Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz siti #31336 üzenetére

    Na ja. Én meg aludni is tudnék benne. Na jó nem.... :B

    Amúgy azért lett ilyen nagy, mert az álmom egy négy darab 4x140-es radiátorból felépített vízhűtés. Egy akkora radiátor pontosan a ház aljától az alapi tálca aljáig ér fel és oldalanként két darab fér el a házban. Végülis hozzájuk terveztem az egészet. Szóval ha egyszer sikerül bevásárolnom a vizes cuccokat, akkor tökéletes lesz a ház, csak most nagyon üres. Léghűtéshez negyed ekkora ház is jó lett volna. Csak nem akartam pár hónap múlva megint új házat venni, vagy csinálni. :(

    Az a baj, hogy feleségem nem volt ott amikor készült, tehát neki meglepetés volt a ház, amikor felvittem a lakásba és hát nem volt túl őszinte a mosolya. Sokszor mondtam már itt is, hogy ő támogat a hobbimban, sok mindent eltűr, de azért vannak határok, amit hajlandó elviselni a lakásban. Ez a mostani gép átlépte azt a bizonyos határt. :D

    De most arra jutottam, hogy nem flexelem szét csak azért sem, hanem hazaviszem és elrakom későbbi felhasználásra, hátha pár éven belül sikerül egy kertes házikó, ahol elfér. Addig meg jól el lesz a padláson szüleimnél. ;)

    Akinek van egy felesleges atx, vagy micro-atx háza akár csak kölcsön is az szóljon. Vidéken van nekem is pár házam, de most nem tudok leutazni megint.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés