Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) Spin válasza Hidi^ (#99) üzenetére


Spin
tag

csodálom.

Üdv,Spin!

(#102) Hidi^


Hidi^
tag

Br3kk holnap megkapja a ram-ját csak h tudjátok..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#103) Mr_Vercetti válasza Hidi^ (#102) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Szép egy gyerek vagy te ahogy olvasom :(

(#104) Brekk válasza Hidi^ (#102) üzenetére


Brekk
addikt

En remelem hogy igy lesz, sot addig megszavazom a bizalmat, de utana nagy bajban leszel.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#105) Ptech válasza Mr_Vercetti (#103) üzenetére


Ptech
őstag

Na ja.

Én már megírtam volna a feljelentést (esetleg több megkárosítottal együtt), és kopogtatnék az ajtójukon szintén pár károsulttal együtt, szülőknek mailek, msn log megmutat, és megkérdezném, hogy van-e itthon ennyi kess, vagy menjünk a bankba, oder feljelentést beadom...


[Szerkesztve]

(#106) qtrica


qtrica
aktív tag

Ki ez a kis ... ? Nincs aki megnevelné? Az itt a baj, hogy nem érzi a srác a tettei súlyát.
Fenekelje el valaki, ha a szülők nem tették meg eddig.Válaszai alapján kellően flegma, cinikus. :(((

Yoda Jr.

(#107) ovecs válasza qtrica (#106) üzenetére


ovecs
senior tag

Jajj de jóó, ingyé bunyó :D
Tényleg, verjétek jól meg a kölyköt :D Azt sosem felejti el. Én már rég kivertem volna belőle a pénzt, na meg elég 1 picit ráijjeszteni:D
Hidikém nagyon szar lehet 1 golyóval élni, úgyhogy ajánlom kicsit állítsál magadon:D
Hátha lesz még belőle vmi...Bár a sz*rból nehéz várat építeni:D


[Szerkesztve]

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#108) Robaj


Robaj
addikt

Ha kell vmi használt cucc, megyek a kecskeméti adok veszek topicba, mert az ottani emberekben meg lehet bízni, term ha vettem/eladtam vittem személyit (még a 3000-es alaplapnál is, amit eladtam:)) ), ill. én is megnéztem akitől vettem (ha eladtam akkor nem kértem el). És term vállaltam rá 1 hét garit (ha már nem volt garis a cucc)
Nagyobb értéknél (pl proci) vagy elmentem lakására, és működés közben megnéztem, vagy elhívtam volna hozzám, és itt beraktuk volna.
Ha a nehezen megkeresett kessemet vki lenyúlta volna rossz hardver eladáson, én lettem volna az első, aki kiszedi a srácból/csajból/szüleiből a lóvét. A többiek csak utánnam :).

Úgyhogy Hidi, örülj hogy ezek az emberek ''megértőek'', ''türelmesek'', és adnak időt, hogy rendezd a dolgokat. A helyükben én már rég mentem volna szüleidhez!

(#109) Mr_Vercetti


Mr_Vercetti
őstag

Most az mondja hogy a srác holnap megkapja a ramját... Na erre kiváncsi leszek.

Amúgy ez egyértelmű hogy csak azért jelentkezett be most Hidi, mert nem akarja hogy bárki is odamenjen, és a szüleivel vagy vele elbeszélgessen. Amúgy ha nem látja ezt a topikot, tuti hogy már rég eltűnt volna. (vagyis már valószinüleg megvan az új nickje, csak a topikot olvasva bejelentkezett Hidi-ként, hogy próbálja menteni ami menthető...
Csak sztem itt már nem tud menteni semmit...)

Lényeg hogy nem csak saját magával baszott ki, hanem a szüleivel is.

Én a helyetekben leszarnám hogy most miket mond, meg miket ígérget, szépen mennék a szüleihez, minél előbb. Ezután nehogy már arra várjatok hogy postázzon...

Szépen le a szüleihez, vissza a lóvé, és el kell felejteni ezt a kis szarházi f@sszopót...

(#110) LuckyL


LuckyL
őstag

Remélem lesz végre egy olyan ''átverős'' topik, ahol az átvertek kára végre megtérül!!!
Ez legyen az! A gyerek meg kérjen pénzt a szüleitől és kártalanítson mindenkit, ha már ilyen hülye volt!

cryptot minden termékemért elfogadom

(#111) qtrica válasza ovecs (#107) üzenetére


qtrica
aktív tag

Nem verekedésről irtam volna, hanem nevelő célzatú fenekelésről beszéltem. :DDD
Szerintem a fenyitésnek hamarabb kellett volna jönni, mert a mostani állapotban már lehet hogy nem tudja miért kapja!Véleményem szerint kár húzni az időt, szülők bevonása szükségesnek látszik.Remélhetőleg Ők nem ilyennek akarták nevelni.

Yoda Jr.

(#112) Mr_Vercetti válasza qtrica (#111) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Így van, nem kell foglalkozni már azzal hogy most miket mond a gyerek.

Szülőkkel beszélni, és kész.

Akkor legalább ő is ráb@szik, és a pénz is vissza lesz szolgáltatva.

(ugyis van egy rakás bizonyíték ellene)

Gondolom már nagyon fosik a gyerek picsája ;]

[Szerkesztve]

(#113) iwu


iwu
addikt

hali!
volt 1 ilyen ismerősöm, hasonló adottságokkal...
ott segített, amikor apuval elbeszélgettünk...korrekten, indulatmentesen - a sarat rendezte - ...ő meg hogyan játszotta le a gyerekkel, nem is érdekelt.

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#114) Ptech


Ptech
őstag

Akit átbaxobb az miért nem szarja le, hogy Hidinek milyen problémái lesznek az ügyből kifolyólag a szüleivel? Ennyit kell mondani neki: Nem_az_én_dolgom. Innentől a te problémád, te keverted a szart.

(#115) ovecs válasza qtrica (#111) üzenetére


ovecs
senior tag

Lehet, hogy a szülei nem tudják megnevelni, hanemk csak az élet.
Tudod csak a saját kárán tanul az enber, ilyen az emberi természet.
Hidd el, ha a barátaimmal kezelésbe venném elég csokis lenne utána a gatyája, és elég gyökeresen megváltozna:D

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#116) Thyb válasza qtrica (#111) üzenetére


Thyb
senior tag

Már megbocsáss, de ugy érzem, hogy rossz a megfogalmazásod:
Ők nem ilyennek akarták nevelni.
Helyesbitek: Ők nem ilyennek szeretnék látni. Mert hogy itt nevelésről nem igazán beszélhetünk az tuti. Én is csencseltem cserélgettem kiskoromban, de eszembe sem jutott,. hogy azt mások kárára tegyem

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#117) Thyb válasza ovecs (#115) üzenetére


Thyb
senior tag

nem vagyok benne biztos, hogy egy kiadós fizikai fenyités megfelelő eszköz lenne Hidi megnevelésére. Sokkal célravezetőbbnek tartanám azt, hogy szüleivel elbeszélgetve, azok megvpnják tőle a gépet és a net használatot. Szerintem ez sokkal hatásosabb büntetésnek bizonyulna.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#118) Brekk


Brekk
addikt

Na nyugi mar sracok, egy utolso eselyt meg lehet adni nem??? En beszeltem vele, es ugy latom szeretne megoldani a helyzetet. Meg egy eselyt talan meger a dolog. Remeljuk hogy mindenkinek a problemajat megoldja, nemsokara beszel knajf-al is... es talan meg tanul is ebbol az egeszbol.

Aztan holnap lehet elezni a kaszakat, es indulhat a felboszult sereg... :DD :DD

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#119) t1b1k3


t1b1k3
csendes tag

Nemrég olvastam el a nagy részét a topicnak. A véleményem a dologról a következő. Ilyenkor nehéz eldönteni, hogy mi is a jó megoldás (verés vagy jogi útra terelés). Mindegyiknek van előnye és hátránya persze, de ez eddig teljesen egyértelmű volt mindenki számára. A lényeg szerintem, hogy a károsítottak fogjanak össze és találjanak ki valami köztes megoldást a dologra. Nem lesz könnyű, azt tudjuk. Ha az illető garis cuccokat forgalmazott, akkor nyílván valamiféle papír is született a tranzakcióról. Ezekre hivatkozva simán lehet követelni a kártérítést jogi úton, és a testápolás is elmaradhat akár. Szerintem a garis cucc forgalmazását akkor lehet 100%-ra biztosra venni ma MO.-n, ha van számla ill. garipapír az adott hardverről. Az utóbbi nem mindig jár, ez esetben a számla a megfelelő nyomtatvány. Nem tudom miképp folytak le ezek a tranzakciók de talán egy adásvételije vagy valami postai igazolószelvénye, átutalásija talán mindenkinek van. Ekkor már mehet is a bíróparti a jog szövevényes és bonyolult (és időhúzó) hálójában. Ha valaki nem bírja kivárni, akkor az már rá van bízva, hogy miképp cselekszik. Ez utóbbit persze csak saját felelősségére és kontójára cselekedje az illető. Nem lenne jó, ha visszacsapna a dolog és még a károsított járna rosszul. A lényeg, hogy lépjetek fel közösen és intézzétek el együtt a tagot (ne értsétek ezt félre, ebben most nem volt erőszakra buzdító dolog). Segítsétek egymást és minden rendbe jön. Legalábbis reméljük...

T1b1k3

(#120) Mr_Vercetti válasza Brekk (#118) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Ezekután utolsó esélyt? :U

Engem szerencsére nem vert át, de akkor is azt mondom hogy ezekután NEM...

(#121) Spin válasza Brekk (#118) üzenetére


Spin
tag

úgy legyen...

Üdv,Spin!

(#122) Brekk válasza Mr_Vercetti (#120) üzenetére


Brekk
addikt

Rengeteget bosszankodtam az elmult tobb mint 2 hetben, ettol fuggetlenul azt szeretnem ha a dolog bekesen rendezodne. Nem hiszem ha most nekiallnek verekedni, akkor hirtelen 2hettel ezelottre kerulnek a rammal a kezemben... Ez van, remeljuk holnap itt a ram, es akkor szethunyok a dolog felett. Es legkozelebb 10X korultekintobb leszek.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#123) Mr_Vercetti válasza Brekk (#122) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

nem mondtam hogy verekedni kell.

dehogyis.

A szüleivel kell megbeszélni ezekután, nem egy ilyen link kisgyerekkel :(

(#124) Thyb válasza t1b1k3 (#119) üzenetére


Thyb
senior tag

Hát kérlek szépen alássan, nem cáfoltál rá a státuszodra. HA kicsit régebb óta lennél itt a PH-n akkor tudnád, hogy itt van betyárbecsület, ami abból áll, hogy ha üzletelsz akkor azt tedd korrektül. Vállald az adott szavad. Itt nincs számla, sem bizonylat. Általában nem is kell, de nem tudom honnan veszed azt, hogy egy 14 éves skac számlát tudna kiállitani???
Ha ismered a postát, akkor nem szokás ráirni, hogy proci vagy RAM, mert akkor soha nem érkezik meg. Itt, ha valaki bűnös, akkor azt utoléri (általában) a tömeg akarata.
Itt mindenki megpróbál a másikkal tisztességes üzletet kötni, s nem átverni a másikat.
Az agresszió mint irtam nem segitene, és a kölyök reakciójából is kiderült mint a nap, hogy fél a szüleitől mint a tűztűl. Tehát innentől elég a cim alapjánmegkeresni a telefoszámot s egy előfizetői nevet, s szerintem le se kell menni Győrbe, innentől már apuci is elég lesz, ha szükségeltetik.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#125) ovecs válasza Thyb (#117) üzenetére


ovecs
senior tag

Nem feltétlenül fizikai fenyítésről beszélek
1 kis pszicho fenyítés :D orosz módra, és hidd el, hogy nagyon könnyen meg lehet törni 1 embert :D

Aquincumi Football Kedvelők - FC Panelprolik

(#126) Mr_Vercetti válasza Thyb (#124) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Na ezután a hsz-ed után Hidi éjjel-nappal kihúzva fogja tartani a telefonkábelt :D

(#127) as_Rock válasza Hidi^ (#79) üzenetére


as_Rock
őstag

Akkor kapsz 1 hetet (2006.02.14.), ha addig nem rendezted le mindenkivel az ügyeidet mennek a fiúk és beszélnek a szülőkkel.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#128) Thyb válasza ovecs (#125) üzenetére


Thyb
senior tag

Az, hogy valaki egy 14 évestől vásárol, az meg átvágja mint sz@rt a keritésen a faluvégi paraszt, egy dolog. Ezzel a biróság kiröhögne. De ha Hidinek bármilyen pszichikai traumája keletkezne a te pszicho fenyítés orosz módra műsorodból, akkor kapnál 1-4 évet abban biztos lehetsz. És ha nem csak megjátszaná, akkor is könnyen bekerülhetnél a 18:30-as hiradóba.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#129) Thyb válasza Mr_Vercetti (#126) üzenetére


Thyb
senior tag

Neki nincs otthon akkora hatalma, hogy ezt megtegye. Akkor nem ijedt volna be egy látogatástól.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#130) #32577792


#32577792
törölt tag

gondolom van győrben helyi újság, reklámújság stb. ezekbe be lehet tenni/tetetni figyelfelhívást az adott esetekről, természetesen név megjelölésével. szerintem ez többet ér mindenféle elbeszélgetés/elverés helyett.

(#131) Mr_Vercetti válasza Thyb (#129) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Ezzel csak azt mondom, hogy jobb személyesen, normálisan megbeszélni a szülőkkel, mert ahhoz nem kell neki semmi hatalom, hogy megoldja azt, hogy sehogy ne lehessen őket felhívni.

(#132) Balinov válasza #32577792 (#130) üzenetére


Balinov
félisten

személyiségjogokat sértő cselekedet lenne,és adott esetben téged szivatnának meg emiatt.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#133) Thyb válasza #32577792 (#130) üzenetére


Thyb
senior tag

Nem kellene. Addig jó, amig az ilyen ügyek nem mennek ki a nagy nyilvánosságba, mert ha teszem azt apuka valahol befolyásos ember, akkor a végén megérjük, hogy bosszuból bezáratja a teljes PH-t, mert itt ilyen és olyan feketeüzelmek vannak, ahol 14 éves gyermekek üzletelhetnek, és akiket bárki meghurcolhat ország világ előtt.
Kicsit ésszel kérem, csak egy kicsit több ésszel!!!!
Én sem szeretem az ilyen alakokat, de szétverni a fáskamrát ha elhagyod a lakat kulcsát, hülyeség lenne.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#134) as_Rock válasza Mr_Vercetti (#131) üzenetére


as_Rock
őstag

Szerintem is jobban tart a szüleitől, mint sosemlátott emberektől ;)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#135) Thyb válasza as_Rock (#134) üzenetére


Thyb
senior tag

Mondjuk rá azt rosszul teszi, mert azért vannak olyan megalázó dolgok amik egy életre belepréselődnének az emlékezetébe. Letolt gatyával felkötve az iskolaudvaron. Eltudod képzelni amikor valaki a 14 évében már pont kezd a lányok után kajtatni és országvilág előtt ki lenne állitva.....
Azért annak elég erős bélyege lenne a további iskolás korszakára nézve egész GYőrMoson Sopronban, de lehet, hogy még távolabb is. És akkor fizikai bántalmazás nincs, nem is hatsz rá fenyegetéssel meg stb. A közösség majd leintézi a többit. ;]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#136) tekeyagd válasza Hidi^ (#86) üzenetére


tekeyagd
tag

kisbarátom nevess csak..
a lényeg a lényeg,a mai napon kezemben a fater mobilszáma,a záros határidőt úgy látom más megadta,innentől kezdve kicsi ember kurvára kezd el pedálozni...

(#137) Hidi^ válasza tekeyagd (#136) üzenetére


Hidi^
tag

akkor priviben leirhatnád azt a számot , kiváncsi vagyok rá

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#138) tekeyagd válasza Hidi^ (#137) üzenetére


tekeyagd
tag

te priviben inkább gyűjtsed a zsetont öccse
majd ha kell használják a számot a nem kis számú haragosaid...

(#139) Mr_Vercetti válasza tekeyagd (#136) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Én a helyetekben egy percet se adnék neki, nemhogy egy hetet.

Neked meg ha meg van már a mobilszáma, akkor azonnal hívd fel az apját!

(#140) tekeyagd válasza Mr_Vercetti (#139) üzenetére


tekeyagd
tag

engem lóvéilag nem baszott át,csak telefonáltam neki ezerszer,meg 2szer odaugrasztott talira/boltolni,csak mind2szer evete/aludt/nem volt otthon!lezsarta a fejemet stb...
akkor szét tudtam volna tépni,most már csak mondjuk filmezném a verését...

(#141) Mr_Vercetti válasza Hidi^ (#137) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Jobb ha csendben maradsz...

Nemsoká ugyis jelentkeznek nálatok.

Amúgy nehogy azt hidd hogy olyan nagy cucc kideríteni a számot. Még a mobilt se nehéz. Sőt.

Úgyhogy sztem lassan félhetsz mikor kopogtat apuci a szobád ajtaján...

Bár sztem kopogni se fog, mert ha ezt megtudja valószinűbb hogy inkább rádrugja.

(#142) Mr_Vercetti válasza tekeyagd (#140) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Hát jaja, szoval átb@szott...

Mindegy, ugyse ússza meg :)

Látod most is eltünik, mert fél a kis szaros :)

[Szerkesztve]

(#143) Realradical válasza Hidi^ (#137) üzenetére


Realradical
őstag

Szerintem se kekeckedni kéne hanem megijedni...ha én lennék az egyik megkárosult valószínű hogy te fontolgatnád már hogy feljelentést irass az ép kezeddel vagy sem...és hidd el...visszajárnék! ;]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#144) Superman válasza tekeyagd (#136) üzenetére


Superman
nagyúr

S mi történik akkor, ha az apuka hasonló lelki beállítódásokkal és erkölcsi adottságokkal rendelkezik, mint a csemetéje, ráadásul, ahogyan valaki írta még befolyásos és gazdag ember is? És bosszúálló, mert bántják a csemetéjét? Ezen elgondolkodtatok már? Bár a felvetés erősen elméleti, mintahogyan minden terv, amíg valóság nem lesz belőle....

(#145) Thyb válasza Hidi^ (#137) üzenetére


Thyb
senior tag

Nyolc család van Győrben a te vezeték neveddel. Mit gondolsz meddig tartana kideriteni, hogy melyik a te cimed, de az a TCOM-os vonal amely a te kertesztnevedre is stimmel felettébb gyanus. Ne nagyképüsködj. A K.H. utca nem olyan hosszu.:DDD

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#146) Mr_Vercetti válasza Superman (#144) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Sokféle megoldás létezik ;)

Amúgy ha sok pénze van, akkor van esze is, és a sok pénzből visszaadná a fia tartozását.

Ha meg nem akkor van jogi út is, (meg másmilyen is ;] ) mégiscsak itt egy rakás ember, 1 ellen.

(#147) tekeyagd válasza Superman (#144) üzenetére


tekeyagd
tag

párszor beszéltem vele meg a testvérével rallykon.nagyon rendes emberek,jó lelkűek!
a genetika mondjuk leszarja milyen a gyerek apja...
sajnos :(

(#148) padee válasza Hidi^ (#137) üzenetére


padee
tag

ember! legalabb ugy csinalhatnal mintha...

(#149) ocsi19 válasza Superman (#144) üzenetére


ocsi19
senior tag

a Superman néger :F
:DDD

(#150) Thyb válasza Superman (#144) üzenetére


Thyb
senior tag

biztosan nem az, akkor nem igy reagált volna a látogatásra. Ha ennek otthon hire menne akkor szijjat hasitanának a hátából.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.