Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) oriic válasza br.rak (#99) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Passz, Halo 5-ről kb szinte semmit nem tudni még. Annyi fix, hogy Spartan Ops és Halo Escalation után játszódik.

Még 4 rész van képregényből.

Cortana témája tuti hogy a játékban benne lesz, amiatt én nem aggódom. Aki olvasta a könyveket tudhatja, hogy képes magát reprodukálni. (kevesebb tudással persze de képes)

Live-Die-Respawn

(#102) Blyan válasza oriic (#101) üzenetére


Blyan
félisten

Na ez az, csak hogy a másolás nem csak hibákat okoz, de minden tulajdonságát lemásolja az eredetinek, a korát és állapotát is.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#103) Blyan válasza oriic (#11) üzenetére


Blyan
félisten

Figyi, most olvasom, hol írják, hogy Locke játszható karakter lesz a Halo 5-ben?

Agent Locke is a new character in the Halo universe poised to play a major role in Halo 5: Guardians releasing on Xbox One in 2015.

Lehet félreértem, de ez nem azt mondja,hogy játszható lesz a játékban, hanem hogy fontos szerepet tölt majd be a játékban, ergo benne lesz és hatással a történetre?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#104) oriic válasza Blyan (#102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vannak itt kérdések, remélem jövő héten kapunk valami új trailert is már. :)

Live-Die-Respawn

(#105) oriic válasza Blyan (#103) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]
[link]

Agent Locke will be a playable character in Halo 5: Guardians. “Takes place on an abandoned outer colony world and a fragment of the Halo ring from the first game (Installation 04) Slipspaced to a place not so safe.”
“Locke, the main character of Halo Nightfall, will also be one of the playable protagonists of Halo 5. NEWS BREAKER!”
It was mentioned there will be “familiar danger”

Halofollowert érdemes amúgy követni.

Live-Die-Respawn

(#107) Blyan válasza oriic (#105) üzenetére


Blyan
félisten

Én fasz, azon átsiklottam, nekem a bemásolt mondat szúrt szemet és ezért nem értettem.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#108) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz LAN támogatás de...

Live-Die-Respawn

(#109) br.rak válasza oriic (#108) üzenetére


br.rak
őstag

Az MS mindent megtesz annak érdekében hogy a sajtó és a játékosok élcelődjenek a cégen....
Ha jól értem időként a box kvázi megpingeli a Live szervereit, de amúgy nincs adatmozgás kifelé, több mint a semmi, mondhatták volna azt is hogy nem lesz LAN.

(#110) oriic válasza br.rak (#109) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyszerűbb lesz e-sport rendezvényekre kivinni játékot.

Ezt csak úgy estére:

Live-Die-Respawn

(#111) Blyan


Blyan
félisten

Na, meghallgattam a.Halo 4 OST-ot. Nem rossz, de tovabbra is tartom, hogy nincsenek olyan markáns, tipikus dallamok, amelyek a korábbi részeket meghataroztak. Az eddigi Halo soundtrackek 10/10 ( még az ODST is), ezek a mostaniak nekem inkább 10/8.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#112) Döglött Róka válasza Blyan (#111) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Kinek a pap..:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#113) MasterMark válasza Blyan (#111) üzenetére


MasterMark
titán

Nekem tetszik mindnek a zenéje. :)

Switch Tax

(#114) Blyan válasza MasterMark (#113) üzenetére


Blyan
félisten

Tetszeni tetszik nekem is... :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#115) Blyan


Blyan
félisten

Amúgy egy Halo EU-ban jártas tagot kérdeznék:

Nekem úgy tűnik, hogy a Spartan II-es katonák (már akik túlélték a beavatkozásokat és harctéren szolgáltak John alatt), erősebbek vagyis talán valamivel jobbak, mint az utánuk jövő III-as és IV-es program Spartanjai.
Tévedek?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#116) br.rak válasza Blyan (#115) üzenetére


br.rak
őstag

A III-asok olcsó, kvázi golyófognak készültek ( nyilván a II-esekhez viszonyítva), eleve leírható veszteségként tekintettek rájuk, kevésbe voltak augmentálva, alapból nem MJOLNIR armor volt rajtuk (de volt olyan III-as aki megkapta, lsd Reach), olyan gyerekek/fiatalok voltak az alanyai akik kellően gyűlölték a Covenantot,(pl árvák) és visszavágási lehetőséget kerestek
A IV-esek mag hasonlóak II-esekhez, de önkéntes felnőttek az alanyai, talán valamivel gyengébb augmentekkel rendelkeznek, de kb ennyi a különbség.
de ha tévedek majd a Chief kijavít :N

[ Szerkesztve ]

(#117) Döglött Róka válasza br.rak (#116) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hat, ha a jatekmechanikat nezed mind ugyanolyan eros.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#118) Blyan válasza br.rak (#116) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, azt tudom, hogy az SII és az SIV közelebb áll egymáshoz, mint az SIII bármelyikhez.
Valahol mintha azt olvastam volna, hogy a páncél nélkül az SII-es talán erősebbek, mint az SIV-ek.

Viszont a SIV-esek jóval emberközelibbek, szociálizáltabbak, stb, a felnőttként való beválogatásuk miatt.
Ez az Infinity-s (Spartan OPS) részekben nagyon jól látszik.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#119) br.rak válasza Blyan (#118) üzenetére


br.rak
őstag

II-esek gyerekként kvázi elrabolták, jóval erősebb/jobb augmenteket kaphattak emiatt, mint a IV-esek, erősebbek, gyorsabbak, precízebbek. IV kvázi inkább tekinthető a III-asok utódjának, csak ők mindnyájan megkapták a MJLONIR páncélt, a III-as kvázi "Tesco-gazdaságos" változat volt.

[ Szerkesztve ]

(#120) Blyan válasza br.rak (#119) üzenetére


Blyan
félisten

És alapvetően... pont a gyerekkortól való képzésnek köszönhetően a SII-es valszeg jobb katonák. Úgy értem, nincsenek személyes ambicióik, győzni akarnak, a feladatot, akciót, küldetést stb végrehajtani - egyszóval szolgálni.

A IV-esek (és a III-asok) azért jóval emberközelibbek (és gyarlóbbak) azért. Vagyis így tűnik.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#121) br.rak válasza Blyan (#120) üzenetére


br.rak
őstag

Nem tudom, nyilván a IV-esek sem csak úgy betoppantak a civil életből, hogy ők SPARTAN-ok szeretnénk lenni, Lasky már a Covenant háború előtt is kadét volt ( forward unto dawn mini sorozat/film), ő már akkor sem az "agyatlan katona" mintapéldánya volt, ellenben Palmerrel.

(#122) Blyan válasza br.rak (#121) üzenetére


Blyan
félisten

EZ tény, de ezek (a nem Spartan UNSC katonák) flörtölnek, olykor buliznak, dugnak, szerelmesek lesznek, stb. Érted?
A SII-eseknek ilyen jellegű szociálizációra nem nagyon volt lehetősége. Legalább is a könyvekből ez jön le.
És a másik, hogy nincs közöttük olyan jellegű rivalizálás, ami becsvágyból, önös okokból adódna, mint karrierizmus, előmenetel stb.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#123) br.rak válasza Blyan (#122) üzenetére


br.rak
őstag

Igazad van, nyilván más egy olyan katona (akár spartan, akár nem) akinek azért van/volt valamennyi normális civil élete is

(#124) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Mindig is a Spartan II-es katonák lesznek a legbrutálisabbak és legerősebbek, mert komolyabb kiképzést és beültetéseket kaptak. A Spartan III-asok csak sorozatgyártott golyófogók voltak, a Spartan IV-esek meg veteránok, meg önkéntesek.

Live-Die-Respawn

(#125) Blyan válasza oriic (#124) üzenetére


Blyan
félisten

Köszi! :K

Más:
UNSC vagy SpartanII-es jelvény tetoválása túl elvetemült dolog lenne? :D Vélemény? :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#126) Döglött Róka válasza Blyan (#125) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az biztos h kevesebben ertenek, mint a japan tetovalast. Mellesleg katonai/rendeszeti mult nelkul eleg urrs lenne.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#127) Blyan válasza Döglött Róka (#126) üzenetére


Blyan
félisten

Sorkatonai szolgálattal is az lenne, hiszen tök fiktív dologról van szó... :)

Amúgy meg, ez is cikis... :D

link

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#128) Döglött Róka válasza Blyan (#127) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Persze fiktiv, de sorkatonai szolgalattal lenne annyi alapja, hogy katonasag.:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#129) oriic válasza Blyan (#125) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem hiszem hogy jó ötlet, valszeg öreg korodra már senki nem emlékszik rá hogy mit is jelent.

Live-Die-Respawn

(#130) Blyan válasza oriic (#129) üzenetére


Blyan
félisten

Én csk emlékeznék rá... Ha azért tennék tetoválást magamra, hogy másoknak tetszen... nos érted ugye? :D

De nem vagyok tetoválós fajta. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#131) Blyan válasza Döglött Róka (#128) üzenetére


Blyan
félisten

Nos, abban a korban voltam 18 éves, mikor még kötelező volt a sorkatonai szolgálat. ;)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#132) Döglött Róka válasza Blyan (#131) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En is, de megusztam:)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#133) oriic válasza Blyan (#130) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én most akarok egyébként tetoválást, de egyelőre még puhatolózok. :)

Live-Die-Respawn

(#134) Döglött Róka válasza oriic (#133) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Iggy Pop egyszer azt mondta, ha igazan egyedi akarsz lenni, akkor nem csinaltatsz tetovalast;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#135) Blyan válasza Döglött Róka (#134) üzenetére


Blyan
félisten

Akkor jelenleg egyediek vagyunk... :K

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#136) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#137) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Képek, gif-ek infók

Live-Die-Respawn

(#138) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#139) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

4v4 Torna

Live-Die-Respawn

(#140) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Tényleg csak én látok hatalmas különbséget a kettő között? Ettől még a HALO: CE Anniversary
is szedd volt...

ui: most kaptam Oritól cebb videókat, csekkolom és majd utána piszmogok.
uui: Jha igen, kb annyira elfogult vagyok Halo -val kapcsolatban mint Ori

M

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#141) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Direct Feed B-Roll of Delta Halo and Sanctuary:

[link]

1080p, 60fps. Már akinek bírja a gépe. :D

Awesome. :C

Live-Die-Respawn

(#142) CocooN-z válasza oriic (#141) üzenetére


CocooN-z
őstag

Nhajó belenéztem, talán megbékélek.... :D

Másik téma:

Arról esetleg van valami infód (infótok), hogy a split screen-t fogják e fixálni a HALO 4-ben (rem. a többiben ez nem lesz jelen)? Mert sajnos full-screent csakis 4:3 as képarány-al lehetett X360 on elérni :((

Maty

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#143) br.rak


br.rak
őstag

Na most ezt nem értem: lesz külön Halo 2 Anniversary (360-ra) és lesz Master Chief edition One-ra? (meg gondolom az ODST, Reach, Wars trio DLC-ként jó pénzért, hogy teljes legyen az élmény :DD )

(#144) oriic válasza br.rak (#143) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem. A Halo:The Master Chief Collection része a Halo 2 Anniversary. Xbox 360-ra nem lesz több Halo rész.

Live-Die-Respawn

(#145) br.rak válasza oriic (#144) üzenetére


br.rak
őstag

ja hogy ja :DDD . kicsit megzavart, mert mintha külön entitás lenne a MCE és H2A úgy beszéltek róluk.

(#146) oriic válasza br.rak (#145) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

The Master Chief kollekció tartalma:

Halo 1 Anniversary
Halo 2 Anniversary
Halo 3
Halo 4

Csak a számozott részek, mert ezekben szerepelt Chief, azért is ez a kollekció neve.

Ezen felül akik megveszik csomagot játszhatnak Halo 5:Guardians BÉTA változatával december végén. Plusz a Nightfall websorozat első része is a lemezen lesz majd.

Live-Die-Respawn

(#147) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#148) br.rak válasza oriic (#147) üzenetére


br.rak
őstag

Apró technikai kérdés.
A Halo 2 működik normális 360-on?
Ismerős szeretné kipróbálni, de nem tudom nem kidobott pénz lenne-e, neten nem írnak jókat a kompatibilitásról. (PC-s verzió perpillanat nem játszik, valami integrált intel cucc van neki)

(#149) oriic válasza br.rak (#148) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

HDD kell hozzá meg net de működik, nekem is megvolt sokáig, és x360-on toltam.

Live-Die-Respawn

(#150) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Na ez egy nagyon kúll topic! Én eddig csak 1,2 részével játszottam. ( pótolom majd a többi részt is.!) De tapasztból mondom Legendary szinten ultra nehéz a floodos pálya a Halo 1-ben! :-D

A Hideo Kojima Game

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.