Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#801) I_Am válasza Kokpoc (#799) üzenetére


I_Am
veterán

Nem tudom miért gondolod azt, hogy a mobilod állandóan csöngene?

Aki tart valamitől annak oka is van rá, hogy tartson. Szerintem. Ha erkölcsösen jártál el az ügyben akkor nincs tartanivalód senkitől és semmitől sem. Nyugodtan irhattad volna a dolgokat a régi nickeddel is.

Realradical:

Nincs itt takargatásról szó, ahogyan olvasom a dolgokat.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#802) Foglalt név válasza I_Am (#801) üzenetére


Foglalt név
addikt

Bár lehet hinni az egyetemes értékrendben, az emberek nem így müködnek. :(
Nem biztos, hogy szánalmasnak kell titulálni valakit, azért mert megtesz valamit, ami szerinte helyes, de nem szeretné feltétlen, kivívni az ellenzők táborának haragját.
Van amiért vállalni kell a felelősséget, de nem biztos, hogy mindig ez a helyes út. :U Gondolom nem lenne különben tanuvédelmi program vagy anonim bejelentésre lehetőség.

(#804) Realradical válasza I_Am (#801) üzenetére


Realradical
őstag

Nos igen elég egyértelműen nem takargatás, de én már eltettem a külön ph-s jegyzetem közé ezt a nicket is...Kicsit beteg meg Orwelli dolog de én vezetek otthon kis nyilvántartást azokról akivel üzeleteltem(mit, mikor, ilyenek), nomeg akikkel tuti nem fogok...

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#805) I_Am válasza Foglalt név (#802) üzenetére


I_Am
veterán

Hagyjuk már ezeket a túlzásokat jelen esetben. Miért ne vállalhatná fel valaki a tettét bármikor? Ne is ez legyen a téma, ez csak az érintettre tartozik. Le van beszélve és nem kell tovább ezzel foglalkozni.

Nem a személyt tituláltam szánalmasnak, hanem magát az eljárást. Ha pedig valamit helyesnek vélve megteszek akkor azért vállalom is a felelősséget, tudod ez különbözteti meg szerintem a felnőtteket a gyerekektől. ( de ez már más téma nem itt a helye, csak megint jön a kötözködés és megint olyanoktól akiktől már szinte vártam is, hogy jönnek. Szóval vége van, legyen)

Realradical: nem kell eltenni, mert nem tud már írni kokpoc nick-el. A szabályokat be kell tartani és tartatni.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#806) Realradical válasza I_Am (#805) üzenetére


Realradical
őstag

Ennek örülök...azért be-be kukkantok majd mi lett a végeredmény...láttak-e pénzt a megkárosítottak...
egy a baj ezzel ,hogy sajna Hidi csak egy volt a sok közül

[Szerkesztve]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#807) sasa311 válasza I_Am (#805) üzenetére


sasa311
veterán

Lehet, hogy az eljárása megkérdőjelezhető, de gondolj csak bele miért egyg 0 napos újonc nickel írta be azt amit:
Én felvállaltam pár száz hsz-el ezelőtt, hogy saját nevemmel küldök levelet a szülőknek, hogyha nem értesíti őket senki a dolog rendeződése után. Megtehetem, hiszen a PH-n leginkább írok/olvasok, üzletelni ritkán üzletelek, akkor is leginkább veszek. Rosszhíremet nagyon nem tudja kelteni senki.
De ha a Kokpoc nick mögött egy másik olyan ember áll, aki sokmindent elad itt a PH!-n akkor megértem. Mert addig oké, hogy szólt a szülőknek, ez a helyes erkölcsileg. DE ha ezután Hidi^pl. megkapja a fejmosását otthon és bosszút akar állni? Ugye egy ilyen kamu-nicken nehéz (lévén már bannoltad is :D ) de ha a valódi nickjét írta volna, pl. az adatlapon a telefonszámmal csak felteszi az apronetre meg 1-2 társkereső-honlapra a számot, mint prosti, és máris éjjel-nappal csörög majd a telefonja.... Ha meg le kell cserélnie a számát akkor már lehet, hogy elveszít több törzsvevőt is... :U Arról nem is beszélve, hogy ugyan így keltheti itt a PH!-n a rosszhírét, hogy ezt-azt vett tőle és rossz...


Amúgy én helyeslem, hogy közölték a szülőkkel. Bár remélem nyitottak lesznek és kártalanítják a károsultakat. FEL KELL venni a kapcsolatot a szülőkkel minden károsultnak!

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#808) I_Am válasza sasa311 (#807) üzenetére


I_Am
veterán

Eredeti nick adatlapján sincs teloszám, persze ez nem jelenti azt, hogy ne lehetne 2 perc alatt megszerezni.

Viszont, ha ennyire szúrta mindenkinek a szemét a dolog akkor miért nem reagált senki Don Vittorio hozzászólásaira? Vagy irt volna privátot nekem, én nyugodt szívvel felhívtam volna a szülőket.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#809) rlazol válasza sasa311 (#807) üzenetére


rlazol
addikt

én úgy értelmezem, hogy kokpoc=Hidi.
vagy nem?

I_AM: jelenleg is gyűjtöm a károsoltuk listáját, nem olyan eccerű az, de meglesz. Történetet összegezni a legobjektívebb, ha a topicot elolvassa az ember, ezt egy házigazdának magyarázni kell?

A neve és az otthoni címe a benne van a topicban, annak alapján a telszáma is megkereshető, többen meg is tették (matav-online). Miért kell külön privis kérelem, ha erkölcsileg egyetért a T. moderátor és magától is idetalált a topicba? Pl Kidus, Tiv, Don, vagy épp Te magad. Bármikor felhívhatjátok, de ezt csak a károsultak vagy Ti tehetitek meg.


[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#810) westlake válasza Realradical (#806) üzenetére


westlake
félisten

az anyja biztosan el fogja intezni a dolgokat.. azert mert a fia olyan, amilyen, meg nem feltlenul az anyjatol orokolte/tanulta

mas: a az ononim bejelentest en is megertem, viszont az ''alnickezessel'' csak rossz peldat mutat masoknak.. azt fogjak gondolni a tobbike, hogy ha neki szabad, akkor mar nekik is

#809: jajj, dehogy.. csak az volt a masik nick lenyege, hogy a ''bejelento'' nem akarta felfedni magat..

en nem ertek egy dolgot... nyitogatjuk itt a topikokat, hogy igy megkarositottak, meg ugy feketelista.. egy egyszeru kerdes.. miert nem lehet egy olyan topikot nyitni, ahol kiemelt moderacio van es a nyitohozzaszolasban vastagon vannak azok a nevek, aiktol nem szabad asarolni es esetleg azok neve is, akiket masok ajanlanak??

[Szerkesztve]

Play nice!

(#811) tiv83us válasza rlazol (#809) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem o volt. Legalabbis a kettojuk IP-je igen tavol all egymastol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#812) sasa311 válasza I_Am (#808) üzenetére


sasa311
veterán

Jah te modi vagy, utána tudsz nézni, hogy ki az eredeti nick :B

A második részt az érintettektől kérdezd meg, nekem sem az érintettek reagáltak érdemben arra, hogy írják össze kinek mivel lóg és cím/telószám....
Talán gondolták, hogy nekik egyszerűbb, ha leboltolják egymás között.. Csak úgy látszik az nem érdekelte őket, hogy most honnan lopkodja össze Hidi azt a pénzt, amivel nekik tartozik....


rlazol : Azt szvsz I_Am írta volna. Meg minek írná saját maga, hogy a károsultak vegyék fel a kapcsolatot az anyjával? :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#813) rlazol válasza tiv83us (#811) üzenetére


rlazol
addikt

értem, elnézést kérek, akkor a 803-as hsz-em kérem törölni, mert értelmetlen és csak kuszábbá teszi a dolgot.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#814) westlake válasza westlake (#810) üzenetére


westlake
félisten

en megertem, hogy a moderatoroknak igy is eleg dolga van, de hosszutavu befekteteskent igazan nyithatnanak olyan topikokat, ahol esetleg csak ok postolhatnak, es masok velemenyei alapjan ajanljak vagy eppen tiltolistara tetetnek az embereket..
munka van vele, de biztos, hogy joval tobb munkat sporolnanak meg magukank :U
(az ilyen ugyek vege mindig az, hogy a modoknak kell intezkedni)

Play nice!

(#815) I_Am válasza westlake (#814) üzenetére


I_Am
veterán

Csak egyetlen gond van, mégpedig az újra regisztrálás lehetősége változó ip esetén. Ezzel meg is magyaráztam a totyik miért nem létét. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#816) rlazol válasza westlake (#814) üzenetére


rlazol
addikt

west, könyi, olvass vissza 1 picit! erről már volt szó erről a topicban,és ránk lett szólva, hogy nagyon off.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#817) sasa311 válasza westlake (#814) üzenetére


sasa311
veterán

És akkor mi van, ha valaki fekete listára kerül? Majd csinál egy új nicket és kész.

PH! félistenek ritkán szoktak átverni bárkit is, egy lelkes újonc, tag, fanatikus tag nick meg nem érték.... :(

De ezt már sokan leírták (tán még Parci is) hogy a PH! fő profilja nem a kereskedelem, így arra nem lesz szvsz ilyen szintű szabályozás.

De ilyen ''kivel érdemes üzletelni'' topic már van.

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#818) westlake válasza sasa311 (#817) üzenetére


westlake
félisten

1. igaz, hogy csak ''kedvenc'' vagyok, de tolem meg mindig keregetnek szemelyit, ha valamit eladnek :U
2. lehet, hogy nem ez a fo profilja a ph-nak, de ezt magyarazd ez itt mindenkinek, hogy most feleslegesen szuletett 7xx hozzaszolas, es nehany moderator + forumoz feleslesen intezkedik, mert ez valojaban meg sem tortenhetett.. mert a ph-nak nem ez a fo profilja..
lehet, de ahogy elnezem, megiscsak eleget foglalkozunk vele :U

erre egy dolgot tudok mondani: ha ezt a forumot ilyen szempontbol korrektul akarajak csinalni, akkor vagy teljesen beszuntetik ezt a ''seft'' dolgot, vagy megrendszabalyozzak.. a koztes megoldas pont a mostani allapot, amikor az veri at a masikat aki nem szegyelli..
es hiaba az o kettu ugyuk, a vege az lesz, hogy a ph-n fogjak intezni az ugyet

[Szerkesztve]

Play nice!

(#819) Hawk válasza Kokpoc (#797) üzenetére


Hawk
csendes tag

''06/20-954-7690''

Ez Hidi anyjának a száma?

Hawk

(#820) sasa311 válasza westlake (#818) üzenetére


sasa311
veterán

1., Lehet, hogy nagyon hasonlít a fejed az avatarodra, azért kérnek személyit :DDD Amúgy én is kérnék nagyobb értékű cuccnál, teljesen mind1 kitől veszem. Persze ilyen fityfene 1-2K-s szaroknál nem.
2., Egyenlőre a PH! ennyi a védekezés, hogyha valakit átvernek, akkor azt nyilvánosságra hozza, és jóesetben (a többiek segítségével) előkerül az átverő.
Ha bevezetnének egy olyan rendszert, mint pl. a vaterán, akkor 99%, hogy fizetőssé válna a piac. Akkor meg egy cseppet lecsökkenne a forgalma....


Hawk: Kokpocot már bannolták...

[Szerkesztve]

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#821) westlake válasza Hawk (#819) üzenetére


westlake
félisten

nem is a lelki segelyszolgalate :DDD

Play nice!

(#822) Hidi^


Hidi^
tag

:((( :((( ki hivta fel anyámat ??????

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#823) Latissimus Dorsi válasza Hidi^ (#822) üzenetére


Latissimus Dorsi
senior tag

Nehogy már még te legyél felháborodva :U

MOS6510 > Intel P166 > Intel Cel400 > Intel Cel800 > AMD Athlon 2,0 Thunderbird > AMD Athlon 2,5 Barton > Intel Core2 Duo E6600 > AMD Phenom II N970 >Intel Core i5-4300U > Intel XEON E3 1505M v5 > ?

(#825) I_Am válasza Hidi^ (#822) üzenetére


I_Am
veterán

Mivel kiskorú vagy ezt fejezd is be. Anyagi és erkölcsi felelősség a szüleidet terheli. Valamint mivel Ők a felelősek érted ezért jogukban áll tudni, ha simliztél, simlizel. Hidd el igy jártál a legjobban, majd évek múlva Te is rájössz.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#826) Hidi^ válasza Latissimus Dorsi (#823) üzenetére


Hidi^
tag

nem, nemvagyok felháborodva csakhogy tudd ez ő rá totálisan nem tartozott/tartozik..
sztem neki ebbe beleszolása nagyon nincs.. :(((

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#827) Zebu


Zebu
addikt

nah már nagyon kiváncsi leszek a dolog végére. Szülők tudják. És? Vagy nem tudják.... és?

Tisztára valóságshow már a dolog. Hidi mindennapjait éljük át. Hidi alszik, eszik, ad-vesz, suliban van....stb!:D:D :C

(#828) I_Am válasza Hidi^ (#826) üzenetére


I_Am
veterán

Nagyon is van. Majd tudod mikor nem lesz? Ha önállóan élsz és a saját pénzedet játszod el és versz át másokat, addig amig a szüleid tartanak el, addig igen is hogy van beleszólásuk az életedbe.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#829) Zebu válasza Hidi^ (#826) üzenetére


Zebu
addikt

Figyi amíg ők tartanak el több köze van hozzá mint hinnéd........vagy nem?
Amíg az Ő házában laksz, Ő iskoláztat, Ő öltöztet, Ő etet, azt teszed amit mond.
Vagy nem ez a helyes?

(#830) Hidi^ válasza I_Am (#825) üzenetére


Hidi^
tag

befejeztem..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#831) Thyb


Thyb
senior tag

Ácsi, én eddig védtem a burádat kisöreg, de te itt senkit ne köcsögözz le.

Azt ami történt magadnak köszönheted, s bár nem értek 100%ban egyet azzal, hogy felhivták, neked akkor sincs jogod másokat minősiteni azok után amit műveltél. Örülj, hogy nem személyesen mentek le, s gyepáltak el mint ahogy azt itt sokan tervezték. :((

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#832) Zebu válasza I_Am (#828) üzenetére


Zebu
addikt

jah én is így gondoltam....:)

Megelőztél!:D

[Szerkesztve]

(#833) Hidi^ válasza Zebu (#829) üzenetére


Hidi^
tag

a vége nem..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#834) Zebu válasza Hidi^ (#833) üzenetére


Zebu
addikt

Jah.... általában a szülők nem akarnak rosszat az embernek, csak ezt évekkel később látja be az ember.......

Sajna ők tartják a hátukat amíg nem leszel nagykorú. Utána azt csinálsz amit akarsz. De ha átverősdit tervezel a későbbiekben akkor a szülők részéről kár a bekeftetés....



Elnézést ha kicsit kemény voltam! :R

(#835) Hidi^ válasza Thyb (#831) üzenetére


Hidi^
tag

én nem?
de ők igen?
ez most hogyvan? :((

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#836) Bandus99 válasza Hidi^ (#833) üzenetére


Bandus99
őstag

Igazad is van nehogyma egy hulye szulo mondja meg mit hogyan kene, mikor tied a vilag te vagy az atyauristen hiszen mar 14 eves vagy :)


Miert erzem ugy te meg mindig ugy gondolod amit tettel azzal minden oke lebuktam kartalanitok na es
Miert nem lattunk meg toled egy bocsanat elszurtam kezdetu mondatot?

[Szerkesztve]

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#837) I_Am válasza Hidi^ (#835) üzenetére


I_Am
veterán

Figyi!

Vedd már észre, hogy Te vagy a hunyó és húzd már be füled farkad. A nagyszájúságot a veled egykorúaknak tartogasd akik még beveszik a dumádat. (nem megy már másképpen a fogalmazás :((()

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#838) Zebu válasza Hidi^ (#835) üzenetére


Zebu
addikt

Hát figya akárhogy nézem, még ha úgy érzed nincsenek is átverve ők mégis úgy érzik és ez okot adhat egy kis dühre....

Fordított helyzetben lehet, hogy te sem lennél boldog és kicsit becsapva éreznéd magad nem?

(#839) Thyb válasza Hidi^ (#835) üzenetére


Thyb
senior tag

Te kárositottál meg másokat. A hülye kisded játékodnak ez lett a vége, de mint mondtam, még mindig jobb, hogy anyádék tudták meg mint fél GYőr, miután sz@rrá verve bevittek volna a megyei kórházba.
Ha te nem fizetted volna vissza akkor mit gondolsz elült volna a tömeg? Nem, hanem, akkor személyesen ment volna le a szüleidhez. Szerintem a mutterod, igy, hogy már majdnem mindent elintéztél ugy sem lessz olyan szigoru, mintha 2 autónyi 20-30 éves ipse odaveret és elkezd követelőzni. Amig nem vagy 18 addig a szüleid felelnek minden gazdasági és egyébb büncselekmény elszámoltatásával.

Mint mondtam, hidd el igy jártál jobban.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#840) Zebu válasza Bandus99 (#836) üzenetére


Zebu
addikt

hah serdülőké a világ!

Bárcsak újrakezdhetném! :O :C

(#841) Zebu válasza Hidi^ (#835) üzenetére


Zebu
addikt

De figyi, szerintem ne hagyd annyiban a dolgot. Árulj még 1 kis drogot is! :C

Az izgibb! ;]

(#842) misu


misu
aktív tag

Hy!

Kedves hidi ''úr''!

Ez igen!
átb@szod a népet és még te vagyok felháborodva?

Íme 2006 év miszter gerincoszlopa

Ehhez már tényleg pofa kell, ne is haragudj!
Legjobb lesz, ha rendezed a számlát és elhúzzol innen.

És elgondolkozol, hogy mit is csinálsz.
Szerinted biztos, hogy nem lehet jogi következménye?

Bye!


Bűn az élet.

(#843) Hidi^ válasza Bandus99 (#836) üzenetére


Hidi^
tag

olvass vissza aztám megtalálod

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#844) Bandus99 válasza Hidi^ (#843) üzenetére


Bandus99
őstag

Rendben megteszem olvasom pedig a topicot valoszinuleg atsiklottam felette.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#845) Hidi^ válasza Thyb (#839) üzenetére


Hidi^
tag

A hülye kisded játékodnak-> lehet hogy te ezt gondolod..

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#846) Thyb válasza Hidi^ (#845) üzenetére


Thyb
senior tag

Miért te ezt az egész átb@szást komolyan csináltad? Hát figy öreg, akkor lehet hogy mégsem ártana lemenni Győrbe. Ha ezt azok akiket átvágtál elolvassák, akkor én megfontolnám a rendőrségi feljelentést is. Annak ellenére meg lehet tenni egy feljelentést, hogy a anyagi kár rendeződött, de innen már a visszaélés stbstb is bejátszik. Szerintem kicsit huzd be a nyakad és ne válaszolgass a HSZ-eimre, mert még jobban elásod magad. Te vagy iszonyatosan naiv vagy, vagy teljes egésszében fogyatékos, ha ezek után itt leállsz velem vitatkozni, amikor védtem a segged az egész totyik alatt.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#847) Hidi^ válasza Thyb (#846) üzenetére


Hidi^
tag

épp ezaz hogy nem !

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#848) Thyb válasza Hidi^ (#847) üzenetére


Thyb
senior tag

mit nem? :F

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#849) Hidi^ válasza Thyb (#848) üzenetére


Hidi^
tag

és még én vagyok fogyatékos? :S
Miért te ezt az egész átb@szást komolyan csináltad?<- tod erre irtam

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#850) V.ki válasza Hidi^ (#845) üzenetére


V.ki
aktív tag

Mert az.Állandóan csak igérgettél,és arra hivatkoztál,hogy kártalalnítottad Brekk-et.Még szép,nehogy már ezért hősként tiszteljünk...A másik meg,hogy te iskolában vagy,alszol,eszel,játszol,anyám kínja...Persze persze.Örülj,hogy nem vertek össze,vagy jelentettek fel(eddig).Amúgy meg szvsz nem tudja Anyukád,nem kell itt verni magad.Ha tudná,nem hiszem,hogy itt írogatnál.:(((
MOD: nem vagyok károsult,de utálom az ilyet.

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.