Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) Hidi^


Hidi^
tag

nah itthon vagyok..
Br3kk megjött a ram?

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#452) I_Am válasza bagyulajuve (#450) üzenetére


I_Am
veterán

Ha már tényleg ennyire mehetnék van, akkor iskolaidőben kellene menni és megvárni mig hazaér, majd szüleivel együtt leülni és megbeszélni a dolgokat. De csak a károsítottak és abból is a higgadtabb személyek jelenléte vezethet célszerű megoldásra.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#453) tiv83us válasza I_Am (#449) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem is aztmondtam, hogy ez a legjobb megoldas, hanem hogy ha mar ennyire fel vannak buzdulva, akkor talan elerhetnek vele valamit ha a szulok is ugy allnak hozza.
Nemtudom pontosan mi zajlott le, de aki utana akar jarni az elveszett penzenek, annak mindenkeppen a srac szulei egy jo kiindulo pont.

#452: Errol van szo. Nem is szabad veresen ill. meglicseleseken gondolkozni. Oda kell menni, leulni a sraccal es/vagy a szulokkel nyugodtan atbeszelni, hogy hogyan lehetne megoldani hogy mindenki megkapja ami jar neki /itt anyagiakat ertem, nem verest./.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#454) Mr_Vercetti válasza I_Am (#449) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Azért ez nem így lesz sztem.

Beb@szna ha nem foglalkoznának vele.

Ezzel kénytelenek lesznek foglalkozni, olyan nincs hogy ne foglalkozzanak vele.

Nem egy-két forintról van szó, és bizonyítható minden.

(meg ha a gyerek ennyire fosik a szüleitől, az nem véletlen, szoval nem hinném hogy csak elküldenének)

[Szerkesztve]

(#455) Markgx10 válasza I_Am (#449) üzenetére


Markgx10
őstag

Mondom én ebből pénzt látni, sokkal többe kerül mint amennyit láthatna belőle az ember. Emlékszem 14 évesen már nagy kisfiú voltam én is, tudatában a tetteimnek, ennek függvényében ennek a gyereknek a legkemnyebb retorzió sem sok. :U
Nem adok tanácsokat, de nem kell, hogy az irgalomról szóljon a találkozó meg a fölösleges beszélgetésekről.

(#456) Drizzt válasza #32577792 (#432) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Azért nem voltam itt előző órán, mert éppen vertek a péhások. :DDD

I am having fun staying poor.

(#457) Ptech válasza Drizzt (#456) üzenetére


Ptech
őstag

:gg :))

(#458) Mr_Vercetti válasza Drizzt (#456) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Sztem akkor a következőn se lenne.

(#459) knajf válasza I_Am (#445) üzenetére


knajf
senior tag

a szülei................nem bújnak el sehova se

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#460) Thyb válasza Hidi^ (#451) üzenetére


Thyb
senior tag

remélem a saját érdekedben, hogy szombatig lerendezel minden tartozásod
nem szeretném, ha a hülyeségedből (amit lustaságnak tüntettél fel) sokkal nagyobb károd származna, mint amennyi hasznod volt.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#461) KERO_SAN


KERO_SAN
aktív tag

ne vicceljetek mar.. tudjatok a cimet, es meg egyben van a gyerek ? impotensek vagytok mind? 14 evesen kisgyerek, de ahhoz van esze h meglopjon masokat ?hol éltek ti ?
a joszandeknak is van hatara, komolyan mondom..

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#462) knajf válasza bagyulajuve (#450) üzenetére


knajf
senior tag

nem hülyeség... vagy beszélni telefonon a szülőkkel?

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#463) Hidi^ válasza knajf (#462) üzenetére


Hidi^
tag

feljönnél msn re?

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#464) Mr_Vercetti válasza knajf (#462) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Jobb személyesen hidd el.

Csak az a baj, ahogy elnézem senki nem mer odamenni...

(#465) knajf válasza KERO_SAN (#461) üzenetére


knajf
senior tag

nem mennél vele semmire se... először békés módszer kell... ez nem újpest

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#466) Mr_Vercetti válasza knajf (#465) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Na mi a fejlemény? Fel mentél msn-re?

(#467) Thunder78 válasza Mr_Vercetti (#466) üzenetére


Thunder78
senior tag

Úgy tűnik fel :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#468) Mr_Vercetti válasza Thunder78 (#467) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Kiváncsi vagyok mit ígér neki :)

(#469) Thunder78 válasza Mr_Vercetti (#468) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én is! :D

[Szerkesztve]

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#470) _calogero válasza Thunder78 (#469) üzenetére


_calogero
tag

''ha nem szólsz anyáméknak, ígérem sohasem leszek éhes (és álmos)!'' :D

(#471) Thunder78 válasza Mr_Vercetti (#468) üzenetére


Thunder78
senior tag

Írtam neked privit más témában :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#472) Brekk


Brekk
addikt

Megkaptam a ramokat, jol mukodnek. Remelem ugyanigy a tobbi dolog is rendezodik. Sztem meg lehet ezt normalisan es bekesen is oldani.

http://www.oaziscomputer.hu - Professzionális monitorok szakértőktől.

(#473) Thyb válasza Brekk (#472) üzenetére


Thyb
senior tag

Az első ''majdnem'' elégedett ügyfél!!! :C

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#474) Lager


Lager
tag

Talán abból tanulna, ha valaki berakná egy csomagtartóba és valahol nógrád megyében, a hegyek között, pénz és telefon nélkül kirakná:D

(#475) qtrica válasza Brekk (#472) üzenetére


qtrica
aktív tag

472. hozzászólás!De megkaptad ami jár.És Ő? :F

Yoda Jr.

(#476) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Ha esetleg minden megfelelően oda fog jutni a vevőkhöz, attól független mindenképpen érdemes felvenni a kapcsolatot a szülőkkel, nehogy úgy gondolja kis csalónk, hogy huh, most jól megúsztam, és mért ne csináljak ilyet mégegyszer, hisz legrosszabb esetben csak szolgáltatnom kell, amit megigértem. Szal ha nem is személyesen, de telefonon mindenképpen érdemes lenne valamelyikőtöknek egy panaszlistával tudatni a szülkkel, hogy a kis csemete mit művelt, majd a végén hozzátenni, hogy azért valamit törlesztett. Persze ez csak akkor él, ha minden igéretét valóra váltja :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#477) knajf


knajf
senior tag

hm,ha brekk megkapta a cumóit, akkor énis sorra kerülök 'vaj?

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#478) knajf válasza knajf (#477) üzenetére


knajf
senior tag

hiditől várom a választ :F

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#479) Mr_Vercetti válasza knajf (#478) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Nem MSN-en beszéltetek?

(#480) Carline válasza Thyb (#413) üzenetére


Carline
őstag

olvass már vissza, hogy mennyi nyilvános fenyegetés elhangzott ezen a fórumon. Mindezen illetők beidézhetők a biróságra, és akinek nem lesz tökéletes alibije, az megszivhatja

Ezt te sem gondolod komolyan ugye?
Ha én többedmagammal megfenyegetek egy nicknevet és a gazdáját valaki ''tényleg'' szarrá veri, akkor csak az a dolga hogy a többi nicknevet feljelentse?

Ha alibi kell a nickneveknek belépek szívesen a nevükben ide és írogatok mindannyiuk nevében össze-vissza. A nickneveknek lesz alibijük.

Egyébként utálom az átbaszós gyerekeket.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#481) Hidi^ válasza knajf (#477) üzenetére


Hidi^
tag

igen, te is csak nem jössz msn re :R

''a Windows nem akar felemelkedni.MIERT?''

(#482) knajf


knajf
senior tag

fejlemény: hidi VELEM kapcsolatbalépett, és letárgyaltuk a dolgokat,az msn logot hiánytalanul bemásolom ide:

Hidi^ üzenete:
nah hy
knajf üzenete:
cső
knajf üzenete:
na mesélj
Hidi^ üzenete:
nah figy akkor hogy legyen?
knajf üzenete:
te mondd meg...
knajf üzenete:
te tudod hogy mi a dörgés feléd
Hidi^ üzenete:
tomoty megvenné 7ér igaz?
knajf üzenete:
meg, ezzel esetleg kompenzálhatsz
knajf üzenete:
jól gondolkodsz
Hidi^ üzenete:
nah szval
Hidi^ üzenete:
eladod neki a procit 7 ér
Hidi^ üzenete:
igyakkor mennyit is kell fizetnem?
knajf üzenete:
javithatok a helyzeteden de nem sokat
knajf üzenete:
egyezzünk ki 15k -ban
knajf üzenete:
MEGFELEL?
Hidi^ üzenete:
meg
knajf üzenete:
mikor?
Hidi^ üzenete:
hát..
knajf üzenete:
pénteken feladom?
knajf üzenete:
jövöhét eleje körül megkapod?
knajf üzenete:
vagy átveszed ahogy tudod
Hidi^ üzenete:
az uy jo
Hidi^ üzenete:
hétvégére meg szerzem a money-t
knajf üzenete:
oké,pénteken feladom. ezt az msn logot bemásolom ph-ra oké?
Hidi^ üzenete:
és hétfőn átveszem vagy amikor megérkezik
Hidi^ üzenete:
OK


ennyi - ha átveszi a procit és úgy történik minden ahogy megállapodtunk, akkor storno a revenge project (had nevezzem így) és a maradék megkárosultak is sorra kerülnek

a régi rendszerből a megbízhatóságom: http://users.atw.hu/phmegbizhatosag/phtabla.php?nev=knajf

(#483) Mr_Vercetti válasza knajf (#482) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Csak éppenséggel ott van Hawk 9800SE-je is , ami szar.

Az se kis pénz, és természetesen nem ment el érte a postára ez a kis fos :(((

(#484) Richard válasza Hidi^ (#481) üzenetére


Richard
őstag

Nem lennék a helyedbe:DDD

(#485) Bero válasza knajf (#482) üzenetére


Bero
aktív tag

Szép, de ha jól tudom az ígérgetés eddig is megvolt

(#486) rii


rii
nagyúr

[0.] Az a baj ezzel az esettel, hogy ha ki tudja magát verekedni, és vissza (is) adja mindenkinek a pénz, úgy hogy a szülei nem tudják meg, akkor - bár lehet, kifele mást fog mondani, mutatni- de belülről abban a hiszemben fog élni, hogy ez járható út, a felelőtlenség, a nemodafigyelés, az egyik üzletről a másikra élés, a felvett pénz más célú felhasználása, majd utána a kínos magyarázkodás, hülyéítés, ámítás, hitetés.

Ha a károsultak (erkölcsileg, időben, enegrgiában, pénzben, benzinben, postköltségben) nem mennek el beszélgetni a szülőkhöz, és az ügy nem derül ki, és nem lesz otthon pofozkodás, - internet megvonás, számítógép elkobzás - akkor ujjabb áldozatok várhatók, akik talám najd mutogathatnak rátok, hogy ti tudátok, Ti elejét vehettétek volna hogy tovább ne gyarapodjon a jövőbeni károlsultak listája.

Blökire, a kutyámra esküszöm,(valamire kell ....) aki már rég az örök vadászmezőkön szopogatja húsos cobákot, hogy ha lenne pici közöm az ügyhöz, összeszervezném az embereket, és felkeresném a szülök házát, felsötétíteni őket.

tudom milyen nagy dolog a bizalom, és még jobban meg kell becsülni, ha ismeretlen az illető, kitl kapod. Nekem hoztak már fel Debrecenből 21''-os monitort, és megbeszéltülk előtte, hogy 2 hét múlva lesz fizum, akkor küldöm átutalással. Monitor megérkezik, 2 hét hét eltelt, és én pár óra múlva küldtem mailban a scannel bizonylatot (26ezer péz'), tudtam, hogy a ''másik oldalon'' tűkön ülnek. - ezt csak úgy leírtam... mert ez lenne a normális, szerintem Itt egy bescannelt, és követelt átvélteli biz.-t nem láttam.

[1.] rendőrség semmit nem tud kezdeni, ha hidi nem írt alá pénről átvételi bizonylatot.Persze egy polgári peres eljárás már finomabb lehet Hidinek, és családjának, aminek úgyis peren kívüli megállopdás lenne a következménye. De laglább a szülök jól elseggelnék a kölköt, és 18 éves koráig nem igazán tudná ezt gyakorolni.

Ha más nem, telefonáljatok rá a szülőkre, és legalább Ti megtettek mindent annak érdekében, hogy más ne járjon pórul. Persze a telefonálást is csak szervezetten összehagoltan.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#487) Mosqu!to válasza rii (#486) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Egy kicsit egyszerűbben megfogalmazva #476 ;)

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#488) rii válasza Mosqu!to (#487) üzenetére


rii
nagyúr

mikor elküldtem a POST-ot, akkor olvastam még vissza az uccsó pár HSZ-t, és észre is vettem a Te POSTodat, - csak már lusta voltam utólagosan szerrkeszteni- , mert az elejétől végigrágtam magam, és a vége felé haladva már gyorsabban járt a görgő mint a szemem, kezdtem fáradni, .... de amúgy igen, ... tökéletesen igazad van!!!!!!!!!! (-:

mondhatni C:\>arj a 486 -jm 476

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#489) Thunder78 válasza rii (#488) üzenetére


Thunder78
senior tag

Az uccsó kifejezésedet lehet hogy a fijatalabbak nem értették :D

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#490) Silencer83 válasza rii (#488) üzenetére


Silencer83
addikt

''C:\>arj a 486 -jm 476'' :C :R lool

(#491) <MZ/X> válasza Thunder78 (#489) üzenetére


<MZ/X>
őstag

Valaki elmagyarázná nekem mivel én a fiatalabb generációt képviselem? :B

Original's never fit - Socket 370

(#492) pauly válasza rii (#488) üzenetére


pauly
tag

Jól emlékszem,hogy ez egyféle régi tömörítési eljárás? Még talán a DOS-os időkből? :B

<--L |--| Return |--| Run :)

(#493) Gh0sT válasza rii (#488) üzenetére


Gh0sT
addikt

Bazz, mire dekódoltam az aláírásod... :D

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#494) Mosqu!to válasza pauly (#492) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Én még általános iskolás koromban az ilyet tanultam, de már ki emlékszik arra :)
Az biztos, hogy kitömörítés...

[Szerkesztve]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#495) Mosqu!to


Mosqu!to
addikt

Elmentem fürdeni, közben nem hagyott nyugodni a gondolat, hogy mi is volt ez. Ha jól emlékszem, akkor 476 legjobb kitömörítése 486-ba?
Na, ne offoljuk szét a topicot :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#496) Mr_Vercetti válasza Mosqu!to (#495) üzenetére


Mr_Vercetti
őstag

Szerintem arra gondolt inkább hogy a gyereket kéne jól letömöríteni :D

(#497) rlazol


rlazol
addikt

évek óta üzletelek a PH-n, de mostanában amit lehet inkább újonnan veszem meg. Vajon miért? Ha nincs pénzem az újra, akkor csak PH-addikt+. Kivétel a procim volt, de ott az eladó lakásán teszteltem le a papája jelenlétében, adásvételivel, szemig számmal. De egyre inkább azt mondom, inkább megveszem újonnan, nekem az a stressz nem kell, hogy vmi gebasz van vele és átvertek.

ami a ''fekete biznisz'' témát illeti: évente max 200k értékben jogod van számla stb nélkül (vagyis adókötelesség nélkül) eladni az ingóságaid. Vagyis nem fekete, ami itt megy. :D
Ezen belül minden biznisz a jog szerint kell, hogy történjen: 3 napi gari stb. Vagyis a rendőrség nem röhögné ki. Azt senki nem tudja, milyen korúval üzletel. És ha tudja is, csak annyit változtat, hogy a felelősség a szüleire tevődik át.

KNAJF, én is egy békés növényevő vagyok, de ez most komoly (vagy csak én értem félre), hogy a 24k-ért megvett procit garisan 15-ért veszi vissza a srác???? :Y :Y :Y
mert ha igen akkor nekem olybá tűnik, hogy a sztorid nem ismerjük minden részletében.
Ráadásul postán és jövő hétre? Megússza a szombatot, erre megy ki. Menjetek oda szombaton, és ott, és személyesen! Ha meg vmi nem stimmel, akkor egyből lehet menni a T. szülőkhöz...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#498) rii válasza Gh0sT (#493) üzenetére


rii
nagyúr

segítettek megalkotni .... 4-5 javaslat, hozzáfűzés, beterjesztés eredmnénye, meg az én dühömé ... :DDD

szerk.:
C:\>arj a 486 -jm 476

szerk.:
a: archiválás, betömörítés
-jm: legjobb, (-: valóban

tehát tömörítse be a 486-os a legnagyobb hatékonysággal, és tegye a 476-ba :*)

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#499) csigi


csigi
addikt

Ahogy olvasom a totyikot, látom a gyerek kezdi oltani a tüzet. De vajon mindenkire sor kerül? És ezt miből fogja fedezni? Valószinőleg a jól bevállt módszerrel, mert eddigi tapasztalatai szerint működik. :(((

Egyszóval támogatom a 486 & 476 hozzászólásokat. Próbáljuk már megnevelni...

nofene

(#500) as_Rock válasza rii (#486) üzenetére


as_Rock
őstag

Egyetértek! :C
Ha a károsultakkal rendeződnek is a dolgok a szülőknek mindenképpen tudniuk kell mit művel a ficskájuk. Már csak azért is, mert nem lehetetlen, hogy esetleg az itteni károsultakat épp helyi, vagy másik fórumos átverésekkel szerzett pénzből fizeti most ki ;)

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Hidi^ megkárosítottjait keressük! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.