Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) vakarcs


vakarcs
aktív tag

vegig olvasgattam a topicot... nem olvastam el minden egyes HSZ-t, de sztem itt azert mind a ket oldallal vannak problemak...

hidi-t nem igazan ertem, h mire fel haborodik fel a dolgokon... ingenis ha engem vertek volna at, az lenne az elso, h leuvoltenem a hajat es elkuldenem mindenhova es csak utanna nyugodnek meg es jonne a bekes rendezes...

a masik oldalon meg a menjunk es verjuk meg... hat lol ez nem megoldas... az, h vki szolt a szuleinek sztem sokkal de sokkal tobbet ert es nem kell beszologatni, sztem eddig se igazan vette magara es nem is erdekelte...

de ahogy elnezem a szuleit se hatotta meg
en 14evesen ilyet csinaltam volna kaptam volna 2-3 hatalmas salert es eltiltottak volna mindentol, amint latom ot nem igazan tiltottak el semmitol... mert igencsak netezik...

...megveregettek a valat, jol van kisfiam apad is valalkozo... latom tanultal tolle vmit, este aludj is vmit, ja es szolj meg be a sracoknak a nevemben neten is...

amugy most hogy is all a dolog ki lett mar karpotolva? hogy all a project???
h oszinte legyek nem vagyok kivancsi hidi velemenyere, uhogy nem is banom, ha erre nem reagal

eladó a világ :)

(#852) Thyb válasza Hidi^ (#849) üzenetére


Thyb
senior tag

Itt vagy 6 ember lett átvágva. Ez véletlenségből nem fordulhat elő, azzal egyet értesz?
Ez tul sok ahoz, hogy csak épp megtörténjen.

[link]
[link]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#853) cortez25 válasza Hidi^ (#847) üzenetére


cortez25
aktív tag

na srácok, csillapodjunk....tutti, ha nem tudnátok, hogy hidi nem 14-éves akkor nem így beszélnétek vele.

Tény hibázott, nem is kicsit....tudomásom szerint már kárpótolt embereket....tehát szerintem nem kellett volna felhívni az anyját. Szerintem tudja, hogy tévedett és egy kis időt lehet adni neki.

Úgyhogy kérek mindenkit, hogy egy kicsit visszább az agarakkal...majd ha hidi tényleg nem tesz eleget a követeléseknek akkor már lehet, más útra terelni a dolgokat.

Ez inkább vonatkozik azokra akiket nem károsított meg csak itt élik ki kissebségi komplexusukat, egy náluk fiatalabb és valszeg gyengébb gyereken.

Hidi téged meg megkérlek csak a tényekre hagyatkozz, és ne mérgesítsd az amúgy is kényes helyzetet tovább...THX

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#854) -conrad- válasza Hidi^ (#849) üzenetére


-conrad-
addikt

Ne magyarázd meg, hogy véletlen volt, ime egy példa:

Pár topic-cím időrendi sorrendben:
-Msi k8n neo2 platinum nb hűtőt keresek(sürgős),his x800 eredeti hűtőt keresek(sürgős)
-Bba atix800pro pci-e nem működik
-Bba x800pro eladó!!
[Re: Apró] Eladóbba x800pro pci-e dual dvi vivo

Ahol árultad, ott nem jelezted, hogy rossz a kártya, szóval én ennél a példánál el is vetettem azt, hogy nem szándékosan vágtad át az embereket.

ahonnan szedtem:
[link]
...és ahogy megtudtam az előző tulaj is jelezte, hogy ő harmadáron, rosszként adta el amit Te jóként eladtál.

(#855) Hidi^ válasza vakarcs (#851) üzenetére


Hidi^
tag

nincsenek itthon szüleim tudood dolgoznak..
ha holnap megjön a vga amit Hawk vissza küldött ma vagy tegnap akkor ő már kárpotolva lesz...

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#856) Hidi^ válasza -conrad- (#854) üzenetére


Hidi^
tag

Msi k8n neo2 platinum nb hűtőt keresek(sürgős),his x800 eredeti hűtőt keresek(sürgős)
jajj de szeretem ezeket... tudod nekem vizhűtésem van és eladtam ezekről a hűtőt
és kerestem rá ..
-Bba ati x800pro pci-e nem működik -> az alaplapom nemvolt kompatibilis ezzel a vga val átvittem haveromhoz és voala müködött..
Bba x800pro eladó!! > ez van t_ferenc nél !! rossz? érdekes..
[Re: Apró] Eladóbba x800pro pci-e dual dvi vivo ez ugyanaz csak beraktam apro ba is..


inkább ne irogass be ilyeneket ha nem tudod hogy mia szitu

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#857) Zebu válasza cortez25 (#853) üzenetére


Zebu
addikt

Szerintem sokan kicsit magukénak érzik a problémát....

(#858) Zebu válasza vakarcs (#851) üzenetére


Zebu
addikt

Szerintem nem arról van szó, hogy bárki a kora miatt támadna. Illetve IGEN! Ugyanis pont az a felháborító, hogy ilyen fiatalon megkárosít embereket. Nehezen tudnám elhinni, hogy az egész csak a véletlen műve, a ''Balszerencse áradása''?:):D

(#859) Hidi^ válasza cortez25 (#853) üzenetére


Hidi^
tag

all:köszi a sorokat ezek valos sorok .)
3. sor.:jo nemfogom

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#860) vakarcs válasza Zebu (#858) üzenetére


vakarcs
aktív tag

en nem is irtam, h a kora miat tamadjak...

mod: csak a verjuk meg... stb. reakciokat huztam le, h szanalmasak...

Amugy meg boldog Valentin napot mindenkinek :))

[Szerkesztve]

eladó a világ :)

(#861) Silencer83


Silencer83
addikt

mar csak annyi erdekel ezek utan Hidi-kollega , hogy hogy ertekeled ezt az egeszet, mifele gondolatok jarnak a fejedben, ill mennyi tanulsagot vontal le ezekbol? :U
remelem belatod,h adott pillanatban a konnyu es gyors penzszerzesnek eformaja kesobb visszarug, lehet 1 het , lehet 1-2 nap... tenyleg makod van, h ilyen ForumTarsaid vannak :R ,akik a vegletekig toleransak es turelmesek!
ha nezed a hireket, sajnos manapsag 8.000ft :Y -ert kepesek embert olni :((( ... szoval ez csak persze egy nagyon szelsoseges pld, de erezd h nem teheted ezeket meg, kovetkezmenyek nelkul ;)
remelem kicsit atformal ez az esetsorozat

[Szerkesztve]

(#862) Thyb válasza cortez25 (#853) üzenetére


Thyb
senior tag

Én sem tartom etikusnak, főleg hogy ezt olyan tette, akivel nem volt üzleti kapcsolatban. Ugyanakkor nem tudom elfogadni azt a hangnemet amit az időközben törölt 824-es HSZ-ben tanusitott.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#863) csigi válasza Hidi^ (#845) üzenetére


csigi
addikt

Hmm, valahogy nem érzem... Játszik még, vagy megrogyott?

nofene

(#864) MarKoo


MarKoo
őstag

MOD: tárgytalan

(#865) Thyb válasza MarKoo (#864) üzenetére


Thyb
senior tag

[link]

I_am beazonositotta az illetőt IP alapján, Ő megmondhatja, hogy ki volt.
[link]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#866) MarKoo válasza Thyb (#865) üzenetére


MarKoo
őstag

Köszi szépen. Elbambultam. (Egész este a nagy, fehér porcelán-istenhez imádkoztam.) :B

(#867) Thyb válasza MarKoo (#866) üzenetére


Thyb
senior tag

Jobbulást. ;)

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#868) cortez25 válasza Zebu (#857) üzenetére


cortez25
aktív tag

Persze, mert a közösségbe gixer került, tehát a közösség felháborodik....erről szólt az előző 850-en hsz. Szerintem hidinek is épp elég volt ennyi.

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#869) cortez25 válasza Thyb (#862) üzenetére


cortez25
aktív tag

Igazad van, Őt is megkértem, ne tegyen ilyen kijelentéseket...mert mégjobban magára
haragítja fórumozókat. Tehát tényleg szorítkozzunk a lényegre....

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#870) tiv83us


tiv83us
veterán

Ugygondolom hidi^ forumtarsunk tanult az ugybol es ezentul jo lenne ha a megkarosultakon kivul a tobbi forumtag kerulne a topikot, mert csak a tuzszitas megy es a felesleges hangulatkeltes.
Termeszetesen az anyagi dolgokat elkell rendezni, ezert a topik nyitva marad amig az ugy vegere pont nem kerul. Mindezek ellenere szeretnem hogy azok a tagok akiknek nincs kozuk a ''hidi^-ugyhoz'' lehetosegszeruen keruljek a temat, vagy pedig epito, segito jelleggel probaljanak hozzaszolni es nem a felelossegtudatrol predikaljanak; abbol mar kapott eleget a tobbszaz hozzaszolason keresztul. Ha ennyi nem volt eleg, akkor a tobbi sem lesz, maximum ha tenyleg szemelyes talalkozasra es elrendezesre kerul a sor.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#871) Hawk válasza Hidi^ (#855) üzenetére


Hawk
csendes tag

Ma délután küldtem el a kártyát....remélem mielőbb ideér az ára is...

Hawk

(#872) Hidi^ válasza Hawk (#871) üzenetére


Hidi^
tag

oké, privit olavstam ;)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#873) sasa311 válasza tiv83us (#870) üzenetére


sasa311
veterán

Tiv, ti, mint modik ill. házigazdák a PH! jóhírének megőrzése érdekében az eddig előkerült érintetteknek (Kidus összeszedte + még 1-2 ember) küldhetnétek emailt/Pü-t, hogy jöjjenek ide a topicba ill rendezzék a dolgaikat. Attól függetlenül, hogy jól pörgött eddig is a topic nem biztos, hogy minden érintett észrevette...

Amit meg Hidi^ csinál az túllő mindenen, úgyhogy vagy teljességben neveletlen, vagy semmi erkölcse nincs :((( Úgyhogy szvsz az utolsó mondatod él.


Szumma szummárum küldjetek értesítést az érintetteknek...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#874) westlake


westlake
félisten

ha megvalaki felhivna hidi anyukajat, akkor legyen szives kerdezze mar meg, hogy valojaban hany eves.. mostmar rohadtul zavar az, hogy nem tudom, hogy vagy atvert, vagy ti irkalajatok itt rosszul az eletkorat.. koszonom

Play nice!

(#875) Papa-Georgo válasza westlake (#874) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

:Y :C

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#876) Papa-Georgo válasza westlake (#874) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Ha már vki felhívja anyuját, kérje már el a kókuszgolyó receptjét, mert nagyon jót csinál... :R

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#877) sasa311 válasza Papa-Georgo (#876) üzenetére


sasa311
veterán

[kép]
[kép]

Bocs ezt muszály volt beoffolni, mert lefordultam majdnem a székről :DDD

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#878) knajf


knajf
senior tag

nos, én mint az egyik fő ''károsult'' írom: hidi kárpótol mindenkit... msnen néha beszélgetünk (2naponta vagy naponta) és mondja hogy mennyi kesse van, hétfőről volt szó - de hawkot előreengedtem (ő felháborodottabb volt min én)

én vagyok a következő...

és utána a többi...

jó lenne szép nyugisan várni a dolgokat, és nem beirogatni prédikációt (mint egy két fórumtársa ugyanezt megjegyezte)

köszönöm a csak építőjellegü hsz-eket és a segítségeteket tisztelt fórumtársak:R

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#879) westlake


westlake
félisten

tudom, hogy nem ide tartozik, de uzenem hidinek, hogy mocskos undorito dolog volt, hogy atkurt az eletkoraval.. ebbol viszont az kovetkezik, hogy valoszinuleg sokminden masban is kamuzott msn-en.. utalom az ilyen embereket :(((

[Szerkesztve]

Play nice!

(#880) sasa311


sasa311
veterán

[link]

Ezt csak neked Hidi^ :DDD

Westlake: Nem te vagy az egyetlen...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#882) sasa311 válasza szabi6k (#881) üzenetére


sasa311
veterán

[link]
A topic szerint eddig ennyi.... :(

Akik még nem:
[link] és [link]


[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#883) Whaskes


Whaskes
senior tag

Ahhoz hogy valahova adj valahonnan el kell venned. Ez 1 körforgás. Képzeljétek el hogy amit itt visszatérít egy másik fórumnál meg megint átkúrja a népet. :D :)) Hidi^ből még nagy politikus lesz! ;]

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#884) Kidus válasza szabi6k (#881) üzenetére


Kidus
őstag

Mármint milyen vallásra vett rá? :P
Ott még azért nem tartunk :D

Assuming Control

(#885) Ptech válasza Kidus (#884) üzenetére


Ptech
őstag

A sajátjára. Vallást alapítani a legjobb üzlet, nem tudtad? ;]

(#886) -conrad- válasza Kidus (#884) üzenetére


-conrad-
addikt

De már majdnem! Pl. feltámadás már volt, a ''halott'' proci/videokaresz újra életre kelt, legalábbis el lett adva ''élőnek''. :D

(#887) Hidi^ válasza sasa311 (#882) üzenetére


Hidi^
tag

továbbá:

Achill3uS - egy keret (#33 és #584)
Cortez - 10k - lásd győri topic
Bicskamaxi - lásd győr, értéket nem találtam
Hallod te nagyon hülye vagy..
-Bicskamaxi - őt még nemis láttam itt forumon
-cortez - őt nemis ismerem..
-achielleus meg semmi..

AKI NEMTUD SEEMIRŐL SEMMIT AZ NE OKOSKODJON JÓ??
KÖSZ :(((

[Szerkesztve]

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#888) Hidi^


Hidi^
tag

Hawk megkaptam az értesitőt megyek a postára átvenni..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#889) Balinov válasza Hidi^ (#887) üzenetére


Balinov
félisten

Sziasztok

Cortez25 nem boltolt még Hidi-vel.1-2 hónapja tűnt csak fel a győrkörnyéki topikban.10k az egy ajánlat volt Hawktól Cortez felé,hogyha segít neki behajtani a 20k-t,akkor feleznek.Felteszem poénból mondta.Legalábbis a januári győri ph talin poénkodtunk rajta.

Bicskamaxi=Kinfemaster ,csak lokálba hívjuk Bicskamaxinak,mert késmániás.Valahol a 100. hsz környékén írta,hogy meghiusult a boltja Hidi-vel,így kár effektíve nem érte.

Achill3uS-t sztoriját nemtudom,de felteszem,ha kára lett volna, a ~900 hsz során már jelentkezett volna a követelésével.

Úgy érzem a tisztánlátás végett meg kellett ezeket a dolgokat említenem.

Köszönöm a figyelmet.

Üdv
Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#890) Hidi^ válasza Balinov (#889) üzenetére


Hidi^
tag

kösz.. én nemtudtam ilyen higgadtan leirni :)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#891) Balinov válasza Hidi^ (#890) üzenetére


Balinov
félisten

Azért vagyok én cca 13 évvel idősebb.;),hogy higgadt legyek.

Nincs mit,különben.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#892) nRu3


nRu3
addikt

talán nem kellene kiskoruakal üzletelni, akit meg átvert, ha átvert az megis érdemli :U

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#893) westlake válasza nRu3 (#892) üzenetére


westlake
félisten

ilyet leirni szerintem nem kellene.. lehet hogy ez a velemenyed, de hidd el, hogy az emberek nagy tobbsege nem igy gondolkodik.. az ilyen hozzaszolasokkal csak felmergesited azokat a tizeneseket, aki teljesen korrektek embertarsaikkal es azokat a megkarositottakat, akikkel elbant hidi..
#887: mar nem is lepodom meg, hogy nekem nem irtal semmit

Play nice!

(#895) csapos2


csapos2
addikt

Üdv!
Szerintem kezdesz túlzásba esni :(

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#896) nRu3 válasza csapos2 (#895) üzenetére


nRu3
addikt

:F

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#897) csapos2 válasza nRu3 (#896) üzenetére


csapos2
addikt

''ha jó karoszéria akkor meg leis dolgozhatja.''Ez nem volt szép.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#898) nRu3 válasza csapos2 (#897) üzenetére


nRu3
addikt

mi a szebb? az átverés vagy az alaklmi szolgáltatás?

alapba rosszul viszonyulok azokhoz akik csalnak, lopnak :(((

[Szerkesztve]

''az élet fantáziadúsabb mint az álmaink'' csak az álmaink néha elérhetetlenek.......

(#899) csapos2 válasza nRu3 (#898) üzenetére


csapos2
addikt

Amit Hidi elkövetetett az ocsmány dolog,bár szerintem ezt nem a mi tisztünk elbírálni.
Viszont szerintem bármennyire is elítélendő az amit tett,nem volna szabad ilyen mondatoknak elhangoznia.Én is elítélem a csalást és a lopást,de akkor sem élcelődöm a szülein,főleg nem ilyen otromba módon.
Nincs veled semmi bajom , csak szerintem ez kicsit túlzó volt.Részemről lezártnak tekintem a dolgot.Béke.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#900) knajf


knajf
senior tag

ez kicsit morbid de ''mókásnak találom'' :C :C :C :C :C :C :DDD :DDD :DDD

amúgy a szülei csak 50% ban hibásak (nem odafigyelés ...)

[Szerkesztve]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.