Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#1300) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A rendes menü nem számít, az ingame igen, de az ugye úgysem állítja meg a játékot.
Amúgy rendkívül könnyű ez az acsi, a pályák nagyrészén át lehet rohanni, nem kell harcolni csak ott, ahol a Weapont be kell dugni egy terminálba, mert akkor mindig írja, hogy előbb pucold ki a szobát.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1302) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#1301) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Persze, a jobb oldali pici gombra gondoltam a kontrolleren. Nem az ingame menüre, ahol a térkép meg az audio log -ok, egyebek vannak.

Azért kérdezem, mert lehet újrakezdeném, de akkor már YouTube -bal karöltve, hogy minden cucc meglegyen az összes mission -ből. Csomó minden kimaradt...pl. koponyák is.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1303) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#1302) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A rendes menü elvileg nem számít bele. Nincs timer, viszont 8 óra rengeteg idő, 4 óra alatt vittem végig másodjára úgy, hogy összeszedtem én is mindent, ami kimaradt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1304) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#1303) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Az király. Nem néztem még a videókat, hogy mennyi egy run. Így van még idő bénázásra is. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1305) oriic válasza Bad Pritt (#1303) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Amúgy azt nem néztem, hogy achievementhez újra össze kell szedni mindent, vagy elég azt ami korábbi végigjátszásnál kimaradt? (Nekem három koponya a sztori küldetésekben maradt sajnos. :( )

Live-Die-Respawn

(#1306) Bad Pritt válasza oriic (#1305) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ami korábbi végigjátszásnál megvan, azt nem kell, nem is villognak meg csipognak.
Ez azért problem kicsit, mert a nagyvilágban a spartan audio logok random helyeken vannak, szóval ha egy guide azt mondja, hogy az audio log #7 x helyen van, akkor oda neked a játék lehet az audi log #4-et rakja, amit már összeszedtél. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1307) ρσгτσ válasza oriic (#1305) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Itt beszélnek róla, alul a hozzászólásoknál.

Viszont úgy látom van akinél bugos, és nem számolja fel...

Szerk.:
Ez mondjuk nem a koponya, de ez is gyűjtögetős.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1308) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#1307) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem nem bugos, csak mivel guide alapján csinálták és nem tudták, hogy random generálja a rendszer, ezért azt hiszik, hogy bugos. Én is azt hittem először. Lehet kihagytak párat, újra végig kell menni minden helyszínen, hogy biztos meglegyenek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1309) ρσгτσ válasza Bad Pritt (#1308) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Nah az sanszos.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1310) DJosef


DJosef
őstag

Üdv!
Gyerekek én eddig azt hittem,hogy multiban egész jó vagyok ugyanis szinte folyamatosan nyerjük a meccseket és csapaton belül is az első háromban de többnyire az első kettőben vagyok de ezekben az új módokban aláznak. Főleg a mindenki mindenki ellen játékban...🤣
Valaki említett itt valami speckó kontroller beállítást multihoz. Talán Bad Pritt.

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#1311) oriic válasza Bad Pritt (#1306) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja igen ebbe belefutottam. Guide alapján csináltam logokat és több esetben is volt, hogy nem az volt ott, amit kerestem, így kutathattam fel az összeset újra. :D (Koponyás válaszokat köszi)

Live-Die-Respawn

(#1312) Bad Pritt válasza DJosef (#1310) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem, oriic rakta be a beállításait, én is kb úgy használom.

Tactical Slayer elég jó még mindig. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1313) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akinek van egy kis ideje HiddenXperia csinált egy videót a befejezésről.

Halo Infinite Legendary Ending EXPLAINED! (Harbinger Origins, Precursors, DLC1 Theories & More)

Live-Die-Respawn

(#1314) ρσгτσ válasza oriic (#1313) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Felénél abbahagytam a Harbinger -t, mert már elfáradtam. Egyben toltam egész sokat a sztoriból. Utána jöttem rá, hogy ő az utolsó boss. :D

Azt hittem jön még az öreg Thanos is. Nem ismertem meg a sisakban, már hamarabb legyűrtem. Na meg a csettintés is megviselte...plusz az álszakáll..

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1315) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Sziasztok, nagyon szeretném kipróbálni az Infinite multiját de sehogy se sikerül, amint csatlakoznék bármilyen multis módba mikor végez a töltőképernyő szimplán crash to desktop bármiféle üzenet nélkül :\ Friss gép telepítés, legfrissebb driverek, legfrissebb bios verzió, próbáltam kikapcsolni a HD multiplayer textúrákat (olvastam twitteren, hogy valakinek ez megoldotta a meccs közbeni crashelést), grafika low presetre állítva, sehogy se sikerül, valakinek van valami ötlete erre? A kampány módot nem vettem meg hozzá.

(#1316) Bad Pritt válasza oriic (#1313) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megnéztem tegnap ezt is meg sok másikat, rengeteg érdekesség van abban, amit mondanak.

SPOILER: Érdekes, hogy akik fogékonyak az időutazásra, mint koncepcióra, azok hajlamosabbak azt gondolni, hogy itt is az történt. :D Az szintén egy érdekes gondolat, hogy az Endless faj nem önmagában veszélyesebb, mint a Flood, hanem azért, mert ha a Flood megfertőz akár egyet is közülük, akkor mehetett volna a kukába a teljes Halo gyűjtemény.
Én amúgy a Precursor szálat ennyire nyilvánvalóan nem érzem megnézve és -hallgatva mindent, szó szerint ki is mondják, hogy a Xalanyn egy új faj. Ha kiderülne, hogy a Precursor csillagporból született új faj, tehát kvázi a Flood testvére, akkor az mondjuk sok mindent megmagyarázna.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1317) oriic válasza Bad Pritt (#1316) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most fejeztem be, vannak benne nagyon érdekes dolgok. (HiddenXperia látszik hogy hardcore lore fan :D )

Ami talán leginkább érdekessé teszi, az az által említett trailer részlet a 3 vörös ponttal Chief vizorján. (meg a kis bábú) Na az nekem totál kimaradt, nem emlékeztem rá. :Y

Live-Die-Respawn

(#1318) Bad Pritt válasza oriic (#1317) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az szerintem azért nem mérvadó, mert simán lehet kivágott tartalom is, a bábu meg csak egy easter egg. Ismerve a játék fejlesztésének nehézségeit nem lenne meglepő.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1319) oriic válasza Bad Pritt (#1318) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura lenne, ha kivágták volna, mert nagyon mást nem vettem észre a trailerekben, ami itt nem lett volna benne végül. De lehet igazad van. :R

Live-Die-Respawn

(#1320) Döglött Róka válasza haverkulum (#1315) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nyiss egy eventvwr-t és ott az application logot. Ott keress 1000-es event id-t valszeg lesz info a crashről.

Másold ide a szöveget ami benne van és megpróbálunk rájönni ;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1321) Döglött Róka válasza DJosef (#1310) üzenetére


Döglött Róka
veterán

FFA nagyon más szemléletet igényel. Nem a kontrollerbeállítás ott a lényeg hanem hogy a segged a fal felé legyen. :D Ugyanez igaz a Tactical-ra is, csak ott még lassú és óvatos megközelítés is számít.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1322) Bad Pritt válasza oriic (#1319) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát nekem a három pöttyről inkább Mendicant vagy Offensive Bias jutna eszembe amúgy. :D A bábu érdekes mondjuk, mert az összes többi könnyen felismerhető, ez tényleg valami új lehet. Mondjuk nekem az Endless cylixekről rögtön az jutott eszembe, hogy vagy négy karjuk van, vagy szárnyasok, a bábu elég kis generic humanoidnak néz ki.

Amúgy ez már nagyon hardcore theory crafting, rendesen felbolydultak az emberek. :D Én amúgy inkább azt a gondolkodást követem, hogy amit bemutatnak és kimondanak, az az alapvetés és abból kell kiindulni, HiddenXperia is nagyvonalúan túllépett azon a tényen, hogy a Precursor fajt is ki tudja irtani a Halo, míg az Endless-t nem, helyette azokra a kapcsolódási pontokra fókuszált, amik az ő elméletét támasztják alá.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1323) Giovan! válasza Bad Pritt (#1316) üzenetére


Giovan!
addikt

Én amúgy a Precursor szálat ennyire nyilvánvalóan nem érzem megnézve és -hallgatva mindent, szó szerint ki is mondják, hogy a Xalanyn egy új faj.

A precursorok valószínűleg nem precursornak nevezték magukat, ahogy pl. az elite-ek sem elite-nek nevezik magukat, szóval ezekre az elnevezésekre szerintem nem érdemes sokat adni. Lehet új faj ettől még, csak az eltérő elnevezés önmagában nem bizonyítja ezt.

Ha kiderülne, hogy a Precursor csillagporból született új faj, tehát kvázi a Flood testvére, akkor az mondjuk sok mindent megmagyarázna.

Sanszos, hogy így élték túl a Halo-k elsütését is, lehet pont az intelligens élet kihalása volt a katalizátor aminek a hatására visszatértek a csillagpor állapotukból, hogy újrakezdjék a munkát.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1324) Bad Pritt válasza Giovan! (#1323) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Meglátjuk. Ez a Precursor szál nekem nagyon long shot, sok helyen belemagyarázást érzek. A játék minden téren egyértelmű azzal kapcsolatban, hogy a Forerunner sem ismerte fel a Xalanyn/Endlesst, szóval számukra is új néven új faj, új képességekkel, új fenyegetésként és szerintem ez valahol így is lenne jó, legalább valami frisset hoznak a sztoriba, nem a régi dolgokat porolják le és skinezik át.

Egy nagyon fontos mondat felett elsiklik mindenki, mikor Despondent Pyre azt mondja a Grand Edictnek: they believe we are here to help. Nem gondolnám, hogy ez illene a Precursor mentalitásba. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1325) haverkulum válasza Döglött Róka (#1320) üzenetére


haverkulum
aktív tag

Szia, meglestem most, 3 másodperccel előtte van egy Display forrású üzenet:

A(z) nvlddmkm képernyőillesztő nem reagált, és utána sikeresen helyreállt.

Utána a Halo Infinite log:

A hibát okozó alkalmazás neve: HaloInfinite.exe, verzió: 6.10020.17952.0, időbélyeg: 0x619d23d5
A hibát okozó modul neve: KERNELBASE.dll, verzió: 10.0.22000.318, időbélyeg: 0x095a2f2a
Kivételkód: 0xe3430009
Hiba pozíciója: 0x000000000004466c
A hibát okozó folyamat azonosítója: 0x1e6c
A hibát okozó alkalmazás indításának időpontja: 0x01d7f1b96fd92502
A hibát okozó alkalmazás elérési útja: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Halo Infinite\HaloInfinite.exe
A hibát okozó modul elérési útja: C:\Windows\System32\KERNELBASE.dll
Jelentés azonosítója: fef19372-7f84-472b-b5f5-bc0c1bc99f08
A hibát okozó csomag teljes neve:
A hibát okozó csomag relatív alkalmazásazonosítója:

[ Szerkesztve ]

(#1326) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

A hibakód 0xe3430009. = invalid block, vmem lehet.

Nézz körül itt: (2) Halo infinite crashes anytime I try to do anything, and this is the text that appears in my cash logs. : halo (reddit.com)

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1327) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Megvan gyors végigjátszás is. :D 2 óra 51 perc lett. :D

Live-Die-Respawn

(#1328) Giovan! válasza Bad Pritt (#1324) üzenetére


Giovan!
addikt

Az, hogy nem tudták beazonosítani őket az szerintem nem jelent sokat, a Domain legalsó szintjein voltak eltemetve a precursorokkal kapcsolatos konkrét infóik, amik a Flood elleni háború idején élt forerunner-ök számára már hozzáférhetetlenek voltak. De ha hozzá is férhettek volna, ha tényleg a csillagporból álltak össze ezek az új precursorok akkor lehet, hogy a korábbitól eltérő alakot választottak maguknak.

Egyébként nekem is felemások az érzéseim ezzel kapcsolatban, a precursorokat szerintem jobb lenne meghagyni a misztikus státuszban, ugyanakkor arra is kíváncsi lennék mit tudna egy visszatért, a korábbinál jóval kezdetlegesebb fázisban lévő precursor faj hozzátenni a Halo univerzumhoz. Hogy élték túl a Halo-k elsütését? Hogyan viszonyulnak az emberiséghez, akiknek a régi kánon szerint a Mantle of Responsibility-t szánták? Ha időközben meggondolták magukat, azt mi váltotta ki?

Nem gondolnám, hogy ez illene a Precursor mentalitásba.

Azért a forerunner-öktől elszenvedett atrocitások hatására lehet módosítottak a filozófiájukon.

Sőt, azt hiszem pont HiddenXperia vetette fel egyszer az egyik videójában (és ez már kőkemény konteózás innentől :D) , hogy mi van, ha alapból nem is voltak ők olyan jófejek, és hogy a Flood talán nem is egy meghibásodás eredményeként jött létre, lehet mindig is ez volt a terv amit a Forerunner-ök megsejtettek és ezért lázadtak fel. Azt nem tudhatjuk, hogy a Primordial szavaiban mennyi volt az igazság, és ha jól tudom az ezekkel az eseményekkel kapcsolatos ismereteink nagy része tőle származik.

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1329) beyruth82 válasza oriic (#1327) üzenetére


beyruth82
veterán

:Y :Y :Y
Elképesztő!Ennyi idő alatt végig lehet tolni a fő sztorit? Durva....

(#1330) oriic válasza beyruth82 (#1329) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó de ez extrém. Minden átvezetőt kinyomva, nyílegyenesen a küldetésekhez rohanva, kocsikázva, repülve. És csak ott lőttem ellenfelet szól kötelező volt. Mindezt easy-n.

Alapból kB fel óra lejöhetne meg belőle, mert pár helyen bénáztam és két koponyát is kerestem meg.

Live-Die-Respawn

(#1331) beyruth82 válasza oriic (#1330) üzenetére


beyruth82
veterán

Ez akkor is elismerésre méltó. Bár gondolom így igazán kiélvezni se lehet egy jatekot, de pont ezért csinalod harmadik vagy sokadik végigjátszásra így. Ha kijátszottam akkor en is megpróbálom ezt, kíváncsi vagyok mi az a legrövidebb idő ami alatt én megtudom csinalni. :D A spartan core-okat se gyűjtötted és alapkepessegekkel mentél végig? Mondjuk én azt se tudom elképzelni, hogy hard meg legendary fokozatokon hogy tudjátok bárhogy is végigcsinalni a játékot.Én easyn is sokszor megizzadok mire egy-egy nagyobb küldit megcsinalok. Nem halok meg lépten nyomon de sokszor csak a hajszál választ el tőle.

(#1332) Bad Pritt válasza Giovan! (#1328) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sőt, azt hiszem pont HiddenXperia vetette fel egyszer az egyik videójában (és ez már kőkemény konteózás innentől ) , hogy mi van, ha alapból nem is voltak ők olyan jófejek

Hát pl. most újranéztem a Halo Legends-et, na abban a Forerunner-ök is ilyen nemes, jólelkű népnek írták le, aztán most másfél évtizeddel később mennyire máshogy néz ki a lore velük kapcsolatban. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1333) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Lehet láma kérdés de a story közbe szépen gyűjtögetek de egy valami szürke marad a jobbról a második egy kör szerű valami :(( az micsoda?

[ Szerkesztve ]

(#1334) ρσгτσ válasza Bazsi1987 (#1333) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Erre gondolsz?

Nem saját kép, azért ilyen a minőség.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1335) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1336) Bad Pritt válasza ρσгτσ (#1335) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Engem csak oriic pontszáma érdekel. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1337) Bazsi1987 válasza ρσгτσ (#1334) üzenetére


Bazsi1987
őstag

A-a nem ez :)

(#1338) ρσгτσ válasza Bazsi1987 (#1337) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Tudnál róla fotót csinálni, hogy mire gondolsz? Telefonnal is jó.

Bad Pritt:
Tippre 9/10. :D

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1339) Bazsi1987 válasza ρσгτσ (#1338) üzenetére


Bazsi1987
őstag

(#1340) ρσгτσ válasza Bazsi1987 (#1339) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Azok a kapuk, amiket szkennelni kell. Openworld részen van az összes. Már ha jól látom a képen.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1341) Bazsi1987 válasza ρσгτσ (#1340) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszönöm😊

(#1342) ρσгτσ válasza Bazsi1987 (#1341) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Itt van az összes, ha érdekel. Bár szerintem nem lesz nehéz megtalálni, ha majd repülőt használsz.

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1343) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Halo Infinite - december 15. Hotfix
A linkelt oldal alján van.

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1344) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#1345) Bad Pritt válasza oriic (#1344) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na így akkor mi is volt a három vörös pötty Chief vizorján. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1346) oriic válasza Bad Pritt (#1345) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja most megy a találgatás, hogy egy eddig nem látott Sentinelt látunk-e vagy valami mást :D

Én pl felhoztam, hogy Halo Legends-ben is láttunk hasonlót már :D

[link]

Live-Die-Respawn

(#1347) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Speedrun adatok

Valaki már átrohant rajta kevesebb mint 50 perc alatt :D

Live-Die-Respawn

(#1348) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Kiprobaltam az FFA-t 😀

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1349) oriic válasza Döglött Róka (#1348) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

53,55% accuracy? Hm, lehetne jobb nem? ;] (GG amúgy:) )

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1350) Döglött Róka válasza oriic (#1349) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Lehetne lehetne :D En azon lepodtem meg hogy elso meccsen bejott egy frenzy.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.