Hirdetés
- bb0t: Ikea PAX gardrób és a pokol logisztikája
- GoodSpeed: A RAM-válság és annak lehetséges hatásai
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- GoodSpeed: Márkaváltás sok-sok év után
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ldave: New Game Blitz - 2025
- Real Racing 3 - Freemium csoda
- Gurulunk, WAZE?!
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
-
LOGOUT
Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.
Új hozzászólás Aktív témák
-
BBéci
legenda
Tudtommal a Lupusnak csak analóg kimenetei vannak, ezért a digitális kiesik. Viszont meglehetősen viccesnek tartom a 60000 forintos DAC-ot egy hasonló árú házimozis géphez kötni.
(#926) Szabikaa20
Brutálisan hatalmas a választék, nincs értelme felsorolni a 300000 forint körüli összegért kapható 5.0 szetteket. -
Viper26
nagyúr
Pont ezért lesz nekem is alap szintű erősítőm, főleg ha azt nézem, hogy az arány 1:2 az 5.0 szettet illetően.Azért nem is baj, hogy a pénztárca gátat vet a dolgoknak, mert szerintem jópáran milliókat is képesek lennénk elverni ilyesmire.

-
-
rolo76
csendes tag
Nem tudom, hogy mennyire túloztam el, ár érték arányban ez volt a legjobb.
A szoba 20 nm, abból ami a topikba és egyéb szak lapokba van leírva én mint kezdő
semmit nem értek.Ezért fordulok a fórumozókhoz véleményért.
Kef c4-et nagyon dicsérik, idáig ő a befutó de ezzel a kassza ki is ürült.
A másik lett volna a mission mélynyomója de azt írtátok,hogy nem jó.
Amúgy én ettől az mv8-tól sem vagyok elájulva.
Úgyhogy kb 70k lenne rá max.
Köszönöm a segítséget
-
Tonyo
őstag
Nem volt még audigy 2 zs-m, csak x-fi musicom. Én erről váltottam egy kínai DAC-ra, és bár részletekben nem a legerősebb jobb tere van, zeneibb mint az x-fi.
Ezt hallottam az ajánlott Behringer-ről is.Amúgy egy darabig simán el lehet lenni az audigy 2 zs-vel, feltéve ha jó kivezető kábelt csináltatsz...nyugodtan kihagyhatod az olcsóbb DAC szintet, és gyűjthetsz egy komolyabb darabra.
Új hozzászólás Aktív témák
- Kompakt "házimozi" szettekkel és hangprojektorokkal (soundbars) tapasztalatok híján nem foglalkozik a topik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi belépő szinten topic
- Hi-Fi-ről általánosságban topic
- Hangprojektor/Sound Projector/Front Surround/SoundBar topic
- 146 - 147 - 166 - 167 - 168 - 169 - Lenovo Legion Pro 7 (16IRX9H) - Intel Core i9-14900HX, RTX 4090
- GeForce RTX 2070 blower (OEM HP) Garanciával
- Intel Core i5 4440 4mag 4szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Azonnali készpénzes AMD Ryzen 1xxx 2xxx 3xxx 5xxx processzor felvásárlás személyesen / csomagküldés
- LG OLED TV 55CS6LA
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest









