Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#801) Corpuscle válasza oriic (#800) üzenetére


Corpuscle
őstag

Ahogy olvasom ingyenes lesz a multi, ami jó hír. Játékosbázis mennyire kitartó? Mivel ez nem évente jön, gondolom minőségi update érkezik folyamatosan. Legalább is, úgy nem lehet megoldani, mint COD-ban, hogy majd a következő évi úgy is eladja újra a játékot.

BF mellett ezt is fogod tolni?

(#802) oriic válasza Corpuscle (#801) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo-val mindig játszanak emberek, nem fog kihalni. Tegnap például a Halo 3-mal mentünk pár kört, azonnal talált embereket.

Ingyenes tartalmak jönnek majd, max battle pass-ért kell fizetni, de annak is lesz ingyenes része. Plusz minden csak skin. Fejlesztők hosszú távra terveznek, elvileg új rész pár évig nem jön, ezt fogjak bővíteni.

En tolom majd Battlefield mellett, az amúgy is előbb jön. Ehhez meg nincs dátum, de novemberben várható.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#803) Döglött Róka válasza Corpuscle (#801) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Szerezz be egy game pass-t. Szedd le az MCC-t és ámulj hogy mindegyik verzióban van aktív játékos.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#804) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet, hogy kevesen értik, de én napokig vigyorogtam a dolgon. Kis ajándék volt egy ismerősömtől.

[link]

:B

Live-Die-Respawn

(#805) P41N


P41N
senior tag

Valaki csinált már végig egy teljes küldit LASO-val ? Halo: CE első küldijét megpróbáltam, de már az első pár Elite-nél elbukok :D

(#806) Giovan! válasza oriic (#804) üzenetére


Giovan!
addikt

Erről (mármint a Lajos név említéséről) jut eszembe, azzal kapcsolatban van valakinek valami infója, hogy miért lett épp magyar nyelvű és kultúrájú a Reach lakosságának egy jó része? Simán csak érdekesnek találták a nyelvünket a Bungie-nál, vagy volt a készítők közül valakinek valami magyar vonatkozása?

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#807) oriic válasza Giovan! (#806) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hivatalos válasz azóta sincs, valamelyik dev kedvelte magyarokat valszeg (nincs hazánk fia a csapatban elvileg).

A lore/háttérsztori szerint pedig közép-európaiak kolonizálták a Reach bolygót, sok magyar lakossal, ezért az elnevezések.

Live-Die-Respawn

(#808) Giovan! válasza oriic (#807) üzenetére


Giovan!
addikt

A Reach háttérsztorija ismert volt előttem, engem az azt megalkotó fejlesztők motivációja érdekelt volna, de ez akkor ezek szerint nem lett előttünk felfedve.
Mindenesetre kösz, hogy tisztáztad ezt, egy ideje foglalkoztatott a kérdés.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#809) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Infinite teszt kinek hogy tetszik?:)

Live-Die-Respawn

(#810) Döglött Róka válasza oriic (#809) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nagyon. Ennyi eleg? :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#811) Bazsi1987 válasza Döglött Róka (#810) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Imádom egyre jobban várom a dec8-at, nem állunk össze este egy ph-s csapatba 4-en? :B

(#812) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

A multi most nem nagyon megy... de amúgy az offline módok alapján elég jónak tűnik.

(#813) oriic válasza Hunpriest (#812) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Este 7-től 11-ig és hajnali 2-től reggel 6-ig megy csak multi.

Live-Die-Respawn

(#814) Hunpriest válasza oriic (#813) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Thx for the info. :W

(#815) oriic válasza Hunpriest (#814) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Halowaypointon kapott üzenetben ott volt egyébként korábban is az időszak. Jövő héten ugyanez lesz majd.

Live-Die-Respawn

(#816) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Hmm, your account is not authorized to play, de úgy látom ez elég common hiba. Valszeg csak a terheltség miatt nem megy.

[ Szerkesztve ]

(#817) oriic válasza Hunpriest (#816) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam is ezt írja most. :(

Live-Die-Respawn

(#818) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Egy pár mecsre sikerült bejutni, de most megint semmi. :O

[ Szerkesztve ]

(#819) oriic válasza Hunpriest (#818) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig most megy rendesen. Bent vagyok én is.

Live-Die-Respawn

(#820) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Na kérem, ez bizony jó volt szerintem. Modernizált, de azért Halo.

(#821) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Valaki tudja hogy kell törölni a master chef editiont??? Game Pass PC változat és már másfél órája googlezok hogyan is kéne ezt a szart leszedni. Akárhonnan próbálom törölni, ugyan úgy fent maradnak a fájlok a gépen. WindowsApps fájlba be tudok lépni egy progival de onnan se enged törölni... Pofám leszakad, hogy nem csináltak hozzá egy normális uninstallt. :W :W

[ Szerkesztve ]

(#822) BoneDragon válasza BoneDragon (#821) üzenetére


BoneDragon
veterán

Safe mode-ba töröltem a MSIXVC mappát. Igaz igy törölt minden játékot, de megérte. Szivjon le a microsoft ezzel a fos appal együtt.

(#823) Guitar14


Guitar14
senior tag

Na lepörgettem a Halo 3 részét is.

Szidtam a második részt a monotonitása és a számomra kicsit zavaros sztori miatt (majdnem abba is hagytam az MCC-t emiatt) de ez a 3. rész baromi jó volt. Tetszett a sztori, jó volt a játékmenet, sokkal kevésbé volt monoton és unalmas, szinte alig volt az 1-2 rész jellemzően hosszú útvesztőiből. (igen oriic tudom, hogy régi játékok mondtad már többször ;] ) Most direkt utánanéztem az ekörüli AAA játékoknál grafikában és szerintem eszméletlen jól néz ki tekintve, hogy 2007-es. Amikor nyíllt terepen voltam, nem egyszer bámultam csak úgy körbe körbe, hogy aztaa. Ez az endgame meg kb ugyanaz volt mint az első rész végén. :DDD
Nekiállok az ODST-nek aztán a Reachnek. De eddig az eredeti trilógiából nekem a 3 a best. :D

[ Szerkesztve ]

Stick around. I'm full of bad ideas. - Isaac Clarke | Xbox:GuitarXIV | PS:guitarxiv

(#824) oriic válasza Guitar14 (#823) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azt mondtam már hogy régi játékok? ;]

Live-Die-Respawn

(#825) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Infinite béta tapasztalatok eddig mik voltak? Írna valaki róla?

u wanted, i got it \o/

(#826) oriic válasza WATERDACA (#825) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csináltam videókat:

[link]

Alapvetően nekem tetszik, bár egyelőre a képességeket még szoknom kell, meg azt, hogy nincs dash-elés, mert majd az is külön felszedhető cucc lesz. Grafika szép, Series X-en a 120FPS odavág nagyon, nagy bugba nem futottam bele, működött minden rendesen, bumper jumper beállítás után simán ment minden mintha nonstop játszottam volna vele. (néha kivágott a rendszer, meg meggajdult a matchmaking az tény)

Bétában kvázi szinte alig láttunk valamit a megszerezhető cuccok közül és itt lesz érdekes a dolog. F2P címként időnként muszáj rendes tartalomnak jönnie majd rendszerese, mert a battle pass az kevés lesz egy idő után. Ha kellő mennyiéségű tartalommal tudják megtölteni a cuccot, akkor évekig elleszünk úgy érzem.

Live-Die-Respawn

(#827) WATERDACA válasza oriic (#826) üzenetére


WATERDACA
őstag

Köszi! Megnézem őket.

Doom Eternal után tetszene ez is? :D

u wanted, i got it \o/

(#828) oriic válasza WATERDACA (#827) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Uh, kicsit azért más a két játék: :D

Live-Die-Respawn

(#829) WATERDACA válasza oriic (#828) üzenetére


WATERDACA
őstag

FPS rajongó vagyok, Haloval még régen játszottam egy darabig, de az Infinite + F2P kombó eléggé hívogató. Mindenképp adok neki majd egy esélyt azért.
Eternalba 450 órám van, igencsak feltornáztam magam benne, mondhatni.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#830) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Mit tudtok ajánlani, mivel készüljek fel az Infinite-re? Melyik az a Halo játék, aminek az előzményét illik tudni a játékhoz majd, és mai szemmel AI és látvány még rendben van. Halo 4? Reach? Halo 3?

u wanted, i got it \o/

(#831) oriic válasza WATERDACA (#830) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha sztori érdekel akkor Halo 5 és Halo Wars 2 kell Infinite előtt. Ha csak lövöldöznél akkor Halo 5 (De ez csak konzolon van), esetleg Reach, Halo 3.

Live-Die-Respawn

(#832) WATERDACA válasza oriic (#831) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ahogy elnézem Halo 3 és Reach alapművek, nagyon magas pontokat is kaptak. Reach-el megpróbálkozok, aztán decembertől bedurrantjuk az Infinitet. Csak el ne b*sszák :D

u wanted, i got it \o/

(#833) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Multi brutál jó lesz a korai tesztek alapján, single résztől én tartok nekem fura másfél hónap megjelenés de lassan két éve nem mutatnak semmit belőle :F de engem úgyis a multi izgat ;]

(#834) WATERDACA


WATERDACA
őstag

A multiban lesz ranked és unranked? Mennyire érdemes csapatokba verődni? Vagy összehoz a sors hasonló képességű emberekkel?

u wanted, i got it \o/

(#835) oriic válasza WATERDACA (#834) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz ranked, abból is három típus. (egér-bill használók, kontroller használók, cross-play-esek)

Elvileg lesz SBMM(skill-based-matchmaking), vagyis azonos tudású egyénekkel tolhatod, de nyilván csapatban jobb, főleg ha Big Team Battle-t tolunk, ahol van pl zászló szerzés.

Live-Die-Respawn

(#836) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Azért elég elkeserítő hogy megjelent a multi, és gyakorlatilag itthon senkit nem érdekel a gamma, nem pörög a fórum stb.
Más játékoknál sokkal nagyobb a játékosbázis itthon.

u wanted, i got it \o/

(#837) Bad Pritt válasza WATERDACA (#836) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Xbox topikban elég sokat beszéltünk róla az elmúlt napban, de akkor át lehet ide hozni a diskurzust. :D
Én tényleg csak annyit érzek, hogy a Halo 4-5 után végre újra jó érzés multizni, az a kettő sehogy sem tudott behúzni, pedig előtte a 3, ODST, Reach száz órákat pörgött. Nagyon jók a sandboxok, pályadizájn, fegyver balansz, bár még nem próbálgattam mindent és örülök, hogy érezhetően lassabb a játék az 5 után.
Hatalmas pozitív csalódás volt az összes teszt az elmúlt hónapokban, most ez a béta rátesz még néhány lapáttal, remek élmény, fülig ér a szám percenként, olyan pillanatokat hozunk össze minden meccsben. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#838) Bazsi1987 válasza Bad Pritt (#837) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Én is imádom, csak kár hogy estig dolgozok ma de holnap folytatom :)

(#839) oriic válasza WATERDACA (#836) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván én vagyok, csak hát na. :DDD

Tegnap atom idegbajos voltam ezzel az angol nyelvi baromkodással, így inkább elmentem BF2042-t tolni, de ma már nyugodt fejjel estem neki és jöttek is a jó körök. Még rankedre is ránéztem, ott már komolyabban tolják, de első meccsem ott is pozitív KD-s lett. :C

Bad Pritt:

Dobtam ám invite-ot nemrég többet is ám. :P

Live-Die-Respawn

(#840) Bad Pritt válasza oriic (#839) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem láttam. :Y Nagyon benne voltam egy oddball meccsben, 100-96-ra nyertünk, pulzusom az egekben volt. :DD
Eljöttem edzeni, de du leszek sztem. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#841) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Én már ki is pörgettem a 10 ranked meccset open/any-n.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#842) oriic válasza Döglött Róka (#841) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hova sorolt be végül? (Csak hogy tudjam, hogy menőzzek-e hogy ha valahova középre tesz majd engem, bár téged ismerve valahol a felső részen vagy :P )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#843) Döglött Róka válasza oriic (#842) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Plat 3, sokan nem ertik az oddballt meg a controlt.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#844) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Engem is invelhettek majd, ha gondoljátok: BATDACA

Tetszik nagyon eddig a játék, de a menürendszer borzalmas lett szerintem :(

oddball, control felvilágosítás stb. jöhet, Doomból jöttem át, ott UN-eztem sokat.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#845) Döglött Róka válasza WATERDACA (#844) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Oddball: Valaki fogja a labdat mar meg!
Control: Valaki foglalja mar a zonat!

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#846) WATERDACA válasza Döglött Róka (#845) üzenetére


WATERDACA
őstag

Sejtettem amúgy, de inkább rákérdeztem :P

Talán Steam felhasználó jobb lesz: waterdaca

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#847) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Huu gyerekek ez nagyon jól sikerült, tegnap 16 óra meló után nyomtam még 2 órát máskor alszok de ez nem eresztett, aki boxon nyomja vegyen fel Mrlampec néven megtalál :B

(#848) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Itt is azért ha nincs megfelelő team controlotok, hanem random játszotok, akkor értelme nincs az egésznek kb.

Team Deathmatchben még oké, de zászlósnál meg controlnál gyakorlatilag játszhatatlan. Viszem a zászlót egyedül, mert senki másnak eszébe nem jut, csak lövöldöznek, majd mikor viszem, senki nem fedez. :W

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#849) oriic válasza WATERDACA (#848) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen, egyelőre ez a legnagyobb gondja a játéknak, hogy nincsenek playlistek, mert az objective alapú módokat egyedül tolni nem túl fun, pont az miatt amit írsz.

Live-Die-Respawn

(#850) WATERDACA válasza oriic (#849) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ahhoz képest, hogy ez "beta", szerintem bitang jó. Kicsit visszahozza azt, amiért régen szerettem a multi lövöldéket.

u wanted, i got it \o/

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.