Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#151) tekeyagd válasza Thyb (#145) üzenetére


tekeyagd
tag

Nyerges utca lesz az. Hidvégi,nem Hidi a neve...

(#152) Mr_Vercetti válasza padee (#148) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Ebből semmi nem lesz így, mondom én hogy valamit lépni kell.

(#153) Dufresne válasza Mr_Vercetti (#120) üzenetére


Dufresne
addikt

Ahogy végigolvastam utolsó esélyről ittmár nemnagyon lehetne szó, legalábbis magamból kiindulva. Bár én aztán tényleg türelmes ember vagyok, de hogy hónapokig igérgetés mennyen és ezt csak lustaságra fogni...na mind1.
A nagy verésben azért nemhiszek, de egy kis dádá nemárthat. Jogi út meg elég bonyolult sajna:(
Szülőkkel ilyenkor valóban érdemes lehet beszélni, bár sajnos ilyenkor nemtudja az ember, mennyire esett messze az alma a fájától....

Lényeg, hogy a károsultak kárpótlódjanak és megoldódjon ez a helyzet. Meg persze remélhetőleg tanul is belőle Hidi, mert azért 14évesen még talán nemkell véglelg leírni egy embert...

(#154) Lala77


Lala77
tag

sajnálom hogy ilyenek történnek errefelé.
csak reménykedem hogy nem direkt intéződtek így ezek a dolgok, hanem lustaság/flegmaságból.
Na meg hogy ő az egyetlen, akivel gond van.
Meg szurkolok, hogy rendeződjön emberi módon.

ingyombingyom

(#155) #32577792 válasza Superman (#144) üzenetére


#32577792
törölt tag

akkor neki is vannak befolyásos és gazdag ''barátai'', akik véletlenül kaphatnának a postaládájukba névtelen tájékoztató levelet :Y
vagy megijed az jópár személy, vagy megpróbál pénzéhez jutni.
hogy is mondja a közmondás? nem zörög a haraszt, ha .......
nem kell becsinálni, manapság már egy miniszterelnök sem érezheti nyugodtan magát...

(#156) Mr_Vercetti válasza Dufresne (#153) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Lényeg hogy ezekután egyből a szülőkkel kellene beszélni, nem várni arra hogy miket ígér, meg ídőt adni neki.

Már rég eljátszotta itt mágát sztem ahhoz , hogy ezekután vele lehessen egyezkedni.

(#157) Thyb válasza tekeyagd (#151) üzenetére


Thyb
senior tag

Privi ment

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#158) Mr_Vercetti válasza Lala77 (#154) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Lustaságból kapoot Knajf egy döglött procit? :)

Itt már nem csak erről van szó.

(#159) barbikenje


barbikenje
aktív tag

Szerintem a kiscsikónak ki kéne tenni a szűrét... mondjuk a hálószobába lábelőnek... de most komolyan, olyan sokszor kemények a moderátorok, most hol vannak? Úgy néz ki, az alapszabályzatba fel kell venni a hülyék/csalók bannolását is, ha azokról felmerül a szándékos kártékonykodás gyanúja... Ez egy alapjába véve rendes hely, rendes emberekkel. A címeres porbafingók kavarjanak másutt.

[Szerkesztve]

Azt hiszem kicsit meghíztam... A múltkor a Balcsin a japán túristák ölre mentek miattam a green peace-esekkel... Az egyik csoport meg akart szigonyozni... a másik meg visszatuszkolni a vízbe...

(#160) Mr_Vercetti válasza barbikenje (#159) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Egyenlőre nem kell kitiltani, hadd írja be ide amit akar. ;)

(#161) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok,

szeretnék az én és más győri ph-sok nevében megkérni minden kedves PH! tagot,hogy egy ember esetéből ne általánosítsanak,pláne ne legyen negatív diszkrimináció velünk szemben,konkrétan üzletelésre gondolok,de más téren sem.

Meg lehet nézni a topikunkat,már a 4-iket tapossuk,ph-s talikat szervezünk havi szinten,barátságok születtek (és reméljük fognak is még),nem csak egymás közt adunk-veszünk,hanem országos szinten is közbe-közbe, másnak futárkodunk (konkrétan 2 hete egy győri srác kért meg,hogy hozzak el neki Giannitól 114k értékben cuccot,először talákoztunk személyesen),megbízunk egymásban.

Köszönöm a figyelmet.
üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#162) Lala77 válasza barbikenje (#159) üzenetére


Lala77
tag

az a baj, hogy szerintem akkor rögtön csinál egy másik nicket..

ingyombingyom

(#163) Mr_Vercetti válasza Balinov (#161) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Szerintem senki sem ítél el titeket egy ilyen kis szaros miatt :)

(#164) LML


LML
tag

Engem Hidi megkeresett ma MSN en és úgynézki rendeztük a dolgot.

A holnapi napon feladja a cuccaimat, és még egy összeget ''kártérítés'' gyanánt. Felajánlotta a blokkjaim megjavítását is, de majd inkább azt én megoldom innentől.

Végülis nekem fél éve van ott a cuccom, ahhoz képest nagyon lojális és megértő vagyok, de ha nem lesz ott 1-2 napon belül a számlámon a pénz akkor kicsit más szelek fognak fújni.

Én javasoltam neki, hogy ha nincs pénze, akkor vagy kérjen vagy kezdje el a károsultakat HW cuccokkal kiengesztelni.

Elég nagy szarba mászott, de ezt tudja is magáról érzésem szerint.

Nem fog elmenni a dolog a bírósági ügyig részemről a dolog ha a napokban mindenkit kártalanít, elég lecke lesz ez neki.

Ha viszont eltűnik, beteg lesz etc, akkor innentől kíméletlenül szülők+bíróság.

(#165) ovecs válasza Thyb (#135) üzenetére


ovecs
senior tag

én is vmi hasonlóra gondoltam a pszichós fenyítés alatt csak kicsit durvábban :D
Ne félts engem, a spanjaim értik a dolgukat és még sosem voltak a híradóban:D
Ja egyébként engem nem károsított meg, de ha megtette volna, akkor már tuti rég visszakaptam volna a pénzem :D

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#166) #32577792 válasza barbikenje (#159) üzenetére


#32577792
törölt tag

ebben igazad van, én ezt még kiegészíteném a hacker tevékenységet folytató és rajta is kapott személyekkel! van ilyen is itt.

(#167) Lala77 válasza Mr_Vercetti (#158) üzenetére


Lala77
tag

hát sajna ebben igazad van...
Sztem is a szülők meglátogatása lenne a legcélravezetőbb.Ők is meglepődnének egy 3-4fős társaságon, akik elmesélik nekik hogy mit is csinál a fiuk.

ingyombingyom

(#168) Thyb válasza Balinov (#161) üzenetére


Thyb
senior tag

Akinek ekkora füle van, az már felénk gyanus !!! :P

Nyugi, nem általánosit senki. Vagy ha igen, akkor azt ugyanolyan eljárásban fogjuk részesiteni mint hidit. ;]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#169) God Vazzeg válasza Lala77 (#167) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Supermant vigyétek, mert nagydarab, kigyúrt, és nagyon erős :D Komoly, gyúrós topikból ismerem :R

(#170) Balinov válasza Mr_Vercetti (#163) üzenetére


Balinov
félisten

Hát,
egyik győri srác írta pár perccel ezelőtt,hogy egy, a számára előnyös ügylet nem jött össze,mert ő csak postán tudta volna leküldteni magának a cuccot,de az eladó hidi-re hivatkozva azt mondta,hogy nyemámká bizniszová.
Reméljük a legjobbakat.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#171) Hidi^ válasza Mr_Vercetti (#158) üzenetére


Hidi^
tag

ebbe inkább ne menjünk bele h rosszat kapott-e vagy sem..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#172) Mr_Vercetti válasza Hidi^ (#171) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Ezt a legegyszerűbb mondani mi? :DDD

Ha jót kapott volna, sztem nem lenne itt ez a topik, főleg nem kérte volna pirossal :DDD

(#173) Balinov válasza Thyb (#168) üzenetére


Balinov
félisten

pedig qrva sokat vaciláltam az avataromon,mielőtt krétem.hiába,prérifarkas (dufresne-is ilyen) avatart simán lenyulazták. :DD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#174) Lala77 válasza Balinov (#161) üzenetére


Lala77
tag

Szerintem semmi általánosítás nem merült fel, és ahogy látod ez is kultúráltan rendeződni látszódik, nem volt igazi lincshangulat szerintem :) (de kár :DDD )

ingyombingyom

(#175) knifemaster


knifemaster
tag

Legszebb öröm a káröröm,mindennek ellenére megköszönném(Én legalább is)ha a károsultak gyülnének,a topic céljának megfelelően,és nem országos szinten a helyi telepi nehézgyerekek..abból itt is van épp elég.

Az élet olyan mint a sakk,csak itt több a paraszt..

(#176) Balinov válasza Lala77 (#174) üzenetére


Balinov
félisten

:DD könnyű dolguk lett volna,ha jól tudom.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#177) Dufresne válasza Balinov (#173) üzenetére


Dufresne
addikt

Méghogy én nyúl...:D



Na mind1, mostmár csak a fejleményekre vagyok itt kíváncsi...

(#178) Thyb válasza Hidi^ (#171) üzenetére


Thyb
senior tag

azt mondtad neki, hogy 3 év gari + egyebek? Amit Ő leirt az nagyon messze van attól.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#179) tekeyagd válasza Hidi^ (#171) üzenetére


tekeyagd
tag

jaja
nemtom hogyan veszitek a bátorságot
itt mindenki hülye,csak hidi a helikoffer???

(#180) MarKoo


MarKoo
őstag

Én csak annyit mondanék, hogy ban szagot érzek. Hidi benned meg lehetett volna annyira gerinc, hogy legalább MSN-en nem hazudsz a pofámba.

(#181) Hidi^


Hidi^
tag

egyáltalán akiket a dolog nem érint mit keresnek itt? van sztem elég sok off topic
ez nem chat.hu ha jol tudom :U

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#182) small devil


small devil
tag

Nem akkarom kedved szegni de fél éve is ilyesmit mondot nem?Sz.tem is az az előnyös ha Szülőkel beszéltek még a mai napon és nem kell heteket várni...Ti kultura modjan várnátok még egy hetet de ő sem vol rendes veletek akkor ti mért legyeteke vele?

[Szerkesztve]

Soha többé nem postázok(Megint). ---------Vasárnapig nincs nettem,napi egyszer vagyok gép közelben-----

(#183) Hidi^ válasza Mr_Vercetti (#172) üzenetére


Hidi^
tag

nem csak mondom..
dekár hogy achilleus nem tudta letesztelni..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#184) Balinov válasza Dufresne (#177) üzenetére


Balinov
félisten

:D nem,engem néztek nyulnak.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#185) #32577792 válasza Hidi^ (#171) üzenetére


#32577792
törölt tag

szerintem meg ha azt állítaná, hogy kéttévolt törve, akkor is neki hinne a többség, a bizalmat már régen eljátszottad

(#186) Mr_Vercetti válasza Hidi^ (#181) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Sztem nem vagy abban a helyzetben hogy te mond meg ki irjon ide, és ki ne...

(#187) Balinov válasza #32577792 (#185) üzenetére


Balinov
félisten

ott a pont :R és ezen kéretik nem meglepődni.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#188) small devil


small devil
tag

Hát mondjuk hogy te miatad romlik a Bizalom a PH-n és mindneki szeretné meg ismerni az év patkányát..

Soha többé nem postázok(Megint). ---------Vasárnapig nincs nettem,napi egyszer vagyok gép közelben-----

(#189) God Vazzeg válasza small devil (#188) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Várjá, még csak február van :(

(#190) Mr_Vercetti válasza #32577792 (#185) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Jaja, de akkor Hidi szerint Knajf elb@szta a procit, és így akarja vissza a pénzét,
vagy is ő b@szna ki Hidivel???

Nevetséges.

Télleg kurva vastag bőr van Hidike pofáján... :(

(#191) Fuchs válasza Balinov (#173) üzenetére


Fuchs
tag

Szerintem se izgulj az általánosítás miatt, ha valaki megbízható akkor az is marad és annak is fogják tartani később is. Én is üzleteltem régebben győri srácokkal és semmi probléma nem volt soha, és nem fogom ezek után elítélni a győrieket.

De ezt a Hidi gyereket iszonyatosan megpofoznám.

Athlon 1333@1400 (7*200) ''Az a tuti, nem a fekete lyuk''

(#192) Balinov válasza God Vazzeg (#189) üzenetére


Balinov
félisten

de a story idáig visz mindent,mint a piros ász,nem?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#193) God Vazzeg válasza Hidi^ (#181) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Mindenkit érint, mert mindenki itt biznicel a ph-n, és az ilyen férgeket igyekszünk kiszűrni. El kéne gondolkozni kisgyerek :U :((

(#194) adamsX


adamsX
aktív tag

Most, hogy végig olvastam a topikot, azt mondom, ami a tiétek azt be kell hajtani. Bármilyen módon. Természetesen normális körülmények között. Nem tudom megérteni, hogy lehet ilyen nyugodtan aludni esténként, hogy átba...am embereket. Én pl. nem tudnék aludni nyugodtan, azon paráznék, hogy mikor jönnek le hozzám. Minél hamarabb meg kell oldani a problémát, mert csak rosszabb lesz.

(#195) Mr_Vercetti válasza God Vazzeg (#193) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Itt a lényeg :R

(#196) Balinov válasza Fuchs (#191) üzenetére


Balinov
félisten

:R köszönjük.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#197) Hidi^ válasza Mr_Vercetti (#190) üzenetére


Hidi^
tag

nem mondtam h elbaszta de nála müködött !!!(álitolag csak bios erejéig)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#198) cortez25 válasza Lala77 (#167) üzenetére


cortez25
aktív tag

10-12 fő simán lenne :D :D

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#199) Mr_Vercetti válasza Balinov (#192) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Jaja, piros ász :DD (piros topik :)) )

(#200) God Vazzeg válasza Balinov (#192) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Finom. Türelmes vagyok, de ha nekem lenne egy rossz a64 procim, nem lenne drága az üzemanyag. ;)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.