Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:36:28

LOGOUT.hu

Komplett leírások a topik összefoglalóban. A warez itt is tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) CocooN-z válasza oriic (#499) üzenetére


CocooN-z
őstag

Menő :)

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#502) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Érdekesség.

Live-Die-Respawn

(#503) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ha esetleg valakinek kimaradt volna:

Halo Legends: Origin Part 1
Halo Legends: Origin Part 2

Live-Die-Respawn

(#504) br.rak válasza oriic (#503) üzenetére


br.rak
őstag

És megint eljutunk arra a következtetésre, hogy milyen jó kis alapanyag lenne ez több filmhez. kezdve a Precursor-Forerunner háborútól a Halok első aktiválásáig,de úgysem lesz belőle semmi :(((

(#505) oriic válasza br.rak (#504) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem beszélve az Ancient Human vs. Forerunner témáról. :(

Live-Die-Respawn

(#506) br.rak válasza oriic (#505) üzenetére


br.rak
őstag

És még lenne egy pár téma, amit ki lehetne boncolni alaposabban. Én akár a DC-fél egész estés animáció filmeknek is örülnék, vagy újabb regényeknek.

(#507) oriic válasza br.rak (#506) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most jön egy pár új regény amúgy.

Live-Die-Respawn

(#508) br.rak válasza oriic (#507) üzenetére


br.rak
őstag

A "Saint's Testimony" érdekesnek tűnik, a többi annyira nem keltette fel az érdeklődésemet, illetve az Escalation képregénnyel vagyok kicsit elmaradva. Illetve várom a Halo 5. részét, majd szerezni kell egy XO-t vagy csak egy longplay-t megnézni :))

(#509) oriic válasza br.rak (#508) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

MOndanám hogy összeröffenhetnénk majd premierkor, de hát Debrecen messze van. :D

Live-Die-Respawn

(#510) br.rak válasza oriic (#509) üzenetére


br.rak
őstag

Egyrészt, másrészt én egér+bill kombón szocializálódtam, így csúnya végem lenne számomra :DD
(harmadlagosan lehet már messze leszek...)

Amúgy kicsit érdekes, mert egy egy játék története jobban érdekel már , mint az EP7....

(#511) br.rak


br.rak
őstag

Elég jó kis "mashup" (vagy nem is tudom minek nevezzem) a két trailerbőél (link)

(#512) oriic válasza br.rak (#511) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja ezt láttam. Amúgy érdekességek is vannak a videókban. Mindkettő ugyanott játszódik, az Infinity mindkettőnél rommá van lőve, Chief a hátára teszi a fegyverét, Locke eldobja (miért?)...

Live-Die-Respawn

(#513) br.rak válasza oriic (#512) üzenetére


br.rak
őstag

Erről elég jó elméleteket lehet olvasni a redditen. (ill a FoF is különbözik a két verzióban, stb )

szerk:
NeoGAF ? gondolom egy reddit mutáció akar lenni.

gondolom jön még ki promóciós anyag.
Single béta szivárgás vajon várható?

[ Szerkesztve ]

(#514) oriic válasza br.rak (#513) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hja látok csomó teóriát, NeoGAF-en up-to-date vagyok a topikokban. :D

Live-Die-Respawn

(#515) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#516) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Halo: Alkonyzóna

Jajj mamám, elérhető magyar szinkronnal is a Nightfall. :DDD

(#513) br.rak

NeoGAF-os kérdés komoly? :D

Zárt közösség, ennek okán sokkal minőségibb mint a Reddit ahova bárki bejuthat. Több hónapnyi próbálkozás után jutottam be én is csak ide, főleg mert pl, publikus ingyenes mail címmel nem is lehet regisztrálni. Ha meg talál az ember rendes mail-t (én gamepod-ossal jutott be) akkor még várnia kell, hogy kiválasszák.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#517) br.rak válasza oriic (#516) üzenetére


br.rak
őstag

"NeoGAF is a nexus of hardcore gamers, enthusiast press, and video game industry developers and publishers"
Mondjuk én egyik kategóriába sem illek bele :) Az az egy-két reddit topic ,amit rendszeresen látogatok szerintem elég jól karban van tartva, bár elég nagy lehet a szórás

Nightfall: inkább csináljanak egy normális sorozatot :)

(#518) oriic válasza br.rak (#517) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mondjuk én egyik kategóriába sem illek bele :) Az az egy-két reddit topic ,amit rendszeresen látogatok szerintem elég jól karban van tartva, bár elég nagy lehet a szórás"

Persze, ezen nem is veszünk össze, csak azt hittem hogy a NeoGAF itthon is eléggé ismert. :) Én mint sajtós szinte egész napomat ott töltöm, lévén nem kevés nagy fejlesztő is be van oda regisztrálva, és sokszor oda (meg perszer Redditre) kerülnek ki a legelső infók, trailerek videók)

Halo-hoz.

Sorozat nem lesz, lelőtték Spielberg féle szériát is sajnos. :( Nem is baj, jó ez így. Ahogy Metal Gear játékoknál mondtam, úgy Halo világánál is fenntartom a dolgot, hogy túl nagy, túl komplex, ahhoz hogy 2-3 órában el lehessen mesélni egy sztorit úgy, hogy sikeres is legyen akár tévében, akár moziban.

Live-Die-Respawn

(#519) br.rak válasza oriic (#518) üzenetére


br.rak
őstag

Nemár, én abban a hitben voltam, hogy jön normális, nem webre szánt sorozat...

(#520) oriic válasza br.rak (#519) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tervben volt, de lelőtték. :(

Live-Die-Respawn

(#521) br.rak válasza oriic (#520) üzenetére


br.rak
őstag

Utánaolvasva a nagy MS átalakítás áldozata lett a sorozat, na mindegy, várjuk az 5. részt (remélem azért egy két script kiszivárog, kíváncsi vagyok, hogyan alakult volna a történet)

(#522) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hunt the truth, episode 2

Live-Die-Respawn

(#523) Sirandrish


Sirandrish
legenda

ah végre megtaláltam Oric óvodai fényképét ami farsangkor készült..

;]

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#524) oriic válasza Sirandrish (#523) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Koszi Zelda :DDD Par hete lattam a kepet, jo lett.

Live-Die-Respawn

(#525) Sirandrish válasza oriic (#524) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#526) Blyan válasza Sirandrish (#523) üzenetére


Blyan
félisten

Az egy Hunter? :D Elég csöppke! ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#527) Sirandrish válasza Blyan (#526) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jótól kérdezed :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#528) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#529) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na egy két érdekesség:

"A Mester Propaganda. Erősen kozmetikázva lettek az ONI által a Földön történt háború eseményei a Covenant ellen.
A HUNTTHETRUTH 3. része alapján amiben szó volt arról, hogy a "Glassed" (tehát kiírtott) bolygókról történt feljegyzések hamisak, tehát Elysium City is értintetlen ergo John szülei nem haltak meg.
Tehát az ONI nagyon el akarja tussolni a Spartan-II programot, és talán ezért is vadásznak Chief-re. Ezen kép készítésekor még szükségük volt rá a háború alatt, és szerintem kapóra is jött nekik, hogy Chief eltűnt, de a Halo 4-ben újra feltűnt és itt jöttek a bonyodalmak.
Továbbá életben maradtak a Blue Team Spartan-II tagjai is (forrás: Escalation), szerintem rájuk is vadászni fognak.

[link]

Live-Die-Respawn

(#530) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Blue Team a Halo 5-ben. (Linda már biztosan)

[link]

[link]

[link]

Live-Die-Respawn

(#531) br.rak válasza oriic (#530) üzenetére


br.rak
őstag

Valami újabb info a történetről nem bukkant fel?

(#532) oriic válasza br.rak (#531) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nem.

Live-Die-Respawn

(#533) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#534) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Halo 4 23000 kill online:D Nem akar valaki partyz-ni?

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#535) oriic válasza Döglött Róka (#534) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyere ONE-ra. :D

Live-Die-Respawn

(#536) Döglött Róka válasza oriic (#535) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem akarok ra kolteni, de egyre elkerulhetetlenebb :)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#537) oriic válasza Döglött Róka (#536) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

40-50k pénz kellene csak. Aztán eladod 360-t, és veszed az "egyetlent" (One-t. :DDD ) Halo 5-re legalább gyere.

Live-Die-Respawn

(#538) Döglött Róka válasza oriic (#537) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Az MK9 miatt soha nem adom el a 360-at:) Nezz ra a logoutomra es megerted miert. A halo 5 meg tervben van, nagyon tetszik a multija.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#539) oriic válasza Döglött Róka (#538) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ha Pesti vagy, vagy a környéken laksz, akkor premierkor szívesen megmutatom majd a játékot. :)

Árkád stick bejegyzésed már tavaly olvastam. Király.

Live-Die-Respawn

(#540) alevan


alevan
őstag

A Microsoft Edge-re keresztelte a böngészőt. Vannak akik azt állítják, hogy a Halo univerzumból van a kifejezés, viszont egyszerűen nem rémlik semmi számomra. Próbáltam guglizni, de semmire nem akadtam. (Viszont van Swipe Halo Edge tablet, Photoshopban az "Edge Halo"-t könnyen el lehet tüntetni, sőt, sokan kíváncsiak, mi van a Halo gyűrűk szélén. :D)

Kérdésem: valóban van valami aminek Edge a neve?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#541) oriic válasza alevan (#540) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köze nincsa a Halo világához az Edge-nek. Ki mondta ezt?

Live-Die-Respawn

(#542) alevan válasza oriic (#541) üzenetére


alevan
őstag

[link]

[link]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#543) oriic válasza alevan (#542) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hagyd, belemagyarázás csak. :) Ennyi erővel az Edge of Tomorrow filmhez is lehetne köze.

Live-Die-Respawn

(#544) ldave


ldave
félisten

Ezt csak úgy itthagyom :)

A Slime draws near! Command?

(#545) oriic válasza ldave (#544) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Láttam már. :D Jópofa, itt a teljes videó:

[link]

Live-Die-Respawn

(#546) #58450688


#58450688
törölt tag

Ez a kedvenc Halo zeném, kicsit megtoldottam egy plusz refrénnel, és animáltam a hátteret. Imádom:)
[link]

(#547) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#548) CocooN-z válasza oriic (#547) üzenetére


CocooN-z
őstag

a videó tényleg nagyon jó, de a VIMEO valami botrányosan szarul bufferel:

YT URL

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#549) oriic válasza CocooN-z (#548) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam nincs gond vele.

Amúgy az ilyen videók láttán mindig elmosolyodok és kicsit el is érzékenyülök, lévén a Halo már több mint 10 éve a legjobb videojáték sorozat nekem. :B

Live-Die-Respawn

(#550) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Halo sorozat
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.