Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4251) AiRLAC válasza 3szli (#4246) üzenetére


AiRLAC
addikt

Az a 3500+ egy ~60W-os proci, minimum terhelésen is ~29W a TDP-je.
Az Ati kártya kb. semmire se jó a gépben ha NAS-nak használod.
Kezdésnek/kipróbálni/tanulni jó, de hosszú távon valami alacsony fogyasztású, halk v. passzív hűtésű gépben gondolkozz. A 200 és 160GB-os diszkeket meg dobd el :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#4252) Dr.FantastiK válasza AiRLAC (#4251) üzenetére


Dr.FantastiK
őstag

a Legjobb video kartya nelkul, mint nallam ! ;)

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#4253) Doky1988


Doky1988
senior tag

Udv!

Jelenlegi Zyxel NSA-310es NAS szeromat szeretnem lecserelni.

Kovetkezo 2 dolog kozott vacilalok:
Synology DS218play NAS szero, vagy egy HP ProLiant Microserver Gen8 esetleg Gen10..

Amire hasznalnam: DLNA, Torrent, Backup szero, Fajlszerver..

Mennyire halk pl egy Gen8?

Az a baj hogy egy DS218play majdnem uti egy Gen10 arat.Ezert vacilalok nagyon mivel jarnek jobban:)

[ Szerkesztve ]

DokY | www.zsolti.hu

(#4254) SP4C3 válasza Doky1988 (#4253) üzenetére


SP4C3
veterán

Gen8 minimum 4 perc mire elkezd bootolni a lemezről, elég halk (server-hez képest) ha már helyreállt és vezérli a ventiket.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4255) Doky1988 válasza SP4C3 (#4254) üzenetére


Doky1988
senior tag

Hat az a baj egy nas arabol mar osszedobok egy sokkal erosebb microservert:)

DokY | www.zsolti.hu

(#4256) SP4C3 válasza Doky1988 (#4255) üzenetére


SP4C3
veterán

Az rendben is van, azt nem csak nas-ként tudod használni.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4257) Doky1988 válasza SP4C3 (#4256) üzenetére


Doky1988
senior tag

Igen ezert vagyok elgondolkodva:) de akkor mar gen10:)

DokY | www.zsolti.hu

(#4258) thomeee86


thomeee86
újonc

Sziasztok,

Otthonra szeretnék venni/építeni egy szervert, ami 3-4 VM futtatására elég lenne.
Lehetőleg minél passzív legyen a megoldás (akár a táp is) és persze minél olcsóbb. :)

Ki mit tudna javasolni?

(#4259) SP4C3 válasza thomeee86 (#4258) üzenetére


SP4C3
veterán

[link]
Ja hogy olcsó legyen és passive? Akkor raspberry Pi. :C

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4260) thomeee86 válasza thomeee86 (#4258) üzenetére


thomeee86
újonc

Azon szerintem nem tudok futtatni VM-eket, de javíts ki, ha tévedek. :)

(#4261) bambano válasza thomeee86 (#4260) üzenetére


bambano
titán

qemu kvm nélkül minden gépen fut.
rpi3-on állítólag xen fut.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4262) Raymond válasza SP4C3 (#4254) üzenetére


Raymond
félisten

Halk is marad honapok utan? Nalam az N40L nagyon hangos lett mostanra es uj ventik meg barkacsolas helyett talan inkabb valtani is lehetne valami masra.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4263) *Ropi* válasza Raymond (#4262) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egy venti olcsóbb, mint egy komplett szerver (de ha ránk hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz). :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4264) SP4C3 válasza Raymond (#4262) üzenetére


SP4C3
veterán

Turion korabeli, már akkor semmirevaló volt, amikor megjelent. :D

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4265) Raymond válasza SP4C3 (#4264) üzenetére


Raymond
félisten

Arra jo volt amire kellett (NAS), csak hat az ido vasfoga megette az alkatreszeket. Nem kinlodok vele, lesz valami uj.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4266) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Sziasztok!

Remélem jó topicba írok.
Szeretnék otthonra egy 24/7-ben működő szervert, főleg letöltött filmek seedelésére és tárolására, de backup szerverként is üzemelne.
A lényege a következő lenne: van otthon egy PC és egy laptop, mindkettőnek külön ncore hozzáférése van. Szeretnénk mindkét gépről a home szerverre letölteni filmeket, esetleg le is játszani onnan (így nem foglalnák a PC/laptop tárhelyét), valamint az előbb említett PC és laptop egyaránt innen seedelné vissza a letöltött tartalmat. Továbbá jó lenne, ha telefonról is tudnék indítani letöltést, ami otthon azonnal elindulna. Nem nagyon igazodok ki a NAS-ok világában, bár gondolom, egy olyan eszköz is megfelelő lenne a célra.
Ami fontos még:
-lehetőleg minél halkabb legyen
-alacsony fogyasztás
-ne legyen túl drága (25-30k körüli ár)
- és az említett távolról letöltés funkció működjön.

Kb. 1 TB winyót tennék bele.

Ti mit ajánlotok?

(#4267) SP4C3 válasza Vesporigo (#4266) üzenetére


SP4C3
veterán

Erre valami AM1-es gépet dobnék össze, mivel menne rá torrent client így windows és annak a homegroup-os helyi hálózati megosztásával osztanám a filmet, meg ugye menne a torrent. De ha tud valaki olyan nas os-t esetleg prebuilt nas-t ami képes torrent klienst futtatni...

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4268) vargalex válasza Vesporigo (#4266) üzenetére


vargalex
félisten

Szerintem nem jó irányban gondolkozol. Nem a PC-nek és a laptopnak kell futtatni a torrent klienst, hanem a szervernek több userrel. Felesleges, hogy a letöltés/seed-elés idejére menjen a PC/laptop, ha úgyis ott a szerver. Azokkal (illetve akár mobillal) csak vezéreled a torrent klienst, azaz hozzáadsz torrenteket, stb.
Erre a feladatra egy NAS, vagy egy épített szerver is teljesen jó. Utóbbi esetén én lemaradtam az általam Intel J1900 alapokon (Asrock Q1900-ITX) passzív lapoknál. Ma lehet, hogy van olcsóbb/erősebb megoldás.
Én linux alapon gondolkodnék mindenképpen.

Alex

(#4269) alevan válasza Vesporigo (#4266) üzenetére


alevan
őstag

Erre egy Atomos (J1800, J1900) megoldás bőven elég. Pl. ez

Ehhez egy olcsó ház és egy kis teljesítményű táp (meg persze HDD és ram).

Oprendszernek ajánlom az Openmediavaultot (itt a topikja). Ott megosztod sambával a HDD-t, feltelepítesz egy deluge vagy transmission klienst torrentnek.

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4270) cinemazealot válasza Vesporigo (#4266) üzenetére


cinemazealot
addikt

Osztom (#4268) vargalex javaslatát: ez nem elsősorban HW kérdése (nyilván egy szinten az), hanem szoftver. Linux alapon bármit összerakhatsz, vasat meg olyat kell alátenni, ami bírja a strapát. Én egy használt 11"-es netbook-ot (2 szálnyi Atom, 2 GB RAM, 120 GB HDD, 100 Mbps LAN, Ubuntu, Deluge torrent daemon és web kliens) használok házi szervernek, ami kis fogyasztású, halk, igaz, nem egy erőgép, de nem is fut rajta 100 szálnyi torrent, max. 10-15. Ha picit e fölé tervezel HW-ben, és rágyúrsz a szoftverezettségre és annak bekonfigurálására, akkor használt alkatrészekből bőven kijössz 30k-ból.

(#4271) CortezX


CortezX
aktív tag

Üdv! Egy Zyxel NSA 325 v2-t használok pár éve fájl, médiaszerver és torrent célra. A processzort egyre gyakrabban érzem szűk keresztmetszetnek (1.6 GHz-s Marvell ARM). Amikor szinkronizál a Bittorrent (Resilio) Sync, vagy ha 10 MB/s körül tölt a Transmission akkor igencsak lassan reagál a fájl műveletekre. Régebben már szemeztem a HP Proliant Gen 8-al, de szerintem olcsóbban ki lehet hozni egy hasonló gépet. Az alábbi configot raktam össze fejben a fórumot olvasgatva. OMV vagy Ubuntu futna rajta. Transzkódolás, raid nem érdekes, de nem lenne hátrány ha a későbbiekben ki tudna használni nagyobb (500/200M) netcsomagot is. Mi a véleményetek róla? :)
ASRock J3455-ITX
4 GB So-Dimm 1600 MHz (ez adott)
3 TB WD Red (szintén adott, de tervezek venni még egy ugyanilyet)
FSP 250-60HHN
Cooler Master Elite 130

(#4272) bambano válasza CortezX (#4271) üzenetére


bambano
titán

ha lassan reagál a fájlműveletekre, akkor ott a diszk i/o a szűk keresztmetszet, amin a gyorsabb proci nem fog segíteni. a sokkal több ram egy kicsit igen.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4273) CortezX válasza bambano (#4272) üzenetére


CortezX
aktív tag

512 MB DDR3 van benne, 50%- körül használja. A proci viszont 100%-on "pörög" az említett esetekben és a fájl műveleteken túl a webes felületek is vagy csak nagyon lassan vagy egyáltalán nem elérhetőek.

(#4274) Vesporigo


Vesporigo
aktív tag

Köszi a választ mindenkinek, körbekérdezek még NAS-fronton 1-2 ismerősnél, aztán alszok rá egyet.

(#4275) bpx válasza CortezX (#4271) üzenetére


bpx
őstag

Mindenképpen előrelépés. Nekem a 320-as volt, nagyon gyenge ezekben a CPU a torrentre, de még a sima samba share-eknél is sokszor kevés volt. Pl. letöltöttem egy X GB-os 1 darab fájlt, aztán utána át akarom másolni, és a gigabites lanon bírt mondjuk 50-60 MB/s-t, közben CPU használat 100%. A sok apró fájlt meg ne is említsük.

Asrock Q1900-ITX-re cseréltem, ami érezhetően jobb volt mindenben, azzal már ki lehetett használni a gigabites lant a samba share-eknél. A torrentet is jobban bírta. A Transmission felülete itt is belassult egy 200/100-as netnél amikor teljes sebességgel ment, de igazából ment rendben, meg mellette a többi dolog is, ott nem is volt lassulás, azért ez már mégiscsak eg 4 magos cpu.

Az ilyen OMV meg hasonló rendszerekben én nem hiszek, összerakom kézzel, ami nekem kell, CentOS 7-et használok azóta is.

A mostani "NAS"-om pedig egy VMware ESXi-n futó virtuális gép, ami egy Xeon E5 2683 v3-ból kapott 2 CPU-t, meg 2 GB memóriát, na azzal már tényleg hasít minden :D

[ Szerkesztve ]

(#4276) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Sziasztok!

Megoldható lenne a következő művelet (?):

- adott 2db 1TB-os HDD, melyeket úgy szeretnék használni itthon egy házi szerverben, hogy 100-150GB tükrözve lenne, amin képeket szeretnék tárolni (ha valami gond van az egyik HDD-vel, ne szálljanak el a képek, mert a gyerkőcökről vannak főleg nem pótolható képek)...
- a fennmaradó részt mindkét HDD-n külön-külön szeretném használni egyéb file tárolására

Valahogyan biztosan megoldható, mert olvastam nemrég a neten, de sajnos nem találom újra...

Köszönöm!

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#4277) vadkörte válasza bpx (#4275) üzenetére


vadkörte
addikt

"Az ilyen OMV meg hasonló rendszerekben én nem hiszek, összerakom kézzel, ami nekem kell, CentOS 7-et használok azóta is."

Attól még, hogy nem hiszel benne tökéletesen megfelel sok-sok hül... szóval sok-sok felhasználónak.

Üdv. V. Körte

(#4278) apezka válasza Norbi.Sz (#4276) üzenetére


apezka
tag

Persze, hogy megoldható! Biztosan vannak kész programok is, de amíg azok keresgetésével töltöd az időt simán összelehet dobni akár egy batch fájlt is ami elvégzi a "szinkronizálást". Szóval igazán nem macerás dolog.

A stressz akkor jön, amikor nincs kit pofán b...!

(#4279) sugarforce válasza bpx (#4275) üzenetére


sugarforce
őstag

Mindamellett, hogy en sem hasznalok ilyeneket aktivan sajat felhasznalasra, amit kell azt ssh-n megcsinalom barmelyik random linux disztron, sokaknak arra boven jo, hogy hozzaadjanak 1 2 usert meg jogokat mappakhoz par havonta egyszer egy webes feluleten.

(#4280) Szila|H|


Szila|H|
tag

Sziasztok!

Szerver építésén agyalok jobban mondva NAS-t. Igazából tudásilag nincsenek nagy elvárásaim:
-Családi fotók,videók tárolása
-Torrent kliens
-Később talán Raid.
2-3slotos HDD
Filmeket a tv-n vagy ps4-en játszanám később pedig médialejátszón.
OP-nak XPEnology-t gondoltam. Lakás lévén szeretném egy normálisan kinéző miniITX házba rakni (hangja nem mérvadó, persze ne legyen egy turbina).
Tudnátok segíteni milyen hw lenne rá alkalmas?

Köszönöm! :)

Life is better with a frenchie

(#4281) Raymond válasza Szila|H| (#4280) üzenetére


Raymond
félisten

Ha mar XPenology es tenyleg csak 2-3 HDD a kovetelmeny akkor nem erne meg egy erdeti Synology box? Amire kell arra az olcso 2 diszkes valtozatok is jok (216j vagy 218j). Osszerakni olcsobb persze csak itt az a kerdes mennyit er az idod es megeri-e sporolni mondjuk 50-100EUR koztott es raszanni a par orat ahelyett hogy bedugod es 15-30 percen belul megy.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4282) Szila|H| válasza Raymond (#4281) üzenetére


Szila|H|
tag

Ez is játszana :) Csak gondoltam olcsóbban is ki lehet hozni a dolgot plusz szeretem magam szivatni ilyenekkel. :D De körbe nézek aprón is. Köszi

Life is better with a frenchie

(#4283) bambano válasza Szila|H| (#4280) üzenetére


bambano
titán

tegnap láttam bótban hp microserver gen10-et 81 rugóért.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4284) tlecso


tlecso
csendes tag

Sziasztok!

Érdekelne, hogy szerintetek egy FuSi TX 100 S2 egy Core i3 540 cpu-val, 16GB memóriával és egy dual portos intel halókártyával elég lenne az alábbi feladatokra?

- Hypervisor ESXi 6 lenne
- pfSense firewall és router (100 mbit-es net)
- Win 2012 R2 szerver (file sharing, torrent, WSUS szerver, WDS, Mezzmo DLNA szerver egyszerre 1-2 TV-re, transcoding nélkül)

Köszönöm előre is a javaslatokat!

[ Szerkesztve ]

(#4285) bambano válasza tlecso (#4284) üzenetére


bambano
titán

ezt így csak akkor érdemes összerakni, ha meg akarod tanulni a komponenseket.
ha ez nem cél, hanem a hatékony működés a cél, akkor ezeknek a szoftvereknek a 90%-át hajítsd ki, és csináld meg rendesen. Akkor biztos el fogja bírni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4286) Kiratheonly válasza tlecso (#4284) üzenetére


Kiratheonly
tag

Szerintem kevés lesz neki a vas, alapból a 2012R2 elég zabálós fajta. Helyette lehetne valami Linux, a WSUS-on kívül minden megoldható. Egy N40L-en volt 2012R2-m, SSD-vel és nem volt valami pörgős.

[ Szerkesztve ]

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.

(#4287) sutszi válasza Kiratheonly (#4286) üzenetére


sutszi
veterán

A pontos számadatoknak nem jártam utána, de az NL40 procija szerintem érezhetően elmarad a Core i3 540-től.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#4288) tlecso válasza bambano (#4285) üzenetére


tlecso
csendes tag

Hatékony működés alatt (ami számomra megfelelő) az érteném, hogy a pfSense az internetet kihajtja, azzal a pár szabállyal, amit szánok mellé és ez mellett 2 TV-n tudok nézni szaggatás mentesen filmet. 1-et a Mezzmo-n keresztül, a másikat pedig file sharingon keresztül. Ha a többi választott komponens (WDS, WSUS) használva van, akkor pedig nem zavar, ha szaggat a film vagy egy kicsit lassabb az internet. A WDS/WSUS páros nem folyamatosan, hanem csak alkalmilag lenne használva, a WSUS egy időben max. 2 klienst szolgálna ki.

(#4289) bambano válasza tlecso (#4288) üzenetére


bambano
titán

de futtatni egy hipervizort meg két-három oprendszert az marhaság, ha nem a hipervizorkodást akarod megtanulni.

amit írtál, azt egy darab linux simán megcsinálja.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4290) tlecso válasza bambano (#4289) üzenetére


tlecso
csendes tag

WSUS-ra és WDS-re is van jól működő Linuxos megoldás?

Mondjuk ami a Win7 WIM-es képfájltól kezdve a Win10 ESD telepítőig kezeli a formátumokat? Illetve tudok vele a boot image-be drivereket illeszteni vele?

WSUS-ra pedig olyan, ami tudja a függőségeket a frissítések között, az egyéb MS szoftverek frissítéseivel is elboldogul?

Mindkét role-t standalone módban használom, nincs AD.

(#4291) Raymond válasza tlecso (#4290) üzenetére


Raymond
félisten

Az emlitett ket klienshez ez olyan agyuval verebre megoldas lenne amugy is, nem? Annyi forgalom nincs ott hogy komolyan nyerjel vele valamit meg ha W7 + W10 is a felallas es nem tudod a W10 update sharing funkciot hasznalni 100%-ban.

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#4292) tlecso válasza Raymond (#4291) üzenetére


tlecso
csendes tag

Igazad van abban, hogy sok mindent nem nyerek vele, de a számomra legfontosabbat, időt azt viszont igen. Mert van úgy, hogy hetekig semmi, utána meg 3 cimbi is megkér egyszerre, hogy telepítsem újra a gépét. Itt azért már sokat számít. Media szervernek ígyis-úgyis megy, ez inkább csak olyan extra lenne számomra. Az, meghogy néha meglassul egy kicsit miatta, egyáltalán nem zavar.

(#4293) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Házi szerverbe melyik HDD ajánlott inkább?

A normál 3,5" asztali gépekbe való, vagy megbízható a halkabb, kevesebbet fogyasztó 2,5" laptopba való is?
RAID-be lesz, így elvileg nem gond, ha meghibásodik, de azért nem szeretném túl gyakran cserélgetni...
Csak 2db 500GB-os kellene, mert fényképek tárolására lenne...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#4294) alevan válasza Norbi.Sz (#4293) üzenetére


alevan
őstag

Általában a 3.5 HDDk ugyanazon az áron nagyobb tárkapacitást tesznek elérhetővé.
Ellenben nagyobb a fogyasztásuk és jobban melegednek (ha 4 van egymás melett, pl. NASban, összegyűl.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#4295) SP4C3 válasza Norbi.Sz (#4293) üzenetére


SP4C3
veterán

Mindenképp normál méretű 7200 rpm-es lemezeket dobálnék bele.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4296) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!

FTP szervert szeretnék futtatni egy nagyon régi gépen, de win10 64bit környezet adott.
Milyen programokat javasoltok? ingyenes/fizetős, bármilyen jöhet.
köszönöm! :)

(#4297) AiRLAC válasza Tav-Csoves (#4296) üzenetére


AiRLAC
addikt

Pl. a beépített

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#4298) SP4C3 válasza Tav-Csoves (#4296) üzenetére


SP4C3
veterán

itt egy: Standalone(portable) FTP Server - 64-bit (xlight-x64.zip, 675K)

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#4299) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Sziasztok!

Ubuntu 17.10 egy ISPConfig 3-al. Minden működik, kivéve a levelezést. Látszólag minden rendben lévőnek tűnik a mail konfigban is, de mégsem lehet csatlakozni az SMTP-hez és nem is érkeznek levelek vmiért. A megfelelő portok nyitva vannak a tűzfalban és a routerben is.

Tud valaki ilyen ügyben segíteni? Ha igen, írnám a további részleteket.

[ Szerkesztve ]

(#4300) bambano válasza sellerbuyer (#4299) üzenetére


bambano
titán

a legtöbb isp-nél alapértelmezetten zárva van az smtp port.
isp függő, hogy ezzel mit lehet kezdeni. upc-nál ügyfélszolgálat telefonhívásra kinyitja, más isp-knél meg így jártál.

kliens végponton levő gépen smtp-t üzemeltetni az álmoskönyvek szerint rosszat jelent.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.