Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#751) knajf válasza rlazol (#747) üzenetére


knajf
senior tag

pontosan

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#752) Kidus válasza Hawk (#750) üzenetére


Kidus
őstag

Tehát ha megkapod a pénzed, a továbbiakban hogyismonnyam.. nem foglalkozol a dologgal.
Nem tartom jó ötletnek, én mindenképp felhívnám a szülőket, ugyanis joguk van tudni minderről, amit a gyerekük itt művelt.
Nem szarnék rá, persze mindenkinek nyilván az az elsődleges, hogy kártalanítsák.. ehh minek tépem itt a szám...

Assuming Control

(#753) sasa311 válasza Kidus (#752) üzenetére


sasa311
veterán

Igen, ezt hajtogatják itt egy páran, de valami miatt nem hajlanak rá pont a károsultak, hogy ezt megtegyék... érdekes....

Knajf: Megérkezett a pénzed, hétfő van? :U

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#754) westlake


westlake
félisten

hat lehet hogy valamit eleg erosen benezek, vagy szimplan felrevezettek, de en ugy tudom, hogy hidi nem 14 eves :U :F

[Szerkesztve]

Play nice!

(#755) westlake válasza rexa (#744) üzenetére


westlake
félisten

na, ilyen egy mintaszulo.. jol csinalod.. te legalabb foglalkozol a fiaddal :R
egyebkent hany eves vagy?

[Szerkesztve]

Play nice!

(#756) rii


rii
nagyúr

Ecsém ...

lenne egy házigazda, aki felvállja a Ti feladatotokat (károsultak), kötelességeteket (mert ez már az, hogy más ne léphessen ugyanabba a szarba, és hidi is kapjon otthon megfelelő fenyítést, hogy ne maradjon ezen a vakvágányon), de még csak arra sem vagytok képesek, hogy egy rohadt PÜ-ben megírjátok Don Vittorio-nak, mi is volt a szituáció pontosan?

Erre valami frappáns magyarázatot tudnátok adni?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#757) Thyb válasza Kidus (#752) üzenetére


Thyb
senior tag

Tudom, azt irtam nem irok, s csak kivülállóként követem az eseményeket, de most mégis:
Az. hogy a szülők megtudják-e vagy sem egy dolog. Mi lenne ha itt is bevezetnénk egy vásárlói visszaigazolást, ahol vásárlók minősithetnék az eladót és forditva. Tudom van már ilyen hasonló, de ezt mindenkinek az adatainál tárolnám el egy linkben.HAsonlóképp mint az Ebay-en.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#758) tiv83us válasza rii (#756) üzenetére


tiv83us
veterán

Akar meg en is kivancsi lennek ra, mert igy mar az egesz k*rvara zavaros. Osszeszedhetne valaki is egy hsz-ben mirol is van szo.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#759) deicide válasza tiv83us (#758) üzenetére


deicide
veterán

hát én nem is tudom, de ezt látva azt mondom, aki össze tudná foglalni, nem teszi...de miért :F

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#760) Kidus válasza tiv83us (#758) üzenetére


Kidus
őstag

Pontosan fel kéne sorolni a károsultakat, a károk mértékét, és röviden leírni, hogyan lettek átejtve. Ha mindez egy postban benne lenne, már előrébb lennénk. és átláthatóbb lenne az egész szituáció. ( Pl. ha most pontosan meg akarnám tudni, mennyi pénzzel tartozik/tartozott Hidi összesen, át kéne nyálaznom az egész topicot, nameg mindenki másnak is. )

Assuming Control

(#761) Silencer83 válasza Kidus (#760) üzenetére


Silencer83
addikt

sajat bevallasa szerint inkabb 40k korul, de utanna irtak meg be h atb*szqralt mast is, en egyebkent boven 50k fole szamoltam, postakoltseggel stb.vel

(#762) rexa válasza westlake (#755) üzenetére


rexa
csendes tag

Naná, hogy foglalkozom szerintem ez a normális. Pont ez az a kor amikor elkallódhatnak egy kis odafigyeléssel sok későbbi baj megelőzhető...
36 vagyok
pont ezért kellene mindenképpen a szülőket beavatni de mindenki csak a pénzéért remeg pedig itt sokkal többről van szó. Most még csak átverjük az embereket majd lopunk és a végén jön a bankrablás?

[Szerkesztve]

(#763) Whaskes


Whaskes
senior tag

szép nagy topic.... több mint 700Hsz. :) Hidi^ keményen adja elő.. :)) Ő tudja a mai világ pénzügyit :) Meggazdagodni csak más kárán lehet :U

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#764) Kidus


Kidus
őstag

Nah, mivel más nem, így átnézegettem én. Bár nem minden, de a nagyja itt van ( idézetek mind ) :

knajf:
hidi^ től vett 3000+ os kupaktalan garanciális (de mint kiderült hogy mégse) proci, egyszer adott képet de próbagari nem élt rá mert nem garival vettem (mint utólag kiderült)...
tehát van egy lesarkazott (nem annyira vészes,mennie kéne) procim ami halott :] 24k-t buktam rajta

Hawk:
Engem egy Radeon 9800Proval vágott át ...
9800SE-t adott el 20kHUF-ért, ami ráadásul szar is...irta, hogy küldjem akkor vissza mire visszaküldtem neki hogy szar,,,erre ő nem vette át a mai napig...
( + postaköltség mostanra kb 6k )

LML:
Hidi engem is átrázott, 3 vízhűtőblokkom van nála amit fél éve nyúlt le tőlem (meg 2k-t).
Azt igérte megjavítja, ehhez képest sehol semmi
3blokk, meg a 2k, az nekem kb 12 rongyban volt meg a leutazás és telefonköltség....

Brekk:
Engem ramokkal b@szott at pont ket hete varom hogy megjojjenek, azt mondta biztos elkeveredett a postan. Mondom kuldje vissza az en ramom meg a penzt amit melle tettem. Megigerte hogy csutortokon kuldi. Nem jott meg.
( Azóta ő kártalanítva lett )

#666-ban is említett 2 emberke, bár tőlük konkrét info nincs.

Aki kimaradt, privi plz és kiegészítem a listát.

Assuming Control

(#765) mayerlaci válasza Kidus (#764) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Nah akkor nem kéne boviteni a topicnyito hsz-t?:)

(#766) Whaskes válasza Kidus (#764) üzenetére


Whaskes
senior tag

Yeah! Alkapóne féle leszámolást akarok!! :C :D Bocsi, télleg nem vicces, de ma jó a kedvem. Sok sikert! Hidi^- nek meg lesz akkor némi gondja.... :U

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#767) Kidus válasza mayerlaci (#765) üzenetére


Kidus
őstag

Benyomtam linkben a nyitó postba is :)

Assuming Control

(#768) Hawk válasza Kidus (#752) üzenetére


Hawk
csendes tag

Mint irtam....esetleg valaki a szülők telefonját is tudja???? Mert igy elég nehéz felhíni, ha nem tudom a számukat csak a srácét...mint irtam valaki elküldhatné privátban aki tudja...hogy ha mégsem ugy alakul a dolog, akkor fel lehessen híni...midenesetre én ezt a hetet adtam a srácnak...elvileg megvan a pénz csak a cuccot kell visszaküldenem...addig esetleg azért egy tel.számot tolhatnátok PÜ-ben biztosítéknek...

HAwk

(#769) Kidus válasza Hawk (#768) üzenetére


Kidus
őstag

Valahol írták a pontos nevet és címet, talán még valaki a telefonszámot is, de ha mégsem, akkor tudakozó/telefonkönyv. Valószínű, hogy benne vannak.

Assuming Control

(#770) sasa311 válasza Kidus (#764) üzenetére


sasa311
veterán

hm...
A64 24K
9800Pro/Se 20K (+ mint tudjuk immáron3X-i postaforduló 6K? :U )
3 vízhűtőblokk 12K
Brekk megkapta a ramjait, az kilőve...

Nos ez barátok közt is 60K fölött jár... És alig pár napja írta Hidi^, hogy alig 40K a tartozása... Miért kell még itt is hazudozni? :F

Kiegészítés:
Stílusosan #666 :D
tekeyagd ?
Zolaa ?

Róluk nem tudni mi für forint,
from kivel érdemes üzeletelni a PH!-n topic...

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#771) rlazol


rlazol
addikt

továbbá:

Achill3uS - egy keret (#33 és #584)
Cortez - 10k - lásd győri topic
Bicskamaxi - lásd győr, értéket nem találtam
thaler2-pénzforgalom nem volt, csak időveszteség

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#772) tiv83us válasza rlazol (#771) üzenetére


tiv83us
veterán

Sokat segitenetek, ha ezeket osszeszednetek nekunk legalabb ide, nemtudunk minden piacos topikban minden hsz-t atfesulni, hogy kit hol karositott meg mennyiert. Nagy segitseg lenne ha ide konkretumokat kapnank, nem csak ''a gyori piacos topikban valahol''. Thx :)

ui:felreertes ne essek, ez nem blamazs csupan egy szivessegkeres :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#773) rlazol válasza tiv83us (#772) üzenetére


rlazol
addikt

igenis uram, igyekezés alatt csakhát majd 20k hozzászólás... tudom, használjam főméltóságú PH! kereső... :)) igyekezés alatt. Hidivel szólva: kis türelmet pls... :))

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#774) Silencer83 válasza rlazol (#771) üzenetére


Silencer83
addikt

ezt ne feledd ki:
[link]
Hawk vga-javal kapcsolatban meghazudtolt/belekevert/besarositott egy olyan elismert es becsuletes ForumTarsat, mint bibimad :(
no comm :(((

(#775) tiv83us válasza rlazol (#773) üzenetére


tiv83us
veterán

Epp ezert mondtam, hogy nezzuk mar at egyutt es konkretumokkal probaljunk feljonni, ne pedig ''a gyori topicban'' mert mi sem vagyunk keresobotok es nekunk sem kerul kevesebb idobe kihalaszni belole az infokat. De ha nem hat nem, csak egy szimpla segitsegre valo felhivas volt. Nem siettetunk mi senkit sem, csak ertekelnenk :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#776) lesaux


lesaux
veterán

Egyszerűbb lenne Hidit megkérdezni. :) Csak tudja, kiket vert át, nem?

(#777) Kidus válasza lesaux (#776) üzenetére


Kidus
őstag

És majd össze is szedi, mint portfoliot? :D

Assuming Control

(#778) rlazol válasza tiv83us (#775) üzenetére


rlazol
addikt

azt írtam, igyekezés alatt. cortez25ről egyenlőre annyit találtam, hogy 10k a kár, de még nem tudom pontosan, mi, egyenlőre privi ment és olvasok. :)
persze hibázni én is szokok: Bicskamaxi=knifemaster (bocs), ott sincs anyagi kár, csak vki azért nem akar vele postán üzletelni, mert Győri és ugye Hidi-klóntól fél. részleteke keresése in process... GO PATS!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#779) tiv83us válasza rlazol (#778) üzenetére


tiv83us
veterán

Thx a lot es go Bucs and Pats!

Lesaux: Nehogyma, meg a nevsorban is atverne :) /Lehet meg Hofeherke is szerepelne benne/

Kidus: Nyisson egy topikot: ''Akiket ma epp atb*sztam'' :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#780) westlake


westlake
félisten

kicsit is ismerve hidi csaladi ''hatteret'', en nem csodalkozom azon, hogy ilyeneket csinal :U

[Szerkesztve]

Play nice!

(#781) Silencer83 válasza westlake (#780) üzenetére


Silencer83
addikt

nah akkor ha annyira ismered, mondd mar el, miert mondtad h nem 14 eves :U , akkor mennyi 15 ;] ?

(#782) westlake válasza Silencer83 (#781) üzenetére


westlake
félisten

ha emlekezetem nem csal, akkor 16 vagy 17 eves.. nem tudom mibol gondolod, hogy annyira ismerem.. egyaltalan nem ismerem..

Play nice!

(#783) Achill3uS válasza westlake (#782) üzenetére


Achill3uS
veterán

ez valami westlake poén, vagy csak én hülyültem meg? #780 #782 ? ;]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#784) westlake válasza Achill3uS (#783) üzenetére


westlake
félisten

bazzeg... azert mert tudom az eletkorat, meg hallottam nehany dolgot a csaladjarol, akkor mar ismerem? hat nem tudom nalatok mit jelent az, hogy ismerni valakit...
nem is ertem, hogy ilyet egyaltalan miert kell szovatenni

[Szerkesztve]

Play nice!

(#785) knajf válasza westlake (#784) üzenetére


knajf
senior tag

mert katonaságod során sok híresség gyerekét vágtad le egy láncfűrésszel (''hadi sisakkal a fejeden'') :D :C :C :C :C :DD :DD :DD :DD :DD :DD

és persze emiatt ismered az ilyen victimeket :DD


szerk: sztem nem sokan érthetik :D

[Szerkesztve]

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#786) Achill3uS válasza westlake (#784) üzenetére


Achill3uS
veterán

akkor fuss neki még1x a #780-nak :) joéjjt
Szurkolok h vége legyen!

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#787) rlazol válasza knajf (#785) üzenetére


rlazol
addikt

hétfő elmúlt.
knajf, mi a helyzet?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#788) Hawk válasza rlazol (#787) üzenetére


Hawk
csendes tag

Én ma küldöm a cuccot vissza...( ismét...:( ) Én péntekig adtam a határidőt...és referálni fogok a dologról...abban biztosak lehettek...

Hawk

(#789) Bandus99 válasza knajf (#785) üzenetére


Bandus99
őstag

Azert TheSilencer aldasos tevekenysegenek koszonhetoen lattuk paran a kepeket

[Szerkesztve]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#790) Silencer83 válasza Bandus99 (#789) üzenetére


Silencer83
addikt

ha egyre gondoltok :DDD , nem az en 5letem volt!!! /bar en is tamogattam, es lelkesen hozzajarultam :)) /

(#791) Dufresne válasza Bandus99 (#789) üzenetére


Dufresne
addikt

Lassan ezt az ügyet összefoglalva kijönne egy kisebb regény, ki is lehetne adni a ''Hidi ügy'' vagy valami hasonló néven.
Szerencsére nemvagyok a megkárosítottak között, de ez lassan kezd tényleg nagyon kínosan hosszúra nyúlni.

(#792) as_Rock válasza Kidus (#752) üzenetére


as_Rock
őstag

Ha én mint szülő utólag más úton megtudnám biztos felhívnék 1-2 hőzöngőt, hogy kisöreg miért csak addig volt fontos az ügy, amíg megkaptad a pénzed, az nem érdekelt ugye, hogy milyen forrásból származik és esetleg másokat vert át csak, hogy otthon tiszta maradjon a kölyköm?

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#793) Kokpoc


Kokpoc
újonc

Anyuka tud róla.
Game over.

szerk: Benne van minden. ;) Megtudta a történetet, du. majd beszélgetnek.


[Szerkesztve]

(#794) KrAt válasza Kokpoc (#793) üzenetére


KrAt
veterán

Kifejtenéd kicsit bővebben? :B

(#795) Realradical válasza Kokpoc (#793) üzenetére


Realradical
őstag

Jaja!Ne csigázz fel!Elmondták neki vagy tudott róla már rég és büszke volt az ő leleményes kisfiára?

[Szerkesztve]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#796) I_Am válasza Kokpoc (#793) üzenetére


I_Am
veterán

És melyik nick-ed legyen kitéve? :(

Az alapelvekbe világosan le van írva, hogy nincs több nick-es okosság, nem igaz, hogy ennyire gyáva legyen valaki, hogy azért regisztrál új nick-et, hogy beírja azt amit a régebbi nick-jével nem mer. Szánalmas már ne is haragudj. :(((

Szóval válaszod várom, hogy az újat akarod-e megtartani vagy a régit? Bár szívesebben tenném ki jelen esetben a régebbit.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#797) Kokpoc válasza Kokpoc (#793) üzenetére


Kokpoc
újonc

Annyit kér, hogy a károsultak vállalják fel a dolgot, mivel ha nem jelentkeznek akkor nincs kivel tisztázni a dolgokat.
06/20-954-7690

Ezek után remélem akit átvágott az lesz szíves felemelni a kagylót.
Nem Hidi^ elleni cselekvés ez, félre ne értse senki.

(#798) KrAt válasza I_Am (#796) üzenetére


KrAt
veterán

:(((

(#799) Kokpoc válasza I_Am (#796) üzenetére


Kokpoc
újonc

Az újat nem szeretném megtartani, ám természetesen döntésedet elfogadom bármi legyen is.
Köszönöm.
Bocsi a dupla nickért, de megvan az okom. Pl nem akarom, hogy 24órában csengjen a mobilom, amit sokan tudnak. De végülis mindegy, lehet hogy mások szemében szánalmas.

(#800) Realradical válasza I_Am (#796) üzenetére


Realradical
őstag

Ez nem az én dolgom meg minden hisz nem vagyok mod...de nekem pl. nem a Hidi nickkel van bajom hanem magával a Hidit takaró emberrel...Nem lehet mind a két nickjét kivágni?

Nem hiszek abban hogy egy új nicktől jobb ember lesz valaki...

[Szerkesztve]

Things that try to look like things often do look more like things than things

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.