Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) GAI válasza DarthSun (#399) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Eladó lesz majd a teszt végeztével :DDD

(#402) DarthSun válasza GAI (#401) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Elég sok csetreszt vettem nemrég, ha sikerül kicsit visszatáplálnom a bankszámlámat, pályázok rá :R , részletfizetési lehetőség van ? :D

(#403) flymi válasza waithEard (#400) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Két hét múlva mind okosabbak leszünk és többet fogunk tudni... :D
Ígérem ide fogom megírni elsőnek, akármi is legyen a végeredmény.

Ahogy egy volt kollégám mondta volt: "Elhiszem, mindig ötös voltam hittanból!" :DDD

De lehet, h ha átbasznak akkor a további hozzáállás az ilyen jellegű hirdetésekhez a kopasz ismerősöm beszólása lesz, miszerint: "majd ha átfésültem a másik oldalra!"

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#404) GAI válasza DarthSun (#402) üzenetére


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Megbeszéljük majd, év vége előtt nem nagyon lesz aktuális

(#405) DarthSun válasza GAI (#404) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor már le is csaptam rá. Évvégén kapok prémiumot, ha addig ki nem rúgnak :DDD

(#406) RexMaximus válasza DarthSun (#405) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Ez a retrozas olyan mint valami "anyagozas" :D

(#407) DarthSun válasza RexMaximus (#406) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Gyógyíthatatlan betegség :D

(#408) waithEard válasza flymi (#403) üzenetére


waithEard
őstag

:R

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#409) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Készen lett a 38. gépem. A videokártya éppen hogy elfért, nem gondoltam hogy leér a 3.5"- os meghajtókeretig, még ha 3 slotos akkor sem. 1.5mm rés maradt. Kábelmanagementet most szereltem először. Összejött végülis, a molexeknél maradt kis gubanc mert az oldalventit is rá kell csatizni és csak 1 db molexelosztó maradt itthon, ezt még rendezem. PCI hangkártya nem fért be, ill beférne de az utolsó bezel nem kitörhető.Futólag néztem meg a házat miután hazahoztam, fel sem tűnt hogy a táp feletti nincs gyengítve, emiatt már nem viszem vissza. Nem gond, van külső USB- s.Max majd PCIe- s megy bele. Az alaplapi is egész tűrhető, de azt hangminőségben egy Live is lenyomja :DDD , bár az is igaz hogy a Live- ot Win8.1 alá még nem installáltam, 7 alá felmegy. 3 disk 3 oprendszer :)
Assy után minden működött egyből, jó kütyü lesz ez, a pasziánsz eldöcög rajta még egy darabig.

Körbefotóztam mint a Playboyban a hónap nyusziját.






(#410) flymi válasza DarthSun (#409) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Listát nem írtál, pontyosan mi lakik benne.

Nincs valakinek fölös speakere kábellel? 2-3 darab kéne.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#411) DarthSun válasza flymi (#410) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Most jött vissza a villany a tegnapi dirdurranó után.

A gép listája :
Asus M4A88TD-V EVO/USB3 lap
Phenom-II X4 965 C3 3.4GHz@3.8GHz + Mugen4 hűtő
2x4GB J&A 1600MHz DDR3 CL11@1366CL9 mezei RAM ( ebből rendeltem még kettőt, 16GB lesz a gépben )
Asus ENGTX580 DCII/2DIS/1536MD5 videokari
40GB+160GB IDE + 1TB SATA vinyók
LG SATA DVDRW
Swex multi kártyaolvasó
Chieftec 600W táp
Sharkoon VGSV ház
WinXP SP3+Win7 SP1+Win8.1 oprendszerek

(#412) DarthSun válasza DarthSun (#411) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Speakerem nekem is tán 2 maradt tartalékban, az egyik egy nagyobb, azt kiprószálom ehhez a konfighoz, a kis hozzáadott sippantyú helyett.

Egy Vantage result a konfiggal, driverben minden def preset- en, a videokari órajeleit kicsit visszavettem, de így sem hajtja ki a jó öreg Phenom-II, közel sem...

(#413) Laraxior


Laraxior
titán

Az első fecske, amit úgy gondoltam meg kell hogy vegyek...

Aztán megtaláltam a legelső igazi komoly tuningalaplapomat is, bár ez frissebb revízió, mint ami anno volt nekem, de ez is meglett:

Aztán kellett bele valami memória:

Végül kellett egy 8800 Ultrát szereznem, ami a végére 3 lett:

Ezért a szeretett, könnyen tuningolható alaplapom egyelőre a vitrinbe várja a sorsát, de sikerült egy EVGA 780i-t találni, a hirdetés alapján sima, de a képeknél FTWnek láttam, igazam volt:
(Különbség a 780i és a 780i FTW között: [link])

Tápgondok miatt, csak az SLi indult el eddig, a TriWaySLI még várat magára :D
Bár megjegyzem, hogy alapórajeles tesztre biztosan elegendő lenne, de nehogy egy QX9770 alapon menjen.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#414) RexMaximus válasza Laraxior (#413) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Ez meg ma se lenne rossz konfig :)

Ugyanilyen lap van a gepemben a DS4-re gondolok. Csak egy ilyen proci kene hozza. Szted melyik kisebb testveret lenne erdemes veni ami tuningbarat is?

(#415) Laraxior válasza RexMaximus (#414) üzenetére


Laraxior
titán

Q9550,Q9650.
Ezekkel vígan 4GHz fölé tudsz menni. :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#416) RexMaximus válasza Laraxior (#415) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Ezekhez leteznek dual tuning lapok? Elkezdett dolgozni az agyam... :D

(#417) Sanchez638 válasza RexMaximus (#416) üzenetére


Sanchez638
addikt

Jessz, Asszem az Intel SkullTrail?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#418) Laraxior válasza RexMaximus (#416) üzenetére


Laraxior
titán

A Xeon verzióhoz biztosan. De az ugye LGA771. Egy kis okosítással belemegy a 775be is.
Például..
Mondjuk szerintem itt nincsen tuning lehetőség, alapórajeleken meg elég gyengék, hiába a sok szál, illetve itt max 8, ami nem is olyan sok. :D

Itt a SkullTrail, de ki tudja, hogy ez mit kapott... Én nem venném meg :B

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#419) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ma jött egy csomagom, GLS hozta, így:


Tele volt a gatya! Csak minden rendben legyen belül...


Szerencsére minden okés volt, a tesztek is szépen lefutottak.

Az egyik megtartós, a másik már akkor elkelt, mikor még meg sem vettem. :DDD Majd így játszom velük: ecc-pecc kimehecc... Te maracc! :DDD

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#420) Sanchez638 válasza flymi (#419) üzenetére


Sanchez638
addikt

Én tartok itthon ipari fóliát, azzal szoktam áttekerni.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#421) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ma is befutott egy adag hardver, ezúttal a csomagolással nem volt semmi gond. :N
Holnap tesztelem őket, íme:

Tudom, hogy ez a legkevésbé érdekes mindenkinek, de az a hűtő ott jobb oldalt felül egy CoolerMate CMT-ICE, alias Ice Cube.
Korabeli PH cikk.
Állítólag létezik/létezett belőle intel P4 procikra való változat is (CMT-IC4).
A 7950gx2 alatti kártya viszont számomra rejtély. Elvileg egy MSI 9800gt kell legyen, de ilyen single slot-os közép ventilátoros példányt még életemben nem láttam, ITT a hivatalos honlapon legalábbis biztos nincs ilyen.



A múltkor említettem, hogy vettem két 8800 ultrát teszteletlenként. Megtanultam a leckét, többet nem veszek így, pláne ettől a tróger eladótól. Bubis zacsiban küldte a vga-kat, így nem is csoda, hogy több darabban értek ide, mint ahogy feladták. Tudta jól, hogy selejt és nem foglalkozott a dobozolással. Attól még lehetett volna benne annyi, én is jobban jártam volna két döglött kártyával, mint két döglött és sérült kártyával. :(((

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#422) Laraxior válasza flymi (#421) üzenetére


Laraxior
titán

A hűtő nem uzemkepes az ultrarol? :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#423) RexMaximus válasza flymi (#421) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Szepek, hol tart mar a gyujtemenyed? :)

Ezeket egy csomagban vasaroltad valakitol? Egy egy db-t talalni de egy helyrol ennyit az allat :)

(#424) flymi válasza RexMaximus (#423) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

A vga-k egy helyről vannak, a hűtők viszont mind máshonnan jöttek, csak összevárták őket és úgy küldték el nekem.
Hogy hol tart a gyűjti? Hát az igazán komoly gyűjtőkhöz képest az enyém hangyapiszok. :B Mind minőségileg, mind mennyiségileg. Minden hardvert összeszámolva sincs 150 darab. Ebből 79 darab a cpu hűtő. :D

Laraxior: Mindkét ultrát bevizsgáltatom (xfx), ha lehet akkor megjavíttatom. Az egyiknek a műanyag burkolata sérült, a másik még ép. Gondolom komplett hűtési rendszert kérdezed, nem csak a blower ventit vagy a fekete műanyag burkolatot. Az egyik venti teker, a másik kérdéses. A hűtőbordák szerencsére épek maradtak. 75%-ban szerintem sajnos mindkét nyák kuka.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#425) waithEard válasza flymi (#424) üzenetére


waithEard
őstag

De ha jól vettem ki, nem olyan régóta foglalkozol vele. 50 éves korodra milyen lesz, ha így folytatod? :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#426) RexMaximus válasza waithEard (#425) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Ilyen csirketelepe lesz de HW-kbol :D

[ Szerkesztve ]

(#427) flymi válasza waithEard (#425) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Szorozd fel hattal. ;)
Vannak hónapok, mikor egyszerűen egy darab, annyi sem érkezik, aztán van olyan is, hogy egy héten 3-4 csomag jön, de ugye ez a ritkább.

DarthSun-t idézzem: "Készen lett a 38. gépem".
Nekem csak 4 komplett van. Egy amit minden nap használok, a többinek viszont még gépháza sincs, csak úgy összedobálom néha. De majd ez változni fog.
Mondom, sehol sem vagyok a hardcore gyűjtőkhöz képest. :N

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#428) Barret001 válasza flymi (#427) üzenetére


Barret001
addikt

10 gépet biztos össze tudok dobni,lehet hogy 15-öt is:) Házzal táppal komplettre. De minek? :N

(#429) flymi válasza Barret001 (#428) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Hát igen, minek. 1 napi használatra, 1 PCI-E és egy AGP tesztnek azt kész.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#430) RexMaximus válasza Barret001 (#428) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Nem kell ide racionalis erv :D

Nalam tobb konfig cel van. Egy ket olyan amim volt regen.

Utana jonnenek olyanok amikre vagytam, de nem adatot meg. Jellemzoen egy egy adott kor csucshardvereibol osszerakott peldany.

Utana meg talalok majd valami kifogast meg, hogy miert kell meg :D

Nagyvonalakban osszeszamoltam a hazaimat, 55-60db van... Jo egy reszuk tomeg kategoria, max lanpartyra lesz jo ha az a cel :)

Ezekbol 1x db biztos ilyen vagy volt nekem vagy retro dream build lesz.

A maradekot meg eladogatom-cserelem meg meg parat be akarok szerezni.

Akkor buli igazabol az adott csucsalkatresz is ha konfigban csucsul bekapcsolasra kesz allapotban - szerintem.

Na, szoval lehet talalni okot a miertre :D

(#431) RexMaximus válasza flymi (#429) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Milyen AGP generacio? Mi lesz a PCI-vel? VLB? ISA? Proc foglalatokra ki se merek terni :D

Napi hasznalatra amugy lapopom van mar tizevalahany eve. Ha asztalnal akarom hasznalni, rateszem egy Griffin alvanyra, tok szep letisztult lesz az egesz es ki van kotve egy monitorra + trackpad es bill. Mondjuk monitorom se uj, egy Eizo IPS 22" koruli wide, 1600x nemtom hanyas felbontas.

Jok a szinei is mukodik, es szep kocka formaju :D

(#432) flymi válasza RexMaximus (#431) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

AGP lapból ezek vannak most:

AsRock P4i65G (dobozos)
Gigabyte P4 Titan GA-8IPE1000-G (dobozos) -> ez lesz a tesztlap egy 3,4 prescottal.
Abit IS7-E
Asus TUSL2-C (dobozos) -> végre találtam egy működő példányt. 1,2-es és 1,4 tua van hozzá.

Pci-e:

Asus P5N-E SLI -> q6600-al.
ASRock Z-97 Ex4 -> napi használatban i5-4690k társaságában.

Ennyi elég is. Mondom, messze vagyok attól, h raktárt kelljen bérelni. :D

Iza lapom nincs, ettől régebbi generációk nem foglalkoztatnak. Az nekem már inkább szenvedés lenne, mint öröm.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#433) RexMaximus válasza flymi (#432) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Huu a TUSL2-C nekem a nehany olyan lap koze tartozik amit ujkoraban, boltban vettem. Palyafutasom alatt nem sok hw kerult amugy igy hozzam :)

Dobozos peldanynak en is orulnek, minden bigyulajaval.

Nekem az egyik all time kedvenc lapom. Egy jo tualatin procival kiegeszitve term. Imadtam.

Amugy nem felejtettem el az igert lapot. Van is nehany db-om, de nem talalom azt a kartont amiben van...

(#434) flymi válasza RexMaximus (#433) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Úgy dobozos, hogy csak a doboz és a mobo, semmi más nincs hozzá.
Van belőle két oem is, sajnos azoknak ezer meg egy bajuk van, hibásak.
Tusl2c-t ígértél?
Az 1400-es tua a legkomolyabb cpu amit megkajol ugye?
Már csak ramot vadászok bele, mert én hülye amit a döglött laphoz kaptam eladtam, gondolván úgysem találok működőt. :W

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#435) RexMaximus válasza flymi (#434) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Szerintem C-s lap volt de megnezem majd a privikben miutan megtalaltam :D

Igen, 1.4-es a legerosebb peldany es a lap 512mb-t kezel max. Ebbol a szempontbol jobb a via-s de intel procihoz intel chipset dukal :)

Ugy alltalaban 1.6 korul alltak meg nalam tuningban, alacsonyabb fesz emeles mllett. Normal hasznalatra sose voltam hive a tul magas feszeknek. Foleg amikor meg erteket is kepviseltek :)

(#436) flymi válasza RexMaximus (#435) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ma sem túl gyakori darab az 1,4-es, ahogy elnéztem a piacot. Aszondják a régebb óta itt élők, h évekkel ezelőtt még gombokért lehetett venni a csúcs tuákat is, most már nem.
3,4-es prescottért is kínáig kellett menni.

512 ramot gondolom 256 és 2x128-ban érdemes beletenni a 3 slotba. Igazából procihűtés ügyileg tökmindegy mennyi az annyi, de azért az 1,4 tua mellett elég gagyi lenne mondjuk 3x64. :)

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#437) RexMaximus válasza flymi (#436) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Igen, akkor kellett volna nekem is bevasarolnom tuakbol :). Lapok is 1-2k-ert mentek. Tusl2-c es ST6. Valamivel tobbert meg dobozost is kifoghattal.

Vlsz szervereket bontottak es emiatt jelenhetett meg egy idoben sok csucs tua. Mas magyarazatot nem latok ra, nem atlaghalandok procija volt.

Nekem 1db 512-es modulom van benne. (leirasomban a konfig)

Ugy vagyok a retrozassal is, hogy valamilyen szinten hasonlo racionalitassal kozelitem meg mint anno amikor ezeket vasaroltuk.

Pl. Ha lenne egy IS7 lapom, nem vadasznek egy IC7-re. IS7-bol raknek ossze egy korabeli csucskonfigot, max budgetebb kivitelben. A gyakorlatban sem akkor es ma sem lenne akkora kulonbseg teljesitmenyben. Arban annal inkabb.

Procibol ha lenne 2.8-as northwoodom nem feltetlenul tortnem ossze magam magasabb orejelu vagy extra valltozatert. Ezert van/volt a tuning is :). (akkor is ha az EE masban is plusz)

Tuabol is kisebbem van, 1.4 nem jott ossze akkor. Most, hogy 1266 helyett mondjuk 1400-as legyen, pont nem erdekel. Utanajarni, egyeztetni, szaladgalni, penzt kiadni - szamomra nem eri meg ennyiert.

Persze mindez celfuggo is, de amikor sok idoraforditassal jar a cuccok vadaszasa, utanjarassal es ezen felul valamennyi penzzel - mar erdemes lehet merlegelni nincs e jobb dolgod ennel.

Reszben azert van ennyi szemetem mert pakkokat vasaroltam aminek egy resze olyan volt ami erdekelt a tobbi sallang, de ha egyenkent le kellt volna oket vadaszni az hatvanyozottan tobb idobe kerult volna. Es lehet arban is ugyanott lennek. Uzemanyag koltsegben meg hasonlokban mar pluszban.

Vegulis a retrozas nem arrol szolna, hogy a neten logok cuccokra vadaszva hanem arrol is, hogy bigyiszgalod a cuccaidat vagy mi :)

(#438) waithEard válasza RexMaximus (#437) üzenetére


waithEard
őstag

Az a része nem vonz, hogy megszerezd azokat a cuccokat amikről akkoriban csak álmodozhattál?
Pl IC7 Max3, ha már a példádnál járunk.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#439) RexMaximus válasza waithEard (#438) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Nyilvan az lenne a meno :). Ha osszejon akkor jo, ha nem akkor tudok nelkule elni. A plussz raforditott eroforrast merlegelem es ez alapjan ugy dontottem, hogy nem.

De a fenti sema alapjan racinalizalok.

Most egy fasza IC7 Max3-ot beszerezni haaat - elosszor is mennyibe kerul, mennyit kell nezegetnem hirdeteseket stb. Ha kozben belefutok ezeregy IS7 IC7 lehetosegbe, ahol tudom, hogy az egesz konfig olcsobb lehet mint az IC7 Max3 akar csemegekkel egyutt - nem fogok eljutni az Max-ig :)

Pl egy IC7 konfigot, minosegi tappal, 3Ghz koruli P4 proccal es raid scsi kartyaval es vinyokkal (4-5 nem emlekszem) 7e ft-ert talaltam. Onnan nem erzek akkora vagyat a Max-ra ami akkor is 10k korul lehetett es ez csak a lap. Ami regebben se volt gyakori :). Szamomra igy elfogadhato kompromisszum.

Azert volt olyan eset is ahol maskepp racionalizaltam. Sajat gyerekkori C64-em visszaszerzese. Az nekem kb 50k-ban allt meg. Semmi extra, megovott allapotban C64G, Nehany tarolodoboznyi lemez, floppy, joy-ok asszem. Dobozos es hianytalan volt :)

Tulaja nem akarta eladni, neha tapogatoztam nala (nehany evente). Ja es ez kb 8 eve lehetett.

(#440) waithEard válasza RexMaximus (#439) üzenetére


waithEard
őstag

Nekem az saját P5E3 lapom felkutatása és megvásárlása volt hasonló téma. Már csak megtalálni is igen nehéz volt. :)
Amúgy szerintem keresni a legjobb, de csak ha van türelmed. Pl Athlon XP 3200+ kb 3 év mire találtam, de 754-es 3700-es még több idő volt.
Persze ilyenkor mással is foglalkozok, aztán egyszer csak "jön".

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#441) Sanchez638 válasza flymi (#436) üzenetére


Sanchez638
addikt

Föleg az SL6BY darabért. Nekem is "csak" kettő van, hátha kellhet ráduplázni.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#442) flymi válasza Sanchez638 (#441) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

SLB6Y igen, az egykettes meg SL656.

Úgy vagyok lassan ezzel a gyűjtéssel, hogy már csak az extrémebb, ritkább darabokat keresem. Persze ha találok valamit nagyon olcsón, ami nem ritka, de megtetszik valamiért, akkor ha tehetem, nem hagyom ki. :D

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#443) Sanchez638 válasza flymi (#442) üzenetére


Sanchez638
addikt

Szintén, max akkor hagyok már meg valamit, ha nagyon occo vagy ingyé volt.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#444) GAI


GAI
senior tag
LOGOUT blog

Sok hajkitépéssel fpg még járni ez a cikk, már érzem :DDD

6800 Ultra SLI... na az nem lesz a cikkben. Pedig szépen ráflasheltem a GT-re az Ultra BIOS-t (mivel csak 1 Ultrám van, a másik GT), kapott egy nagyobb hűtőt is, ment is szépen. Csak épp utána kiderült, amibe a régi cikkemnél is belefutottam: az X58 chipset nem barátja a PCIE-s NV45 GPU-nak. Ez ugye egy AGP-s NV40 és egy HSI chip egybetokozásával született, szóval elég spéci megoldás. Szerintem a kommunikáció extra lassú a GPU-valk mert már a Windows betöltése, ablakok megjelenítése, stb is extra lassú. Single kártyaként is, bármelyikkel. Szóval ez sajnos kimarad (sebaj, X850XT CF se lesz :DDD ), de azért egy kép született róluk. Eladóak, ha kell valakinek :DDD

[ Szerkesztve ]

(#445) Sanchez638


Sanchez638
addikt

*Netes kép* Ma vettem egy ilyet. Nah kinek mi tűnik fel?

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#446) waithEard válasza Sanchez638 (#445) üzenetére


waithEard
őstag

Hibrid Crossfire 1 pciE foglalattal?
Jól látom, hogy 754-es foglalat?

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#447) Sanchez638 válasza waithEard (#446) üzenetére


Sanchez638
addikt

:D Igen a chipset és a foglalat a lényeg.

Hybrid: alaplapi hd 3000 össze tud dolgozni a dedikáltal.

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#448) waithEard válasza Sanchez638 (#447) üzenetére


waithEard
őstag

Az kemény. Érdemes lenne kipróbálni, mennyit dob egy 4890-es teljesítményén. :)

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#449) Sanchez638 válasza waithEard (#448) üzenetére


Sanchez638
addikt

Vicces lap, de nagyon korrekt. Van bele egy mobil 754-es procim, majd azzal jó lesz.

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#450) waithEard válasza Sanchez638 (#449) üzenetére


waithEard
őstag

Segsziklának nagyon jó kis vegyes lapjai voltak. :) Nekem is van egy két lapom tőlük.
Pl az egyik legerősebb AGP- Phenom II kombójuk.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.