Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) -conrad-


-conrad-
addikt

Na, átfutttam a topicot, nem vagyok károsult, de azért jól felhúztam magam rajta. Attól még, hogy ramok mentek, proci + videokari meglesz (talán) még be kellene vonni apukát + anyukát, hogy ne kezdődjön el egy hónap múlva új nicken a mizéria.
De hogy miért is postolok:
Ha apuci = Péter
vagy
Anyuci = Dóra,
akkor lehet jelentkezni a mobilszámokért.
Nem szeretnék én lenni fél év múlva az áldozat.

(#652) knajf válasza -conrad- (#651) üzenetére


knajf
senior tag

ha mindenkit korrektül kárpótol, én nem megyek a szüleihez... és nem telefonálok... hogy miért? mert amint lebukik megint, többszörös retorzió lesz az ára, és az meg nem így fog zajlani mint a mostani topic...

szerk: BTW köszi a helpet! engem meg privizhetsz a számokkal :B :R

[Szerkesztve]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#653) -conrad- válasza knajf (#652) üzenetére


-conrad-
addikt

PÜ ment

(#654) knajf válasza -conrad- (#653) üzenetére


knajf
senior tag

válasz is

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#655) Hidi^


Hidi^
tag

nemfogok uj nicket regisztrálni..
van már 20600 cash :D

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#656) sasa311 válasza Hidi^ (#655) üzenetére


sasa311
veterán

hát akkor én a helyedben nem vigyorognék, mert 48 órád van rá, hogy ennek a dupláját szedd össze..... :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#657) Hidi^ válasza sasa311 (#656) üzenetére


Hidi^
tag

milyen 48óra?
hawk tol péntekig kaptam haladékot..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#658) sasa311 válasza Hidi^ (#657) üzenetére


sasa311
veterán

eszem azt a jó szivét....

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#659) Hidi^ válasza sasa311 (#658) üzenetére


Hidi^
tag

énis :)

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#660) knajf válasza Hidi^ (#659) üzenetére


knajf
senior tag

akkor vázolnád hogy mi a ''terv'' és hogy mi hogy legyen? mert én igazából hétfőig várnék valamit. de ezt most el kell döntened hogy hogy legyen (15k-t utalsz, vagy kapsz procit utánvétellel 22k-ba)

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#661) knajf válasza knajf (#660) üzenetére


knajf
senior tag

alszik... várjunk :U

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#662) tekeyagd válasza knajf (#661) üzenetére


tekeyagd
tag

eszik..
várjatok
utána meg majd jáccik,majd elálmosodik...

(#663) Bandus99 válasza tekeyagd (#662) üzenetére


Bandus99
őstag

Nem online eppen tehat turelem (ha van meg)

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#664) knajf válasza tekeyagd (#662) üzenetére


knajf
senior tag

van türelem, és tudom hogy amúgyis sokáig szokott aludni, megkérlek hogy ne ócsárold annak ellenére hogy ''bűnös'' még nem felelős azért amit el nem követett (pl. alvás)

re5pect

:R

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#665) tekeyagd válasza knajf (#664) üzenetére


tekeyagd
tag

nem ócsárolom
csak vázolom a viselkedési szokásait... :(((

(#666) sasa311 válasza tekeyagd (#665) üzenetére


sasa311
veterán

Jól olvastam, hogy téged is átvert? [link] :U
és Zolaa? [link]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#667) Silencer83 válasza sasa311 (#666) üzenetére


Silencer83
addikt

uhh, ahogy latom lesznek meg itt ;] , meg mindig alszik :F

(#668) Bero válasza Silencer83 (#667) üzenetére


Bero
aktív tag

Téliálom. Nagy átb@xás, nagy alvás.

(#669) knajf válasza Bero (#668) üzenetére


knajf
senior tag

remélem nagy megtérítés lesz ebből...

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#670) bibimad válasza Hidi^ (#247) üzenetére


bibimad
aktív tag

Figyelj ide öcsém most már én is azt mondom,hogy vigyázz magadra és ne keverd bele a nevemet a piszkos üzleteidbe,mert én is dúrva leszek ezután.
Mégegyszer hangsúllyozom én a kártyát nem tökéletesen jó kártyaként adtam el és ezt közöltem is veled korrekt módon.Te ezek után továbadtad 3X-os áron a kártyát jóként Hawk-nak.Innentől kezdve ne keverj bele a dolgaidba,mert megbánod!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :(

Einstein mondta''Két dolog végtelen:az emberi butaság és a vilagegyetem,bár az utóbbiban nem vagyok biztos''

(#671) Don Vittorio


Don Vittorio
őstag

Fiúk! Nem tudom, hogy most hol tart az ügy, de megtenné valamelyik érintett, hogy privátban összefoglalná nekem a történetet? Higgadtan, lényegre törően, de azért részletesen.

Köszönöm előre is.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#672) Silencer83 válasza Don Vittorio (#671) üzenetére


Silencer83
addikt

sztem sokan irnak Neked privit szivesen, nagyvonalakban megis annyi, h egy 14eves kisgyerek atvert itt jonehany forumTarsat, nem keves anyagi kart csinalvan nekik...
csak izelito: A64 cpu knajf esete, Hawk vgaja kicsit feljebb bibimad is irt evvel kapcs.ban, ramok amiket mar elkuldott,ilyen meg olyan hutobizb*szok , es a tuti kifogasok: h nem jar a postas, meg h ehesalszikfaradt, es h veletlen az egesz... no comm.
vki plz javitson ill potolja ki...

(#673) Don Vittorio válasza Silencer83 (#672) üzenetére


Don Vittorio
őstag

OK, engem a konkrét sztorik érdekelnek, és a kár mértéke. És azt is szívesen megteszem, hogy ha oda fajul az ügy - és szerintem már csak egy hajszál, hogy oda fajuljon -, hogy megkeressük a szüleit. Talán az én fellépésem mint házigazda és mint kicsit idősebb elég nyomaték az ügynek, és talán az eldurvulást is meg lehet így akadályozni.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#674) KrAt


KrAt
veterán

Csodálom bennetek, hogy még mindíg tudtok higgadtak maradni. :C Én tuti rájukborítottam volna a házat :(

(#675) Don Vittorio válasza KrAt (#674) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Ez elkerülendő.

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#676) KrAt válasza Don Vittorio (#675) üzenetére


KrAt
veterán

Igen, tudom. Csak vhogy nagyon nem szeretem, ha engem/haverjaimat átb@sszák. És akkor tudok mérges lenni. Le kéne szokni róla.. :(

(#677) sasa311 válasza KrAt (#676) üzenetére


sasa311
veterán

Várjuk ki, hogy Knajf hétfőre, ill. Hawk péntekre megkapja-e a kártérítését (ill. jelentkeznek-e újabb átvert egyének... :U )
Ha nem kapják meg a pénzüket, akkor annak ahogy nézem elfelejtés nem lesz a vége...
Ha meg megkapják és senki nem akar tárgyalni a szülőkkel, akkor szvsz vagyunk elegen, akik majd a tudtukra hozzák...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#678) KrAt válasza sasa311 (#677) üzenetére


KrAt
veterán

Engem hál' istennek nem károsított meg. De ha mint ember (nem mint verőlegény!!!!!!) kellek, szóljatok, bármikor kiállok értetek, PH!-sokért!

(#679) tekeyagd válasza sasa311 (#666) üzenetére


tekeyagd
tag

YES,de pénzelésig nem jutottunk!
szerencsére...

(#680) Tom5


Tom5
addikt

Isten a topic...ez a kis 14 éves f*** átvágja az embereket...aki üzletel egy ilyen kis pöccsel..Az vessen magára..De ennek ellenére veletek vagyok és szerintem is szólni kéne a szüleinek...MINDENKÉPP!!!!

[Szerkesztve]

(#681) sasa311 válasza Tom5 (#680) üzenetére


sasa311
veterán

Te ha üzletelsz valakivel (postán) megkérded hány éves? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#682) rexa


rexa
csendes tag

%Ezt a hsz-t kimoderáltam, nagyon valószínűnek tartom hogy valamilyen adatvédelmi törvényt sért. Ha valaki vissza szeretné állítani, akkor nálam megvannak az adatok%Esmein

(#683) Tom5 válasza sasa311 (#681) üzenetére


Tom5
addikt

Igaz...de ha élőben meglátom ,hogy egy 14éves kisrác hozza az A64-em...háááááááát...minden szőrszálam égnekállna.... :P

Rexa:Nahhh...indulhat a mehet... ;]

[Szerkesztve]

(#684) rexa válasza Tom5 (#683) üzenetére


rexa
csendes tag

Már csak az otthoni száma kellene és este fel lehetne hívni a szüleit, hogy olvassák el ezt a fórumot. Félő, hogy éppen tőlük lopja a pénzt muszály szólni nekik

(#685) Bandus99


Bandus99
őstag

Ugyan nem ide tartozik konkretan, megis itt vetem fel.

Mi lenne, ha a adok veszek reszben csak eletkor megjelolessel lehetne irogatni?
Tudom azt ir be amit akar elso korben, de hatha akad ismerose aki raszol, ha megsem ugy van ahogy irja.

Arrol is megvan a velemenyem aki azt irja ne szoljon bele akinek nem tortent kara.

Igenis nagy hirverest kell csinalni az egesz esetnek, mindenki olvassa okulhasson belole. Ha csak 1 hasonlo mentalitasu embert eltantoritunk az esetleges kovetkezmenyek miatt a PH-tol en azt mondom megerte.

Termeszetesen az esetleges kovetkezmenyeknel nem a fizikai batalmazasra gondoltam, azt majd a szulok lerendezik.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#686) Tom5 válasza Bandus99 (#685) üzenetére


Tom5
addikt

Maximálisan egyetértek veled...

(#687) tuskooo válasza Bandus99 (#685) üzenetére


tuskooo
addikt

Ennyi erővel az adatlapon lehetne számolni, hogy hány panasz, pozitív vélemény érkezett az adott személyről (van egy ilyen topic vhol).

(#688) _seth_


_seth_
veterán

Ha vki már régóta fórumtag, sok apróhírdetése volt, a nevét is megadja az adatlapján és amit csak tud ott kitölt abban már meg lehet bízni, jelenleg ez a ''rendszer'' működik.

Persze egy újonc is lehet korrekt de egy senior tag már megbízhatóbb ez biztos.

(Ugyanakkor nem értem miért nem hívják már fel a szüleit ha meg van a szám... akiket átvert és még mindig itt fórumozgatnak vele ahelyett, hogy a szüleinek elmondták volna a tényeket ne is csodálkozzanak, hogy nem kapták meg a pénzüket. Mire kell várni? Ha még olyan kicsi akkor úgy sem fog a köv hó elején fizut kapni és mindenkit kárpótolni a havi zsebpénze pedig mire összegyűlik régen PH Addikt tag lesz... na de ti tudjátok)

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#689) tuskooo válasza _seth_ (#688) üzenetére


tuskooo
addikt

Ez igaz, viszont az apróhirdetések még alapvetően nem határozzák meg egy adott személy üzletstílusát, ahogy a rang se...itt a konkrét példa :(

(#690) _seth_ válasza tuskooo (#689) üzenetére


_seth_
veterán

A legjobb valóban az lenne ha lehetne mindne vásárlás után kattintani, hogy korrekt volt vagy sem az illető.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#691) tuskooo válasza _seth_ (#690) üzenetére


tuskooo
addikt

Az a baj, hogy nem tudom, hogy lehetne ezt gyakorlatban megvalósítani :F

(#692) biker válasza tuskooo (#691) üzenetére


biker
nagyúr

úgy, mint sok más site-on.
minden tag minden userre EGY darab szavazatot tehet, + vagy -, és ebből lehet minősítetni valakit.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#693) Bero válasza knajf (#669) üzenetére


Bero
aktív tag

Mindenki ebben reménykedik.

(#694) tuskooo válasza biker (#692) üzenetére


tuskooo
addikt

És azt hogy lehet biztosítani, hogy csak olyanra szavazzon, akivel üzletelt? :F

(#695) sasa311


sasa311
veterán

Nem kell ide minősítgetés....
A PH! alapvetően online-hírmagazin és fórum. A piac fórumrész alapvetően másodlagos. Bizalmi alapon megy. AKi bizalmatlan az vagy olyantól vesz, aki már sokmindent eladott és nem volt rá panasz, vagy nem vesz. Pontosan, hogy ezért rossz, hogy olyanok vannak itt a fórumon, mint Hidi^, mivel a bizalmi alapon történő vásárlást tönkreteszi....

Akinek minősítgetős rendszer kell, az pedig vásároljon E-bayen, vaterán vagy bárhol, ahol ilyen van, azoknak a siteoknak ez a fő profiljuk. :R

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#696) jasszer válasza sasa311 (#695) üzenetére


jasszer
senior tag

Jah, meg szerintem az opcionális minősítgetéssel a sokat bizniszelő, már eddig is megbízhatónak ismert nevek lennének kiemelve, azoknál az embereknél pedig akik ritkábban üzletelnek valszeg üresen tátongana ez a hely az adatlapon - így gyak. elvesztené a jelentőségét a dolog.

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#697) tuskooo válasza sasa311 (#695) üzenetére


tuskooo
addikt

Ettől függetlenül még szerintem lenne értelme :U

(#698) tuskooo válasza jasszer (#696) üzenetére


tuskooo
addikt

De így se kéne végigolvasni egy topicot, hogy tudja az ember, hogy kivel jó üzletelni.

(#699) jasszer válasza tuskooo (#698) üzenetére


jasszer
senior tag

Ebben is van vmi. Bár nem igazságos, de szerintem elegendő lenne a negatív diszkrimináció - azért a piacolók java korrekt, elég ha a renitenseket tarják nyilván. Sajnos ezt elég bonyolult lenne szabályozni, külső szemlélőnek (pl. moderátor) nehéz eldönteni h mi az ami félreértés és mi a szándékos átverés. Mondjuk ez a topik nem kérdéses melyik kategóriáról szól... :(

Tuskoo: a topikról tudok, ebből gondoltam én is életrehívni a feketelistát. ;]

[Szerkesztve]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#700) tuskooo válasza jasszer (#699) üzenetére


tuskooo
addikt

Van egy ilyen topic, azt kéne valahogy összefoglalni, ha nem is az adatlapokba kerülne be, de lehetne egy összefoglalás.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.