Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) everest140


everest140
tag

Tölthető a Season 2 patch 14.81 GB.

(#1702) csako válasza everest140 (#1701) üzenetére


csako
veterán

Steamen még sajnos nem.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1703) csako válasza csako (#1702) üzenetére


csako
veterán

Na, elment ~70%-ig 80-90 MB/s, most meg 100 KB/s a maximum... :O

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1704) csako


csako
veterán

Jók lettek az új játékmódok szerintem, jöhet az újabb 170-200+ óra :C
Bár a mostani event el fogja rontani a match win-lose statomat, de talán egyszer sikerül nyerni a sokból :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1705) everest140 válasza csako (#1704) üzenetére


everest140
tag

Nálam Xbox-on max sebességgel töltött végig, nem volt belassulás a letöltéskor 8-kor.

Eddig engem annyira nem fogott meg a Last spartan standing játékmód. A battle royale őrület nem hiányzik nekem a Haloba, meg amúgy sem. Nem rossz végülis, de a többit azért jobban szeretem.
2 új map, 2 új mód, annyira nem vitték túlzásba a content részét.
Félő, hogy így a játékosok száma nem marad stabilan magasan a szezon előrehaladtával, jöhetne gyakrabban plusz tartalom.
Én is játszani fogok vele, mert még mindig le tud kötni, szeretem a feelingjét, sokszor elindítom akár csak 1 órára. Pedig egyáltalán nem vagyok multis, de ezzel elvagyok december óta.

(#1706) csako válasza everest140 (#1705) üzenetére


csako
veterán

"Nem rossz végülis, de a többit azért jobban szeretem. "
+1
Ma bedobta a kisebb új mapot (catalyst) fiestára, taktikailag egész érdekes volt a záródó ajtókkal meg a hidakkal :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1707) Döglött Róka válasza everest140 (#1705) üzenetére


Döglött Róka
veterán

A halo community az egyik legtoxikusabb az osszes jatek kozul. Ha otthagyja a "3v4 bad, bungie god" fergek nagyresze, annal en csak orulni tudnek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1708) csako


csako
veterán


:D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1709) csako


csako
veterán

Rumble Pit (FFA), Oddball, nincs movement penalty, one-hit kill és ráadásul az ölés tölti a pajzsot ("Vampirism"), 3-ból 1x összejött :D
Amúgy a Killtacular miatt írok róla, Recharge mapon, ahol az energy sword van, ott ugye a dobozok mögé be lehet bújni, és csak később jött rá az egyik, hogy honnan lehet engem ott megölni :)

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1710) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!
Kb mennyi idő alatt kapja meg az ember a Twich droppot?
Össze van kötve,claimelve van,de nem kaptam meg.Ez kb 2 napja volt.

Köszi!

(#1711) Shaza


Shaza
senior tag

(#1712) Bad Pritt válasza Shaza (#1710) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem egyből megjelent, kiléptem, újra beléptem a játékba és ott voltak a cuccok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1713) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha valaki érzi magában a mindent legyűrő erőt és akaratot és szeretne 5000 dollárt nyerni, akkor Charlie (aka penguinz0, aka moistcr1tical) felhívását érdemes végignéznie. Csak annyi a feladat, hogy végig kell csinálni a Halo 2 LASO playlistet az MCC-ben halál nélkül, amit még ember nem tudott véghezvinni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1714) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#1713) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Minden valamire valo Halo jatekos tudja h ez csak clickbait felhivas.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1715) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#1714) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Attól még lehet legit és megkapná a nyertes a hírverést, hogy ő lett az első és egyetlen.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1716) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#1715) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hajra

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1717) David888


David888
tag

[hiányzott ez, mint egy falat kenyér] :C

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1718) Döglött Róka válasza David888 (#1717) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Multi only, MCC manapság már max a kampány miatt érdekes. Szerintem az Infinity gameplayben veri az egész sorozatot.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1719) csako


csako
veterán

Most vettem észre, érdekes taktika 343 részéről, hogy játékbeli kreditként visszaadja teljes mértékben a Battle Pass árát a szintnövekedés során :)
Gondolom azt várják, hogy elköltsem másra, de az egyetlen fontosat - a cicafület - már megvettem :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1720) oriic válasza csako (#1719) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Legtöbb játék ilyen amiben van hasonló Battle Pass. Egyszer kifizeted és ha kimaxolod (vagy legalábbis eljutsz egy bizonyos szintig) bejön a következő szezon battle pass ára, vagyis többet nem kell érte fizetned.

Live-Die-Respawn

(#1721) csako válasza oriic (#1720) üzenetére


csako
veterán

Értem, nem rossz :R

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1722) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hello DMR: :)

[link]

Live-Die-Respawn

(#1723) Shaza


Shaza
senior tag

Hello!

A minimum fps beállítást, hogy éri el a játék?Leveszi a grafikát?

A másik kérdésem,hogy miért nem ad meg egy achievement-et?
(Battle Tested-Kihúztam az előző battle pass-t)

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1724) Döglött Róka válasza oriic (#1722) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Fura igy scope nelkul nem? :) En mar annyira megszoktam a commando-br parost hogy nagyon nem hianyzik.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1725) oriic válasza Döglött Róka (#1724) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez egyelőre csak datamine cucc, lehet végül kap scope-ot.

Live-Die-Respawn

(#1726) Döglött Róka válasza oriic (#1725) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Tudom, de nem tudom lesz-e értelme behozni bármilyen formában. Egy SAW-nak meg egy Railgunnak jobban örülnék.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1727) csako


csako
veterán

Spoileres (?) Halo 4 meme :)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1728) oriic válasza Bad Pritt (#1713) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#1729) Bad Pritt válasza oriic (#1728) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Néztem, beteg.
Vannak igazán jó játékosok, vannak profik, aztán vannak ezek a formák. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1730) oriic válasza Bad Pritt (#1729) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vártam azért, hogy hivatalos oldalról is jön azért egy gratula. :) Meg is kapta.

Live-Die-Respawn

(#1731) Döglött Róka válasza oriic (#1730) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Irigylem az idejet:D

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1732) oriic válasza Döglött Róka (#1731) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk azt én is :D

Live-Die-Respawn

(#1733) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hát na....

"Halo Infinite's Split-Screen Co-op has been cancelled"

Live-Die-Respawn

(#1734) ρσгτσ válasza oriic (#1733) üzenetére


ρσгτσ
őstag

Kár hogy már eladtam a másik Xbox -ot. Így max. felhőn keresztül fog menni a másik játékos coop, ha a párommal szeretnénk.

Viszont a következő frissítéssel újra a fedélzetre lépek. Így hogy végre vissza tudok majd menni az első két helyszínre...

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1735) Bazsi1987 válasza oriic (#1733) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Már te se nyomod a multiját? Valaki maradt még? :((

(#1736) Bad Pritt válasza Bazsi1987 (#1735) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én néha elindítom. Mondjuk ha már Halo-hoz van kedvem, akkor a Wars 2-t veszem elő inkább.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1737) Döglött Róka válasza Bazsi1987 (#1735) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En rendszeresen.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1738) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bonnie Ross is lelép a 343i-től. [link]

Live-Die-Respawn

(#1739) David888 válasza oriic (#1738) üzenetére


David888
tag

Helyes, lépjen is!

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1740) Döglött Róka válasza David888 (#1739) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Miert is?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1741) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Halo Infinite | Forge Fundamentals – Scripting & Bots

Egyszerű, nagyszerű, intuitív, fantasztikus eszköz lesz ez.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1742) ρσгτσ


ρσгτσ
őstag

Jön két új Halo könyv. Elvileg január végén, de majd meglátjuk mikor ér ide. A legutóbbi rész is több hónapot csúszott.

ROSSZ VÉR
ONYX ÖRÖKSÉGE

[ Szerkesztve ]

ZX Spectrum - Commodore 64

(#1743) David888


David888
tag

Az Infinite nem volt egy hosszú életű. A Microsoft hamar "lemondott" róla.

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#1744) xrvman


xrvman
őstag

Ha megveszem a campaignt kapok valami pluszt hozzá? Vagy elég a Battlepasst megvenni?

(#1745) Bad Pritt válasza xrvman (#1744) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kampányból szerezhető néhány skin armor coating a multihoz.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1746) xrvman válasza Bad Pritt (#1745) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi!
Gondolom nem lesz tőle "jobb" a karakterrem? Csupán csak skin?
Egyedül is végig lehet tolni?
Battle pass premiumot azt külön kell venni? Mert pl van a, pl. a seasson 1 a Heroes of Reach csak 16-os szintig van, a többi maxolva 100 illetve 30 és 10-re.

(#1747) Bad Pritt válasza xrvman (#1746) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem lesz tőle jobb, ezek csak színek a páncélon kb.
Egyedül is végig lehet tolni.

Jelenleg két 100 szintes Battle Pass van ugye, ezeket külön meg kell venni, ha az ember szeretné a cuccokat belőle. Csak figyelj majd, ha megvennéd, hogy melyiken is van a kurzor, mert automatikusan a Lone Wolvest veszi most, mert az a frissebb, szóval ha az elsőt szeretnéd inkább, akkor manuálisan át kell lépni rá.
A rövidebbek ingyenesek, azokból automatikusan szedi ki a contentet, ahogy haladsz előre bennük.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1748) xrvman válasza Bad Pritt (#1747) üzenetére


xrvman
őstag

Köszi, megvettem a kampányt, remélem nem bánom meg.
Régebben a Halo 1-en még volt olyan szoba ahol szabályként párban, warthoggal és rakétával kellett kapukon átmenni és lőni az ellent, aki szintén warthoggal volt rakétásan párban. Számított a megtett kapuk száma, s ugye ha kilőtted akkor kissé lemaradt. Úgy voltak csinálva a kapuk, hogy azért ki tudd lőni az ellent.

(#1749) xrvman válasza xrvman (#1748) üzenetére


xrvman
őstag

Egész jó a kampány, azokat a koponyákat írtó nehéz észrevenni. :)
Volt olyan hogy kihagytam pár páncélt. Ezek miatt előző pályára/pályákra vissza tudok menni?
Multiban tudok privát szobát létrehozni?
Létezik olyan lehetőség, hogy ketten arénázunk, acsikat gyűjtve?

(#1750) Bad Pritt válasza xrvman (#1749) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A térképen lehet küldetéseket választani, az open worldbe meg mindig vissza lehet menni.

Lehet privát szobát csinálni csomó mindent beállítgatva, viszont az acsikat szerintem csak online multiban lehet megszerezni. Lehet van olyan, amit ki lehet szedni custom game-ben, nem néztem végig őszintén szólva olyan rohadt sok van.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.