-
LOGOUT.hu
Új hozzászólás Aktív témák
-
PongiBandi
tag
válasz
WonderCSabo #11536 üzenetére
Hát valahogy úgy, ahogy azt a Splash Pro csinálja, a technikai részleteit nem tudom, nem is érdekel. Azt viszont tudom, hogy én korábban kb 4-5 évig az MPC (később MPC-HC) + ffdshow + AviSynth képjavító algoritmussal néztem, méghozzá az egyik legjobban bevált AviSynth sript-el (Seeshaw/Spresso), ráadásul 720p forrást néztem ezekkel, nem gagyi divx-eket vagy dvd-ket. Akkoriban (értsd: évekkel ezelőtt) ugyanúgy volt aki nem értette hogy minek filterezek én 720p cuccot, "azon már úgysem lehet javítani", hiába csináltam screenshot-okat, nem akarta meglátni. Innentől fogva én ezen nem rugóztam többet, mindenki azt hisz és lát amit akar, az a fontos, neki jó legyen
Viszont ez a Splash Pro még rátesz egy lapáttal, és bizony be kell vallani, az AviSynth-es script-nek is odaver, ráadásul úgy, hogy közben a 24 képkockából 60-at interpolál (Motion²), amit az AviSynth is tud, csak éppen vagy a Seeshaw/Spresso képjavító script megy, vagy a framerate többszöröző, a kettő együtt semmilyen konfigon nem volt képes működni nekem, talán egy 8 magossal elmenne, de ezért meg felesleges ilyet venni, mikor itt a Splash Pro.
Ha viszont valaki pl nem kedveli a Motion² által elért folyamatos mozgást, mert szappanopera szerű élményt okoz neki, ami levon a film "eredetiség élményéből" (mondhatni művészi értékéből) azt meg tudom érteni, ez ugyanis már ízlés dolga. De hogy hol van több részlet, és hol élesebb a kép, az már nem (max nem tetszik...)
-
madgie
titán
válasz
WonderCSabo #11536 üzenetére
Sajnos nem. Valahogy a GTX460 a gyanús nekem, lehet végigzongorázok pár drivert.
Új hozzászólás Aktív témák
● A topicban tilos a warez mindennemű formája!
Ennek értelmében nemkívánatos témák:
- filmek, sorozatok torrent- és egyéb letöltőoldalakon való fellelhetősége
- ki, mit, hogyan, mikor, milyen minőségben warezolt magának
- a különféle release-ek, illetve az azokat készítők munkásságának kitárgyalása
- másolási és egyéb védelmek kikerülése, rip-készítés, letöltött tartalmak konvertálgatása, szerkesztése
- PlayStation 5
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Lakáshitel, lakásvásárlás
- Politika
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Dune Awakening: Megjelenési dátumot kapott a PC-s kiadás
- PLEX: multimédia az egész lakásban
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! ASUS VP278H 27 FHD 60Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! AOC 24G2SPAE 24 FHD 165Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung S7 S27A700NWP 27 UHD 60Hz 5ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! ASUS VP28UQG 27 UHD 60Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Samsung LU28H750U 28 UHD 60Hz 1ms monitor garanciával hibátlan működéssel
- Keresek hibás tuf 4090
- Nintendo Switch 32GB. RED & BLUE,Kiváló állapotban,extra tartozékokkal.
- Dell OptiPlex 740 - Athlon64 3800+, 4GB RAM, 80GB HDD, Geforce 6150
- Nintendo Switch OLED 64GB. (+256GB.!) Pokémon Scarlet & Violet Edition Kiváló állapotban.
- Steam Deck 64+512GB.! Kiváló/Karcmentes állapotban eladó!