- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- eBay-es kütyük kis pénzért
- MasterDeeJay: Kínai DDR5 második felvonás - Puskill PSK-D5M4800BH-16G
- Szoszo94: Xiaomi Mi Router 3G - Padavanra fel!
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- petipetya: Nagy chili topic. :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
-
LOGOUT
Házimozi belépő szinten
Új hozzászólás Aktív témák
-
#98221312
törölt tag
-
#48613632
törölt tag
Nálam a csatornánkénti jelszint nincs kijelezve auto setup esetén, így a 0dB kijelzés, mem az automata mérésre vonatkozik.
Az automata mérés visszajelzése egyedül egy kontroll lámpa, ami ha világit, akkor az a mérés az aktív, de ennek a kimeneti szintjeit nálam nem lehet előbogarászni.
Így igaz mindkettőtök állítása.
Otthon azért ezt még majd lecsekkolom, de én erre a következtetésre jutottam a minap.Szerk: MCACC és ACACC azt hiszem a manuális és az automata mód megnevezése, de ha a jelszinteket kézzel állítom, azonnal elalszik a kis lámpa. Vsx517
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- A topik kompakt "házimozi" szettekkel igen, de hangprojektorokkal (soundbar) tapasztalatok híján nem foglalkozik.
- hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót!
- HÁZIMOZI, HIFI, TV beárazás topic
- Házimozi haladó szinten topic
- Hi-Fi topic
- Apple iPhone SE 16GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- GENIUS vezetéknélküli, rózsaszín csajos egér
- BESZÁMÍTÁS! MSI B550M R7 5800X 32GB DDR4 512GB SSD RX Nitro+ 6700XT 12GB Corsair 4000D ASUS ROG 650W
- Csere-Beszámítás! Gari:2027.04.02 Playstation 5 Slim Digital edition + Ajándék Venom töltő állomás!
- Telefon felvásárlás!! iPhone X/iPhone Xs/iPhone XR/iPhone Xs Max
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest