Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- hcl: Huawei Mate 10 kókányolás
- GoodSpeed: Pillangóhatás: F billentyű meghibásodása -új gamer számítógépasztal
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Fire/SOUL/CD: INGYENES Clone és Backup-Restore alkalmazások tesztje [2024]
- btz: Internet fejlesztés országosan!
Új hozzászólás Aktív témák
-
King Unique
titán
A Toshiba P300 sorozatnál a HDWD240EZSTA / HDWD240UZSVA valóban SMR modellek, amik eleve belassulhatnak írásnál, bár az igaz hogy nem feltétlen azonnal, ami máshol is már volt téma.
"total commanderben pl kb 43-58 MB/s között van az azonos vinyón, külön partíciókról vagy külön mappákból másolás"
Ha egyazon HDD-n belül történik a másolás, vagyis egyszerre kell olvasni és írni is, akkor annyira nem meglepő ha nem hozza a szekvenciális maximumot, amit ugye írásnál még az SMR is tetézhet.
+ Ha kevés a HDD-n a szabad terület és / vagy nagyon töredezett a partíciókon a fájlrendszer, akkor az megint lassító tényező lehet nemcsak SMR, hanem CMR HDD-k esetén is. -
King Unique
titán
Mármint mi minden volt meg, a particionáló programban a "None" helyett konkrét meghajtóbetűjel lett beállítva ami nem foglalt, Windowsnál a lemezkezelőben és / vagy parancssorban is meg lett próbálva, + szükség esetén a Windows újraindítása és az eszköz újracsatlakoztatása is megtörtént?
-
King Unique
titán
Új hozzászólás Aktív témák
- 18 éve! Billentyűzet magyarítás magyarosítás. Festés vagy lézerezés és egyebek! 3 lehetőség is van.
- Honor X7a 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 152 - Lenovo LOQ (15IRH8) - Intel Core i5-12450H, RTX 4060
- Bomba ár! Fujitsu T936 Convertible: i5-6G I 8GB I 256SSD I 13,3" FHD Touch I Cam I W10 I Gari!
- Apple iPhone 13 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest