Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) RudY válasza oriic (#1038) üzenetére


RudY
addikt

ahh én még most kezdek csak bemelegíteni ([link]). :U
Hiába vagyok boxos pár éve, ez az első Halozásom. :B Idáig egyik sem érdekelt valahogy, de most megtört a jég. :D

(#1052) oriic válasza RudY (#1051) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Helyes, helyes :D

Live-Die-Respawn

(#1053) WATERDACA válasza oriic (#1049) üzenetére


WATERDACA
őstag

Igen, olvastam róla, jó kis célzó gyakorlat lesz.

u wanted, i got it \o/

(#1054) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr


Amennyire gyűlölöm a ctf-et, annyira vicces és izgi helyzetek szoktak kialakulni, ez itt egy pillanatkép az egyik legnagyobb wtf szcenárióból. :D


Ez vajon működik ebben a játékban?
Ráállsz egy járművel a zászlóra és ilyenkor nem tudják (vagy nehezebben tudják) a zászlót elvenni, mert a mongúz blokkolja az interact gombot.
Itt nem jutottak el sajnos a zászlóig, hogy teszteljem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1055) oriic válasza Bad Pritt (#1054) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekes taktika, de szerintem max kivételes esetekben működhet. A járműveknek nagyon kevés életük van, szóval simán alávágok egy gránátot és máris megsemmisül, vagy minimum odébb robban szerintem.

Live-Die-Respawn

(#1056) Bad Pritt válasza oriic (#1055) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja persze, ez nem is igazán gátnak van, inkább hátráltatás pár mp-ig, szóval addig se tudnak berohanni a zászlóért. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1057) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Nekem eddig fel se tűnt, de most olvastam, hogy a melee is képes bebugzani. Van olyan elvileg, hogy nem damagel, de elvileg javítani fogják ezt is.

u wanted, i got it \o/

(#1058) Lifer092


Lifer092
senior tag

Másnak is játszhatatlanná válik a játék pár nyert meccs után, vagy ha esetleg többet sikerül puffogtatni = jobb a k/d meccs végén?

Tegnap futottam bele ebbe, hogy mind a 10 meccs olyan volt hogy mozdulni nem tudtam, arról nem beszélve hogy 0-200 vagy 15(20)-200 -ra vertek minket végig. :U Nem volt egy nagy élmény. Mondjuk kicsit fura volt, hogy ebben a 10 meccsben az ellen kb. godlike játékosokkal volt feltöltve, nálam meg olyanok hogy 3-an nem tudtak lelőni 1-et.

(#1059) oriic válasza Lifer092 (#1058) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Quickplay, vagy ranked?

___________________________

Halo: Infinite tesztek:

VentureBeat - 5/5
GameInformer - 9.3/10
Gamesradar+ - 4.5/5
WindowsCentral- 5/5
XboxEra- 10/10
VG247 - 4.5/5
IGN - 9/10
Gamespot - 9/10
PC Gamer- 7.8/10
Eurogamer- Unscored

Live-Die-Respawn

(#1060) Bad Pritt válasza oriic (#1059) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ennél fontosabb, hogy az oldschool, retro, hardcore Halo fanok szerint is baromi jó lett. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1061) WATERDACA válasza Lifer092 (#1058) üzenetére


WATERDACA
őstag

Tegnap voltak szerverproblémák,voltak lagok, nekem is feltűnt, de máskor minden rendben ment eddig.

u wanted, i got it \o/

(#1062) oriic válasza Bad Pritt (#1060) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meglátjuk, várom a szerda estét. Megfogadtam, hogy nem lesz most őrült fanboy-kodás a részemről, hanem rendesen odafigyelek a pozitívumokra és negatívumokra is. :D

Live-Die-Respawn

(#1063) Lifer092 válasza oriic (#1059) üzenetére


Lifer092
senior tag

Ez Quickplay volt tegnap.

@WATERDACA: Remélem csak ennyi volt, mert amúgy felüdülés játszani vele a többi PvP lövölde után, tetszik. Csak ez a tegnap esti meccs sorozat eléggé COD - SBMM színvonal volt.

[ Szerkesztve ]

(#1064) WATERDACA válasza Lifer092 (#1063) üzenetére


WATERDACA
őstag

Igen, én Doomból jöttem át, aminek az Eternal multija rémesre sikeredett, ellenben a 2016-ossal.

Oda jutottunk, hogy jó multi lövöldét is nehéz találni.

u wanted, i got it \o/

(#1065) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bad Pritt:

Hogy állsz Halo Wars 2 Flood DLC-vel?

Live-Die-Respawn

(#1066) Bad Pritt válasza oriic (#1065) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Két küldi megvan, de irgalmatlan nehéz a Legendary+összes mellékküldi+gold pontszám elérése, sokkal nehezebb, mint az alapjáték, de még a Spearbreakernél is. Szerintem inkább végigviszem szerdáig easy-n, aztán legfeljebb az Infinite után nekiállok megint kísérletezni, mert amúgy élvezem próbálgatni a taktikákat, hátha valamelyik bejön.
Sokat elmond magáról a dlc-ről amúgy, hogy egy átlag pályán olyan 50-100 ellenséget semmisítesz meg játékosként, itt a második küldi egyik bónusz feladata, hogy 1200 floodot apríts be és ez elég könnyed lett végül. :D

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1067) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Elő lehet tölteni már vagy aki multizik annak frissül majd előtte vagy hogy lesz most?

(#1068) Bad Pritt válasza Bazsi1987 (#1067) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most két külön adatlapon vannak a store-ban, ez így is marad szerintem. Előtöltés jó lenne viszont végre.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1069) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Kicsit megkesve de ez a het is pipa😀 volt ket 10 kill with stalker rifle az kemeny volt.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1070) oriic válasza Döglött Róka (#1069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pedig az fejre 1shot1kill. :D

Live-Die-Respawn

(#1071) Bad Pritt válasza oriic (#1070) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A stalker? Az szerintem nem, legalábbis nekem nem adott be headshot one killt.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1072) Döglött Róka válasza oriic (#1070) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem a shock, stalker:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1073) oriic válasza Döglött Róka (#1072) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kevertem, Shock Rifle-re gondoltam. Stalker a 3tap-es. Bocsi... :B

Live-Die-Respawn

(#1074) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Az mitől lehet, hogy a Halo Tracker nem talál gamertag alapján?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1075) oriic válasza Bad Pritt (#1074) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fura, pedig ott vagy. [link]

Live-Die-Respawn

(#1076) Bad Pritt válasza oriic (#1075) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kösz kösz, így meg is vagyok. :)

Gyászos még, lassan érzek rá valahogy a multikra, de kezd alakulni, pár napja még 0.9 volt a k/d. :D
A kilépkedés viszont kezd nagyon szomorú méreteket ölteni, ilyen meccseket is láttam tegnap:


Ebben max annyi pozitívumot látok, hogy legalább a meccs végére dobott be és hamar megkaptam az xp-t a részvételért. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1077) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#1076) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én open-crossplay ranked-et tolok. Ott nem lépkednek ki az emberek olyan elánnal. Legalábbis Diamondon.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1078) WATERDACA válasza Döglött Róka (#1077) üzenetére


WATERDACA
őstag

DoglottMokus véletlenül nem pajtásod?

Bad Pritt: Én XP boostnál jártam így, egyik szemem sírt, mert játszani akarok, másik pedig nevetett, mert így több meccset le tudtam tolni fél óra alatt.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1079) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#1077) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez quick play volt, nem akartam rankedezni, amíg béna vagyok, de lassan átszokok oda.
A besorolást is azért csináltam meg, mert volt előző héten egy complete 6 ranked meg win 3 ranked challenge, az meg pont 10 meccs alatt lett meg. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1080) Hunpriest válasza Bad Pritt (#1079) üzenetére


Hunpriest
senior tag

Pedig szerintem pont a ranked-el jársz jobban, mert veled egy szinten levőkkel fog összerkani, full random helyett. Bár nem tudom a quick play matchmakingben van-e valami okosság.

(#1081) Bad Pritt válasza Hunpriest (#1080) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem nincs.
Max ha gonosz akarnék lenni, akkor azt mondanám, hogy a játékmódokkal babrál, mert az egész nevetséges, hogy ha 3 oddball meccset kell lenyomnom, akkor órákig nem dob be oddballba, aztán ha végeztem és zászlót kéne lopnom, akkor csak oddballt játszom ctf helyett órákig. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1082) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#1081) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ezt en is ateltem quickben. Stalker rifle challengenel 10 meccsig nem jott a street map. Aztan volt az ultimate win 17 games. 10 meccsen keresztul nyomoroncokkal rakott ossze ahol vegig elso voltam 20+ killel, a tobbiek meg 10 alatt. Rankedban behuztam 4 meccset zsinorban ezutan😀

TLDR: a ranked megoldas mindenre

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1083) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Aki Crossplayben játszik kontrollerrel. Nem túl könnyű a játék aim assisttel? Néztem streameket és kb. csak lőni kell, célozni aligha.

Elvileg a COD-nál is sokkal leegyszerűsítettebb.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1084) Döglött Róka válasza WATERDACA (#1083) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha nézel streameket az nem ér semmit. Mert nem érzed mit csinál a játékos és nem te játszol. Szóval ez összehasonlításnak nem alap.

Én nem CoD-ozom 2007 óta, szóval ahhoz nem tudok hasonlítani. Battlefield, Doom, Destiny-hez képest nem érzem erősebbnek az assistot, inkább természetesebb feeling. Egyszer sem éreztem hogy a gép húzza a célkeresztet harc közben pedig tudom hogy segít.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1085) WATERDACA válasza Döglött Róka (#1084) üzenetére


WATERDACA
őstag

Az biztos hogy kontrollerrel művészet egy FPS játék, nekem anno 1.5 évig volt Xboxom és néha az őrületbe kergetett, bár minden megszokás kérdése.

Azért eljátszottam azzal a gondolattal hogy ez a nyílt világú Infinite nagy TV-n Xbox-on milyen élményt nyújtana...nem rossz.

u wanted, i got it \o/

(#1086) Bad Pritt válasza WATERDACA (#1085) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az ilyen jól optimalizált fps easy kontrollerrel, a Halo Wars 2 legendary kampány, na az gyilkos. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1087) Döglött Róka válasza WATERDACA (#1085) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én játszottam MCCt online PC-n, boxon. Elszoktam az egértől és számomra már esetlen a billentyűzettel való korlátozott mozgás. Nem minden a célzás.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1088) RudY válasza WATERDACA (#1083) üzenetére


RudY
addikt

Bár úgy lenne, hogy célozni sem kell. Egymást keresztezve rohangáló és ugribugrizó ellenfeleknél inkább csak átok, márpedig a rutinosok nem maradnak helyben. :DDD

(#1089) WATERDACA válasza Döglött Róka (#1087) üzenetére


WATERDACA
őstag

Igen, kontrollerrel sokkal finomabb a mozgás, ez kétségtelen.

RudY: Hát az még a jobbik eset, ha rohangálnak. Vannak itt is azért campelős fajták :D

u wanted, i got it \o/

(#1090) Döglött Róka válasza WATERDACA (#1089) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Aki campel az hamar doglik, legalabbis rankedban:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1091) RudY válasza WATERDACA (#1089) üzenetére


RudY
addikt

Ne is mondd, kd optimalizáló snipergyerek ctf-ben hasal a dűnék között - miközben a társai vért izzadnak - én meg hordom el a zászlójukat, mintha csak ücsiért járnék ki a hűtőhöz...csak 5-0 zakó lett a vége csóriknak. ;)

(#1092) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Behemothban szeretik azt, legyen az ranked vagy nem ranked :)
De hát ettől is szép az élet.

u wanted, i got it \o/

(#1093) Bad Pritt válasza WATERDACA (#1092) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Behemoth-ról nem tudom eldönteni, hogy jó pálya vagy sem. Néha agyrákot kapok tőle, máskor a nap legjobb mecvseit tolom le.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1094) WATERDACA válasza Bad Pritt (#1093) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ha nyersz rajta, jó pálya, ha veszítesz, sz*r. Amúgy az egyedüli pálya, ahol élvezem a CTF-et rankedon.

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1095) Giovan!


Giovan!
addikt

Most ez komoly, hogy holnap jön a kampány?
Én meg rákészültem itt, hogy ma fog, hát nagy szívás :DDD

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#1096) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Na kaptam egy 10 splatter challenget a hetre... Kosz jatek :D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1097) batai15


batai15
félisten

Bedobom ide is hátha . Adott egy pár napos Razer kaira (nem pro ) csak ebben a játékban szaggat a hang pár pillanat után . Első két napban nem volt gond. Esetleg valami ötlet ?

(#1098) RudY válasza batai15 (#1097) üzenetére


RudY
addikt

Ez érdekes, a kontrollerbe van csatlakoztatva? Akkor szokott ilyen lenni, ha már merül az elem/akku, vagy valamiért gyenge, vagy esetleg valami zavarja a kontroller bluetooth jelét, de akkor másnál is csinálná. :F

(#1099) batai15 válasza RudY (#1098) üzenetére


batai15
félisten

Ha wireless hogy lenne kontrollerbe csatlakoztatva ?

(#1100) RudY válasza batai15 (#1099) üzenetére


RudY
addikt

Úgy rémlett kábeles (mivel nem néztem utána), a jelenség pedig a kábelesre jellemző, ezért bátorkodtam tippelni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.