Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#951) Silencer83 válasza Bandus99 (#949) üzenetére


Silencer83
addikt

miert, tiv83 ezek szerint 83-as szuletesu :U , en nem hinnem :B
en az vagyok, szerintem jo seria :C

83-as vagyok :) Meghogy jo? legjobb szeria ;] - tiv

(#952) Silencer83 válasza Silencer83 (#951) üzenetére


Silencer83
addikt

sry mar nem tudom modositani az elozot :U , szal ez megintcsak azt bizonyitja, mennyire nem tudom megitelni fenykep alapjan az eletkorat egy adott szemelynek :)
en 25-27re saccoltalak :B

En is annyinak saccolnam magam, csak meg kell varni meg megszolalok, akkor viszont 18 max :D - tiv

(#953) Bandus99 válasza tiv83us (#950) üzenetére


Bandus99
őstag

Na nem ennyire nem is erdekel mar 1000 HSZ-t atolvasni ..... :(

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#954) westlake válasza Bandus99 (#953) üzenetére


westlake
félisten

gyorsba atverek nehany embert, aztan valaki nyisson egy topikot, hogy milyen galad vagyok..
ha ugyes vagy, akkor csak par hozzaszolast kell majd atolvasnod :D

Play nice!

(#955) Silencer83 válasza westlake (#954) üzenetére


Silencer83
addikt

O nem ezen topik hozzaszolasira ertette azt h ''Na nem ennyire nem is erdekel mar 1000 HSZ-t atolvasni ..... ''
hanem tiv #950-es postjaban levo linkelt topikra :U

(#956) Narancs


Narancs
őstag

Hella!
Összefoglalná nekem valaki a sztorit? Egy ideje nem figyelem a topicot, és 1000 hsz-t elolvasni meg nincs időm sajos de nagyon érdekelne mi lett a vége.

Köszi!

Beauty is pain

(#957) knajf válasza tiv83us (#944) üzenetére


knajf
senior tag

azért mert nem volt előrelépés... most meg van! én kivárom a végét, nem kapkodom el!

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#958) knajf


knajf
senior tag

birkatürelem és kötélideg ... ez kell a sok sok sok biznichez... jah és becsületesség :))

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#959) tuskooo


tuskooo
addikt

[link]
Csak hogy ne vitatkozzatok a koráról...bár állítólag ugyebár nem is ennyi, érdekes... :U

(#960) Bandus99 válasza westlake (#954) üzenetére


Bandus99
őstag

Ne tedd nem er annyit az egesz.
Keszits blogot, illetve csinalj En es a motors furesz kepsorozatot szvsz az is megerhet par e. HSZ-t :)

Ui TheSilencer leirta a tutit

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#961) Silencer83 válasza Bandus99 (#960) üzenetére


Silencer83
addikt

marmint a #955-re gondolsz, igaz :U :D

(#962) westlake válasza knajf (#958) üzenetére


westlake
félisten

mar a birkaturelem szo ertelmezesevel is voltak gondok, de mi a rakot jelent az, hogy ''becsuletesseg''? :DDD

[Szerkesztve]

Play nice!

(#963) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

16 (vagy több) éves kor alatt nem engedném a bizniszt. Illetve nem bizniszelnék (legalábbis venni nem vennék semmit) gyerekektől.

Átvágni meg azt lehet, aki hagyja magát...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#964) knajf válasza Motion_Blur (#963) üzenetére


knajf
senior tag

juj! ilyeneket ne ide és ne most... ez nagyon cinikus! azt se bánnám ha egy moderátor esetleg törölné ezt a hsz-t. :Y

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#965) knajf válasza westlake (#962) üzenetére


knajf
senior tag

:DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#966) Motion_Blur válasza knajf (#964) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:F Nem értem :F

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#967) rlazol


rlazol
addikt

mindenekelőtt elnézést, hogy az összeszedés sokáig tartott. Sajnos, nekem is van egyéb elfoglaltságom.

Elnézést kérek Hidi^től, amiért előzetesen téves adattal borzoltam a kedélyeket.
Szóba hoztam cortez25-t, ez már tisztázva lett, ne haragudj, hogy azelőtt előhoztam, hogy mindent elolvastam volna.

Hasngsúlyzom, hogy mindez az általam talált, nyilvános fórumadatokból lett összerakva, privis meg emailes és egyéb ügyletekről, illetve így rendezett dolgokról természetszerűen nem tudok. Egy két helyen linkeltem, általában nem, mindenki elő tudja keresni, aki nem hisz nekem. Ha valaki meg szimplán kíváncsi és lusta, azt sajnálom, most épp én is az vagyok, így járt. magyarázat: véletlenül nyomtam egy reset gombot, az adatok le voltak mentve, de a linkek csak nyitva voltak, mentve nem - bocsika)

LML - 12-17k - ő egy javításra küldött vízhűtő blokkot meg rengeteg időt vesztett, a (még mindig beteg) blokk és a megbeszélt kártérítés útban van. :)
Hawk - kb 25k - egy 9800Pro-ként eladott hibás SE, plussz a postaköltségek díja, (többször kellett feladni, mert Hidi elsőre nem vette át), visszavásárlás és rendezés folyamatban. :)
knajf - 22k -egy A64 3000+ S939 proci, ami nem működött. Visszavásárlás megígérve, talán már folyamatban is :)
Akhilleusz - 1k - egy proci keret. Ha jól értem a sztorit, a knajfnál lévő procit eredtileg Akhilleusz vette meg, kerettel együtt. Hiányában Akhilleusz nem tudta tesztelni a procit, vissza akarta küldeni, Hidi^ elismerte a bakit és egyből (anélkül, h közben a proci visszakerült volna hozzá) továbbadta knajfnak. És mielőtt Hidi^ megint letagadná: ld.: 584-es hsz. Akhilleusz lemondott a kártérítésről... :F
Brekk - 20k(?) - 2 RAM modul, melyeket kifizetett, de nem kerültek feladásra. Azóta megérkeztek. :)

ez eddig tiszta volt, most jön a kavar rész. :DDD

Zolaa- ??18k?? Nem tudtam kapcsolatba lépni vele, csak a piacot nézi, emilre, privire nem reagált. Ami a fórumból kiderül, az az, hogy Zolaa feladott neki egy MSI k8n alaplapot, amit Hidi^ átutalással akart kiegyenlíteni. A megbeszélt tranzakció után (Z. jelezte, hogy feladta a cuccot), Z. érdeklődött, hogy mi van a pénzzel. Csak egyszer tette, az üzletet telefonon rendezték, én remélem, hogy ez tisztázódott. Az biztos, hogy Hidinek volt MSI K8N lapja, hiszen hűtőt is keresett hozzá, és azt is tudjuk, hogy H. saját bevallása szerint augusztusig (a biznisz október elején ment) még sose utalt át pénzt ([link] - #20).
Ez persze logikus is, amennyire én tudom, még nem lehet bankszámlája (korhatár). De ha lehet is, tuti, hogy az azon való mozgást a szülei is figyelnék, talán még a beleegyezésük is kell hozzá). Szóval nem tudom, de REMÉLEM, hogy az üzlet békésen rendezve lett az etika és az üzlet, nameg a PH szabályai szerint.
DE reményeimnek ellentmondani látszik egy fórumtárstól kapott ''keresd Zolaa-t'' privi és Zolaa aláírása: '' -nem postázok semmit- '' - persze ez semmit se jelent, én szeretnék optimista maradni.

alább anyagi kár nincs, de H. minden további üzletfele, akiket felleltem:

t_ferenc - ő csak szimplán sokat várt a VGAkarijára. annyira, hogy egy ízben kérte a fórumozókat, hogy a piacra kitett cserekarit ne vegyék meg, amíg az övé meg nem jön...
tekeyagd - csak az időveszteseég és a benzinköltség többszöri felesleges utazás miatt, amikor is Hidi^ nem jelent meg a talin
Tibcso - megiúsult üzlet, nem tiszta, miért, Tibcso szerint itt átverési kísérlet eset forgott fenn. Hallgattassék meg a másik fél is....
Petya25 és SzlobiG - anyagi kár nincs. 4 hét várakozás után nem ért oda a cucc, utána meg a fogadóra terhelt postaköltség miatt nem lett felvéve. Részletek itt: [link]
thaler2 - nem lett biznisz, H. csak ''hülyítette''

és az extra:
popeye23 - ilyen nevű fórumozó nincs, van egy közös honlapjuk [link], a győri topicozók szerint (ld ott) őt is átverte pár ezer HUF-fal ezért kiszállt - hogy ebből mi igaz, nem tudom.
knifemaster - egy üzlete meghiúsult mert győri és vki Hidi klóntól tartva nem akart vele postán biszniszelni.

HÁT ENNYI:
Ők üzeteltek Hidi-vel. maradéktalanul elégedett üzletfél tudtommal nincs (én nem tudok úgy keresni, hogy Hidi milyen piacos témákhoz szólt hozzá, úgy lehetne még igazítani a listát). Ugyanakkor az időbeliséget is figyelembe véve, van egy tendencia, ami engem aggaszt. 2004. októberében regisztált, tavaly tavasz óta piacol. Eleinte a már általa is említett lustasága , nemtörődömsége számlájára lehet írni a fuccsba ment bizniszeket, a visszaküldött csomagokat. Később viszont, ez már durva méreteket öltött (brekk - 1,5 hónapig nem adja fel a cuccot, akkor is csak a fórum nyomására), majd a szándékos átverés jelei is előtűntek. knajf esetében feltételezhető, Hawk esetében szvsz egyértelmű. A tendenciát és a válaszait figyelembe véve a következő lépés az, hogy mindezt okosan fogja csinálni. Ez pedig nekünk, piacozó fórumozóknak nem jó.
Ezért remélem, a MODERÁTOROK azonnal bannolják, mihelyt ez a cirkusz véget ér, és ezt a topicot is zárni lehet.

és végül:
igen tisztelt fórumtársam, kedves Hidi^!
Nem lepne meg, ha most kék lennél a dühtől, tudom, hogy most mindjárt nekiülsz, és olyat írsz, de olyat írsz nekem, hogy phü, még a szar is kiugrál a belőlem szégyenében.. Mert én nem említettem ezt, meg az nem úgy zajlott és különben is, mit közöm és nemtommégmi.
Előre jelzem, hogy nem érdekel. Lehet, h szerinted figyelmetlen és rosszindulatú voltam a lista elkészítesekor, de a véleményedre nem adok. Ha moddoknak, akinek a véleménmyére adok, is ez a véleményük, majd törlik a postot és kész.
akármit írsz nekem, nem fogok rá reagálni, mert az olyanokkal mint te nemhogy vitába nem bocsájtkozom, még azt is kerülöm, h a pontos időt ilyentől kérdezzem meg. Ha nem rúgnak ki innen, vagy visszajössz, szépen kérlek, a jövőben sehol, soha ne reagálj az én postomra! Én se fogok a tiédre.
köszönöm.


[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#968) knajf


knajf
senior tag

popeye37 és nem 23 :Y :Y :Y

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#969) knajf


knajf
senior tag

köszönöm a gyönyörű összefoglalót :R :R :R

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#970) knajf


knajf
senior tag

jah és az hogy 1x hidi előtte megviccelt mer pestre bementem kocsival,hogy 1 radit elad nekem... nem jelent meg, N/A volt...

ez 50km nekem benyaköltségben.

ezt nem is említettem :(

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#971) Hidi^ válasza rlazol (#967) üzenetére


Hidi^
tag

Elnézést kérek Hidi^től, amiért előzetesen téves adattal borzoltam a kedélyeket-> megvan bocsájtva
ZOLAA: Ő elküldött nekem egy MSI K8N NEO2 platinum alaplapot.. ugy volt hogy utalom a pénzt.. csak közbe mikor beszereltema gépbe mindent sekép sehang vissza a másik alaplapomat voala müködött minden ..
irtam neki párszor privi üzit hogy nem müködik az alaplap .. flegmán válaszolt és mondtam neki hogy irjon cimet visszaküldöm erre ő felháborodott hogy miazhogymég én akarom visza küldeni a rossz alaplapot mert hogy joo.. azota nem jelentkezett
ezt asszem winner_hun nak már átküldtem print screen be..
LML:kártalanitva van
Hawk:kártalanitva van (még a pk-t utalonom kell)
Knajf:még nincs kártalanitva
Achilleus: nemtom milyen keretről van so nah majd msn en beszélek vele..
Brekk: Kártalanitva van..
t_ferenc:kártalanitva van
tekeyagd: azon nemtudom hogy mit nem lehet megérteni hogy amikor jött nemvoltam otthon..
Tibcsó: ő neki vszinű rossz cimre adtam fel a radi-t azért jött vissza..
SzlobiG: ő neki elküldtem a cuccot CSAK NEM VETTE ÁT !!!
popey: ő vele csináltunk egy üzletet csak nem lett belőle semmi és nem lett átverve senki..


Előre megkérnék mindenkit hogy aki nem tudja biztosan a dolgokat ne irjon be hülyeségeket.. köszönöm

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#972) Hidi^ válasza knajf (#970) üzenetére


Hidi^
tag

mondtam hogy nem tudok felmenni pestre..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#973) DonK válasza rlazol (#967) üzenetére


DonK
aktív tag

hmm, szép kis iromány.
Nos kedves fórumozótársak, töltöttem most egy pár órát ennek a topicnak az átnyálazásáva, és pár dologban következtetésre jutottam:

- Elfecséreltem pár órát az életemből (mivel én egyedül vagyok a többiek meg sokan vannak, ezért az én életemből pár óra sokkal drasztikusabb levonás, mint a többi emberéből :), najó csak vicceltem)
- Eddig a hozzászólók 95,7%-olyan ember, akinek köze nincs a tranzakciókhoz.
- Engem ez a dolog dühít, hogy ilyen előfordulhat a PH!-n :)
- Bizalomról annyit, hogy utoljára egy SB Audgy 2-t vettem úgy, hogy megy megbeszélt napon, én átutaltam egy bizonyos összeget egy vadidegen ebernek, és 3 napon belül itt volt a kártya, szépen becsomagolva, mindestől. De mostmár elgondolkozom rajta, hogy merjem-e ezt megtenni hasonló, vagy nagyobb értékű hardverekkel.
- Mostmár tudom, hogy westlake-kel szóba sem állok, mivel ő 13 éves és eddig mindenkit átvert itt a ph!-n :) (Isten ments, hogy valaki komolyan vegye, amit itt írtam :) )

Komment: Az, hogy a 95,7% hogy jött ki, az szakmai titok, de annyit elárulhatok, hogy sok köze van a hasamhoz :)

(#974) BobChemistry válasza DonK (#973) üzenetére


BobChemistry
őstag

westlake 13 éves?! :Y :Y :Y

:DDD

nem zavar, csak meglepődtem :DDD

[Szerkesztve]

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#975) nRu3 válasza BobChemistry (#974) üzenetére


nRu3
addikt

:D én úgy tudtam van jogsia,autója igy vezet is, igy min 18 :F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#976) BobChemistry válasza nRu3 (#975) üzenetére


BobChemistry
őstag

Én már 5 évesen motoroztam - el is estem vele (nekimentem a kapunak, és leszakítottam a zsanérról) :D

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#977) Silencer83 válasza nRu3 (#975) üzenetére


Silencer83
addikt

autoja az van, de jogsija ;] ... na jo nem mondtam semmit :D , egyebkent ~24eves

(#978) nRu3 válasza Silencer83 (#977) üzenetére


nRu3
addikt

tudom üzemanyagal megy az autó nem jogsival :)

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#979) Balinov válasza nRu3 (#978) üzenetére


Balinov
félisten

de ha a rendőr megállít,mit mutatsz meg neki? az oktánszámot?vagy a benzinkutas blokkot? :))

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#980) Achill3uS válasza Hidi^ (#971) üzenetére


Achill3uS
veterán

''nemtom milyen keretről van so nah majd msn en beszélek vele..''
ezt énsem vágom, sztem kicsit félreértették a dolgot fentebb, processzor kupakról volt szó, nem keretről.. szal max az 1k-val jönnél nekem amit buktam a procin, de mint említettem, eltekintek tőle, van elég bajod ígyis..

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#981) Ptech válasza Balinov (#979) üzenetére


Ptech
őstag

nem jogosítvánnyal megy a motor se, hanem benzinnel, a rendők meg kp-vel ;) <nem komolyan venni ám, csak a komédiázó fantázia szüleménye ;] >

(#982) DonK válasza BobChemistry (#976) üzenetére


DonK
aktív tag

Jaj de buták vagytok, miért írtam oda azt, hogy komolyan ne vegyétek :D, dolgozik, ráadásul elég jó helyen :)

(#983) westlake válasza DonK (#973) üzenetére


westlake
félisten

na ez iy nem teljesen igaz.. (emlekzz, hogy a multkor pl. elkuldtem neked postan azt a penisznagyobbitot, amit rendeltel :DDD )

Play nice!

(#984) westlake válasza nRu3 (#975) üzenetére


westlake
félisten

na ez sem igaz igy.. autot azt vezetek, de jogsim az nincs.. mondjuk most 1 evig nem is lehet.. hulye rendorok :D

Play nice!

(#985) DonK válasza westlake (#983) üzenetére


DonK
aktív tag

na ja, de azzal is átvertél, mert nem fért bele :) Teeeee, Diszkókirálynő :D:D:D

[Szerkesztve]

(#986) westlake válasza DonK (#985) üzenetére


westlake
félisten

szolattal volna elobb is, hogy lotenyeszto vagy :D

Play nice!

(#987) tiv83us


tiv83us
veterán

Sracok, sok lesz az offbol!

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#988) Retropoint válasza Hidi^ (#971) üzenetére


Retropoint
tag

szép kis lista..

HP minipc eladó http://prohardver.hu/e.php?mod=74&id=69754

(#989) Silencer83 válasza westlake (#986) üzenetére


Silencer83
addikt

''...lotenyeszto vagy'' :U :D khmmm
sry tiv :B , reszemrol bef.

(#990) sasa311 válasza Hidi^ (#971) üzenetére


sasa311
veterán

De éreztem, hogy fel leszel háborodva...

Amúgy meg ne haragudj, de a Zolaa-s storid nekem sántít, bizniszeltem vele, nem ilyennek ismerem...

Azon meg sem lepődöm, hogy Tibcsó és SzlobiG-nél a postásbácsi a hibás ismét. Tekeyagd-nál meg nyilván ő a sötét, aki nem ismeri az órát, és nem a megbeszélt időbe jön mikor te bizots ölbetett kézzel vártad otthon... :(

Amúgy remélem 7végén kapsz egy alapos fejmosást, mert K-...ráa rádférne mostmár!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#991) Winner_hun válasza Hidi^ (#971) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ja, küldted...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#992) sasa311 válasza Winner_hun (#991) üzenetére


sasa311
veterán

ezt kifejtenéd nekünk egy kicsit bővebben?
Nem azért, csak nekem csupa jó tapasztalatom volt Zolaa-val, kíváncsi vok' :U

Most suliba van úgyis, nem küldenéd át nekem mail-be?

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#993) Winner_hun válasza sasa311 (#992) üzenetére


Winner_hun
félisten

Elküldte a printscreent, amit írt, ennyi

mod: talán be kéne raknia ide is a printscreeneket:U Mégha privát akkot is, bár ez nem az én döntésem:U

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#994) Hawk


Hawk
csendes tag

Kedves Hidi^ !Szerdán kilett kézbesítve elvileg a cucc amit kedden feladtam ( rossz 9800SE)...irtad, hogy át is vetted...a csomag és a kézbesítése 1 nap alatt történt ..azóta el telt 2 nap és a pénzemet nem hozta a postás..... :U :F Biztos nehezebb mint a csomag, ezért nem ért még ide...a csomagot biztosan kikézbesítették ( legalábbis az értesítőt biztos ott hagyták) mert az uj szolgáltatásuk szerint jött is a SMS, hogy megtörtént...szal jó lenne tudnom, hogy akkor most mi is van?? Átvetted?? Miért is nem ért akkor 2 nap alatt sem ide a pénz??? A maradék 3960Ft-ot ezen kívül mikor is kapom meg???

Jó lenne valami korrekt válasz és intézkedés mostmár...

Hawk

(#996) -conrad- válasza szabi6k (#995) üzenetére


-conrad-
addikt

Én már nem tartom érdemesnek, hogy reagáljak a postokra, úgysem tesz senki semmit...

(#997) westlake válasza Hawk (#994) üzenetére


westlake
félisten

annyit azert hozzatennek, hogy en mar pont elegszer kaptam utanvetes penzt a postastol, de ket napot sosem titulaltam sok idonek.. jelen esetben (varj meg par napot, szerintem ;) )

Play nice!

(#998) cortez25 válasza Hawk (#994) üzenetére


cortez25
aktív tag



[Szerkesztve]

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#999) (ÉN)közPONT válasza szabi6k (#995) üzenetére


(ÉN)közPONT
senior tag

valamelyest beleolvastam ebbe a totyikba ....mennyivel is lóg az illető ? + hány éves emberkéről van szó ?


cakkunpakk ?

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#1000) KrAt válasza Hawk (#994) üzenetére


KrAt
veterán

Irigylem a türelmed, és a hozzállásotok! Csak ahogy elnézem, Hidi kihasználja/ta.. :(

mod: 1000 ;]

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.