#533) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Kiváncsi leszek.

(#535) knajf


knajf
senior tag

én nem lépek amíg nem kell! ha most csinál valamit, kártalanít mindenkit akkor nem fogok se lemenni se telefonálni - fosni fogok az egészbe - egyenlőre :Y

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#536) Mr_Vercetti válasza knajf (#525) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Ti meg nem értem minek komplikáljátok a dolgot azzal, hogy eladod még másnak a procit, meg ő küld valamennyi lóvét.

Itt azt kell csinálni, hogy szépen visszaadja az összes pénzt, amit kifizettél azért a prociért és ennyi.

(#537) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Ebböl a srácból egy sztár lett 5 nap alatt több mint 500 hsz.... ;]

(#538) knajf válasza Mr_Vercetti (#536) üzenetére


knajf
senior tag

de 15k-t hamarabb kapar elő mint 22 vagy 24-et... nekem is megéri, neki is!

vagy tévedek?

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#539) Mr_Vercetti válasza knajf (#538) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Én kb már aznap kopogtattam volna az ajtón az biztos.

De ti tudjátok.

(#540) Mr_Vercetti válasza B-L-A-C-K (#537) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Ilyen áron lehet én inkább kihagynám a sztárságot ;]

(#541) Thyb válasza B-L-A-C-K (#537) üzenetére


Thyb
senior tag

nem, mertha megnézed akkor 7-én indult be a dömping, vagyis 2 nap alatt jött össze

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#542) sasa311 válasza knajf (#538) üzenetére


sasa311
veterán

Ez igaz, de:

A SZÜLŐKET AKKOR IS ÉRTESÍTENI KELL, HOGYHA VALAMI VÉLETLEN FOLYTÁN KÁRTALANÍTANI TUDNA MINDENKIT!
Hogy miért?
Hogy több emberrel ne tehesse ezt meg a jövőben!
Mert ha most megússza, csak annyit von le belőle, hogy nyugodtan átverhet bárkit, max ha lebukik, akkor visszaadja a zsét és hello...

Halkan megjegyzem lehet most is úgy gyűjti a kesht, hogy egy másik nick(ek)en ver át ill. ad el dolgokat.... :(


szerk: Basszus ha kártalanít mindenkit (amit kétlek) és senki nem hajlandó elbeszélgetni a szüleivel, esküszöm saját költségemre küldök egy ajánlott levelet az apjának a fórum linkjével és a megkárosítottak nickjével. Had okuljon a kis senkiházi...

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#543) knajf válasza sasa311 (#542) üzenetére


knajf
senior tag

amúgy igazad van... de nekem se erőm se energiám ennyire foglalkozni ezzel az üggyel!

angyon elfoglalt ember lettem :/ sajnos - és nem marad időm ilyenekre

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#544) Mr_Vercetti válasza sasa311 (#542) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Nagyon helyes.

Amúgy mintha láttam volna a bolhapiacon biciklit árulni :DD

(#545) knajf válasza Mr_Vercetti (#544) üzenetére


knajf
senior tag

juj ''szegény''

tényleg vissza fogja fizetni.... ez jó ''jel''

amúgy van egy eladó radija is amit hirdet...

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#546) sasa311 válasza Mr_Vercetti (#544) üzenetére


sasa311
veterán

biciglit nem árul, csak opel corsa radit :)
De kötve hiszem, hogy itt a PH!-n azt bárki megvenné... :DDD

Az meg szvsz sansztalan, hogy egy 14 éves kölyök összeszedjen vasárnap estig ennyi lóvét (összesen mennyi is? kb 50K? :Y )

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#547) Silencer83 válasza sasa311 (#546) üzenetére


Silencer83
addikt

tenyleg, kb mennyire is rug a teljes osszeg,amivel log ide-oda?
ha jol sejtem tenyleg van 50k :U

(#548) sasa311 válasza Silencer83 (#547) üzenetére


sasa311
veterán

Van ugye a VGA, ami 20 volt, és a kétszeri oda-vissza posta talán 4K. A proci, ami 22K+posta... Ez összesen már majdnem 50K és akkor még van jópár jelentkező proci-lefogató kerettől kezdve talán valami vízhűtéses dologgal is, az sem 2 filllér :(

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#549) Silencer83 válasza sasa311 (#548) üzenetére


Silencer83
addikt

akkor bele kell h huzzon a srac ;]
meg az nyomja bennem a pumpat, h megint fenntvan az aktiv userek kozt, es joparan irtak neki, de valaszolni mar baxik, pedig jo lenne vallalni a felelosseget a dolgai utan!

(#550) sasa311


sasa311
veterán

Hidi^ !
Nem szoktam viccelődni, komolyan elküldöm apádnak ajánlott levélben a cuccot, hogyha senki nem akar lépni semmit! Úgyhogy ajánlom, hogy izibe legkésőbb hétfő estig kártalaníts mindenkit, mert ha egy postot is látok kedd reggel a topicban, hogy valaki nem kapta meg ami jár és nem lesz szerveződés a meglátogatásotokra akkor küldöm a levelet :(((

Amúgy meg akinek lenne egy listája a megkárosítottak nevéről, ill. még szükséges infóról (nevek, ki mikor mit vett, címek, stb...) az küldje már át légyszi ;)

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.