Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) WATERDACA válasza Döglött Róka (#1000) üzenetére


WATERDACA
őstag

Nincs replay funkció sajnos. De lenne egy kérdésem. Szerinted anti cheat nélkül nincsenek csalók? Csak úgy kérdezem egyáltalán….

u wanted, i got it \o/

(#1002) oriic válasza WATERDACA (#1001) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van replay/theater, rendszer automatikusan menti meccseid.

Live-Die-Respawn

(#1003) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Aki konzolon tv-n nyomja mekkora FOV-ot használ?

(#1004) oriic válasza Bazsi1987 (#1003) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

90

Live-Die-Respawn

(#1005) Döglött Róka válasza Bazsi1987 (#1003) üzenetére


Döglött Róka
veterán

120

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1006) Döglött Róka válasza WATERDACA (#1001) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Van replay szerinted mit nez a streamer a youtube linkeden? :D Legalabb neznel utana annak amit linkelsz...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1007) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na jönnek a változások:

Live-Die-Respawn

(#1008) RudY


RudY
addikt

Ez mekkora: :DDD
Are you ready to Become Master Chief!? Create your own @Halo video at: [link]

francba, nincs kamerám :U

[ Szerkesztve ]

(#1009) Bad Pritt válasza oriic (#1007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez baromi érdekes, látszólag pont ellentétes azzal, amit általában el akarnak érni a fejlesztők a játékaikkal, azaz játssz minél többet. 6 meccset játszol egy nap és utána progress szempontjából megint nem éri meg kinyitni ezt a multit.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1010) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#1009) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Én tegnap lenyomtam 17 meccset úgyhogy már rég kész voltam mindennel :D Ha valami jó akkor jó, pont leszarom a progresst.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1011) oriic válasza Bad Pritt (#1009) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár napja én már kész vagyok heti challenge-kkel, mégis játszogatok, meg azért rankedet is húzni kell, ha már az Onyx a cél. :DDD

#1008 RudY
Ha van mobilod, azzal is megoldható.

Live-Die-Respawn

(#1012) Bazsi1987 válasza Döglött Róka (#1010) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Engem se izgat a progress, simán 22-es a battle passom két hét alatt, simán meg lesz season2-ig 😊

(#1013) oriic válasza Bazsi1987 (#1012) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó hát májusig szerintem mindenkinek meglesz :D

Live-Die-Respawn

(#1014) Bad Pritt válasza Döglött Róka (#1010) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezért írtam úgy, hogy progress szempontjából.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1015) RudY válasza oriic (#1011) üzenetére


RudY
addikt

Nem megy mobilról. :( Kénytelen leszek csak ezért beszerezni egy kamerát. :DDD én marha, a nejem laptopjában van, mindjárt el is kapom...mármint a laptopot. :D

[ Szerkesztve ]

(#1016) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#1014) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Teljesen más, észrevettem hogy crossplay-ben több a béna játékos mint solo/duo controller onlyban. Látszik is a rangomon.

Solo/Duo : Plat 1
Cross : Diamond 1

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1017) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Na, valahogy úgy képzelem el a rendes szivatós achievementeket, ahogy a Halo Wars 2 Operation Spearbreaker dlc-jében kell csinálni: Legendary nehézségen, minden küldetést teljesítve, arany pontszámmal. Hosszú is, fárasztó is, de baromi nagy élmény, 0,09% szerezte meg eddig, nem is csodálkozom rajta. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1018) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Már megy a damage control: [link] Hátha eljutunk oda, nem kell alapszíneket mindenhez külön unlockolni és/vagy megvenni :C

(#1019) Bazsi1987 válasza oriic (#1013) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Tényleg a controller és és videó beállításaidat nem mutatod meg :)

(#1020) oriic válasza Bazsi1987 (#1019) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, de semmi extra amúgy:

Live-Die-Respawn

(#1021) Bazsi1987 válasza Bazsi1987 (#1019) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Köszi 😊

(#1022) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo Infinite Launch trailer

Live-Die-Respawn

(#1023) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

A spoiled spartan challenge nev mindent visz😀

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1024) ballington


ballington
addikt

XBox gamepass-on keresztül telepítettem a játékot. Elméleti kérdés, ha letörlöm és steam-en keresztül teszem fel újra, akkor eltűnik minden elért eredmény, amit eddig beletettem xbox-on keresztül? Ha újrarakom xboxon keresztül, akkor megmaradnak az elért eredmények?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1025) Hunpriest válasza ballington (#1024) üzenetére


Hunpriest
senior tag

MS fiókhoz köti az eredményeidet. Mindegy miből indítod.

(#1026) ballington válasza Hunpriest (#1025) üzenetére


ballington
addikt

Köszi.
Akkor lehet megpróbálom majd steamből telepíteni, mert a lassú pálya loading mellett connection lost van minden csata után, nomeg minden egyes elindításnál elveszti a keyboard mouse beállításokon kívül mindent.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#1027) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kész az Operation Spearbreaker, két nagyobb küldi, sok mellékfeladattal, itt a Legendary nehézség már egészen hű az fps-ekben megszokott agyrémhez. :D Sztori nincs mögötte sok, de a gameplay jobb, mint az alap kampányban, szerintem megéri az árát.
Jöhet az Awakening the Nightmare.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#1028) csako


csako
veterán

Sziasztok!

Nem játszottam eddig multiban szinte semmit (2009 elején Crysis multi pár napig és ennyi), de ebben van elég sikerélményem, hogy megtartson még egy darabig :DDD szerintem élvezetesre sikerült. Statom

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#1029) oriic válasza csako (#1028) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Üdv a csapatban, hamar meg lehet szeretni a játékot. :)

Live-Die-Respawn

(#1030) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A várható összes ultimate challenge (vagyis amit utoljára kapunk egy héten)

Live-Die-Respawn

(#1031) batai15 válasza csako (#1028) üzenetére


batai15
félisten

Köszi a linket. Meg tudtam nézni a statom végre , 1.30kd. warzone után végre nem csak placebo hogy nem vagyok akkora láma .

(#1032) oriic válasza batai15 (#1031) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#1033) RudY


RudY
addikt

...de miért pont Kebab? :DDD

(#1034) oriic válasza RudY (#1033) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kebab, mint nyársra húzott hús. Skewer lényegében egy nyárs. :D

Live-Die-Respawn

(#1035) RudY válasza oriic (#1034) üzenetére


RudY
addikt

Nabakker, tényleg... végig valami darált húsos cucc járt a fejemben, de már képben vagyok. :DDD :DDD :R

(#1036) zbundy


zbundy
aktív tag

Megnéztem a statomat én is. 0.94 a K/D. Őszintén pluszban reménykedtem, mert általában többet ölök mint halok. Bár az igazat megvallva, a challenge teljesítések mindig a K/D-m rovására megy, mert olyan fegyvereket kell használnom amiket nem szeretek. Néha tízszer is meghalok mire azt a nyamvadt 3 killt összeszedem velük. Illetve a CTF játékmód is rombolja szinte mindig a statomat, mivel én állandóan megyek/mennék a zászlóra és sokszor védtelen vagyok. Igazából ugyan ez igaz az oddballra is, mivel ott is én hülye vagyok az egyetlen általában aki az objectre megy és nem tdm-et játszok😏 a golyóval a kezemben meg szintén többet halok mint ölök. Na mind1 majd csak fentebb tornászom.

(#1037) zbundy válasza zbundy (#1036) üzenetére


zbundy
aktív tag

Remélem hamarosan bejön a játékmódokra szűrés. Akkor örökre kikapcsolom magamnál a ctf-et. Hiányzik egy jó öreg free for all mód. A 4-ben emlékeim szerint volt. Amúgy is magányos játékos vagyok, az a nekem való.

(#1038) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Időközben kész ez a hét is. :)

[link]

Live-Die-Respawn

(#1039) DJosef


DJosef
őstag

Üdv!

Srácok olyan problémám van,hogy Xbox Series X-re ha telepítem a Halo Infinite multit akkor hiába indítok bármilyen multi módot nem talál játékosokat. Ha Xboxon játszom felhőből akkor minden további nélkül megy a multi. Digi-s internet van otthon. Más is küszködik evvel a problémával?

Előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Forget about it

(#1040) oriic válasza DJosef (#1039) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mármint keres játékosokat, de nem talál senkit és nem dob be sehova?

Live-Die-Respawn

(#1041) Hunpriest válasza DJosef (#1039) üzenetére


Hunpriest
senior tag

NAT lehet a ludas ilyesmiért.

(#1042) DJosef válasza oriic (#1040) üzenetére


DJosef
őstag

Nem is keresi akármit is választok.

Hunpriest#1041
Hogyan tudom működésre bírni?

Forget about it

(#1043) oriic válasza DJosef (#1042) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hogy érted, hogy nem is keres? Rá tudsz menni a gombra, rányomsz és nem történik semmi, vagy szürke a gomb. Ha utóbbi, akkor egy bugba futottál és vélhetőleg nem angol nyelven használod a gépet.

[link]
Külön telepíteni kell az angol nyelvi fileokat, vagy tedd át dashboard (vagyis a rendszert) angol nyelvűre.

Ha mégsem ez van, csak simán nem reagál a gom, arról tudnál egy képet csinálni? Feldobom témát ismerősöknek másik fórumon.

Live-Die-Respawn

(#1044) DJosef válasza oriic (#1043) üzenetére


DJosef
őstag

Magyar nyelven használom az Xboxot.
Szürke a PLAY gomb.

Forget about it

(#1045) Döglött Róka válasza DJosef (#1044) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor kovesd oriic videojat

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#1046) DJosef válasza oriic (#1043) üzenetére


DJosef
őstag

Köszönöm a videót ez volt a megoldás.

Forget about it

(#1047) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ennyit a reményekről. Megjelenéskor nem lesznek új playlistek, de elvileg még az év vége előtt megkapuk a Fiesta, SWAT(Tactical Slayer lesz itt) és a Free-For-All módokat is külön.

[link]

Live-Die-Respawn

(#1048) WATERDACA válasza oriic (#1047) üzenetére


WATERDACA
őstag

Én ezen nem csodálkozom. Van még mit csiszolni a játékon. Az anti cheat elvileg már úton van (https://twitter.com/joestaten/status/1465711153296805902?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1465711153296805902%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.gamerevolution.com%2Fnews%2F698593-halo-infinite-anti-cheat-343-industries-banning-hackers-cheaters-xbox-pc [link] ), és F2P + no anti cheat kombó a legfertőbb dolog, ami jelenleg multiplayer videojátékokkal történhet. A progression se százas még, de úgy tűnik egyre jobb lesz.
Nem hiába van még béta szekcióban. Szerintem 2022 elejére már elég jó lesz a játék.

Eddig jól működik szerintem a fejlesztő/közösség kommunikáció. Minden a fejlesztőkön múlik, mennyire változatos Seasonokat tudnak majd összepakolni. Rövidtávon még jól vizsgázik.

(Arra a SWAT-ra nagyon nagyon kíváncsi leszek) :R

[ Szerkesztve ]

u wanted, i got it \o/

(#1049) oriic válasza WATERDACA (#1048) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Játszottál SWAT-ot korábban Halo játékokban?

Ha nem, akkor annyi a lényege, hogy a fejlövés instant halál, nem számít semmi, még a pajzs sem. :D

Live-Die-Respawn

(#1050) Bad Pritt válasza oriic (#1047) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehessen választani játékmódot, ennyit kérek.
Ez, hogy beakadt három challenge-em, mert oddballt, slayert meg total controlt kellett volna játszanom, erre strongholds, ctf mrg az a gyűjtögetös btb pörgött órákon át, agyrém.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.