Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) Redneck válasza Döglött Róka (#1650) üzenetére


Redneck
veterán

Szerintem meg igen. Ha az MS-nél tökösebbek lennének, és kicsit jobban menedzselnék az egyik húzócímüket, lehet nem lenne csúszás a koop móddal, és patchelve lenne a VRR vibrálás.
Egyébként csak a kerekes és lánctalpas járművek nagyon hülyén irányíthatók, de beletörődtem hogy gagyi. A fizikát nem firtatom.

Azon kívül, hogy benéztem a motort (amit egyébként nagyon sok játék használ), még mindig nem értem, mi nem megy át?
Az Unreal motorban egy csomó alap dolog benne van, és/vagy könnyen átemelhető, régebbi címekből. Ha akarsz csinálni egy Halo szerű játékot, nem kell a nulláról megírni mindent, főleg ha van már működő játékmechanikai elem, egy korábbi címben.
A jogvédett tartalmakról meg lehet egyezni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1652) Döglött Róka válasza Redneck (#1651) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Atjon hogy hulyeseget beszelsz, nincs semmi gond ;)

Elmondtad hogy az MS kutyauto mert nem menedzselik tokosebben a halot (segitek, egyaltalan nem menedzselik) es nem tudod iranyitani a foldi jarmuveket. Ne feledkezzunk meg arrol hogy egy unreal enginebol akarsz "atemelni dolgokat" (mi a szart jelenthet ez, nem tudom :D).

Na kibolondoztad magad vagy van meg valami a tarsolyban?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1653) Redneck válasza Döglött Róka (#1652) üzenetére


Redneck
veterán

Elbeszélünk egymás mellett de nem baj. :N

Megpróbálom utoljára. Benéztem a motort, ez hamar kiderült.
Ha nem nézem be, és UE motoron futna, akkor egyéb UE címekből, egyszerűen lehetett volna, jobb irányítást másolni. Példaként hoztam fel a 2007-es UT-t. Nem értettem ahhoz képest hogy lehet ennyire gyenge, elvégre 15 éve jól működőt programoztak. Mivel a motor nem UE, ezért tárgytalan a történet, csak te nem értetted.
Nem akartam én átemelni semmit, csak vázoltam, hogy azonos motoron belül, könnyen lehet egy régebbi cím elemeit használni.

Bár Far Cry-osan repetitív, valószínűleg végig fogom tolni. Gyenge pillanatomban, talán a multit is kipróbálom, bár erre nem tennék sokat. A koop érdekelt, de ki tudja mikor lesz kész...
Sajnálom hogy így kezelik, ennél többet érdemelne. Nem rossz, de középszerű, tartom, hogy az MS kihagyott ziccere.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1654) Döglött Róka válasza Redneck (#1653) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Meg mindig nem az ms ziccere hanem a 343-e.

Miota létezik a jatek azota ilyen az iranyitas.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1655) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Talán mást is érdekel....

Vadászok a sötétségben c. könyv megjelenése csúszik durván 1 hónapot: 2022.04.14.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1656) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#1655) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez a borító érdekes, hogy egyszerre angol meg magyar is. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1657) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#1656) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Így sikerült a grafikusnak. :D A többi könyvnél magyar az egész, gondolom ennél is az lesz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1658) Giovan! válasza ρσгτσ (#1655) üzenetére


Giovan!
addikt

Csóró raptorizékkel szemben tűnik túl fairnek a BR meg az energy sword.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1659) Giovan! válasza Giovan! (#1658) üzenetére


Giovan!
addikt

*nem tűnik, bocs, kicsúsztam a szerkesztési időből.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1660) Redneck válasza Döglött Róka (#1654) üzenetére


Redneck
veterán

Kiadóként, egy saját IP-be azért csak van beleszólásuk. Ha a 343 diktál, fordítva ülnek a lovon. :U

Értem, hogy 20 éve így csinálták meg, de ettől még lehetne fejlődni, más címeknek is sikerült. Attól, hogy ez eddig is így volt, még nem lesz jó, de elfogadom, hogy van aki beéri ezzel.

Van azért pozitív oldala. Néha tud hangulatos lenni, főleg mikor felcsendül egy-egy zene. Változatosak a fegyverek, kiváló a gunplay és az AI, jók a hangok, és helyenként szép a grafika. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1661) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Két hét és sorozat premier. :)
Nem mondom, hogy hatalmas elvárásaim vannak, de pozitívan állok hozzá, remélem korrekt kis scifi kaland lesz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1662) Döglött Róka válasza Redneck (#1660) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Amog hozza a penzt - es hozza - addig nem szolnak bele. Ilyen a kiado. Amibe beleszoltak hogy mikor adjak ki. Ezert lett kiadva felkeszen. Szoval nem forditva ulnek a lovon, klasszikus kiadoi felallas van.

Az iranyitas meg ugy jo ahogy van, azert lehet szokatlan mert senki nem csinalja igy, pedig trivialis. Ugyanolyan mintha a karaktert iranyitanad. Eger/jobb kar fordul, billentyu/bal kar mozog. Azert ilyen mert a covenant jarmuvek lebegnek es tudnak oldalazni.

Nem gagyi, csak mas ;)

UI.: a grafika multiban jon ki igazan. A kis arena mapok olyan szinten vannak kidolgozva hogy pislog az ember.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1663) Giovan! válasza Bad Pritt (#1661) üzenetére


Giovan!
addikt

A covenant-es csaj után nekem konkrétan semmilyen elvárásom nincs már, szóval én max kellemesen csalódhatok majd de ennek nem sok esélyét látom jelenleg.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1664) Bad Pritt válasza Giovan! (#1663) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát most amiatt az egy dolog miatt én nem írnám le, minden más elég jól nézett ki a trailerben szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1665) Redneck válasza Döglött Róka (#1662) üzenetére


Redneck
veterán

Megnézem majd, mostmár kíváncsi vagyok, milyen a híres Halo multi. A végén még rákattanok. :D

A repülő/lebegő járművek irányítása rendben van, azokra nem panaszkodom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1666) Döglött Róka válasza Redneck (#1665) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én még úgyis minden nap nyomok pár meccset hogy alig van map meg progress. Sajnos a gunplay meg a fizika nagyon addiktív számomra :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1667) csako


csako
veterán

Ma kész is lett az Event :C A Mangleres TS tetszik, a pisztollyal nem tudok rendesen bánni :D bár az egyetlen tegnapi crash során pont 15-5 voltam vele, amit azért jegyeztem meg, mert a challenge akkor éppen a sidekick volt. Mindenesetre nem szeretem, többször éreztem vele, hogy elhibáztam. A Manglert könnyebben megtanultam, a BR pedig nem újdonság, csak gyorsnak kell lennem vele.
Ja és egy büszkeség, Manglerrel: 1x Overkill, 3x Triple Kill -> [kép] [meccs-stat]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1668) Giovan! válasza Bad Pritt (#1664) üzenetére


Giovan!
addikt

Az az egy dolog nálam kb. megölte az egész Halo feelinget sajnos. Nem tudok komolyan venni valamit ami ennyire szarik bele a lore-ba.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1669) 42861 válasza Giovan! (#1668) üzenetére


42861
senior tag

Rémlik egy hír a közelmúltból, hogy az egész sorozat szarik bele, és új, a játékoktól független háttérsztori lesz. Persze egyezések azért lesznek, de alapvetően külön kell kezelni a két világot. Vagy ezt csak álmodtam?

(#1670) Bad Pritt válasza 42861 (#1669) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem álmodtad, más idővonal lesz a sorozat, nem része az eddigi kánonnak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1671) Giovan! válasza 42861 (#1669) üzenetére


Giovan!
addikt

Olyasmi ez mint a Thészeusz hajója: mennyi elemét kell kicserélnünk a lorenak ahhoz, hogy már egyáltalán ne Halo-ról beszéljünk? Számomra a Covenant-es hölgy megjelenése és minden amit hoz magával elég volt ahhoz, hogy ne tudjak Halo-ként tekinteni az így keletkező produktumra. De persze hogy kinek hol vannak ezek a határok az teljesen szubjektív, nem is állt szándékomban a saját véleményemet valami abszolút igazságnak beállítani.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1672) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Season 1 Trailer 2

Live-Die-Respawn

(#1673) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Sziasztok!

Elég nagy a pangás, de azért lenne egy kérdésem, félve kérdezem.

Vannak már új pályák december óta, vagy minden a régi? Érdemes visszatérni játszani, vagy májusig semmi esély?

u wanted, i got it \o/

(#1674) csako


csako
veterán

Megnéztem az első Halo TV-sorozat részt, nekem tetszett :C persze én nem vagyok annyira mélyen a lore-ban, csak egy-egy egyszerű végigjátszást láttam (asszem) mindegyikből.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1675) oriic válasza csako (#1674) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Sorozat topikba írtam róla. Nem kell ismerni játékokat, mert nem azok feldolgozása amúgy.

Live-Die-Respawn

(#1676) Redneck


Redneck
veterán

Végre volt időm végigvinni. 28 óra lett úgy, hogy sokat barangoltam, és mindent megcsináltam. Sajnos 4 magot nem tálaltam meg, így a láthatatlanságot nem tudtam kipróbálni. Kicsit egyhangú volt a zúzás a végén a bossokkal, de azért tetszett. :K

A multit meg fogom nézni, és a sorozatnak is adok egy esélyt, elvégre úgysem vágom a loret.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1677) David888 válasza WATERDACA (#1673) üzenetére


David888
tag

Gondolom az Infinite-re gondolsz. Pályák nincsenek még, de kozmetikumok annál inkább :)

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1678) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1679) ρσгτσ válasza ρσгτσ (#1655) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Megint csúszik a megjelenés...2022.05.20.
Vadászok a sötétségben, Halo sorozat 9. kötet.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1680) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

SEASON 1 OUTCOMES REPORT

Írnak nagyon jó dolgokat, főleg a balansz meg melee változások lesznek fontosak. Persze a játék legnagyobb gondja (content hiány) továbbra is megoldásra vár...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1681) David888


David888
tag

[A Master Chief Collection is kap egy kis finomságot]

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1682) Bad Pritt válasza David888 (#1681) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy játsszák még az MCC-t? Gondolkoztam rajta, hogy felraknám multizni, de nem tudom, Xboxon mennyire népes a tábor.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1683) Redneck


Redneck
veterán

Kipróbáltam az Infinite multiját, bár egyelőre még csak botok ellen gyakoroltam. A gunplay nagyon jó, a pályák egyszerűek, egyelőre tetszik, de van pár kezdő kérdésem.
Ki lehet valahogy cserélni az alap fegyvert másikra?
Az energiakampó multiban csak felvehető extra?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1684) csako válasza Redneck (#1683) üzenetére


csako
veterán

Az alapfegyver a játékmódtól függ, nem szabadon cserélhető, és igen, csak felvehető extra. (kivéve a "Fiesta" módban, ahol véletlenszerűen kapni azt is, de ez is olyan, mintha felvennéd)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1685) David888 válasza Bad Pritt (#1682) üzenetére


David888
tag

Persze, hogy játszák. Attól hogy itt az Infinite, szerintem nem csappant meg úgy a tábor, hogy ne lehessen multizni. Szóval hajrá :D

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1686) Bad Pritt válasza David888 (#1685) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ránézek akkor, köszi. :) Bár remélem nem csak a gimmick playlistek mennek. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1687) David888 válasza Bad Pritt (#1686) üzenetére


David888
tag

Többnyire a Reach és a 3 pályáit csapatják team slayer- ctf - king of the hill hármassal.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1689) David888 válasza ρσгτσ (#1688) üzenetére


David888
tag

Már a Floodfightért érdemes felmenni :DD

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1690) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Halo Encyclopedia

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1691) Redneck


Redneck
veterán

Pár multis kérdés:
A Battlepass a skineken kívül jó valamire?
Be lehet állítani, hogy ne zoomoljon ki ha eltalálnak?

A gunplay miatt nem rossz ez az egyszerű multi, de pár dolog nem tetszik. Az assist rendszer igazságtalan. Ha 99-et sebzek és más fragel az utolsó pillanatban, csak 50 pontot ad. A fegyvereket úgy kell vadászni, így az esetek nagy részében az alap fegyverrel megy az ember. Az alap géppisztoly nem valami jó, de a pisztoly legalább korrekt. A pályák fantáziátlanok, nem erőltették meg magukat a fejlesztők. Egyelőre csak infantry only módban játszottam, de kipróbálom majd a járműves harcot is.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#1692) Bad Pritt válasza Redneck (#1691) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Battlepass a skineken kívül jó valamire?

Nem igazán.

Be lehet állítani, hogy ne zoomoljon ki ha eltalálnak?

Nem.

A pontrendszert szard le, semmi relevanciája nincs. Ha kiismered a pályákat, célirányosan tudsz menni a fegyverekért, azzal nem lesz baj. A kezdő fegyver egyáltalán nem gyenge, csak nem sokoldalú, középtávolságra van balanszolva.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1693) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Hát én részemről elengedtem a Halo sorit szerintem. Ahogy sejtettem, a Covenant csajszi a legkisebb gond, ez az egész nélküle is középszerű lenne. Értem én, hogy silver timeline, nem ragaszkodunk a játékok sztorijához és így is álltam hozzá, nyitott szemlélettel, de hogy az alap témák, lényegi elemek és a hangulat sincs meg, az szerintem gáz.
Pablo Schreiberért nagy kár, mert amúgy szerintem baromi jól eladja a szuperkatona szerepet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1694) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Most néztem meg jobban a Season 2 contentet és nem is néz ki rosszul, addig végérvényesen el fog múlni az Elden Ring láz, úgyhogy szerintem day 1 bele is vetem majd magam. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1695) oriic válasza Bad Pritt (#1694) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a roadmap fél éves újabb szezonra nagyon kevés szerintem. Késő augusztusra tervezett coop (még csak pontos dátumot sem írnak), szeptemberi forge...

[link]

Live-Die-Respawn

(#1696) Döglött Róka válasza oriic (#1695) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem vartam mast h oszinte legyek.
Nyaron content update csak az elettelen embereknek kell, azoknak meg amugysem jo semmi szoval nem szamitanak. Tudnak mason dolgozni, szabiszezon, evzaras es el is ment a harom honap.

Sea of thieves mintara haladnak tovabbra is.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1697) Giovan! válasza oriic (#1695) üzenetére


Giovan!
addikt

Kampány dlc se várható idén gondolom.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1698) Döglött Róka válasza Giovan! (#1697) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem is volt szo rola.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1699) oriic válasza Döglött Róka (#1698) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak pletykák, de semmi komoly alapjuk nincs.

Live-Die-Respawn

(#1700) Döglött Róka válasza oriic (#1699) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A pletyka nem szamit. :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.